Makita Şarjlı Matkap

Makita Şarjlı Matkap Fiyatları

65 farklı Makita Şarjlı Matkap için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

DarbeliDarbesizKabloluKablosuz250 - 500 TL 500 - 750 TL 18 V58 V2 Ah5 AhSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Makita Motor Tipi: Şarjlı KaydetTemizle

Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası Makita Özellikler Tipi Kullanım Tipi Güç Akü Kapasitesi Akü Voltajı Ağırlık Metal Delme Kapasitesi Ahşap Delme Kapasitesi Beton Delme Kapasitesi Maksimum Tork Mandren Çapı Tork Ayarı Darbe Oranı Şarj Süresi Kablo Uzunluğu Akü Seçeneği Motor Tipi Şarjlı SatıcıToplam 73 satıcı. Ürün Puanı

Darbeli MatkapDarbesiz MatkapAkülü MatkapŞarjlı Darbeli MatkapBosch Şarjlı MatkapDewalt Şarjlı MatkapBlack+Decker Şarjlı MatkapAEG Şarjlı MatkapEinhell Şarjlı MatkapStanley Şarjlı MatkapAssur Şarjlı MatkapRtrmax Şarjlı Matkap

En Çok Karşılaştırılan Matkaplar

Makita Şarjlı Matkap Sıkça Sorulan Sorular

Makita Şarjlı Matkap

Kablosuz olarak kullanıcıların beğenisine sunulan ve enerji ihtiyacını çıkarılabilir akü ile karşılaşan Makita şarjlı matkap farklı kullanım alanlarına yönelik türleri ile dikkat çeker. Zengin ürün seçkisi sayesinde hem ev kullanımı hem de profesyonel kullanıma uygun olan Makita şarjlı el matkabı, Japon elektrikli el aletleri üreticisi makita markasının en yoğun ilgi gören ürünleri arasındadır. Makita şarjlı matkap pratik ve güvenli bir kullanım sağlamasının yanı sıra uzun ömürlü olması ile de fark yaratır. Motor gücü, Tork değeri, şarj süresi, pil ömrü, pil kapasitesi, ağırlık, mandren ölçüsü, çalışma sesi gibi özellikleri ile farklı alternatifler sunan Makita şarjlı matkap modelleri arasında çok parçalı setler de bulmak mümkündür. Genel olarak Makita şarjlı matkap en ucuz fiyat seçeneklerine Akakçe yardımıyla ulaşabilir, ihtiyaç duyduğunuz kablosuz matkaba bütçenizi sarsmadan sahip olabilirsiniz.

İşlevsel Makita Şarjlı Matkap Özellikleri

Türkiye ve dünyada çok sayıda kullanıcının öncelikli tercihleri arasında yer alan Makita şarjlı matkap model bazında farklı özelliklere sahiptir. 1000 W ile 1400 W arasında değişen motor güçleri ile ağır işler için ideal olan Makita şarjlı matkaplar, dakikada 1900’e varan devir sayısı ile hızlı sonuç alınmasını sağlar. Bununla birlikte dakikalık devir sayısı 1100 ve 1700 olan farklı alternatifler de bulunur. Darbeli Makita şarjlı matkap ürünlerinde oldukça önemli olan Tork sayısı, Nm değeri ile ifade edilir. Makita şarjlı matkap Torklu modellerde söz konusu değer, 23 - 50 nM arasındadır. Tork değeri, cihazın uç kısmının bir dakika içinde kaç defa ileri-geri hareket edebildiğini gösterir ve kullanıcı tarafından ayarlanabilir. Makita şarjlı matkap aletlerinin teknik özelliklerinde belirtilen Tork değeri ise cihazın ne kadar ağır iş yapmaya uygun olduğu hakkında bilgi verir.

Ev tipi olarak da adlandırılan ve daha çok günlük delme, tamirat, kanal açma, montaj, demontaj işleri için uygun olan Makita şarjlı matkap çeşitleri vardır. Bu tarz Makita küçük şarjlı matkap aletleri ekstra hafif yapıları ile dikkat çeker. Üstelik akülü vidalama aleti özelliklerinin tamamına sahip olduğu için ek bir cihaz alma ihtiyacını ortadan kaldırır. Profesyonellere uygun olan Makita şarjlı matkap çeşitleri ise tıpkı tilki kuyruğu testere gibi ultra güçlü motorlara sahiptir. Bu da çelik, mermer, beton, seramik gibi delinmesi zor yüzeylerde rahat çalışma imkânı sunar. Genellikle darbeli ve yüksek Tork değerine sahip olan bu tarz matkapların aküleri de daha yüksek kapasiteli olur. Tüm Makita şarjlı matkap aletlerinde olduğu gibi Lityum iyon aküler ile çalıştıkları için deşarj oranı yok denecek kadar azdır. Söz konusu aküler kapasitelerine göre farklılık gösterse de kısa sürede şarj olur ve uzun süre aralıksız kullanım sağlar.

İhtiyaçlarınıza Uygun Makita Şarjlı Matkap Modelleri

Darbeli ve darbesiz tasarımların yanı sıra akülü köşe matkap olarak adlandırılan özel bir modeli daha bulunan Makita şarjlı matkap ürünleri, tekli veya set olarak kullanıcılara sunulur. Tek bir matkaptan oluşan tekil ürünlerde matkabın yanı sıra akü ve şarj ünitesi de yer alabilir. Bununla birlikte çift akülü veya aküsüz alternatifler de bulmak mümkündür. Makita 14, 18, 24 volt şarjlı matkap olarak sıralanan modellerde sırasıyla 14V, 18V ve 24V olarak ifade edilen değerler cihazın gücünü gösterir. Amper değeri ise aküde depolanabilen enerjiyi gösterir. Dolayısıyla Makita darbeli şarjlı matkap alırken volt ve amper değerlerine dikkat etmekte fayda vardır. Makita şarjlı matkap modelleri arasında öne çıkanlardan biri de 40 V gibi yüksek güç ile çalışan çift tutma kollu aletlerdir. Biri yatay diğeri dikey olmak üzere iki kol bulunan bu aletler, çok sert yüzeylerde çalışmak için idealdir.

Makita Şarjlı Matkap Setleri Hangi Özellikler Sahiptir?

Adaptör ile prize bağlanan bir ünite üzerinde şarj edilebilen aküleri ile kullanım kolaylığı sağlayan Makita matkap şarjlı aletler, set olarak da kullanıcıların beğenisine sunulur. Farklı ihtiyaçlara alternatifler çözümler sunacak nitelikte olan Makita şarjlı matkap setlerinin büyük bir kısmı profesyonel kullanım içindir. İçinde Makita 12, 18, 24V şarjlı matkap gibi bir akülü matkap bulunan söz konusu setlerde yedek akü/aküler, şarj üniteleri, farklı yüzeylere uygun delme uçları bulunur. Usta seti olarak adlandırılan ürünlerde ise tüm bunlara ek olarak çekiç, pense, tornavida, İngiliz anahtarı, kargaburun, farklı ölçülerdeki alyanlar, bits uçları ve kazıyıcılar gibi pek çok el aleti de yer alır. Özel taşıma çantası ile birlikte gelen bu tür setler ihtiyaç duyulan aletlere tek seferde sahip olma ayrıcalığı sunar. Makita şarjlı matkap seti çeşitleri arasında hem akülü matkap hem de vidalama aleti içeren seçenekler de bulmak mümkündür.

Makita Şarjlı Matkap Avantajları Nelerdir?

Kullanım alanı, çalışma türü ve kullanıcı tecrübesine uygun akülü matkaplara ulaşma ayrıcalığı sunan Makita şarjlı matkap kullanım kolaylığı ve hafif yapısı ile fark yaratır. Makita şarjlı matkap yorumları ve incelemelerde de sıkça vurgulanan avantajları sayesinde hem güvenli hem de konforlu bir kullanım sunan söz konusu aletler, pek çok avantajı bir arada sunar. Şarjlı matkap Makita modellerinin kullanıcılara sunduğu avantajlardan bazıları şunlardır:

Kontrol ve kullanım açısından son derece rahat olan Makita şarjlı matkap türleri, özellikle uç değişiminin kısa sürede yapılmasına olanak tanıyan mandren tasarımları ile benzerlerinden ayrılır.Makita profesyonel şarjlı matkap modellerinde yer alan söz konusu mandrenler, sağa ve sola döndürülerek açılıp kapatılır. Makita şarjlı matkap uç değişim sürecini daha kolay açıklamak için “Makita şarjlı matkap ucu nasıl çıkarılır?” sorusunu yanıtlamak gerekir. Bunun için ilk olarak mandrenin saat yönünün tersine çevrilmelidir. Mandrenin tırnaklarının açılmasını sağlayan bu hareket ile takılı matkap ucu serbest kalır. Ardından çıkarılan ucun yerine yenisi yerleştirilir ve mandren bu kez de saat yönüne doğru çevrilir. Makita şarjlı matkap hız ayarı ise tutamağın ön kısmındaki devasa butona baskı uygulayarak gerçekleştirilir.

Makita Şarjlı Matkap Fiyatları

Japon elektrikli el aletleri üreticisi Makita tarafından üretilen Makita şarjlı matkap aletleri, oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu da Makita şarjlı matkap fiyatlarını herkes için ulaşılabilir kılar. Genel olarak uygun kabul edilen Makita şarjlı matkap fiyatları, aletlerin volt değeri, darbe özelliği, Tork değeri, şarj süresi, kullanım süresi, ağırlık ve ek fonksiyonlarına göre belirlenir. Bu da darbe özelliği bulunmayan Makita 18V şarjlı matkap fiyatları ile darbeli Makita 18 volt şarjlı matkap fiyatları arasında fark olmasına neden olur. Öte yandan tıpkı markanın şarjlı sıcak hava tabancası modellerinde olduğu gibi akü değeri de fiyatları etkiler. Dolayısıyla 4 Ah akü ile çalışan Makita şarjlı darbeli matkap fiyatları, 1.5 Ah akü ile çalışanlar ile aynı değildir. Siz de yeni matkap arayışındaysanız Akakçe yardımıyla tüm Makita şarjlı matkap ürünlerine ulaşabilir, fiyat karşılaştırmaları yaparak ihtiyaç duyduğunuz matkaba uygun bir fiyatla sahip olabilirsiniz.