TV Koltuğu

TV Koltuğu Fiyatları

279 farklı TV Koltuğu için fiyatlar listeleniyor.

Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet
Bellona TV Koltuğu Niron Yatak TV Koltuğu Multi TV Koltuğu Bella TV Koltuğu Cellini TV Koltuğu Arena TV Koltuğu

Piyasaya Göre Ucuz TV KoltuklarıTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 12Sonraki

Filtrele
Markası Ürün Puanı
Fiyatı0 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 TL üstü

Vestel TelevizyonlarSamsung TelevizyonlarLG TelevizyonAkıllı SehpaTekli KoltukKonsol ve VitrinBellona TV KoltuğuNiron Yatak TV KoltuğuMulti TV Koltuğu

En Çok İlgi Gören TV Koltukları

Bunlara Da Bakabilirsiniz

TV Koltuğu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

TV Koltuğu Sıkça Sorulan Sorular

TV Koltuğu & Baba Koltuğu

Yalnız yaşıyor ve evinize çok misafir gelmiyor mu? O zaman oturma odanızda, tercihinizi geleneksel koltuk ve kanepeler yerine TV koltuklarından yana kullanabilirsiniz. En sevdiğiniz dizi ve filmlerin keyfini çıkarmak için birebir olan TV koltukları, günün yorgunluğunu atıp dinlenmek için ideal mobilyalardan biridir. Üstelik alanı çok daha verimli kullanarak yerden tasarruf eden TV koltukları, nam-ı diğer baba koltukları, tasarımıyla da oturma odalarına farklı bir hava katar. Deri malzemeden üretilmiş baba koltukları, içinde bulunduğu odaya albenili bir hava katarken, kumaş malzemeden üretilen baba koltukları ise odaya renkli bir hava katar. Baba koltuklarının avantajları bunlarla da sınırlı değil. Konforu ve şıklığı bir arada sunan televizyon koltuğu çeşitleri, aynı zamanda sağlıklı bir oturma pozisyonu sağlar. Özellikle televizyon seyrederken ki yanlış duruş pozisyonları, zamanla omurga sağlığını tehdit edebilecek bir seviyeye gelebilir. TV koltukları ise bu ve buna benzer tüm sağlık sorunlarının ortaya çıkmasını engeller. Genellikle odaların baş köşesinde duran televizyon koltuğu modelleri sahip oldukları fonksiyonel özelliklerle de dikkatleri üzerine çeker. Bunlar arasında kendi etrafında 360 derece dönebilme, yatabilme, ısıtma ve masaj gibi özellikler yer almaktadır. TV koltuklarını berjer ve sallanan sandalyeden ayıran bu özellikler, TV koltuğu fiyatlarını da artırmaktadır. Ancak akakce.com ile her üründe olduğu gibi dilediğiniz sallanan TV koltuğu modeline de en ucuz fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz.

TV Koltuğu Özellikleri Nelerdir?

TV koltukları kullanılan malzeme ve fonksiyonel özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Peki nedir bu farklılıklar? TV koltukları genel olarak iki farklı malzemeden üretilir. Bunlardan ilki kumaş, ikincisi ise deridir. Her iki materyalin de kendine göre avantajı ve dezavantajı bulunmaktadır. Bu noktada kumaş malzemeden yapılmış baba koltukları, üzerlerinde daha fazla motif bulundurabildikleri için kullanıcılara estetik açıdan biraz daha fazla opsiyon sunabilmektedir. Buna karşın kumaş malzemeden üretilmiş baba koltukları, üzerine herhangi bir şey döküldüğünde deri modellere kıyasla kiri daha fazla belli etme gibi bir dezavantaja da sahiptir. Kumaş TV koltuklarının, deri malzemeden yapılmış baba koltuklarına göre en büyük avantajı ise terletmiyor oluşudur. Zira deri TV koltukları, yapıları gereği uzun süre üstünde oturulduğunda terletme yapabilmektedir. İşbu deri baba koltuklarının öne çıktığı noktaya geldiğinde ise bu televizyon koltuğu modelleri de şık görüntüleri ve kullanıcıya vermiş oldukları premium hissiyat ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca deri koltuklar kolay temizlenebilir yapısıyla da kullanıcılara kolaylık sağlar. Zira bu tip ürünler geçirgen bir yapıya sahip olmadıkları için kiri içine çekmez. Ancak bu durum kumaş malzemeden üretilmiş TV koltuğu modelleri için geçerli değildir. Bununla birlikte kapalı renklerdeki TV koltukları, üzerlerine konan tozları oldukça fazla belli etmek gibi bir dezavantaja da sahiptir. TV koltuklarının fonksiyonel özelliklerine geldiğimizde ise bu koltuklar, diğer koltuklara kıyasla hemen alt tarafında ayaklar için küçük bir bölmeye ev sahipliği yapar. Bu kısım kimi baba koltuklarında kumanda ile otomatik açılırken, kimi modellerde ise elle açılmaktadır. Bununla birlikte TV koltuklarının bel ve oturma bölümleri kişinin kullanımına göre ayarlanabilmektedir. Bu işlev bir kumanda ile gerçekleştirilebildiği gibi uygun fiyatlı TV koltuğu modellerinde ise manuel olarak yapılabilmektedir. Bu noktada özellikle kumandalı modeller masaj yapma ve ısıtma gibi özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Isıtma özelliği sayesinde soğuk zamanlarda vücudunuzu kolaylıkla ısıtabileceğiniz gibi masaj özelliği sayesinde de çok daha konforlu bir oturma deneyimi yaşayabilirsiniz. Bilhassa farklı bölgelere özel olarak programlanmış masaj fonksiyonları ile kendinizi çok daha rahatlamış hissedebilirsiniz. Televizyon koltukları bu özelliklerin yanı sıra USB girişine ev sahipliği yapan modellerle de öne çıkar. USB girişli televizyon koltuğu modelleri sayesinde telefon, tablet, dizüstü bilgisayar vb. ürünlerinizi yerinizden kalkmadan şarj edebilirsiniz.

TV Koltukları Nasıl Temizlenmeli?

Her mobilya gibi TV koltukları da zaman içerisinde tozlanır ya da kirlenir. Bundan ötürü TV koltuklarının belirli periyotlar ile temizlenmesi gerekir. Özellikle deri baba koltukları, yapısı gereği tozu fazla belli ettiği için çok daha fazla temizlik ihtiyacı duyar. Bu bağlamda baba koltuğu temizliği için arap sabunu ürünleri kullanmak, en etkili sonucu verecektir. TV koltuğu temizlik işlemi ise şu şekilde olmalıdır: Öncelikle bir miktar arap sabunu ile ılık su karıştırılmalıdır. Ardından yumuşak bir bez bu karışımda yıkanarak sıkılmalıdır. Sonrasında ise TV koltuklarının yüzeyleri yumuşak hareketlerle silinmelidir. Ancak temizleme sırasında yapılan sert bir hareket, deri TV koltuğuna zarar verebilir. Dolayısıyla buraya dikkat etmekte fayda bulunuyor. Son olarak ise kuru bir bez yardımıyla TV koltuğu kurulanmalı ve temizlik işlemi sonlandırılmalıdır. Eğer TV koltuğu temizliği sonrasında TV izleme koltuğunuzun daha parlak ve albenili görünmesini istiyorsanız da parlatma işlemi yapabilirsiniz.

Baba Koltuğu & Televizyon Koltuğu Modelleri

Bellona, İstikbal, İkea vb. mobilya üreticileri tarafından piyasaya sürülmüş çeşitli TV koltuğu modelleri bulunmaktadır. Bu modeller fonksiyonel özellikleri, renkleri, materyal ve fiyatları ile farklılık gösterir. Akakçe’de her eve ve her kullanıcıya hitap eden çeşit çeşit televizyon koltuğu modelleri bulunmaktadır. Bu modeller arasındaki sallanan TV koltuğu modelleri, sıkça tercih ediliyor. Zira koltuğun sallanabilir olması, bu koltukların ikonik özellikleri arasında yer alıyor. Böylece sallanan TV koltuğu modelleri, hafif salınım hareketleri ile günün yorgunluğunu üzerinizden atmanızı sağlar. Baba koltukları döşeme malzemeleri ve renk opsiyonları ile de kullanıcılara zengin alternatifler sunar. Bu kumaş seçenekleri arasında kadife, keten, sentetik ve deri gibi malzemeler yer alır. Üreticiler, bu kumaşlar üzerine çeşitli renk ve motifler vererek göze çok daha güzel görünen TV koltuğu modelleri sunmaktadır. Söz konusu fonksiyonel özellikler olduğunda ise tüketicilere kumandalı, masajlı, dönebilen, açılabilen, ısıtmalı, USB girişli ve sallanan baba koltuğu opsiyonları sunuluyor. İşbu seçim yapmaya geldiğinde ise ihtiyaçları dikkate alarak bir karar vermek gerekiyor. Zira TV izleme koltuğu bu özelliklerle donatıldıkça, baba koltuğu fiyatları da orantılı bir şekilde katlanıyor.

En Ucuz TV Koltuğu Fiyatları Akakçe’de!

Baba koltuğu ya da diğer bir adıyla televizyon koltuğu çeşitleri, boyutları itibari ile küçük mobilyalar olsalar da diğer koltuk modellerine kıyasla daha pahalı ürünlerdir. Bunun yegane sebebi ise TV koltuğu modellerinin diğer koltuk ve kanepelerde olmayan masaj ve ısıtma gibi fonksiyonel özelliklere ev sahipliği yapmasıdır. Hal böyle olunca TV koltuğu fiyatları da yüksek oluyor. Ancak üzülmeyin, Akakçe ile beğendiğiniz baba koltuğuna en uygun fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? Siz yalnızca ihtiyacınıza uygun baba koltuğuna karar verin. Bunun için onlarca markanın çeşit çeşit TV koltuğu modellerinin yer aldığı akakce.com’u ziyaret edebilirsiniz. Akakçe’deki ürün sayfalarından dilediğiniz baba koltuğu modelinin özelliklerini ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte kullanıcıların televizyon koltuğu modelleri ile ilgili yorumlarını da okuyarak, o baba koltuğu modelinin nasıl bir deneyim sunduğu hakkında fikir sahibi de olabilirsiniz. İşbu baba koltuğu fiyatlarına geldiğinde ise Akakçe, adeta bir fiyat arama motoru gibi sizin yerinize birçok pazar yerini tarar ve en ucuz baba koltuğu fiyatlarını tek tıkla bulur. Seçmiş olduğunuz televizyon koltuğu modelini satın almak için doğru zamanın ne zaman olduğunu ise yine ürün sayfalarında yer alan 6 aylık fiyat değişim grafiğinden öğrenebilirsiniz. Böylelikle seçmiş olduğunuz TV koltuğunu en doğru zamanda en uygun fiyat avantajıyla alarak, baba koltuğu alışverişinizi karlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yeni yıl heyecanı yaklaşırken, sevdiklerinize yılbaşı hediyeleri alarak yeni yıl mutluluğuna ortak olabilirsiniz. Tıpkı baba koltuklarında olduğu gibi yeni yıl hediyelerinde de en ucuz fiyat avantajı Akakçe’de’!