Fon Kartonu

Fon Kartonu Fiyatları

1.121 farklı Fon Kartonu için fiyatlar listeleniyor.

Bigpoint Fon Kartonu Alex Schoeller Fon Kartonu Canson Fon Kartonu B.U. Fon Kartonu Sedef Fon Kartonu Adel Fon Kartonu

Fiyatı Düşen Fon Kartonları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 47Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası

Fotoğraf Kağıdı Pos Rulo Kağıdı Sürekli Form Kağıdı Not Kağıdı Sticker Mukavva Eva Kağıdı Krapon Kağıdı Fax Kağıdı Bigpoint Fon Kartonu Alex Schoeller Fon Kartonu Canson Fon Kartonu

Fon Kartonu Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Fon Kartonları hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.121 farklı model arasında

En çok satan Fon Kartonları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Fon Kartonu:
  1. Bigpoint 50x70 cm 160 gr 10 Renk Fon Kartonu
  2. Alex-Schoeller 50 X 70 Siyah Fon Kartonu 100lü Alx-1363
  3. Canson Mi-Teintes Fon Kartonu 160 gr 50 cm x 65 cm 3 Adet No:116
  4. Metalik Aynalı Fon Kartonu 35x50 5 Adet Artlantis Metalik Aynalı Fon Kartonu
  5. Bigpoint Fon Kartonu A4 120 Gram Karışık 10 Renk

Fon Kartonu

Yazma, çizme, kesme ve yapıştırma gibi faaliyetler her yaştan kişinin ilgisi çeker. Rengarenk ve farklı boyutlardaki fon kartonları bu aktiviteler için tercih edebileceğiniz en temel gereçlerdir. Fon kartonu nedir diye merak ediyor olabilirsiniz. Bu ürünler; farklı seviyelerdeki sınıflarda, özel eğitim kurumlarında ve daha pek çok yerde sıkça kullanılan gereçler arasında gösterilir. Kartonlar genel itibarıyla çocukların küçük kas motor becerilerinin gelişiminde olumlu bir etki yaratır. Farklı ve eğlenceli etkinlikler yapmanıza imkan sağlayan özel kağıt ürünleri ile çocuklarınızın keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Fon kartonu çeşitleri geniş bir yelpazede sıralanır; farklı doku ve görünüme sahip olan ürünler sayesinde özellikle çocukların dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Çeşitli etkinliklerde kullanabileceğiniz karton, el işi kağıdı, A4 fotokopi kağıdı gibi farklı kırtasiye malzemelerini Akakçe’den uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Fon Kartonu Boyutları

Fon kartonları özellikle öğrenciler tarafından sıkça tercih edilen okul malzemelerinden biridir. Gerek özel gün etkinlikleri gerekse günlük aktivitelerde kullanılan bu kartonlar; kullanan kişiye pek çok fayda sağlar. Görsel zekayı ve yaratıcılığı geliştiren farklı karton çeşitleriyle yapacağınız etkinliklerle çocuğunuzun gelişimine katkı sağlamanız mümkündür. Evinizde daima farklı tipte fon kartonları bulundurmanız önerilir. Bu sayede çocuğunuzla birlikte hem eğitici hem de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Satın alacağınız fon kartonları değişik boyutlarda olabilir. Farklı fon kartonu ölçüleri arasından kullanım alanınıza ve ihtiyacınıza uygun ürünleri belirleyebilirsiniz. 35x50, 50x70, 70x100 fon kartonu ölçüleri en çok tercih edilenler arasında gösterilebilir. Buna ek olarak A3, A4 fon kartonu çeşitleri de her etkinlik için uygun boyutlar arasındadır. Büyük fon kartonu boyutları seçerek, satın aldığınız ürünleri farklı etkinliklerde kullanmanız da mümkündür. Bu sayede sürekli yeni bir ürün satın almak yerine, elinizdeki fon kartonları ile farklı aktiviteler yapabilirsiniz. Öte yandan küçük kartonları saklamanız daha kolay olabilir. Şeffaf dosyalar ya da klasörler içinde muhafaza edebileceğiniz kartonları, dilediğiniz an yeni satın alınmış bir ürün gibi kullanabilirsiniz. Büyük ya da küçük boyutlara sahip fon kartonları sayesinde yaratıcılığınızı geliştirebilir, çocuk odalarına renk katacak çeşitli tasarımlar ortaya koyabilirsiniz.

Fon Kartonu Renkleri

Fon kartonu çeşitleri ve renkleri zengin bir ürün yelpazesinde beğeninize sunulur. Renkli fon kartonu ile kullanım alanınıza ve kişisel zevklerinize uygun tasarımlar yapabilirsiniz. Gri, mavi, yeşil, beyaz, siyah fon kartonu ve daha pek çok renk alternatifi arasından yapacağınız etkinliğe en uygun olanları seçebilirsiniz. Kahverengi, lacivert, ten rengi, pembe, sarı, kırmızı fon kartonu farklı tonlarıyla size geniş bir ürün skalası sunar. Fosforlu fon kartonu seçenekleri ise göze çarpan, canlı renkleri ile ön plana çıkar. Özellikle öğrencilerin bir şeye odaklanmasını ya da renkleri kavramasını sağlamak amacıyla parlak fon kartonu da tercih edebilirsiniz. Örneğin dikkat çekici fon kartonu renkleri ile çocuklara harfleri ya da sayıları daha kolay öğretebilir, görsel hafızalarını kullanmalarını sağlayarak kalıcı bir öğrenme deneyimi oluşturabilirsiniz. Renkli ve desenli malzemeler çocuklar tarafından her zaman ilgiyle karşılanır. Farklı alanlarda kullanacağınız renkli kartonlar sayesinde çocuğunuzun hem bilişsel gelişimine destek verebilir hem de eğlenerek yeni bilgiler öğrenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Farklı Dokulara Sahip Fon Kartonu Seçenekleri

Fon kartonu ne demek sorusuna yanıt vermek için basit bir tanımlama yapılabilir. Küçük ve büyük fon kartonu modelleri farklı dokulara ve renklere sahip olan, kalın kağıtlardır. Kırtasiyelerde farklı doku yapılarına ve görünümlere sahip karton modelleri bulabilirsiniz. Dokulu fon kartonu modelleri, pütürlü yapısı ile kullandığınız alanlarda farklılık yaratabilir. Metalik fon kartonu parlak ve dikkat çekici görünümüyle ön plana çıkan ürünlerden biridir. Genel olarak her renkte metalik fon karton bulmanız mümkündür. Özellikle profesyonel amaçla kullanılan bu kartonlar, gerçeğe yakın görünümler sunar. Desenli fon kartonu modelleri hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından kullanılabilir. Üzerinde çiçek, çizgi ya da farklı baskıların bulunduğu desenli kartonlar ile çeşitli etkinlikler yapabilirsiniz. Sedefli fon kartonu ise kendine özgü parlaklığı nedeniyle tercih edebileceğiniz bir üründür. Aynalı fon kartonu modelleri yine parlak ve dikkat çekici görünümleriyle etkinliklerde sıkça kullanılan seçenekler arasında gösterilebilir. Hologramlı fon kartonu düz ya da desenli olarak beğeninize sunulur. Parlak ve dikkat çekici karton çeşitleri farklı etkinliklerde kullanım için idealdir. Özellikle ev ve ofis dekorasyonlarında tercih edebileceğiniz bu malzemeler, kullanıldığı ortama farklı bir görünüm kazandırabilir. Simli fon kartonu ise özellikle okul öncesi dönemde çocukların ve ilkokul öğrencilerinin ilgi gösterdiği ürünlerdir. Farklı etkinliklerde, kitaplarda, ödevlerde ve pano süslemelerinde kullanılan simli kartonlar, öğrencilerin en sevdiği kırtasiye malzemeleri arasında yer alır.

Fon Kartonu İle Neler Yapabilirsiniz?

Fon kartonu hem öğrenciler hem de yetişkinler tarafından farklı alanlarda kullanılabilir. Öğrencilerin pano süsleme, ödev, resim dersi gibi alanlarda kullanabileceği ürünler, yetişkinler tarafından maket, modelleme ve dekorasyon malzemesi olarak değerlendirilebilir. Kalın fon kartonu modelleri ile hayal gücünüzü kullanarak yaratıcı tasarımlara imza atabilirsiniz. Okula henüz başlamamış olan çocuklar ya da ilkokul öğrencileri şekil verme, yapıştırma, kesme ve katlama çalışmalarını düz ve dokulu fon kartonu kullanarak yapabilirler. Bu yaş grubundaki çocukların karton kullanarak yaptıkları etkinlikler sayesinde küçük kas motor becerileri daha hızlı gelişebilir. Fon kartonlarının en temel kullanım amacı arka planı süslemektir. Bu kartonların üzerine farklı yazılar, ödevler, stickerlar yapıştırarak kendinize özel bir alan yaratabilirsiniz. Aynı zamanda oluklu fon kartonu gibi farklı çeşitte kartonlarla maskeler ya da eğlenceli figürler oluşturabilirsiniz. Tırtıklı fon kartonu modelleri diğerlerinden farklı bir tasarıma sahiptir. Yan kısımları tırtıklı olan bu kartonlar; özellikle ödevler ve pano süslemelerinde kullanılmak için ideal seçeneklerdir. Yetişkinler farklı karton çeşitlerini mimari işlerde, maket tasarımlarında ve diorama çalışmalarında rahatlıkla kullanabilir. Plastik fon kartonu ve diğer çeşitler ile gerçeğe yakın tasarımlar elde etmeniz mümkündür. Fon kartonlara şekil vermek amacıyla farklı boylarda makaslar kullanabilir, sayfamız üzerinden makas fiyatları karşılaştırması yaparak uygun fiyatlı ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyatları İle Fon Kartonu Akakçe’de

Fon kartonu ne işe yarar diye merak edenlere bu ürünlerin geniş kullanım alanından çeşitli örnekler verilebilir. Çocuklar bu özel kağıt ürünlerini kullanarak hayal güçlerinin sınırlarını zorlayabilir, sanat kavramının ve yaratıcılığın gelişmesine katkı sağlayan renkli kartonlarla öğrenme süreçlerini daha eğlenceli hale getirebilir. Yetişkinler de bu ürünleri profesyonel ya da hobi olarak yaptıkları çalışmalarda kullanabilir. Bu noktada fon kartonu ne kadar sorusuna cevap arıyor olabilirsiniz. Fon kartonu fiyatları kartonların nasıl paketlendiğine göre değişebilir. Çoklu halde paketlenen rulo fon kartonu seçenekleri genel olarak avantajlı fiyatlara sahiptir. Eğer bu ürünleri nadiren kullanıyorsanız 10’lu fon kartonu seçenekleri sizin için daha uygun olabilir. 10 renk fon kartonu paketlerinde farklı renk alternatifleri mevcuttur. Öte yandan, yıl boyunca farklı etkinlikler için çok sayıda fon kartonuna ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda 100’lü fon kartonu satın alarak ürünleri uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Bütçe dostu ürünleri sayfamız üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz.