FFP2 Maske

FFP2 Maske Fiyatları

1.240 farklı FFP2 Maske için fiyatlar listeleniyor.

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

50'li100'lü0 - 50 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL YetişkinMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Koruma Sınıfı: FFP2 Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Türü Tipi Kullanıcı Türü Koruma Sınıfı FFP2 Adet Ürün Puanı Renk

2 Katlı Maske 3 Katlı Maske Aktif Karbonlu Maske Antrasit Maske Bej Maske Beyaz Maske Bordo Maske Cerrahi Maske Çocuk Maske Evony Siyah Maske FFP1 Maske FFP3 Maske

FFP2 Maske Sıkça Sorulan Sorular

FFP2 Maske

FFP2 maske solunum koruması sağlayan önemli ürünler arasında yer alır. Bu özel maskeler her yüz tipine uyum sağlayacak şekilde tasarlanır. Yüzün tamamına takılarak kullanılan maske salgın hastalıkların görüldüğü günümüzde ve birçok meslek grubunda çalışma esnasında kullanılan bir üründür. Bulaşıcı hastalığı olan insanlar tarafından diğer insanlara virüs bulaştırma riskini düşürmek ya da hava kirliliğinin yoğun olduğu yerlerde oluşan toz partiküllerini solumaktan korumak için kullanılır. Bu maskeler kullanılmadığında bulaşıcı hastalıkların, bakteri ve virüslerin solunum yoluyla bulaşma olasılığı daha yüksektir. Siz de FFP2 maskelerden edinerek sağlığınızı koruma altına alabilirsiniz. Satın alabileceğiniz FFP2 maske en ucuz fiyat seçenekleriyle Akakçe’de!

FFP2 Maske Çeşitleri

Partikül filtreli maske olarak adlandırılan FFP2 maskeler özelliklerine göre 3 katlı, N95, aktif karbonlu, ventilli, telli, steril, meltblown, cerrahi, ultrasonik ve spunbond olmak üzere farklı seçenekler sunar. Bunlardan biri olan FFP2 aktif karbonlu maske özellikleri ile öne çıkar. Aktif karbonlu bu maske, sahip olduğu valfı sayesinde içeride biriken nemli havayı kolaylıkla maske dışına aktarır ve siz konforlu bir maske takma deneyimi yaşatır. Bu maske türü aynı zamanda içeriğinde bulunan aktif karbon katmanı ile duman ve benzeri kokulardan koruma sağlar. Bu gruptaki solunum maskeleri tasarım ve malzemeye bağlı olarak derecelendirme sistemine sahiptir. FFP2 maskeler aynı zamanda N95 maske olarak da adlandırılır. Sizi sağlık için tehlikeli olabilecek buhardan, gazdan ve benzeri koşullardan etkili bir şekilde korur. N95 maskesinde bulunan 95, partiküllere karşı %95 oranında koruma sağlar. Bu maskeler yüzünüze cerrahi maskeler ve diğer el yapımı maskelerden daha etkili bir şekilde oturur. Havadaki zararlı parçacıkları daya kapsamlı bir şekilde filtre eden bu maskeler daha sıkı bir koruma sağlar. Bu maskelerin koruma özellikleri kadar etkinliğini belirleyen çeşitleri bulunur. Bu maskeler filtre sistemlerine göre farklı seçeneklere sahiptir. Bunlardan biri olan FFP2 maske ventilsiz çok ince tozlar dahil olmak üzere radyoaktif tozlar, küfler, bakteriler, zehirli ve kanserojen tozlara karşı en etkili korumayı sağlar. Siz de bu çeşitleri kullanım alanınıza ve ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz.

FFP2 Maske Kullanımı

FFP2 bir diğer adıyla N95 maskeleri kullanırken belirli kriterlere dikkat etmek önemlidir. Böylelikle maskenin koruyucu etkisinden maksimum derecede faydalanabilirsiniz. Maske kullanırken aşağıdaki noktalara dikkat edebilirsiniz:

Siz de kullanımda bu detaylara dikkat ederek FFP2 maske özellikleri ve koruyucu etkisinden faydalanabilirsiniz. FFP2 maske kullanım alanları geniş bir maskedir bu nedenle bu maskelerle her alanda sağlığınızı koruma altına alabilirsiniz. Kozmetik, kişisel bakım ana kategorisinde bulunan, sağlık ürünleri, hastane ekipmanı ve maske kategorileri altında yer alan FFP2 maske kategorisini inceleyerek sizin için en uygun modeli seçebilirsiniz.

FFP2 Maske Nasıl Takılır?

FFP2 maske kullanımı oldukça kolaydır. Ancak FFP2 N95 maske kullanımında belirli özelliklere dikkat etmek gerekir. Maskeyi takmadan önce el hijyenini sağlamanız önemlidir. Yüz tıraşlı ya da saçlar toplu olmalıdır. Tek elle kavradığınız maskenin iç tarafını yüzünüze oturtmalı, diğer eliniz yardımıyla da maskenizin alt ve üst bantlarını başınızın arka kısmına geçirmelisiniz. Üst baş bandın başınızın üst tarafına, alt baş bandın da ense bölümüne yerleştiğinden ve bantların kıvrılmadığından emin olmalısınız. Bantları saçların altına almalısınız. Maskenin alt ve üst kısımlarını düzelterek içe doğru kıvrılmadığından emin olmalısınız ve yüzünüze tam oturtmalısınız. İki el kullanılarak maskenin burun mandalının yüze tam olarak oturması sağlanmalıdır. Bu işlemi tek elle yapmanız maskenin yüze tam oturmasını engelleyebilir, yetersiz korumaya ve gözlükte buğulanmaya neden olabilir. Çalışma alanına girmeden önce yüze uyum ya da kaçak kontrolü yapılarak maskenin doğru bir şekilde takıldığından emin olmalısınız. Yüze uyum ve kaçak kontrolünü yapmak adına negatif basınç kontrolünü uygulayabilirsiniz. Negatif basınç kontrolü için maskeyi ellerinizle kapatarak güçlü bir nefes almalısınız ve maskenin kenarlarından hava girmediğinden emin olmalısınız. Bunun yanında pozitif basınç kontrolünü de uygulayabilirsiniz. Pozitif basınç kontrolünde ise nefes vermeniz ve ardından maske kenarlarında kaçak olmadığından emin olmalısınız. Maskeyi kullanmaya başladıktan sonra dış kısmına hiçbir şekilde dokunmamalısınız. Maskeyi çıkarırken de yoğun kirlenmenin yaşadığı ön kısma dokunmamaya özen göstermelisiniz. Siz de bu kullanım detaylarına dikkat ederek maskenin tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

FFP2 Maske Yorumlarında Öne Çıkan Detaylar

Kullanıcılar maske satın alma işlemlerinde yorum ve değerlendirmelere göz atar. Ürünleri deneyimleyen kullanıcılar hem FFP2 maske nedir sorusunun yanıtını verir hem de önemli tavsiyelerde bulunur. Maskeler özelinde yapılan yorumlarda maskenin koruyucu özelliğine dikkat edilir. Bu bakımdan beklentileri tam anlamıyla karşılayan FFP2 maskeler, maksimum korumalar için ideal bir seçimdir. Kullanıcı yorumlarından maskelerin nasıl kullanılması gerektiğiyle ilgili önerilerde bulunur. Siz de bu önerilere dikkat ederek satın aldığınız maskenin doğru kullanımını öğrenebilirsiniz. Kullanıcı değerlendirmelerinde ürünlerin fiyat aralıkları da detaylı olarak incelenir. Her bütçeye hitap eden FFP2 maskelerin fiyat aralıkları kullanıcılara oldukça cazip seçenekler sunar. Kullanıcı yorum ve değerlendirmelerine göz atarak yüz koruyucu siperlik seçiminde de bulunabilirsiniz. Yüz koruyucu siperlikler iş güvenliğinin sağlanmasında oldukça önemlidir. İş sırasında yaşanabilecek sorunlara karşı koruma sağlayan siperlikler, güvenli bir çalışma ortamı yaratır. Çalışma anında tehlikeli cisimlerin göz ve buruna temas etmesine engel olur. Bunun yanında sağlık sektöründe de sıklıkla kullanılır. Hemşire ve doktorların hastalar ile temasını önleyen bu maskeler, riskli işlerde hayatı koruma alma özelliği bulunur. Siz de çalışma anında gözlerinizi, ağzınızı ve yüzünüzü dış etkenlerden korumak istiyorsanız bu siperlik maskelerden edinebilir ve güvenli bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz.

FFP2 Maske Fiyatları ve İndirimleri

FFP2 maske fiyat aralıkları maskenin özelliği, türü, koruma sınıfı ve adet sayısına göre farklılık gösterir. Her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri kullanıcılara avantajlarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatır. Maskelerin satıldığı adet sayısı da fiyatları büyük oranda belirler. Siz de kullanım sıklığına göre seçim yapabilir ve ihtiyacınız olan maskeyi ucuz fiyat aralıklarıyla satın alabilirsiniz. Çok sayıda seçenek sunan ürünleri inceler ve seçim yaparken Akakçe’yi kullanabilirsiniz. Detaylı fiyat listesi sunan sistem sayesinde tüm ürünleri indirim oranlarına kadar inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz bu ürünler özelinde kapsamlı bir şekilde fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylelikle hem bütçenize uygun olan hem de kaliteli özelliklerde bir maskeye sahip olabilirsiniz. 100'lü ve 120'li paket seçeneklerini oldukça ucuz fiyat aralıklarıyla satın alabilirsiniz. Bunun yanında maske fiyatları ve sunduğu cazip seçenekler sayesinde toplu alışveriş yapabilirsiniz.