FFP1 Maske

FFP1 Maske Fiyatları

80 farklı FFP1 Maske için fiyatlar listeleniyor.

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

10'lu20'li50'li100'lüBeyazSiyahFFP2FFP3YetişkinN95Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Koruma Sınıfı: FFP1 Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Türü Tipi Kullanıcı Türü Koruma Sınıfı FFP1 Adet Ürün Puanı Renk

2 Katlı Maske3 Katlı MaskeAktif Karbonlu MaskeAntrasit MaskeBej MaskeBeyaz MaskeBordo MaskeCerrahi MaskeÇocuk MaskeEvony Siyah MaskeFFP2 MaskeFFP3 Maske

En Çok Karşılaştırılan Maskeler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

FFP1 Maske Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan FFP1 Maske hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı FFP1 Maske:
  1. Temsan TM 34V FFP1 NR Konik 20 Adet Ventilli Koruyucu Maske
  2. Era 1110 V FFP1 NR Ventilli Toz Maskesi 25 Adet
  3. ERA 4110 FFP1 V NR D Ventilli Maske 15'li
  4. 3M 9914 FFP1 Ventilli 10 Adet Solunum Maskesi
  5. 3M Aura 9312 Plus FFP1 Ventilli Partikül Solunum Maskesi

FFP1 Maske

Maskeler dünya üzerindeki salgın hastalıkların artması ile beraber en çok merak edilen ve araştırılan eşyalardan birisi olur. Pek çok kişi en iyi maskelerin ne olduğunu ve bunların özelliklerini merak eder. FFP1 maske çeşitleri de insanların merak ettiği ürünler arasında yer alır. Bu ürünler havada asılı halde bulunan partikül ve tozlara karşı koruma sağlar. Solunum yolu ile akciğere giden zararlı partikülleri filtre etmeye yarar. FFP maskeler Avrupa Birliği tarafından onaylanan üstün korumaya sahip modeller olarak tanımlanabilir. Eğer daha önce bu ürünü görmediyseniz FFP1 maske nedir diye sorabilirsiniz. Filtering Facepiece kullanımının kısaltılmış hali olarak karşımıza çıkan Ffp ürünleri Avrupa standartlarına göre üretilmiş koruyucu maskeler şeklinde ifade edilebilir. Bu ürünler birkaç farklı türde üretilir. Bunlar da FFP1, 2 ve 3 şeklinde adlandırılır. Ürün türlerinin arasında koruma anlamında bazı farklılıklar görülür. FFP1 olarak ayrılan ürünler solunum yolları rahatsızlığı olan kişiler için üretilir. Pek çok iş sahasında solunum yollarını korumak için FFP1 ürünleri kullanılır. Bunun dışında insanlara solunum yoluyla bulaşan salgın hastalıklara karşı da koruyucu görevi üstlenir. Eğer havayı filtreleme özelliğine sahip etkili ve kaliteli bir maske arıyorsanız FFP1 çeşitlerini deneyebilirsiniz. Takması ve kullanımı oldukça rahat olan bu maskeleri partikül filtreli respiratör şeklinde de bulabilirsiniz.

FFP1 Maske Özellikleri Nelerdir?

İnsanların partikül filtreli ürünleri tercih etmesinin sebepleri arasında bu maskelerin Avrupa standartlarına göre üretilmeleri yer alır. Belirli kalite standartlarının üstünde olmaları gereken ürünler insan sağlığını büyük oranda destekler. Özellikle ağır şartlar altında çalışanlar için bu ürünleri kullanmak neredeyse zorunlu hale gelir. Aksi halde solunum yoluyla insan bedenine giren ve akciğerlere ulaşan partiküller kanser gibi ciddi bir hastalığa neden olabilir. Bu yüzden pek çok firma işçilerine partikül korumalı ürünler kullandırır. Bu ürünler havada katı veya sıvı halde bulunan mikroskobik parçacıklarını en küçük zerresine kadar yok eder. Havadaki en tehlikeli kirlerden birisinin bu mikroskobik parçacıkları olduğu düşünülürse filtreli ürünlerin önemi ve ne kadar gerekli oldukları daha iyi anlaşılabilir. Tüm filtreli modellerin ön kısmında ise soluk verme vanası bulunur. Bu vana en sıcak havalarda bile ısı birikmesini önleyecek şekilde tasarlanır. Böylece ürünü kullanan kişiler her zaman rahat bir şekilde nefes alıp verebilir. Kullanım konforuna sahip ürünleri daha yakından incelemek ve FFP1 maske özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak için Akakçe üzerindeki satıcılara gidebilirsiniz.

FFP1 Maske Hangi İş Sahipleri Tarafından Kullanır?

Partikül filtreli ürünler pek çok farklı iş kolunda çalışan kişiler tarafından kullanılır. Bunlardan birisi de fabrika çalışanları olur. Tahıl, un ve pamuklu dokuma fabrikalarının çoğunda FFP1 ventilli maske kullanılır. Ventilli toz maskeleri işçiyi gün içerisinde rahatsız etmez veya nefes almasını zorlaştırmaz. Bu ürünler ekstra konfor sağlayacak şekilde tasarlanır. Ağız ve burun çevresine tam anlamıyla oturtulan ürünler kayma veya bozulma yapmaz. Siz ilk taktığınız anda nasılsa gün boyunca aynı şekilde kalır. Bu maskeler kaynak işçileri tarafında da kullanılır. Özellikle demir gibi malzemelerle yapılan çalışmalarda havaya çok fazla toz karışır. Eğer filtreleyici bir maske kullanılmazsa tüm kir ve toz ciğerlere dolabilir. Sıradan ürünlerde de durum aynı olur. Bu yüzden filtreleyici özelliğe sahip ürünlerin kullanılması gerekir. Kırma, delme veya patlatma gibi işlerle uğraşan kişiler de tozlardan ve havadaki zararlı partiküllerden korunmak için filtreleyici ürün kullanabilir. Bunların dışında maden ocaklarında, yol ve tünel yapımlarında, porselen, cam ve mermer sanayisinde çalışan kişiler FFP1 maskeleri takabilir.

FFP1 Maske Nasıl Kullanılır?

Bütün maske FFP1 çeşitlerini aynı şekilde ve zorlanmadan kullanabilirsiniz. Ancak ağız ve burun çevrenizi tamamıyla ve doğru şekilde kapattığınızdan emin olmanız gerekir. Yoksa filtreleyici ürün kullanmanın hiçbir anlamı kalmaz. Eğer toz ve zararlı misroskopik parçacıklarla dolu hava ürünün filtreleme sistemine girmeden burnunuza ulaşırsa hasta olma riskiniz artar. Öncelikle maskenin burun ve çene bölgesine gelecek olan kısımları belirlenir. Daha sonra ürünün alt kısmı çeneye üst kısmı ise burun kemiğinin üzerine yerleştirilir. Üründeki kısa kayış boynun arkasında sabitlenir. Uzun kayış ise başın arkasına geçirilir. Kendi tercihinize göre kulaklarınızı kayışın içinde veya dışında bırakabilirsiniz. Daha sonra burun kısmında yer alan klipsi sıkıştırabiliriz. Eğer bu klips yeteri kadar sıkıştırılmazsa maskenin içerisine üst kısımdan hava girebilir. Bu yüzden buna dikkat etmek gerekir. Maske takma işleminden sonra sıra kontrol aşamasına gelir. Eğer nefes verdiğiniz zaman maske şişiyorsa bu ürünü doğru bir şekilde taktığınızı gösterir. Şişmediği takdirde ürünün herhangi bir yerinden hava kaçırdığını anlayabilirsiniz. O zaman ürünü tekrardan ve doğru şekilde takmanız gerekir. Ürün alışverişi yapmadan önce Akakçe üzerinden FFP1 maske fiyat listelerine bakabilirsiniz.

FFP1 Maske Kullanımının Önemi

Teknolojik gelişmelerin ve hızlı nüfus artışı gibi olayların olumlu getirileri kadar olumsuz yönleri de ortaya çıkar. Bu olumsuz yönler insanların yaşam alanlarına ve şekillerine etki eder. Sanayileşme ve çok fazla araç kullanımına bağlı olarak ortaya çıkan kötü hava insanların sağlığını kötü yönden etkiler. Yetkili firmalar insanların sağlığını koruyabilmesi için çeşitli maske türleri üretir. Bunlar farklı meslek gruplarına sahip kişilerin iş kıyafetlerine dahil edilir ve bu şekilde kullanılır. Ancak bunların dışında tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi de günlük yaşamın içerisinde maske kullanımını gerekli hale getirir. Öncelikle her vatandaş kendi sağlığını koruyabilmek adına FFP1 maske çeşitlerinden herhangi birini kullanabilir. Bunlar uzmanlar tarafından salgın hastalıkların yayılmasını önlemek için gerekli görülür. Bir kişinin maske kullanmaması sadece kendisini değil çevresindeki herkesi etkiler. Bu yüzden toplum bilincine sahip bireylerin maske kullanımı herkes için büyük önem taşır. Filtreleme özelliğine sahip ürünlerin dışında hastalıklara karşı vücut direncini korumak ve artırmak için propolis kullanabilirsiniz.

Farklı Markalara Ait FFP1 Maske Çeşitleri Akakçe’de

Pek çok markanın bir arada bulunduğu Akakçe müşterilerine istedikleri yerden alışveriş yapma olanağı tanır. Ürünlerin nerede ve ne kadara satıldığını gösterir. Hangi ürünlerin kampanyada olduğunu ve indirim oranlarını bildirir. Akakçe üzerinden yapacağınız alışverişlerde ister tekli isterseniz de çoklu ürünleri tercih edebilirsiniz. Çoklu ürünlerin içerisinde 15, 20, 30 veya 50 gibi farklı adetlerde maske yer alır. Bunlardan dilediğinizi seçerek satın alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Çoklu ürünlerin genelinin avantajlı fiyatlarla satışa sunulduğunu görebilirsiniz. Partikül filtreli respiratör olarak bulabileceğiniz bu ürünlerin dışında son zamanların en çok satan cihazlarını da uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Mesela temassız ateş ölçer fiyatları için yapacağınız araştırmalarda pek çok marka ve satıcı ile karşılaşabilirsiniz. Bunların içerisindeki en düşük fiyatlara ulaşabilirsiniz. Özellikle indirim ve kampanyaları takip edenler en uygun fiyatlı ürünleri kolaylıkla bulabilir. Akakçe’de FFP1 maske en ucuz nerede satılıyorsa orayı bularak alışveriş yapabilirsiniz.