Stanley Şarjlı Matkap

Stanley Şarjlı Matkap Fiyatları

11 farklı Stanley Şarjlı Matkap için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

DarbeliDarbesizKabloluKablosuz250 - 500 TL 500 - 750 TL 18 V58 V2 Ah5 AhSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Stanley Motor Tipi: Şarjlı KaydetTemizle

Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası Stanley Özellikler Tipi Kullanım Tipi Güç Akü Kapasitesi Akü Voltajı Ağırlık Metal Delme Kapasitesi Ahşap Delme Kapasitesi Beton Delme Kapasitesi Maksimum Tork Mandren Çapı Tork Ayarı Darbe Oranı Şarj Süresi Akü Seçeneği Motor Tipi Şarjlı SatıcıToplam 73 satıcı. Ürün Puanı

Darbeli MatkapDarbesiz MatkapAkülü MatkapŞarjlı Darbeli MatkapBosch Şarjlı MatkapDewalt Şarjlı MatkapMakita Şarjlı MatkapBlack+Decker Şarjlı MatkapAEG Şarjlı MatkapEinhell Şarjlı MatkapAssur Şarjlı MatkapRtrmax Şarjlı Matkap

En Çok Karşılaştırılan Matkaplar

Stanley Şarjlı Matkap Sıkça Sorulan Sorular

Stanley Şarjlı Matkap

Basit tadilat ve montaj işlerinden profesyonel çalışmalara kadar pek çok işi kablo kısıtı olmadan yapma imkânı sunan Stanley şarjlı matkap, mini akülerle çalışır. Belirli kapasitelere ve voltaja sahip olan bu aküler, çıkarılabilir nitelikte olduğu için cihaz dışında şarj etme avantajı sunar. Böylece çift akülü Stanley şarjlı matkap ürünlerini daha uzun süre kesintisiz kullanmak mümkündür. Tıpkı geleneksel tasarımlarda olduğu gibi darbeli ve darbesiz olarak üretilen Stanley şarjlı matkap ürünleri, beton, mermer, metal ve ahşap gibi farklı sertlik derecesine sahip yüzeylerde delikler açma, kanal oluşturmak amacıyla kullanılır. Öte yandan yüksek kapasiteli motora, tork değerine ve darbe özelliğine sahip olan Stanley şarjlı matkap modelleri ile duvardan zemine pek çok farklı şeyi kırıp parçalamak da mümkündür. Kullanıcıların değişen ihtiyaçlarına uygun çok sayıda modeli bulunan Stanley şarjlı matkap seçeneklerine Akakçe yardımıyla ulaşabilir, fiyat karşılaştırmaları yaparak en ucuz Stanley şarjlı matkap ürünlerini görüntüleyebilirsiniz.

Stanley Şarjlı Matkap Özellikleri

Günlük kullanıcılardan hobi tutkunlarına, küçük atölyelerde üretim yapanlardan yapı sektörü elemanlarına kadar pek çok kullanıcının tercih ettiği Stanley şarjlı matkap, akülü olmasıyla dikkat çeker. En sık tercih edilen elektrikli el aletleri arasında yer alan matkapları, ek fonksiyonlar ile donatarak kullanıcılara sunan başarılı marka, 2 amper lityum iyon aküler tercih eder. Bu aküler, kısa sürede şarj olur ve enerji tasarruflu çalışma prensibi sayesinde uzun süre kesintisiz kullanım olanağı tanır. Ayrıca düşük deşarj oranları sayesinde kullanılmadığında enerji kaybetmez. Model bazında farklılık gösterse de genel olarak Stanley şarjlı matkap cihazları 70 dakikaya varan sürelerde aralıksız kullanıma uygundur. Ancak çalışma yüzeyinin sertliği, hız ayarı, tork ayarı ve darbe özelliğinin aktif olması çalışma süresinin değişmesine neden olabilir. Kömürsüz motora sahip Stanley şarjlı matkap aletlerinin yüzey türüne göre delme kapasitesi, maksimum tork ayarı, dönüş hızı ve mandren ölçüsü ürün bazında değişiklik gösterir.

Genellikle 18 V akülere yer verilen Stanley şarjlı matkaplar arasında 10.8 V, 12 V, 24 V akü kullanılanlar da vardır. Söz konusu akülerdeki volt değeri, cihazın gücü hakkında bilgi verir. Dolayısıyla günlük basit işleri yapmak için Stanley şarjlı matkap seçiminde 12 voltluk modelleri oldukça yeterlidir. Ancak daha sık kullanım ve profesyonel çalışmalar söz konusuysa minimum 18 V aküye sahip olanların tercih edilmesinde fayda vardır. Tasarım ve darbe özelliği fark etmeksizin tüm Stanley matkap şarjlı cihazlar aynı zamanda akülü vidalama aleti olarak da kullanıma uygundur. Uyumlu ve anahtarsız mandren sayesinde bits uçları ile çalışabilen bu cihazlar, delme, kanal/havşa açma işlerinin yanı sıra vidalama ve somun sıkma gibi farklı işler yapabilir. Ayrıca, ters yönde çalışabilme özelliği sayesinde Stanley şarjlı matkaplar vida ve somun açma işleri için de idealdir.

Tadilat İşlerinde Kullanılan Stanley Şarjlı Matkap Çeşitleri

Çivi çakma tabancası, boya tabancası, delici-kırıcı, avuç taşlama gibi pek çok elektrikli el aletini kablosuz olarak kullanıcılara sunan başarılı marka, delgi olarak da bilinen akülü aletlerini elektrik enerjisine erişim olmayan mekanlarda da kullanılabilir hale getirir. Bu nedenle Stanley şarjlı matkap çeşitleri, dış mekanların yanı sıra elektriksiz ortamlarda kullanılır. Bununla birlikte türü ne olursa olsun neredeyse tüm Stanley şarjlı matkap modellerinin ön kısmında çalışma alanını net görebilmeyi sağlayan ufak bir LED aydınlatma bulunur. Darbeli ve darbesiz olarak üretilen Stanley şarjlı matkap ürünlerinden darbe özelliği olmayanlar ile de delme işleri yapılabilir. Ancak ekstra sert yüzeylerde çalışmak için Stanley şarjlı darbeli matkap türlerini tercih edilmesinde fayda vardır. Çünkü darbe özelliği, delme işlemi sırasında vuruntu oluşturarak tüm yükün motora yansımasını önler. Bu sayede hem delikleri daha kolay açılmasını sağlar hem de motorun kullanım ömrünü korur.

Tork değeri olarak ifade edilen ve delme işlemi sırasında belirli düzeylerde otomatik basınç oluşturma imkânı tanıyan özellik, delme, kırma gibi çalışmaların daha konforlu olmasına yardımcı olur. Maksimum 22 tork ayarı bulunan Stanley şarjlı matkap çeşitleri ortalama 13 mm mandrene sahiptir. Bu da oldukça oldukça fazla matkap ucu ile çalışma kolaylığı sağlar. Hızlı uç değişimi avantajı da olan Stanley şarjlı matkap yorumları ve değerlendirmelerinde kontrol kolaylığına da değinilir. Hız ayarının tetik kısmında yer aldığı bu c,halzar, kullanım sırasında hız değiştirme pratikliğiyle önemli oranda zaman kazandırır. Kontrol mekanizmasının pratikliğinin yanı sıra ortalama 1.5 kg olan Stanley şarjlı matkap çeşitleri, uzun süreli çalışmalarda kullanıcıların fiziksel olarak yorgun hissetmelerini önler. Ayrıca söz konusu aletler, minimal tasarım ve hafif yapı sayesinde yapılı olmayan kullanıcılar açısından konforlu bir kullanım sağlar.

Volt Derecesine Göre Stanley Şarjlı Matkap Modelleri

Görsel tasarım, tutma sapı formu, ağırlık, akü sayısı, tork ve hız ayarı açısından farklı modelleri üretilen Stanley şarjlı matkap, genellikle akü, şarj istasyonu ve taşıma çantasıyla birlikte kullanıcılara sunulur. Bununla birlikte bazı avantajlı şarjlı matkap Stanley paketleri de vardır. Bu tarz paket ürünlerde Stanley 18, 24 volt şarjlı matkap modellerinin yanı sıra birden fazla akü şarj istasyonu ve hediye uç setleri de bulunur. Öte yandan çift Stanley şarjlı matkap ve çift aküden oluşan paketler vardır. Bazı setlerde ise matkabın yanı sıra avuç taşlama, akülü vidalama gibi farklı elektrikli el aletleri de bulunur. Genel olarak kullanıcılara ihtiyaç duydukları özellikleri seçme olanağı tanıyan zengin model seçenekleri, Stanley şarjlı matkap ürünlerinin yoğun ilgi görmesini sağlar.

Stanley Şarjlı Matkap Kullanımı ve Avantajları

Ultra hafif yapıları, el yormayacak şekilde tasarlanan tutma sapları, tetiğe entegre edilmiş hız ayarı ve tek elle kontrol edilebilen tork ayarı ile son derece rahat bir kullanım sunan Stanley şarjlı matkap modelleri, ayrıcalıklı hissettiren özelliklere sahiptir. Stanley şarjlı matkap kullanıcı yorumları ve ürün incelemelerinde de sıkça vurgulanan avantajlardan biri, tamamen kablosuz tasarımdır. Çalışma sırasında hareket özgürlüğü sağlayan bu tasarım, aynı zamanda elektrik hattına erişim sorununu da ortadan kaldırır. “Stanley şarjlı matkap nasıl?” sorusunun da yanıtı olan diğer avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür:

Uygun Stanley Şarjlı Matkap Fiyatları

Hem tecrübeli hem tecrübesiz kullanıcılara uygun seçenekler sunan Stanley şarjlı matkap, oldukça geniş bir seçkiye sahiptir. Böylece hemen her bütçeye uygun Stanley şarjlı matkap bulmak mümkündür. Ulaşılabilir düzeyde olması ile benzerlerinden ayrılan Stanley şarjlı matkap fiyatları, motor gücü, volt değeri, akü tipi, darbe özelliği, mandren, kontrol seçenekleri, tork ve hız ayarı gibi özelliklerden etkilenir. Örneğin, yüksek tork değerine sahip 18V Stanley şarjlı darbeli matkap fiyatları ile basit tadilat işleri için tasarlanan darbesiz Stanley şarjlı matkap 18V fiyatları arasında önemli farklılıklar bulunur. Bununla birlikte Stanley 18, 24V şarjlı matkap modelleri arasında akü volt değerinden kaynaklanan ufak fiyat farkları olabilir. Siz de bu tarz bir elektrikli el aletine ihtiyaç duyuyorsanız Akakçe yardımıyla tüm Stanley şarjlı matkap modellerine ulaşabilirsiniz. Kullanıcılar Stanley şarjlı matkap en ucuz fiyat seçeneklerini inceleyerek, ihtiyaçlarına uygun cihaz veya setleri değerlendirebilir.