Palet

Palet Fiyatları

1.368 farklı Palet için fiyatlar listeleniyor.

Cressi Palet Pool Palet Aqua Palet Avessa Palet Apnea Palet Sea Star Palet

Fiyatı Düşen Paletler

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Paletler

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Kullanıcı TürüÇocuk
 • Kullanıcı TürüYetişkin
 • BoyKısa
 • BoyUzun
 • TürüAyak
 • Malzeme TürüKauçuk
 • Malzeme TürüSilikon
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüBoyKullanıcı TürüAğırlıkMalzeme TürüÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (1.368)

Yüzücü Gözlüğü Dalış Elbisesi Kulak Tıkacı Deniz Ayakkabısı Zıpkın Şnorkel Seti Bone Dalış Maskesi Şnorkel Aqua Palet Cressi Palet Pool Palet

En Çok Karşılaştırılan Paletler

Palet Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Paletler hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.368 farklı model arasında

En çok satan Paletler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Palet:
 1. Aqua Pro Kısa Havuz Paleti
 2. Cressi Rondinella Dalış Paleti
 3. Pool Energy Kauçuk Kısa Havuz Paleti
 4. Avessa Uzun Kauçuk Yüzücü Paleti
 5. Pool Energy Mavi Kauçuk Kısa Havuz Paleti

Palet

Deniz paleti çeşitleri, çok sayıda model seçeneği ile yüzme performansını geliştiren popüler yüzme aksesuarlarından biridir. Denizin derinliklerinde olduğunuzda hayati önem taşıyan yüzme gücünüzü önemli ölçüde artıran modeller, özellikle tüplü dalış için son derece önemlidir. Çoğu model daha az çabayla daha fazla hareket etmenize, serbest dalış yapmanıza ve suda çok daha uzun süre kalmanıza olanak sağlar. Gelişmiş tasarıma sahip ürünler şnorkelle yüzen ya da en yüksek hızda yüzmek isteyen yüzücülerin favorisidir.
Ürünler hız, egzersiz, teknik ve daha fazlası için kullanılabilir. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her yüzücünün performansına değer tasarımlar kasları güçlendirmeye, esnekliği artırmaya ve yüzmeyi eğlenceli hale getirmeye yardımcı olur. Yetişkinlerin yanı sıra çocuklar için üretilen dalış paleti çocuk palet modelleri hem eğitim hem de aktivite amaçlı kullanılabilir. Kaliteli bir çift çocuk paleti ile çocuğunuzun en az kaykay ya da paten yaparken olduğu kadar eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Serbest dalışa uygun modellerden havuz kullanımı için tasarlanan antrenman ürünlerine kadar aradığınız en iyi modelleri Akakçe’de bulabilirsiniz.

Yüzücü Palet Çeşitleri

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda deniz için palet modeli içinden sizin için mükemmel modelini seçmek biraz karmaşık olabilir. Suda olduğunuzda aksesuarınızı konforlu bir şekilde kullanabilmeniz için doğru boyuta ve uygunluğa sahip ürünleri seçmeniz gerekir. Ürünü niçin kullanacağınızı ve içinde bulunmayı beklediğiniz koşulların türünü de göz önünde bulundurarak sizin en uygun tipi seçebilirsiniz. Pek çok stil ve renk varyasyonuyla mayonuza, şnorkelinize veya palet dalış kitinize uygun modelleri bulabilir, böylece su altındayken bile hissettiğiniz kadar iyi görünebilirsiniz. Su paleti çeşitleri serbest, sırtüstü, kelebek ve kurbağalama da dahil olmak üzere dört vuruş tekniği için de kullanılabildiğinden, deneyimli yüzücülerin birçoğu aksesuar kullanımını tercih eder. En iyi modellerin dengeli itme kuvveti size yukarı ve aşağı eşit bir vuruş sağlar. Bu işlevler, ürünleri rekabetçi yüzücüler ve yüzmeye yeni başlayanlar için en iyi seçenek haline getirir.
Yüzme ürünleri silikon, kuaçuk, polimer ve fiberglass gibi farklı malzeme seçeneklerine sahiptir. Silikon gibi yumuşak malzemeler ayağa rahat bir şekilde uyum sağlar. Kaymaz sırt deseni karada kaymayı önler. En iyi tasarımlar daha az yorgunluk ile maksimum hız sağlar. Genişleyebilen yüzgeç tasarımına sahip modeller aşağı vuruş sırasında, maksimum itme kuvveti sağlamak için açılır. Ürünler ayrıca kelebek stilde yüzerken yunus vuruşunu öğrenmenize yardımcı olur. Çoğu model eğitim ve eğlence amaçlı kullanılabilir. Küçük ve kompakt boyutları sayesinde herhangi bir yüzme çantasına kolayca sığar. Ergonomik ayak cebi ayağın kolay oturmasını sağlar. Ayarlanabilir topuk kayışı ürünü sabit tutar. Kayışın ayarlanabilirliği, büyüyen ayakları olan çocuklar için de işlevseldir. Tasarımlar, her boyut için ilişkilendirilmiş bir renk kombinasyonuna sahiptir. Bu sayede özellikle ekipler için paylaşılan ekipmanın dağıtılmasını hızlandırır.

Yüzme Performansını Artıran En İyi Palet Modelleri

Ürünler; dalış, uzun palalı ve kısa palalı olmak üzere genellikle üç kategoride üretilir. Tüplü dalgıçlar tarafından kullanılan dalış paletleri normal yüzme için kullanışlı olamayacak kadar uzun palalara sahiptir. Uzun palalı modeller çok uzun yıllardan bu yana açık deniz yüzücüleri tarafından yaygın olarak kullanılan klasik modeldir. Bu modeller dalış modellerinden daha kısa olmakla birlikte havuz için yine de biraz fazla uzundur. Son dönemde popüler hale gelen kısa palalı ürünler özellikle havuz paleti olarak idealdir ve uzun modellere göre daha az itme gücü sağlar. Bu tür modeller Aşil tendonu açısından daha nazik kullanıma olanak tanır. Yüzdürme ve itme gücü sağlamak için uzun bir palayla tasarlanan yüzmek için palet modelleri diz yerine kalçadan nasıl vuruş yapacağınızı öğrenmenize yardımcı olur. Kısa modeller ise hızlı yüzmekten çok, kardiyovasküler kapasiteyi artırması ve bacakları kuvvetlendirmek için yoğun egzersiz olanağı sunması gibi faydalarıyla öne çıkar. Kısa pala tasarımı aynı zamanda kısa ve hızlı vuruşları teşvik eder.

Serbest Dalış İçin Palet Stilleri

Serbest dalışın anahtarı, alabileceğiniz en iyi serbest dalış paleti çeşitlerine sahip olmaktır. Dalış tekniğinin doğası gereği, suda zahmetsizce hareket etmek çok fazla deneyim gerektirir. Özel olarak tasarlanmış ürünler, kendinizi aşırı zorlamadan sizi suda ilerletmeye yardımcı olur. Serbest dalış ürünleri beceri seviyesine göre farklı malzeme seçenekleri ile satışa sunulur. Yeni başlayanlar için plastikten yapılmış ucuz polimer modeller dalışın öğrenme aşamaları için uygundur. Alternatif olarak daha fazla beceriye sahip dalgıçlar için ideal bir dalgıç paleti olarak daha yüksek kaliteli fiberglass veya karbon fiber modeller uygun olabilir. Serbest dalış tipinde yaygın olarak kullanılan polimer plastik, fiberglas veya karbon fiber olmak üzere üç ana malzeme türü vardır. Palet dalgıç ya da havuz gibi modeller arasından hangi ürünü seçmeniz gerektiği deneyim seviyenize, ürünü kullanma sıklığınıza ve bütçenize bağlıdır. Genel olarak serbest dalış için tasarlanmış bir ürün satın alırken aşağıdaki özelliklere dikkat edebilir, ihtiyaçlarınız için en iyi ürünü seçebilirsiniz:

Paletle Yüzmenin Faydaları

Palet yüzme her yaştan kullanıcı için sayısız fayda sunar. Özellikle kelebek tekniği ile yüzerken aksesuar kullanmak, yüzücüler için en iyi temel egzersiz programları arasında yer alır. Yeni yüzücülerin ayak bilekleri genellikle esnek değildir. Çoğu durumda esnek ayak bileklerine sahip olmak, güçlü vuruşlar yapmak için bacak gücünden daha önemlidir. Güçlü vuruşlara rağmen hız kazanamayan bir yüzücüyseniz ayak bileği esnekliğiniz zayıf olabilir. Hareket açıklığınızı artırmak için ürünü kullanabilir, yukarı ve aşağı yönlü vuruşları eşit şekilde nasıl yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Yüzücülerin büyük bir kısmı hatalı bir teknik olarak sadece aşağı vuruşa odaklanır ve bir sonraki aşağı vuruş için yeniden pozisyona girerken ayaklarını yavaşça yukarı kaldırır. Kaliteli bir çift yüzücü paleti ile performansınızı artırmak için hem aşağı hem de yukarı vuruş yapmayı öğrenebilirsiniz. İyi tasarlanmış modeller doğru duruşu korumanıza yardımcı olur. Öne atılmayı veya sırtüstü hareket etmeyi öğrenirken bacaklarınızı yukarıda tutmanıza izin verir.

Palet Fiyatları ve Kampanyaları

Deniz paleti fiyatları, üretildiği malzemeye ve tasarımına göre geniş bir aralığa sahiptir. Silikon ve polimer plastik gibi malzemeler çoğu model için uygun fiyatlı seçenektir ve genellikle yeni başlayan yüzücülerin tercih ettiği malzemelerdir. Bu modeller suda iyi bir esneklik sunar. Yüzme palet fiyatları açısından oldukça uygun olan bu modeller, etkileyici dayanıklılığı nedeniyle piyasadaki en yaygın türdür. Darbelere ve çizilmeye dayanabildikleri için seyahat ederken kullanabileceğiniz modellerdir. Fiberglass deniz paleti fiyatları polimer plastiğe göre daha pahalıdır ve fazla esneklik sunmaz. Bu, uzun süreli kullanımdan sonra bile ürünün şeklini korumasına izin verdiği için büyük bir avantajdır. Bu ürün tipi oldukça dayanıklıdır ve su altında zorlu kullanımlara dirençlidir.
Yüzücü palet fiyatları açısından karbon fiber en pahalısıdır. Diğer yandan malzeme türlerine göre çok daha verimlidir. Dayanıklı bir ayak paleti olarak uzun süreli kullanımdan sonra bile sert ve düz kalır. Her vuruştan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan tahrik ve enerji arasındaki en büyük orana sahiptir. Karbon fiberin inanılmaz derecede hafif olması bu modelleri profesyonel dalgıçlar arasında popüler kılar. Farklı su ve yüzme seçenekleri için aradığınız ürünü spor, outdoor ana kategorisinde, yüzme ve dalış malzemeleri kategorisinin altında yer alan palet kategorisinde bulabilirsiniz. Performansınızı artırmak ve tekniğinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan en iyi modelleri, Akakçe ayrıcalıkları ve güvencesi ile sunulan indirimli fiyat seçenekleri ile hemen satın alabilirsiniz.