Eva Kağıdı

Eva Kağıdı Fiyatları

428 farklı Eva Kağıdı için fiyatlar listeleniyor.

Fly Color Eva Kağıdı Gen-Of Eva Kağıdı Südor Eva Kağıdı Bubu Eva Kağıdı Lino Eva Kağıdı Eva Eva Kağıdı

Fiyatı Düşen Eva Kağıtları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

Önceki Sayfa: 1 / 18 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 25 TL 25 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 TL üstü Markası
Temizle Ürünleri Gör (428)

Fotokopi Kağıdı Fotoğraf Kağıdı Pos Rulo Kağıdı Mukavva Fon Kartonu Sürekli Form Kağıdı Sticker Krapon Kağıdı Elişi Kağıdı Südor Eva Kağıdı Fly Color Eva Kağıdı Bubu Eva Kağıdı

Eva Kağıdı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Eva Kağıtları hangileri?

Bugün Akakçe'de 428 farklı model arasında

En çok satan Eva Kağıtları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Eva Kağıdı:
  1. Simli Eva A4 Yapışkanlı Karışık Renk 2 Adet
  2. Lino 50X70 Cm 2Mm Yapışkanlı Eva
  3. Red Apple Eva ( A4 ) Simli Yapışkanlı 10 Renk
  4. Südor 20x30 cm 10 Renk Yapışkanlı Eva
  5. Fly Color 20x30 10'lu Eva Simli Yapışkanlı

Eva Kağıdı

Kırtasiye, hobi ve ofis malzemeleri arasında yer alan eva kağıdı farklı renk çeşitleriyle kişilerin beğenisini kazanır. Beyaz, siyah, yeşil eva kağıdı tasarımlarınız için kullanışlı bir zemin oluşturur. Ambalajlamadan otomotive, elektronikten spor ürünlerine kadar pek çok alanda kullanılabilen eva kağıdı, okul öncesi oyun etkinliklerinde de tercih edilir. Esnek ve yumuşak bir yapıya sahip olan ürünler, kişilere rahat çalışma olanağı sağlar. Eva kağıdı termoplastik malzemeler gibi ince bir tabaka yapısına sahiptir. Malzemenin boyutları, kullanılan malzemenin yoğunluğuna göre değişebilir. Eva kağıdı su geçirmez olması sayesinde uzun süre boyunca yapışkanlık özelliğini koruyabilir. Yeterli düzeyde el becerisi olanlar kullandığı malzeme ile özgün tasarımlar ortaya çıkarabilir. Değişik renklere ve özelliklere sahip eva kağıdı çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun olan ürünü Akakçe aracılığı ile keşfedebilirsiniz.

Renkli Eva Kağıdı Çeşitleri

Eva kağıdı nedir?” sorusuna, etilen vinil asetatın kısaltması şeklinde yanıt verilebilir. Kağıt ve köpük arası bir malzeme olan eva kağıdı asetatlı kalem çeşitlerine göre daha fazla renk seçeneğine sahiptir. Siyah olanlar zemin olarak kullanıldığında, diğer süslemelerin öne çıkmasını sağlar. Kırmızı, yeşil, mor, siyah, mavi, beyaz eva kağıdı renkleri de tasarımlarda zemin olarak kullanılabilir. Parıltılı görünüm elde etmek isteyenler için simli çeşitler uygun bir seçenektir. Simli ve desenli eva kağıdı ile eğlenceli motifler ortaya çıkarabilirsiniz. Simler, 2 mm kalınlığındaki kokusuz kağıt üzerine özel tutkal yardımı ile yapıştırılır. Dökülmeyen simler ele bulaşmadan rahatlıkla kullanılır. Eva kağıdı, çocuklar için güvenli olan el işi malzemeleri arasında yer alır. Kimyasal malzemelere, suya ve havaya karşı dayanıklı olarak üretilen kağıtlar, süsleme yapmak için de tercih edilebilir.

Eva kağıdı yapışkanlı ve yapışkansız olmak üzere iki farklı çeşide sahiptir. A4 boyutundaki yapışkansız olan çeşitleri kullanması son derece kolaydır. Malzemenin yapışkanlı olması ise kolaylık sağlar. Su geçirmez özellikte olan eva kağıdı yapışkanlığını kısa sürede kaybetmez. Kalitesi yüksek olan çeşitlerden daha fazla verim almanız mümkündür. Boyut, renk ve paket içeriği olarak ürünün farklı seçenekleri mevcuttur. Değişik tasarımlar yapmak için renkli ve çoklu paketler kullanmanız daha avantajlıdır. Yapmak istediğiniz tasarımlara göre malzeme seçmeniz önem taşır. Fazla şekillendirme yapabilmek için ince yapılı ve renkli olanlar idealdir. Malzemelerin kalınlığı ve uzunluğu çeşitler arasında değişiklik gösterebilir. Çanta, maket, kalemlik gibi eşyalar tasarlamak istiyorsanız, eva kağıdı büyük boy seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Eva Kağıdı Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Pek çok kişi “Eva kağıdı nerede satılır?” sorusunun yanıtını merak eder. Kırtasiye malzemesi satan pek çok yerde eva kağıdı bulunur. Eva kağıtları birbirinden farklı renklerde ve özelliklerde üretilebilir. Eva kağıdı satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar şunlardır:

Eva Kağıdı Nasıl Kullanılır?

Çeşitli boyutlarda üretilen eva kağıtları son derece pratik bir kullanıma sahiptir. Eva kağıdı ile tasarım yaparken makas ya da maket bıçağı ile kesme işlemi yapılabilir. Gösterişli bir görünüme sahip olan renkli, desenli eva kağıdı ile kapı süsleri, çiçek ve hayvan figürleri elde etmek mümkündür. Yapışkansız düz eva kağıdı ise yapmak istediğiniz tasarımlarda zemin olarak kullanılabilir. Eva kağıtları hafif olduğu için her yere rahatlıkla yapıştırılabilir. Köpük ve kağıt karışımı olan ürünler ile kapı süsleri, magnetler, kitap ayraçları, çiçekler yapılır. Kesme işlemi için makas ve maket bıçağının dışında falçata da kullanılabilir. Yapışkansız olanları sıcak veya soğuk silikon yardımıyla istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. Malzeme hafif olduğu için az miktarda silikon kullanmanız yeterli olur. Kolay kullanıma önem verenler, yapışkanlı çeşitleri tercih edebilir.

Eva kağıtları hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanımına uygundur. Simli, parlak ve canlı renklere sahip olan eva kağıdı ise çocukların önemli ölçüde ilgisini çeker. Düz olanların üzerine boncuk, taş ya da sim gibi süsleme malzemeleri yapıştırıldığında renkli bir görünüm elde edilir. Kolay şekil alabilen malzeme sayesinde çiçek ya da hayvan figürlerinden oluşan yüz maskeleri yapılabilir. Eva kağıdı mukavva ile birlikte kullanıldığında, şık görünen süslü paketler yapmanıza olanak sağlar. Ürünleri kullanarak üzerinde sevdiğiniz çizgi film kahramanlarının figürlerinin yer aldığı kapı süsleri tasarlayabilirsiniz. Tasarım yaparken şablonlardan da yardım alınabilir. Düz eva kağıdı makinede yıkamak için uygundur. Desenli ve simli olanlar ise yapısından dolayı makinede yıkanmaz. Eva kağıdı elde kolaylıkla bükülebilir. Ürünlerin yapışkanlarının akmaması için sıcak ortamlardan uzakta muhafaza edilmesi gerekir.

Eva Kağıdı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Çok sayıda kullanıcı, eva kağıtları hakkında yorumlar yaparak malzeme hakkında daha fazla bilgiye ulaşmanıza yardımcı olur. Yapılan yorumlarda eva kağıdı özelliklerine yer verilir. Ürünler hem fiyat hem de performans olarak beklentileri önemli ölçüde karşılar. Eva kağıdı kullanmanın avantajları şu şekilde sıralanabilir:

Eva Kağıdı Fiyatları

Çok sayıda kişi “Eva kağıdı ne kadar?” sorusuna yanıt arar. Eva kağıtları genel olarak her bütçeye hitap eder. Malzemenin kalitesi ve adedi fiyatların belirlenmesinde önemli düzeyde etkilidir. A4 boyutunda üretilen renkli eva kağıdı çoklu paketler halinde satışa sunulur. 10’lu paketler tekli satılanlara göre daha avantajlı seçeneklere sahiptir. Eva kağıdı 50x70 cm boyutunda ya da daha büyük ise paketlerin fiyatı A4 olanlardan farklı olabilir. Yapışkanlı modelleri tercih ederek ekonomik açıdan tasarruf yapabilirsiniz. Eva kağıdı çeşitlerini verimli bir şekilde kullanmak önemlidir. Birden fazla tasarım yapmak için değişik renklerden oluşan 10’lu paketler uygun bir seçenek olabilir. Ürünleri, eva kağıdı satın al seçeneğini kullanarak sipariş etmeden önce alternatifler arasından bütçenize uygun olanı Akakçe aracılığı ile bulabilirsiniz.