Portmanto & Vestiyer

Portmanto & Vestiyer Fiyatları

2.768 farklı Portmanto & Vestiyer için fiyatlar listeleniyor.

Wood House Portmanto Dekorex Portmanto Liva Portmanto Baby Darling Portmanto Setay Mobilya Portmanto Lux Portmanto

Fiyatı Düşen Portmantolar

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Portmantolar

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstüMDFKapaklıSürgülüAynalıMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası Özellikler Malzeme Türü Kelime ile Filtrele Renk

Çok Amaçlı DolapAyakkabılıkDresuarAyaklı AskılıkDilsiz UşakBanyo DolabıÇalışma MasasıGardıropKanepeWood House PortmantoDekorex PortmantoLiva Portmanto

En Çok Karşılaştırılan Portmantolar

Portmanto Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Portmantolar hangileri?

Bugün Akakçe'de 2.768 farklı model arasında

En çok satan Portmantolar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Portmanto:
  1. VİLZA BEYAZ SÜRGÜ KAPAKLI AYNALI PORTMANTO VESTİYER
  2. Abre Vm-36300 Beyaz Vestiyer Portmanto Ayakkabılık
  3. Portmanto Vestiyer Ayakkabılık Aynalı Ayakkabılık
  4. ABRE VM-300 CEVİZ BEYAZ SÜRGÜ KAPAKLI PORTMANTO
  5. Wood House Bade Portmanto- Beyaz

Portmanto

Ev içerisinde daha düzenli ve estetik bir görünüm oluşturmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen portmanto seçenekleri, farklı ihtiyaçlara yanıt verir. Genellikle evin giriş bölümünde yer alan bu ürünler, dilediğiniz eşyayı saklamanız için ideal bölüm olarak bilinir. Geniş iç kısımları ve şık tasarımlarıyla büyük beğeni toplayan ürün çeşitleri, işlevsel yönleriyle de göz doldurur. Ayakkabı ve terliklerinizi koyabilmeniz için ortam sunan portmanto ayakkabılık modelleri, raflı bir tasarıma sahiptir. Bu tasarım sayesinde dağınıklık oluşmasını önleyebilir, ayakkabılarınızı kullanım sıklığına ve ihtiyacına göre kategorize edebilirsiniz. Öte yandan mont, ceket ve hırka gibi giysilerinizi ya da farklı kişisel eşyalarınızı da saklamanıza imkan tanıyan portmanto vestiyer çeşitleri; daha geniş kapsamlı yapısıyla ön plana çıkar. Antibakteriyel ve antikanserojen materyaller kullanılarak üretilen ürünler, sağlıklı olmasıyla dikkat çeker. Değişik arayışlara ve isteklere hitap etmeyi başaran yüzlerce farklı portmanto modelleri bulunur. Siz de bu ürünlerin tamamını inceleyerek kendi ihtiyaçlarınıza yönelik seçimlerde bulunabilirsiniz.

Portmanto Kullanmanın Sağladığı Avantajlar

Pek çok farklı model seçeneğiyle beraber kullanıcıya sunulan ürünler, her ihtiyaca yanıt verir. Şık tasarımları ve kullanışlı yönleriyle ön plana çıkan bu ürün çeşitleri, çoğu kullanıcı tarafından sıkça tercih edilir. Kaliteli materyallerin bir araya gelmesiyle üretilen ve yıllar boyu kullanılsa dahi deforme olmayan kapaklı portmanto modelleri, hem dayanıklı hem de sağlam bir yapıya sahiptir. Kapaklı olması sayesinde içerisinde bulunan eşyaların göz önünde olmasını engelleyerek daha düzenli ve temiz bir görünüm oluşturmanızı sağlar. Diğer yandan estetik tasarımıyla yoğun ilgi gören sürgülü portmanto seçenekleri ise üzerinde bulunan sürgülü paneller aracılığıyla rahatlıkla açılıp kapanabilir. Gerek kullanışlı ve konforlu gerekse sessiz olması sebebiyle birçok kişinin favorileri arasında yer alır. Bazen tek kapılı bazen de çift kapılı olarak üretilen bu modeller, bir sürgü yardımıyla hareket eder. Aynı zamanda modern görünümüyle de göz dolduran ürünler, büyük oranda beğeni toplamayı başarır. Kapak kısmında ayna tasarımına yer vererek dikkat çeken aynalı portmanto çeşitleri, dışarıya çıkmadan kendisine detaylı şekilde bakmayı seven kişiler için oldukça idealdir. Genellikle boy aynası kullanılarak üretilen bu ürün seçenekleri, günlük yaşamda kolaylık ve avantaj sağlamasıyla bilinir. Ayrıca bulunduğu bölüme ayrı bir hava katan bu modeller, her dönem revaçtadır. Bütün özellikleri ve detaylarıyla beraber ürünlerin tamamını akakce.com üzerinden inceleyerek evinize uygun tercihlerde bulunabilirsiniz.

Portmanto Üretiminde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Oldukça geniş bir model yelpazesine sahip olan portmanto modelleri, her daim kaliteli yapısı ve estetik görünümü ile ön plana çıkar. Uzun yıllar kullanıma elverişli olan ve kolay deforme olmayan yönleriyle kullanıcının beğenisini kazanır. İçerdikleri malzemeye göre değişiklik gösterebilen bu ürün çeşitleri, yapısal özelliklerine göre de farklılıklar barındırabilir. Hammaddesi ağaç olan ahşap portmanto modelleri, çoğunlukla kahverengi tonlarında renk skalasında bulunur. Dayanıklı ve sağlam dokusuyla bilinen ürünler, estetik görünümüyle de fazlasıyla sevilir. Öte yandan son yıllarda yoğun ilgi odağı olmayı başaran metal portmanto seçenekleri ise siyah, beyaz ve gri renklerde üretilir. Genellikle ürünün yalnızca iskelet kısmı metalden yapılırken, ayaklı olan modellerde portmantonun tamamı metal malzeme kullanılarak üretilir. Silinerek temizlenmeye uygun olan ürünlerin fazla güneş alan ortamlarda bulunmaması önerilir. Çeşitleriyle birlikte bu kullanışlı ürünleri mobilya ürünleri başlığı altında kıyaslama yaparak araştırabilir, böylelikle kendiniz için en doğru kararı verebilirsiniz. Aynı zamanda ayakkabı kutusu modellerine de göz atarak portmanto içinde bir düzen oluşturabilirsiniz.

Boyutlarına Göre Portmanto Modelleriyle Evinizde Düzeni Sağlayın

Üretiminde kullanılan materyallere, tasarımına ve ebatlarına göre değişiklik gösteren portmanto seçenekleri; farklı ev büyüklüklerine de hitap edecek şekilde üretilir. Genellikle evin giriş bölümünde yer alan bu ürünler; ayakkabı, mont ve şemsiye gibi eşyaların saklanması için oldukça ideal olmasıyla bilinir. Şık ve estetik bir görünüme sahip olan küçük portmanto modelleri, fazla alan kaplamayarak yer tasarrufu yapmanıza olanak tanır. Aynı zamanda minimalist tasarımıyla ilgi çeken ürünler, dar odalar için de uygun bir yapıdadır. Bunun yanı sıra büyük evler ve geniş odalara yönelik olacak şekilde tasarlanan büyük portmanto seçenekleri de kullanıcı beğenisine sunulur. İçeriğinde daha fazla sayıda raf ve bölme barındıran bu modeller çok amaçlı olup işlevselliğiyle de pek çok kişiden de tam not alır. Her dönem kalitesiyle ön planda olan bu ürün çeşitleri, ev hayatının daha düzenli ve tertipli olmasına imkan sağlaması ile bilinir. Geniş model yelpazesi ve fonksiyonel yönleriyle beraber ürünleri inceleyip bilgi sahibi olabilir, değişiklik gösteren portmanto ölçüleri arasından arayışlarınıza hitap edeni seçebilirsiniz.

Portmanto Modelleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Fonksiyonel yönleri ve işlevsel olması yönüyle çokça beğenilen portmantolar; özelliklerine, renklerine ve tasarımlarına göre oldukça geniş bir fiyat skalasına sahiptir. Portmanto fiyatları, ürünlerin kalitesi ile doğru orantılı olacak şekilde belirlenir. Her bütçeye ve arayışa yönelik olarak kolayca bulunabilen portmanto çeşitleri arasında siz de kendi ihtiyaçlarınıza yanıt veren modele rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla hırka ve ceket gibi eşyaları asmak amacıyla kullanılan ayaklı portmanto seçenekleri, hafif ve küçük yapısı sayesinde her bölümde kullanılmaya uygundur. Ayrıca şık tasarımıyla da göz dolduran ürünler, kahverengi ve siyah gibi koyu renk tonlarında üretilir. Kaliteli materyallerin bir araya gelmesiyle kullanıcıya sunulan bu modeller, uzun ömürlü olmasıyla büyük beğeni toplar. Diğer yandan duvar ile bitişik şekilde kullanılmaya uygun olan köşe portmanto çeşitleri, dar alanlar için oldukça idealdir. Anti kanserojen maddelerle üretilen bu ürünler, bir bez yardımıyla silinerek temizlenmeye uygundur. Aynı zamanda çok amaçlı olmasıyla göz dolduran portmanto dolap modelleri ise hem ayakkabılar hem ceketler hem de şemsiye gibi eşyalar için kapsamlı yapıya sahiptir. Düzenli ve temiz bir görünüm seven kişilerin bir numaralı seçimi haline gelen bu ürünlerin detayları hakkında bilgi sahibi olduktan sonra tercihler yapabilirsiniz. Evinize uygun yolluk fiyatlarına da göz atarak evinizde farklı bir hava yaratabilirsiniz.

Evinize Renk Katacak Portmanto Çeşitleri

Onlarca farklı model seçeneğiyle birlikte her dönem yoğun ilgi gören portmantolar, kaliteli ve kullanışlı yönleri ile ön plana çıkar. Genellikle evin giriş kısmında yer alan bu ürünler, dağınık görünümün ortadan kalkması üzerinde etkili rol oynar. Özellikle ayakkabı ve ceket gibi evden çıkarken kullanılacak olan eşyaların saklanmasına imkan tanıyan modern portmanto çeşitleri, her döneme damga vurur. Geniş kapsamlı yapısıyla büyük oranda ilgi gören ürünler, kalabalık ailelerin favori seçimleri arasında yer alır. Özellikle geniş ve kalabalık ailelere hitap eden bir diğer model ise sihirli portmanto modelleridir. Bu modeller, içerisinde yer alan gizli bölme ve raf kısımlarıyla yıllardır popülerliğini korur. Kompleks tasarımıyla fazlasıyla işlevsel olan bu ürünler, büyük hacimli olması sebebiyle birçok eşya için saklama alanı olarak kullanılabilir. Beyaz ve açık kahverengi tonlarındaki modelleriyle oldukça şık bir görünüme sahip olan bu ürün çeşitleri, estetik tasarımıyla bulunduğu ortama ayrı bir hava katar. Hem sade hem de temiz olması yönüyle sevilen beyaz portmanto modelleri, her rengin ağırlıklı olduğu ev için uygundur. Bir bezin hafif ıslatılması ile kısa sürede temizlenebilen bu ürünlerin, çok fazla güneş ışığına maruz kalmaması önerilir. Uzun yıllar kullanıma elverişli olan tüm modelleri inceleyerek ucuz portmanto fiyatlarından da yararlanabilirsiniz.