Intel Core i7 Laptop

Intel Core i7 Laptop Fiyatları

24.144 farklı Intel Core i7 Laptop için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • İşlemci TürüIntel Core i7
 • Ekran Kartı ModeliRTX 3060
 • Ekran Kartı ModeliRTX 4060
 • RAM16 GB
 • RAM32 GB
 • İşlemci TürüIntel Core i5
 • İşlemci Modelii7-12700H
 • İşlemci Modelii7-13700H
 • Ekran Boyutu15.6 inç
 • Ekran Boyutu17.3 inç
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • İşlemci TürüIntel Core i7
Fiyatı 0 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 - 40.000 TL 40.000 - 50.000 TL 50.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTipiÇözünürlük FormatıSeriTümünü GösterPanel Tipiİşlemci Hızıİşlemci Çekirdek SayısıBluetooth Versiyonuİşlemci ÖnbelleğiEkran Yenileme HızıRAM TürüRAM FrekansıGövde MalzemesiPil Hücre SayısıAğırlıkKalınlıkEkran BoyutuEkran ÇözünürlüğüEkran KartıEkran Kartı HafızasıEkran Kartı ModeliTümünü GösterEkran Kartı Tipiİşlemci ModeliTümünü Gösterİşlemci Nesliİşlemci Türüİşletim SistemiRAMSabit DiskSSDÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (24.144)

Gaming Kulaklık 16 GB RAM Laptop RTX 4060 Laptop 32 GB RAM Laptop Intel Core i5 Laptop RTX 3060 Laptop ve Notebook RTX 4050 Laptop HP i7 Laptop RTX 4070 Laptop HP i5 Laptop NVIDIA Laptop Dell i7 Laptop

En Çok Karşılaştırılan Laptoplar ve Notebooklar

Intel Core i7 Laptop Sıkça Sorulan Sorular

i7 Laptop

i7 laptop çeşitleri, güçlü işlemcisi ve ek özellikleriyle her kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayabilecek alternatifler içerir. Farklı nesillere ve fonksiyonlara sahip olan modeller, her türlü kullanım amacına rahat bir şekilde uyum sağlar. Günlük ya da oyun için bir bilgisayar almak istiyorsanız en iyi i7 işlemcili laptop çeşitleri size hitap edebilir. İşlemci, çözünürlük, panel tipi, ekran boyutu ve özellikleri bakımından kendi içinde kategorilere ayrılan i7 laptop ürünleri arasında aradığınız niteliklere sahip olan modeli rahatlıkla bulabilir, günlük hayatınıza işlevsellik kazandırabilirsiniz. i7 işlemci laptop çeşitleri, hızlı olmasının yanı sıra güçlü fonksiyonlarıyla da dikkatleri üzerinde toplamayı başarır. i7 laptop tavsiye ve önerilerini inceleyerek kaliteli ürünler arasından kolaylıkla seçim yapılabilir.

Performans artışları sayesinde standartları bir üst seviyeye taşımayı başaran i7 laptoplar, tasarım söz konusu olduğunda da kullanıcılarının beğenisini kazanır. Geleneksel gri ya da siyahın yanı sıra klavye renklendirmeleriyle de dikkat çeken tasarımlar, farklı bir cihaz arayan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Ayrıca ürünler arasında farklı yıllarda çıkmış olan 5. ya da 3. nesil i7 işlemci laptop gibi farklı seçenekler olduğu görülebilir. i7 laptoplar sahip olduğu çeşitlilik sayesinde her bütçeye hitap eden fiyat alternatiflerini bünyesinde barındırır. Böylece i7 işlemci laptop fiyatları sayesinde hayalinizdeki cihaza bütçenizi zorlanmadan ulaşabilir, istediğiniz işlemleri zorlanmadan gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

i7 Laptop Ekran Detayları

i7 işlemci laptop çeşitleri, ekran detaylarıyla herkesin ilgisini çekebilecek özellikler sunmayı başarır. Seçenekler incelendiğinde boyut, panel, çözünürlük ve özellik açısından kendi içinde çeşitlendirilen pek çok cihaz olduğu görülebilir. i7 13.3, 15, 15.6, 17 17.3 inç laptop modelleri, sunduğu geniş boyut aralığı sayesinde her türlü ihtiyaca yanıt vermeyi başarır. Küçük bir cihaz arayışı içinde olanların 13.3 inç, daha büyük isteyen kişilerin ise 15.6 ya da üzerine göz atması önerilir. 13 inç ya da altında olanlar ise mini laptop i7 olarak nitelendirilir. Hafif olmasıyla beraber taşınması da oldukça rahat olan mini boyutlular, günlük hayatta bilgisayarını yanında taşımayı tercih eden kişilere hitap eder. Evde sürekli sabit olarak kullanacak kişiler ise çoğunlukla daha büyük boyuta sahip olan ekranları tercih eder.

Boyutun yanı sıra i7 laptop çeşitleri panel tipi bakımından da birbirinden ayrılır. IPS, SVA, TN, VA ya da WVA popüler paneller arasında yer alır. IPS, yüksek kontrast oranlarıyla beraber gerçekçi renkler sunmasıyla öne çıkar. VA ise siyahları daha detaylı ve doğru bir şekilde göstermesiyle dikkat çeker. IPS gibi yüksek kontrast oranları sağlar. TN paneller genellikle oyuncular için tasarlananlarda kullanılır. Yüksek yenileme hızları sunduğu için oyunlarda performans artışları elde edilmesini sağlar. Ayrıca laptop Full HD i7 veya QHD gibi farklı çözünürlükler de olduğu görülebilir. İhtiyaçlarınızı ve bilgisayardan beklentilerinizi belirledikten sonra Akakçe’deki en ucuz i7 işlemcili laptop fiyatları arasında aradığınız fonksiyonları içeren cihazı uygun fiyatlarla bulabilir, görsel olarak geliştirilmiş bilgisayarlarla her türlü işinizi keyifli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

i7 Laptop Donanım Özellikleri

i7 işlemci laptop çeşitleri aynı işlemciyi kullansalar da SSD, ekran kartı, dahili bellek gibi özellikleriyle birbirlerinden ayrılır. i7 2., 3., 5., 7., 9. nesil laptop çeşitlerinin her biri kendi içinde farklı özellikler sunar. Aynı zamanda i7 laptop türlerinin işlemci hızları da birbirinden farklılık gösterebilir. 1.7’den başlayarak yüksek hızlara kadar çıkan i7 yeni nesil laptop çeşitleri, herkesin gereksinimlerine yanıt vermeyi başarır. İnternette gezinmek gibi günlük işlemlerden programlama benzeri ağır uygulamalara kadar her türlü işlemin yapılabildiği i7 laptop, sunduğu çeşitlilik sayesinde kullanıcılarını memnun etmeyi başarır. Günlük hayatta kullanmak için bir cihaz arayışında olanlar laptop i7 8 GB RAM bellek hafızasına sahip olan alternatiflerden birini tercih edebilir. Ağır programları çalıştırmak isteyen kişiler ise laptop i7 16 GB RAM bellekli olanlara göz atabilir.

Dahili bellek hafızasıyla beraber i7 laptoplar ekran kartı detaylarıyla da kullanıcılarına birçok farklı alternatif sunar. Intel, AMD, NVIDIA gibi farklı markaların ekran kartlarını içeren i7 laptop modelleri, kalite konusunda belirli bir seviyenin üzerinde performans göstermesiyle öne çıkar. Özellikle oyun için bir cihaz arayışı içindeyseniz satın almayı düşündüğünüz modelin ekran kartını incelemeli, sizin için uygun olup olmadığına karar vermelisiniz. Paylaşımlı, paylaşımsız şeklinde ayrılan ekran kartları arasında aranan nitelikler rahatlıkla bulunabilir. Paylaşımlı olanlar hafıza bölümlendirmesini RAM ile birlikte kullandığı için video düzenleme benzeri işlerle ilgilenen kişiler için tavsiye edilmez. Ayrıca oyuncuların da genellikle paylaşımsız alternatiflerden birini satın alması önerilir. Tablet modelleri ya da i7 8., 9. nesil laptop fiyatları arasında ihtiyaçlarınızı karşılayan modele zorlanmadan erişebilirsiniz.

i7 Laptop İşletim Sistemleri

i7 laptoplar genellikle Windows tabanlı olsa da alternatifler içinde Linux işletim sistemine sahip olan alternatifler olduğu görülebilir. Ayrıca bazıları Free Dos olarak satışa sunulduğu için kullanıcıların dilediği işletim sistemini indirmesine imkan tanır. Windows’un farklı sürümlerinin kurulu olarak sunulduğu i7 laptop türleri, akıcı performansları ve kullanıcı dostu arayüzü ile dikkatleri üzerinde toplar. Böylece çok fazla tecrübesi olmayan kişilerin bile rahatlıkla kullanabileceği bir yapıya bürünür. Sade ve rahat kullanımıyla her yaş grubuna hitap eden i7 laptop, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilerek kullanıcı sayısını genişletir. Birbirinden farklı sayısız alternatifin içinde kendiniz için en uygun laptop i7 modelini kolaylıkla bulabilir, her türlü ihtiyacınızı pratik bir şekilde gidermeye başlayabilirsiniz. i7 laptop kampanya ve fırsatları sayesinde herkes tarafından ulaşılabilir seçenekler içerir.

i7 Laptop Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

i7 laptoplar kendi içinde pek çok özellik bakımından ayrıldığı için seçim yapmadan önce dikkate alınması gereken bazı kriterler vardır. İlk olarak satın alınacak bilgisayarın ne amaçla kullanılacağının belirlenmesi gerekir. Oyuncularla günlük kullanım için bir cihaz arayan kişilerin ihtiyaçları birbirinden farklı olabilir. Seçim yaparken dikkat edilmesi gerekenler şöyle özetlenebilir:

Birçok farklı detayla donatılan indirimli laptop i7 çeşitleri, aradığınızı bulabileceğiniz alternatifler içermesi ile öne çıkar. Ayrıca en ucuz i7 laptop modelleri kalitenin herkes tarafından ulaşılabilir hale gelmesini sağlar. Akakçe’de e-kitap okuyucu gibi dilediğiniz elektronik aleti rahatlıkla bulabilir, bütçenize hitap eden i7 laptop fiyatları sayesinde günlük yaşantınızda ihtiyaç duyabileceğiniz bütün özelliklere vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.