FFP3 Maske

FFP3 Maske Fiyatları

239 farklı FFP3 Maske için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

50'li100'lüBeyazSiyahÇocukYetişkinFFP2FFP3Tek KullanımlıkYıkanabilirMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 10Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Koruma Sınıfı: FFP3 Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Türü Tipi Kullanıcı Türü Koruma Sınıfı FFP3 Adet Ürün Puanı Renk

2 Katlı Maske3 Katlı MaskeAktif Karbonlu MaskeAntrasit MaskeBej MaskeBeyaz MaskeBordo MaskeCerrahi MaskeÇocuk MaskeEvony Siyah MaskeFFP1 MaskeFFP2 Maske

En Çok Karşılaştırılan Maskeler
Bunlara Da Bakabilirsiniz

FFP3 Maske Sıkça Sorulan Sorular

FFP3 Maske

Son dönemlerde yaygın bir biçimde kullanılması önerilen FFP3 maske, viral enfeksiyonların bulaş yollarıyla yayılmasını engellemeye yardımcıdır. Kendi içlerinde çeşitlilik gösteren maskeler, ventilli veya ventilsiz olarak üretilir. Kullanıcının nefes alışverişleri ile birlikte üzerinde açılıp kapanabilen valf dizaynına sahip olan maskeler ventillidir. FFP3 maske çeşidi ventilsiz maskeler grubunda yer alır. Ayrıca N95 ve FFP2 çeşitleri de yine ventisizlerdendir. N95 FFP3 maske, çevrede bulunan küçük partikülleri ve bakterileri en az %95 oranında etkisiz hale getirir. Sağlık çalışanları tarafından da yoğun bir şekilde kullanılan 3M FFP3 maske üstün koruma sağlayarak bulaş yolların çoğalmasına engel olur. Hastalık belirtilerini taşıyan kişilerin tedavisi için de son derece idealdir. İhtiyacınız olan koruma için tercihinizi FFP3 maske modellerinden yana kullanabilirsiniz.

FFP3 maske modellerin hepsi kalite denetimlerinden geçtikten sonra paketlenir ve kullanıcıların beğenisine sunulur. Test aşamalarında çeşitli aerosol filtreleri yapılır. FFP1 maskelerinde aerosollerin %80, FFP2 maskelerinde %94 ve FFP3 maske çeşitlerinde ise %99 filtreleyebilme kapasitesi bulunur. FFP3 tek kullanımlık maske çeşitlerine ve farklı seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda maske ile birlikte kullanabileceğiniz siperlik modellerini de incelemeniz mümkündür. Kullanım alışkanlığınıza göre ventilli veya ventilsiz FFP3 maske modellerini sepete ekleyerak alışveirlnizi yapabilirisniz. Siz de Akakçe sayfası üzerinden siperlik fiyatları da dahil olmak üzere gereksinim duyabileceğiniz hemen her şeye anında sahip olabilirsiniz.

FFP3 Maske Özellikleri

3M FFP3 maske özellikleri arasında 0,3 mikrondan büyük partikülleri tutabilme kapasitesi bulunur. Yüz kısmında kolay oturan dizaynıyla ağız ve burun kısmını örtecek şekilde üretilir. Nefes alıp verme noktasında rahatsızlık hissi oluşturmaz. FFP3 maskeler, yapısı gereği nanofiber teknolojileriyle üretilir ve üzerindeki hava filtresine yer verilir. FFP3 maske

yüzeyindeki gözenekler standartlar doğrultusunda tasarlanmıştır. Kumaşı esnek yapıdadır. Burun kısmında kullanılan klipsi sayesinde maskeyi yüzünüze tam oturtabilirsiniz. Farklı katmanlardan oluşan FFP3 maske, partiküllere karşı üstün koruma sağlar. 3 panelli yüzeyi ise su itici özelliğiyle ideal kullanım oluşturur. Tüm bunlara ek olarak FFP3 maske özellikleri

arasına şu özellikler de dahil edilebilir:

Siz de FFP3 maske fiyatları benzerleriyle kıyaslayabilir, ihtiyacınız doğrultusunda beğendiğiniz FFP3 ventilli veya ventilsiz maske çeşitlerine tekli veya çoklu paketlerden sahip olabilirsiniz.

FFP3 Maske Ne işe Yarar?

Son teknolojik cihazların kullanılmasıyla elde edilen maskeleri tercih eden kullanıcılar “FFP3 maske nedir?” gibi birtakım sorular sorabilir. İnsan sağlığı bakımından büyük önem arz eden FFP3 maske çeşitleri, gözle görülmeyen en küçük partikülleri bile engelleyen teknolojiye sahiptir. Nanofiber teknoloji laboratuvarlarında geliştirilen FFP3 maske çoklu katmanlardan oluşur. AB onaylı ve sertifikalı olarak kullanıcılarının beğenisine sunulur. Kaliteli ve güvenilir maske arayışında olanlara önerilebilecek FFP3 maske en iyi koruma sağlayan dizayna sahiptir. Paket içinde farklı adetlerden oluşan maskeleri bütçenize göre belirleyerek siparişinizi oluşturabilir, üstün koruma sağlayan EN 149 FFP3 maske çeşitlerine siz de sahip olabilirsiniz.

“FFP3 maske ne işe yarar?” sorusu da sıkça sorulan sorular arasında yer alır. İnsanlar arasında hızla yayılan viral enfeksiyonların önlenmesi ve çok daha sağlıklı bir kullanım sağlaması bakımından kullanıcılarına fayda sağlayan kurtarıcı bir üründür. Hastalık belirtilerini taşımak istemeyen kullanıcılar, FFP3 ventilli maske gibi kaliteli ve güvenilir ürünlere yoğun talep gösterir. Standart yapıdaki toz ve yıkanabilir maskelere oranla çok daha üstün bir koruma sağlayan FFP3 maske, nano teknolojik filtreleme kapasitesi sunar. Gün boyunca güvenle kullanmanızı sağlayan maskeler tek kullanımlık olarak üretilir ve her seferinde bir yenisiyle değiştirmeniz son derece önemlidir.

FFP3 Maske Kullanımı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Elektrostatik kuvvet yapısına sahip olan FFP3 maskenin içeriğinde özel olarak üretilen filtre keçesi bulunur. Güçlü selülozlardan yapılmış tek kullanımlık maskeler olarak beğeniye sunulur. FFP3 maske çeşitleri sadece takan kişiyi korumaya alır, üçüncü kişiler için koruma oluşturmaz. FFP3 maske modelleri yüksek oranda koruma sunar. Sıvı ve katı aerosolleri etkisiz hale getirebilir. Öksürük ve hapşırık gibi istenmeyen durumlarda enfeksiyonların yayılımını engeller. En zararlı asbest tozlarına karşı daha güçlü bir koruma oluşturur. Aynı zamanda FFP3 maske, hasta ile yakın temasta olan sağlık çalışanları için de önerilir. Daha güçlü koruma için sadece maske FFP3 ile aynı zamanda siperlik, tulum ve gözlük gibi koruyucu ekipmanlarla da desteklenmelidir. FFP3 maskeler, suda parçalanabilen kağıt tabakaya sahiptir. Bu nedenle yıkanması, dezenfektan sıkılması, alkol ve benzeri sıvıyla temas etmesi önerilmez. Buna karşın FFP3 maske nerede kullanılır noktasında kolaylık sağlar. Günlük kullanım amacıyla tasarlanan maske, günün her anında yüze takılabilen rahat ve kullanışlı ürünler arasında yer alır. FFP3 maske kullanım süresi de 8 saat olarak ifade edilmişti. Normal koşullarda her 8 saatte bir maskenin değiştirilmesi gerekir. Siz de cebinizi koruyan en ucuz FFP3 maske modelleri ve eldiven fiyatları için Akakçe’yi ziyaret edebilirsiniz.