14 inç Laptop

14 inç Laptop Fiyatları

8.856 farklı 14 inç Laptop için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Ekran Boyutu14 inç
 • Ekran Kartı ModeliRTX 3060
 • Ekran Kartı ModeliRTX 4060
 • RAM16 GB
 • RAM32 GB
 • İşlemci TürüIntel Core i5
 • İşlemci TürüIntel Core i7
 • İşlemci Modelii7-12700H
 • İşlemci Modelii7-13700H
 • Ekran Boyutu15.6 inç
 • Ekran Boyutu17.3 inç
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Ekran Boyutu14 inç
Fiyatı 0 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 - 40.000 TL 40.000 - 50.000 TL 50.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTipiÇözünürlük FormatıSeriTümünü GösterPanel Tipiİşlemci Hızıİşlemci Çekirdek SayısıBluetooth Versiyonuİşlemci ÖnbelleğiEkran Yenileme HızıRAM TürüRAM FrekansıGövde MalzemesiPil Hücre SayısıAğırlıkKalınlıkEkran BoyutuEkran ÇözünürlüğüEkran KartıEkran Kartı HafızasıEkran Kartı ModeliTümünü GösterEkran Kartı Tipiİşlemci ModeliTümünü Gösterİşlemci Nesliİşlemci Türüİşletim SistemiRAMSabit DiskSSDÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (8.856)

RTX 4060 Laptop 16 GB RAM Laptop Intel Core i7 Laptop 32 GB RAM Laptop Intel Core i5 Laptop RTX 3060 Laptop ve Notebook RTX 4050 Laptop HP i7 Laptop RTX 4070 Laptop HP i5 Laptop NVIDIA Laptop 12. Nesil Laptop

En Çok Karşılaştırılan Laptoplar ve Notebooklar

14 inç Laptop Sıkça Sorulan Sorular

14 İnç Laptop

Birçok ihtiyacın dijital dünya üzerinden giderilmesi, 14 inç laptop ürünlerine duyulan gereksinimleri artırır. Kaliteli materyaller kullanılarak özel bir tasarım anlayışıyla dizayn edilen 14 inç laptop ürünleri, günlük hayatın idaresinde kullanıldığı gibi profesyonel uygulamalarda da sıkça tercih edilir. 14 inç laptop araçları ile gün içerisinde meydana gelen boş zamanlarınızı verimli bir şekilde değerlendirebileceğiniz gibi iş hayatınız için gerekli olan uygulamaları da sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Alanında uzman, deneyimli birçok teknoloji markası tarafından fayda sağlamak amacıyla üretilen 14 inç laptop materyalleri sayesinde siz de ihtiyaçlarınıza etkili, hızlı bir şekilde yanıt verebilirsiniz. Şık tasarımlı 14 inç laptoplar, gerek elde gerek çantada kolayca taşınabildiğinden fonksiyonel bir kullanım sunar.

Özel taşıma çantası içerisinde muhafaza ettiğiniz 14 inç laptop ürününüzü kısa veya uzun süreli tüm seyahatlerinizde yanınızda taşıyarak, dijital dünyada gerçekleştirmeniz gereken işlemleri aksatmadan yerine getirebilirsiniz. Sezonun yükselen trendlerini yakından takip eden tasarım ekibi tarafından, büyük bir hassasiyetle dizayn edilen laptop 14 inç modelleri hem şık hem de ergonomik tasarımlarıyla adından övgüyle söz ettirmeyi başarır. Tarzınızı en iyi şekilde yansıtmanıza olanak tanıyan 14 inç laptop ürünleriyle iş, eğitim, sosyal hayatınız için gerekli olan tüm uygulamalara pratik bir şekilde erişim sağlamanız mümkündür. Akakçe üzerinden 14 inç laptop seçeneklerine ulaşabilir, kıyaslama yaparak kendiniz için en uygun olan modele karar verebilirsiniz.

14 İnç Laptop Ne İşe Yarar?

Hayatı kolaylaştıran önemli araçların arasında yer alan 14 inç laptoplar, üstün teknolojik özelliklerden yararlanılarak üretildiğinden fonksiyonel bir deneyim sunar. Kitle iletişim araçları içerisinde yer alan ve bireylerin haberleşme ihtiyacına etkili bir şekilde yanıt veren 14 inç laptop cihazları, internet bağlantısı ile birlikte çok yönlü bir performans sergiler. Sevdiklerinizle haberleşmek, çeşitli projeler hazırlamak, sunumlar yapmak, toplantılar düzenlemek, çeşitli oyunlar oynamak 14 inç laptop araçlarıyla gerçekleştirilebilir. Yüksek performansları ve hızlı işlem yetenekleriyle kullanıcılarından tam puan almayı başaran 14 inç dizüstü bilgisayar malzemeleri minimal boyutlarıyla öne çıkar.

Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen 14 inç laptop alternatifleri, uzun süre boyunca ihtiyaçlarınıza yanıt vermeyi başarır. Çeşitli markalar tarafından özgün tasarımlarla üretilen 14 inç laptop araçları, gelişmiş yazılım, donanım özellikleriyle teknoloji severlerin kullanımına sunulur. 14 inç laptop, öğrenciler için cazip kullanım koşullarına sahip olduğundan okullarda en çok karşılaşılan modeller arasında yer alır. 14 inç boyutundaki minimal ekran tasarımları, taşınma noktasında kolaylık sunduğundan, dizüstü bilgisayarını devamlı olarak yanında taşımak zorunda olan kişiler için öncelikli tercihler arasında yer alır. İşlevsel iç ve dış tasarımları, 14 inç laptop seçeneklerinin kullanıcılarından tam puan almasına olanak tanırken modern görünümü tarzınızı iyileştirme noktasında başarılı bir performans ortaya koyar.

14 İnç Laptop Teknik Özellikleri

14 inç laptop çeşitleri birbirinden farklı özelliklere sahip olduğu için çeşitli ihtiyaçları gidermek üzere özel olarak tasarlanır. 14 inç bilgisayar sistemleri, tablet modelleri gibi hafif, ergonomik tasarımlara sahip olduğu için pratik bir kullanım elde etmek isteyen bireyler için uygun tasarımlara sahiptir. 14 inç laptop araçları, güçlü işlemcileriyle güncel birçok programın sorunsuz bir şekilde çalıştırılmasını sağlar. 14 inç laptoplar, Full HD ekran özellikleri sayesinde görüntüleri net, gerçekçi bir şekilde aktarır. Yalnızca görüntü değil ses çıkışlarını da Full HD olarak gerçekleştiren 14 inç laptop sistemleri, hayranı olduğunuz dizi-filmleri üstün kalitede izlemenize olanak tanır. Yüksek RAM kapasiteleri, bu cihazlar üzerinden çalıştıracağınız uygulamaların kesintisiz bir performans ortaya koymasına olanak tanır.

Çok çekirdekli donanımı, 14 inç laptop ürünlerini maksimum hızda kullanmanıza olanak tanır. Gönderdiğiniz komutlara anında yanıt veren donanımı, sayesinde tüm işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olur. Geniş harddisk kapasitesi, büyük ve güncel programların depolama alanı uyarısı vermeden çalıştırılmasını mümkün kılar. 14 inç laptop içerisinde yer alan tüm datalar geniş HDD içerisine kaydedilerek ihtiyaç duyulduğu zamanlarda tekrar kullanılabilir. Kaliteli ekran kartı, hızlı işlemcisiyle bireysel ve profesyonel kullanımlar için cazip özelliklere sahip olan laptop ürünüyle siz de ihtiyaçlarınıza etkili bir şekilde yanıt verebilirsiniz.

14 İnç Laptop Kullanım Alanları

Hayatın her alanında yer alan ve pratik bir deneyim sunan 14 inç notebook cihazları, çeşitli birçok marka tarafından üretilerek kullanıma sunulur. Asus, Lenovo, Honor, Acer, HP gibi dünyaca ünlü markalar dizüstü bilgisayar üretimi noktasında beklentileri karşılamayı başarır. Kaliteli materyaller kullanılarak dizayn edilen 14 inç laptop araçları, geniş kullanım alanlarıyla birçok ihtiyaca yanıt verir. 14 inç ölçüsündeki laptop cihazlarının en çok kullanıldığı alanların başında iş ve ofis hayatı gelir. Çeşitli projeler geliştirmek, sunumlar hazırlamak, toplantılar düzenlemek 14 inç laptop ile zahmetsiz, başarılı bir şekilde gerçekleştirilir.

İş hayatının yanı sıra eğitim ve öğretim hayatı da 14 inç laptop araçlarının en çok kullanıldığı alanlar arasındadır. Öğrencilerin ödev hazırlama, dersleri takip etme, araştırma yapma süreçlerine kolaylık kazandıran en iyi 14 inç laptoplar şık tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine toplar. Notebook 14 inç malzemeleri sosyal hayatın takibinde de sıkça tercih edilir. Sosyal medya hesaplarını kontrol etmek, sevdikleriyle haberleşmek, çeşitli oyunlarla boş zamanlarını değerlendirmek isteyen bireyler tercihlerini 14 inç ölçüsündeki laptop seçeneklerinden yana kullanabilir.

14 İnç Laptop Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çeşitli işletim sistemleriyle zenginleştirilen 14 inç laptoplar, minimal boyutlarıyla öne çıkar. Birçok kimse “14 inç laptop küçük mü?” sorusunun cevabını merak eder. 14 inç laptop ölçüleri birçok modele göre daha küçük olsa da standart boyuttaki bilgisayarlar üzerinden gerçekleştirilen işlemlerin tümünü yapabilir. Bu sebeple 14 inç laptop ile diğer modeller arasındaki tek fark boyut noktasında belli olur. Siz de “14 inç laptop kaç cm?” sorusuna yanıt bularak kendiniz için en uygun olan modele karar verebilirsiniz. Yaklaşık 36 cm ölçülerine sahip olan ekran boyutuyla 14 inç laptop modelleri arasından seçim yaparken bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir. Söz konusu detaylar şu şekildedir:

14 İnç Laptop Fiyatları

Bireysel kriterleriniz ve ihtiyacınıza uygun olarak seçtiğiniz 14 inç laptop ürünü, uzun süre boyunca hayatınızı kolaylaştırma noktasında etkin bir performans sergiler. Kaliteli ve göz alıcı tasarımlarıyla öne çıkan bu araçlar, uygun fiyat fırsatlarını da kullanıcılarıyla buluşturur. Modern tasarımlarıyla tarzınızı iyileştirirken cazip fiyatlarıyla bütçe dostu bir performans sergiler. 14 inç notebook fiyatları; markaya, modele, özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Aynı şekilde masaüstü bilgisayar fiyatları da belirtilen değişkenlere bağlı olarak belirlenir. İş hayatını yoluna sokmak, eğitim hayatının gerekliliklerini yerine getirmek, sosyal ihtiyaçlara yanıt vermek için özel olarak dizayn edilen 14 inç laptop cihazlarına uygun fiyata ulaşarak ekonomik bir deneyim elde edebilirsiniz. Akakçe üzerinden 14 inç laptop alternatiflerine ulaşmanız, karşılaştırma yaparak cazip fiyata sahip olmanız mümkündür.