3 Katlı Maske

3 Katlı Maske Fiyatları

1.124 farklı 3 Katlı Maske için fiyatlar listeleniyor.

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

10'lu50'li100'lü0 - 50 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL YetişkinN95Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 47Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: 3 Katlı Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Türü Tipi Kullanıcı Türü Koruma Sınıfı Adet Ürün Puanı Renk

2 Katlı Maske Aktif Karbonlu Maske Antrasit Maske Bej Maske Beyaz Maske Bordo Maske Cerrahi Maske Çocuk Maske Evony Siyah Maske FFP1 Maske FFP2 Maske FFP3 Maske

3 Katlı Maske Sıkça Sorulan Sorular

3 Katlı Maske

3 katlı yüz maskesi kullanımı son dönemde en çok kullanılan sağlık ürünleri arasında yer alır. Bunun en büyük nedeni ise 2020 yılında tüm dünyada etkisini gösteren koronavirüs salgınıdır. Salgından önce hastane, yemekhane gibi hijyenin ön planda olduğu yerlerde kullanılan maskeler artık hayatın ve sağlığın en önemli parçasıdır. Ülkemizde pandemi sürecinde takılması zorunlu olan bu ürünler tek kullanımlıktır. 3 katlı yüz maskesi çeşitleri koronavirüs başta olmak üzere kişileri pek çok mikroptan korunmaya yardımcı olur. 3 katlı filtreli maske takan kişi ilk olarak kendini daha sonra da çevresindekileri korur. Piyasada çok farklı renk, desen ve kalitede satılan 3 katlı tek kullanımlık maske ister onlu ister ellili paketler halinde alınabilir. Maske seçerken kat sayısı ne anlama gelir merak ediyorsanız buna kat sayısı ne kadar fazla olursa koruması da o kadar artar yanıtı verilebilir. Ayrıca yüze düzgünce oturabilmesi için burun bölümünde ince bir tel bulunur. Bu tel bütün 3 katlı maskelerde bulunur. İnce olduğu için rahatsız etmez, ama buruna sıkıca tutunur ve açılmayı engeller. Sağlığın tam olarak korunabilmesi için sadece maske kullanmak yeterli olmayabilir. Maske kullanımının yanında besin takviyesi alarak da virüslere karşı bağışıklık sisteminizi güçlendirebilirsiniz.

3 Katlı Maske Ne İşe Yarar?

3 katlı maske en ucuz fiyatlarla Akakçe’de bulunabilir. Markaların ürünlerine göz atarak istediğiniz sayıda ürünü güvenle alabilirsiniz. Hastane gibi hijyen gerektiren ortamlar dışında artık hayatın her alanında sıklıkla kullanılan 3 katlı maskeler sizi her türlü mikroptan korur. 3 katlı olduğu için diğer insanlardan gelebilecek nefes, damlacık gibi olumsuz etmenleri engeller. Kişi 3 katlı medikal maske sayesinde kendi ve çevresi için bir önlem almış olur. 3 katlı maskeler tek kullanımlıktır ve 3-4 saat boyunca kullanılabilir. Covid-19 gibi bulaşıcı hastalıklardan tam anlamıyla korunmak istiyorsanız 3 katlı maske kullanabilirsiniz. Maskeler 3 katlı olsa dahi koruyuculukları ıslandıkları zaman yok olur. Maskeler her zaman telli olacak şekilde üretilir. En yüksek kaliteli malzemelerden üretilen maskeler sosyal mesafe korunduğu takdirde %90 koruma sağlar. Etkisiz ve filtrasyon özelliği sınırsız olan maskeler kullanılmamalıdır. 3 katlı maskelerin büyük bir çoğunluğu iç ve dış katmanlarında nonwoven kumaşa, iç kumaşında polipropilen malzemeye sahiptir. Bu özellikleri sayesinde %100’e yakın filtrasyon özelliği sağlar. 3 katlı telli maske kişisel koruma için kullanılır. Genel kullanımlı yüz maskeleri kişiye özeldir, bir maskenin birden fazla kişi tarafından kullanılması çok sakıncalıdır. 3 katlı steril maske genelde paket halinde, toptan olarak satılır. Satın alınan yere göre paket içindeki maske sayısı da değişiklik gösterir. Maskeleri ev, ofis, açık ve kapalı alan, okul gibi ortamlarda güvenle kullanabilirsiniz.

3 Katlı Maske Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin

3 katlı maske en iyisi için marka karşılaştırması yapılabilir. Dünya’da belirli standartlara göre üretilen bu ürünler sadece yeterlilik sertifikası olan firmalar tarafından üretilebilir. 3 katlı maske en uygun fiyat arayışınız varsa indirimleri takip edebilirsiniz. Ancak maske alırken kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Standart dışı üretilen ürünleri almamak için maske kutularının üzerindeki CE sertifikasını ve barkod numarasını kontrol etmeniz gerekir. Barkod numarası ürün takip sistemi tarafından kontrol edilebilir. Bu kontrollerden sonra satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 3 katlı maske 50 ve 10 adetli paketler halinde satıldığı gibi daha fazla sayılı paketler halinde de satışta yer alır. 3 katlı maske fiyatları markaya ve adedine göre değişiklik gösterebilir. Salgın gibi dönemlerde sorun yaşamamak için evde maske stoğu yapmak önemlidir. Bu sebeple indirimleri takip ederek 50’li paketlerden alabilirsiniz. En ucuz 3 katlı maske için Akakçe’yi inceleyebilirsiniz. Hem kaliteli hem de CE onaylı maskeleri tercih ederek mikroplardan korunabiliriz. Sadece maske değil eldiven gibi hastane ekipmanlarını da Akakçe’de uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

3 Katlı Maske Çeşitleri

3 katlı pamuk maske son dönemde en çok satın alınan ürünlerden biridir. Pamuklu maskeler cerrahi maskelere göre daha riskli diye düşünülür. Ancak maske pamuklu olsa dahi 3 katlıysa aynı görevi görür. Pamuklu maskeler tekstil üreticileri tarafından üretilir. Cerrahi maskelere nazaran kişinin daha rahat nefes almasını sağlar. Standart dokusuz yüzeye sahiptir, bu yüzden çok talep görür. Çoğu yıkanabilir 3 katlı maske tek kullanımlık değildir. Birkaç defa yıkanıp kullanılabilir. Bazı kişiler pamuklu maskelere karşı önyargılı davransa da Bilim Kurulu üyeleri pamuklu maskelerin koruyucu etkisi olduğuna dikkat çeker. Pek çok uzman doktor yıkanabilir maskelerin kullanımını önerir. 3 katlı pamuklu maskeler yıkanıp ütülendikten sonra tekrar kullanılabilir. 3 katlı lastikli maske yıkandıktan sonra mutlaka kuruması için beklenmelidir. 3 katlı bez maske üreten çok sayıda firma da bulunur. Özellikle organik pamuk içeren yüz maskelerinin dayanıklılığı daha fazladır. Bu tarz maskelerin %98’i pamuktan, %2’si elastan oluşur. 15 defa yıkamaya kadar dayanıklı olduğu için tasarruf da sağlar. Siz de 3 katlı filtreli maske çeşitleri ve diğer modelleri inceleyerek tercih yapabilirsiniz.

Kaliteli 3 Katlı Maske Nasıl Anlaşılır?

Şu dönemde sevdiklerinize kaliteli 3 katlı maske hediye etmek iyi bir seçim olabilir. Dünya genelinde kullanılan maskelerin kaliteli olanları seçilmelidir. 3 katlı maskelerde en önemli nokta kumaş kalitesidir. Pamuksu ve yumuşak katmanlara sahip maskeler saatlerce rahat kullanım imkânı sağlar. Ayrıca burun teli çok önemlidir. Çok sıkmayacak ama açılmayacak ve gevşemeyecek düzeyde olmalıdır. Özellikle tüm gün maske takmak zorunda kalanlar maskenin kulaklarına da bakmalıdır. Acıtmayan, yumuşak ve elastik lastikler koruma ve rahatlık sağlar. Yüze tam uyumlu en iyi 3 katlı maske alerji yapmaz ve latex, paraben, naylon içermez. 3 katlı maskeler pamuksu dış yüzeye ve elastik filme sahip olur. Kalite konusunda bakılması gereken bir diğer özellik, ce belgeli 3 katlı maske olmasıdır. CE sertifikalı maskeler her zaman daha fazla koruma sağlar. Çünkü üretim aşamasında tüm malzemelerin en kaliteli olanları seçilir. 3 katlı cerrahi maske seçerek her türlü virüse karşı kendinizi koruyabilirsiniz.

3 Katlı Maske Nasıl Kullanılmalı?

Renkli 3 katlı maske de sıklıkla tercih edilen bir üründür. Bu ürünlerde yukarıdaki özelliklere sahipse koruma sağlar, hava geçirir ve kolayca nefes almanıza olanak tanır. Ayrıca burun kısmında ayarlanabilir tel bulunur. Bu sayede yüze uyum ve koruma sağlar. Yüksek kalitede koruyucu kumaştan üretilen maskeler renklendirilerek satışa çıkarılır. Renkliler arasında da en çok siyah 3 katlı maske tercih edilir. Dış katmanları sıvı ve partikülleri, orta katmanları daha ince bakteri ve partikülleri engellerken iç katman da yumuşak antialerjik özellik sağlar. Maske 3 katlı tercih edilirken kullanıma da özen gösterilmelidir. Takmadan önce eller sabunlanmalı, sadece lastiklerden tutulmalı ve yüzeye temas edilmemelidir. Ayrıca maske çenede tutulmamalı tam burun üstünde durmalıdır. 3 katlı maskeleri kullandıktan sonra çöpe poşetle atılmalı ve eller yıkanmalıdır. Siz de en ucuz 3 katlı maske çeşitlerine göz atarak uygun ürünü satın alabilirsiniz.