Gazlı Ocak

Gazlı Ocak Fiyatları

521 farklı Gazlı Ocak için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Ocak TipiGazlı
 • Ocak TipiDoğalgazlı
 • Ocak TipiTüplü
 • Toplam Göz Sayısı4 Gözlü
 • Toplam Göz Sayısı5 Gözlü
 • Ocak YüzeyiCam
 • Ocak YüzeyiMetal
 • Kullanım TürüAnkastre
 • Kullanım TürüSet Üstü
 • RenkBeyaz
 • RenkSiyah
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 22 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Ocak TipiGazlı
Fiyatı 0 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 - 4.500 TL 4.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım TürüOcak TipiOcak YüzeyiToplam Göz SayısıGazlı Göz SayısıElektrikli Göz SayısıOcak Izgara TipiKontrol PaneliGenişlikDerinlikYükseklikÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (521)

Siemens Ankastre Ocak Siemens Elektrikli Ocak Kumtel Ankastre Ocak Bosch Ankastre Ocak Elektrikli Ankastre Ocak Arçelik Ankastre Ocak Fiyatları Arçelik Elektrikli Ocak Beko Ankastre Ocak Vestel Ankastre Ocak 4'lü Doğalgazlı Ocak Doğalgazlı Ocak 4 Gözlü Ocak

En Çok Karşılaştırılan Ocaklar

Gazlı Ocak Sıkça Sorulan Sorular

Gazlı Ocak

Ocaklar, kullandığı enerji türüne bağlı olarak çalışma özelliği gösterir ve isimlendirilir. Gazlı ocak ürünleri de günümüzde sıklıkla tercih edilen gruplar arasında yer alır. Ürünler genel olarak pişirme deneyimi bakımından çok farklı yöntemleri kullanmaya olanak tanıyabilir. Dış görünüş anlamında ise zarif ve ince detaylı tasarımlara sahiplerdir. Pişirme aletleri içerisinde yer alan tencere ve çeşitli tavalar ile tam bir uyum gösterebilirler. Gazlı ocak çeşitleri, bu anlamda kullanıcılara pek çok avantaj sunar. Ancak ürünler çeşitli noktalarda birbirlerinden farklı modellere ayrılabilirler. Bu noktalardan biri ocaklardaki bek (göz) sayılarıdır. Kaç kişilik yiyecek hazırlanacağı, mutfaktaki alan ve pişirme alışkanlıklarınıza göre değişebilen bek sayılarına bağlı olarak tercih edeceğiniz modeller de çeşitlenebilir. Modellerin ayrıldığı bir diğer nokta ise kaplama yüzeyleridir. Satın alacağınız gazlı ocak tekli ya da beş bekli olabilir. İkili ocak gazlı modeller de tercihleriniz arasında yer alabilir. Yüzey kaplamasının hangi materyalden üretildiği de tercihlerinizde karar vermeniz gereken bir başka model seçeneğidir. Modellerin ayrıldığı bir diğer nokta ise ölçüler olacaktır. Markaların ürün yelpazesi içerisinde farklı genişlikte ölçü seçimlerine sahip modeller yer alır. Gazlı düz ocak modelleri, alev yöntemi ile ısıtma işlemini gerçekleştirirler ve modeller kontrol panellerine bağlı olarak da çeşitlenebilir. Tüm modeller hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, kurulum, kullanım ve bakım işlemleri noktasında tavsiye almak için ürünlere ait açıklama bölümlerini inceleyebilirsiniz.

Gazlı Ocak Modelleri Nelerdir?

Ocaklar ev ya da sanayi tipi endüstriyel modellerden ankastreye kadar geniş bir model skalasına sahiptir. Gazlı ocak modelleri kullanıcılarına enerji türü, kurulum biçimi, kullanım özellikleri, yüzey ve renk seçenekleri gibi detaylandırılacak seçenekleriyle listelenebilir. Enerji türleri bakımından elektrikli gibi seçenekler başta olmak üzere birçok model bulunabilir. Elektrikli modeller kullanıcılara hem elektrik enerjisiyle çalışma hem de alev kullanımı gibi seçenekleri bir arada sunar. Kullanıcıların çok tercih ettiği ürünler arasında yer alan modellerden biri indüksiyonlu gazlı ocak alternatifidir. İndüksiyonlu özelliğe sahip olması sebebiyle akıllı opsiyonlar kullanarak ısıtma ve pişirme işlemlerini gerçekleştirir. Modeller yüzey materyalleri bakımında da farklı seçeneklere sahiplerdir. Seramik, vitroseramik, cam, emaye gibi materyallerin kullanıldığı yüzey çeşitleri bulunabilir. Cam ocak gazlı modellerin gri, beyaz ve siyah gibi pek çok renk alternatifi de bulunur. Birçok kullanım türü, enerji tipi, renk ve ebatlardaki gazlı cam ocak fiyatları incelemesi yaparak mutfağınıza uyumlu tercihler gerçekleştirebilirsiniz.

Gazlı Ocak Çeşitleri Nelerdir?

Bir gazlı ocak nedir ve modellerinin ne gibi ölçüleri bulunur diye merak ediyorsanız, markaların buna yüzlerce farklı cevabı vardır. Piyasada başarılı üretimler gerçekleştiren pek çok marka, gelişen teknolojiye de ayak uydurarak tasarımlarını kullanıcılara sunar. Genel olarak ilk etapta göz kısımlarının sayılarına göre bir sınıflandırma yapılabilir. Modeller arasında en küçük gazlı ocak ürünleri tekli beke sahiptir. Tekli gazlı ocak modelleri, yalnız yaşayan bireylerin ya da ofislerin mutfakları için çözüm olabilir. Ayrıca çeşitli kamp ya da piknik gibi etkinliklerde portatif kullanımlar elde etmek için de gazlı tekli ocak modelleri tercih edilebilir. Ölçü anlamında biraz daha geniş olan modeller arasında 2 li gazlı ocak çeşitleri yer alır. İki gözlü gazlı ocak çeşitleri, genellikle pek kalabalık sayıda olmayan aileler ya da düzenli yemek pişen ofisler için tercih edilebilir. Aynı zamanda 2 li ocak gazlı olması sebebiyle bahçe ya da balkon gibi dış ortamlarda da kullanıma uygun yapılardadır. 3 lü gazlı ocak modelleri de aynı amaç ve ortamlarda tercih edilmeye uyumlu özelliğe sahiptir. 3 gözlü gazlı ocak ürünleri çekirdek aileler için uygun bir ölçüde olabilir. Standart bir çekirdek ailenin ya da kalabalık ailelerin de kullanabileceği 4 lü gazlı ocak modelleri ise kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ölçülerdedir. 4 gözlü gazlı ocak modelleri sayesinde planlanan bir menünün başlangıç ve ana yemekleri aynı anda pişirilebilir. Dörtlü gazlı ocak ürünlerinin yanı sıra daha geniş kullanımlar için tasarlanan modeller de vardır. Bunlar 5 gözlü gazlı ocak ismiyle tabir edilirler ve günümüz teknolojisinin getirdiği yenilikçi modeller arasında yerini alır. Standart ölçülerin dışına çıkan bir model olup kullanım sırasında da pek çok avantajlı özellik sunar. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun olarak tek gözlü gazlı ocak ya da daha geniş modeller arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Gazlı Ocak Markaları

Günümüzde beyaz eşya üreticileri başta olmak üzere gazlı ocak fiyatları hakkında liste oluşturabilecek modelleri olan pek çok marka bulunur. Altus, Alveus, Arçelik, Beko, Bosch, Çetintaş, Elektrolux, Dominox, Femaş, Franke, Hoover ve daha onlarca marka, gazlı ocak tek gözlü modellerinden dokunmatik seçeneklere kadar geniş ürün gamına sahiptir. Mutfaktaki pişirme ihtiyaçlarına çözümler sunan markaların ürünleri arasında birçok elektrikli gazlı ocak modeli bulunur. Kolay bir kullanım ve dijital ayarlanabilir kontrol mekanizması sayesinde çok satanlar arasında yer alan modellerdendir. Aynı zamanda gazlı elektrikli ocak modelleri arasında indüksiyonlu özelliklere sahip seçenekler de olabilir. Piyasadaki markaların ürün kategorisi içerisinde ankastre ikili gazlı ocak gibi seçenekler de yer alabilir. Bu ürünler de kullanan kişilerin beğenisini kazanan modeller arasındadır. Kullanım kolaylığı ve zarif görüntüsü ile birlikte alternatif ürünler arasında yerini korur. Siz de gazlı ocak markaları arasından mutfağınıza ve yaşam stilinize uyum sağlayacak tüm modelleri farklı özelliklerine göre filtre ederek inceleyebilirsiniz.

Gazlı Ocak Avantajları

İhtiyacınız olan ocak gazlı modellerde yer alıyorsa birçok avantaja sahip olabilirsiniz. Bu avantajlar arasında ürünlerin model ve marka çeşitliliğinin geniş olması ilk sırada yer alabilir. Ancak kullanım ve bakım aşamalarında da kullanıcılara avantajlar sunulur. Örneğin gazlı düz cam ocak modellerinin yüzeyleri, oldukça kolay bir şekilde temizlenebilir. Cam tabanlı gazlı ocak ürünleri hem modern bir görünüme sahiptir hem de kolay temizlenebilir. Yüzeyleri farklı materyallerle üretilen modeller de kullanıcılara pişirme yöntemleri anlamında avantaj sunabilir. Söz gelimi gazlı seramik ocak modelleri, dış görünüşleriyle ilgili seçim alternatifi sunabilir. Seramik gazlı ocak çeşitleri arasında rustik ya da nostaljik görünümlü tercihler yapabilirsiniz. Böylece gelişmiş teknolojilerle üretilen ancak eski gazlı ocak görünümlü dekoratif ürünlere sahip olabilirsiniz. Ürünler arasında yer alan gazlı indüksiyon ocak modelleri de kullanıcılara pişirme yöntemleri bakımından fonksiyonel üstünlükler sunabilir. Boyut anlamında ise kompakt yapılara sahip olan gazlı küçük ocak modellerinden daha büyük seçeneklere kadar ürün kategorisi incelemesi yapabilirsiniz. Böylece ister mini gazlı ocak isterseniz de set üstü modellere ulaşabilirsiniz. Tercihiniz set üstü ocak gazlı çeşitlerden yana olacak ise kontrol panellerinin çok çeşitli olması da size farklı bir avantaj sunabilir. Kontrolleri dokunmatik gazlı ocak yapısına sahip olan modellerin kullanımlarında daha fonksiyonel sonuçlar elde edebilirsiniz. Dokunmatik kontrol paneliyle zaman ayarlı gazlı ocak deneyimi için yeni nesil ürünlere bakmanız yeterlidir. Tüm ürünler arasında detaylı bir inceleme yaparak modellerin avantajlı özelliklerini inceleyebilirsiniz. Üstelik mutfaklarınızda kullanabileceğiniz benzer yapıda küçük ev aletleri arasından narenciye sıkacağı gibi ürünlere de göz atabilirsiniz.

Gazlı Ocak Fiyatlarını Akakçe’de İnceleyin

Günlük yaşamda sıklıkla kullanmaya ihtiyaç duyulan gaz ocak fiyatları hakkında inceleme yapmak için geniş filtre seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Hangi modeli ucuz ve güvenilir bir şekilde satın almak istediğinize karar vermek için birbirleriyle karşılaştırma yapmak mümkündür. Gazlı mini ocak modellerinden daha geniş ve ankastre seçeneklere kadar hem yorum hem de fiyat incelemesi yapabilirsiniz. Ankastre gazlı ocak modelleri hakkında özellik, puan, kurulum kolaylığı gibi konuları inceleyebilir, yüzey tiplerine göre sınıflandırılan modeller hakkında da detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Çok satanlar arasında yer alan gazlı cam ocak ürünlerini ayrıntılı fotoğraf yada şematik görsellerle inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda Akakçe ile gazlı cam ocak fiyatları hakkında çıkan sonuçları bütçenizle uyumlu şekilde filtreleme, en ucuzdan pahalıya doğru sıralama gibi fonksiyonları değerlendirebilirsiniz. Ürünlerin fiyatlarını listelerken ebat seçeneklerini de kriter belirleme işleminize ekleyebilirsiniz. Örneğin tekli gazlı ocak fiyatları seçimi yaparak kategori seçimini daraltabilirsiniz. Dilerseniz aynı kategoriye ikili gazlı ocak fiyatları eklemesi de yapabilirsiniz. Fiyat seçeneklerini inceledikten sonra ikili gazlı ocak modelleriyle ilgili yapılan kullanıcı değerlendirmelerini de inceleyebilirsiniz. Cam gazlı ocak modellerinin görsel incelemelerini yapabilir, daha farklı kategorilere sahip ürünleri de inceleyebilirsiniz. Örneğin yalnızca tek gözlü gazlı ocak ile ilgili değil çeyiz seti fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bu sayede tek gözlü ocak gazlı modellerin yanı sıra farklı ürün grupları ile ilgili de fiyat araştırmalarını Akakçe çatısı altında yapabilirsiniz.