Raf Örtüsü

Raf Örtüsü Fiyatları

955 farklı Raf Örtüsü için fiyatlar listeleniyor.

EMR Raf Örtüsü Eva Raf Örtüsü Alper Raf Örtüsü Decobella Raf Örtüsü Wenko Raf Örtüsü Dea Dia Baby Raf Örtüsü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

  • Fiyatı50 - 100 TL
  • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 40 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü Göster
Temizle Ürünleri Gör (955)

Masa Örtüsü Amerikan Servis Mutfak Havlusu Runner Mutfak Önlüğü Erzak Torbası Kumaş Peçete Nevresim Takımı Battaniye EMR Raf Örtüsü Eva Raf Örtüsü Alper Raf Örtüsü

Raf Örtüsü Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Raf Örtüleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Raf Örtüsü:
  1. Seffaf Raf Ortusu Kaydirmaz Raf Ortusu
  2. Emr Kaydirmaz Raf Ortusu - Dolap İci Kaydirmaz Raflik 45Cm.x3mt.
  3. Dolap Ve Çekmece Içi Kaymaz Kaydırmaz Raf Örtüsü Beyaz 50 cmx15 mt
  4. Raflik Kaymaz Dolap Ici Cekmece Raf Ortusu Kaydirmaz Seffaf 45 Cm X 4 Metre
  5. by ALPER BAŞHELVACI - 10 mt lik Rulo Deri Saten 100 gr/m2 Kapitone Raf Çekmece Örtüsü Raf Derinliği 55 cm - KREM

Raf Örtüsü

Yaşam alanlarında düzeni sağlayan gereçler kullanım alanına bağlı olarak farklı özelliklere ve işlevselliklere sahiptir. Tekstil ürünleri arasında yer alan modeller kullanıldığı alanı dış etkenlere karşı daha korunaklı hale getirir. Örneğin koltuk örtüsü ve halı örtüsü modelleri ürünlerin kirlenmesi ve yıpranması gibi durumların önüne geçer. Evlerde ve ofislerde raf ve dolaplara fonksiyonellik kazandıran raf örtüsü çeşitleri model, tasarım, ebat ve üretim materyali bakımından geniş ürün yelpazesine sahiptir. Renk ve desen seçenekleri ile ön plana çıkan ürünler dolap içlerinde düzeni oldukça verimli şekilde sağlar. Banyo, mutfak, yatak odası, salon, balkon, teras gibi alanlarda kullanıma uygun olan raf örtüleri, evlerin vazgeçilmez gereçleri arasında yer alır. Ağırlıklı olarak mutfak ve banyoda kullanılan ürünler şık görünümleri ile dolap içlerine ve raflara estetik bir hava kazandırır.
Raf örtüleri sayesinde dolaplarınız daha düzenli ve organize bir görünüme kavuşabilir. Kullanım alanını önceden belirleyerek farklı ebat ve özelliklerde sunulan ürünler arasından ihtiyaçlarınızı doğru şekilde karşılayanları tercih edebilirsiniz. Dayanıklı yapıya sahip ürünler kullanıldığı alanın daha temiz kalmasına da yardımcı olur. Zengin çeşitlilik ile sunulan ürünlerin sade görünümlü olanlarının yanı sıra desenli ve renkli seçeneklerine göz atabilir, dolap ve raflara şık bir dokunuşta bulunabilirsiniz.

Kullanışlı Mutfak Raf Örtüsü Modelleri

Raf örtülerinin sıklıkla tercih edildiği alanların başında mutfaklar gelir. Gıda malzemelerinin sürekli bulunduğu mutfaklarda, raf örtüleri kullanıcısına oldukça büyük rahatlık kazandırır. Mutfak dolaplarında saklanan yiyecek ve içecekler kullanıma bağlı olarak zamanla kırıntı ve iz bırakabilir. Özellikle yağ, sirke, tuz gibi ürünler farkında olmasanız bile muhafaza edildiği alanda çeşitli lekelerin oluşumuna neden olabilir. Dolap raflarını daha dayanıklı ve hijyenik hale getirmek için mutfak raf örtüsü çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Temizliği oldukça pratik olan ürünler leke ve kir tutmayan hafif malzemelerden imal edilir. PVC materyaller raf örtülerinin üretiminde sıklıkla kullanılır. Hafif ve ince yapıya sahip ürünler dolap içlerinde ve raflarda fazla yer kaplamaz. Kullanıldığı alanda düzenli bir hava oluşturan ürünler üzerine yerleştirdiğiniz nesnelerin sabit durmasına da yardımcı olur.
Farklı uzunluk ve genişlikte sunulan ürünler rulo halinde satışa sunulur. Gereksinimlerinize uygun ölçülere göre örtüleri kesebilir, raf ve dolap içlerini şık şekilde organize edebilirsiniz. Mutfaklarda bakliyat çekmece ve dolapları örtüler aracılığı ile daha verimli şekilde kullanılabilir. Rafa güçlü şekilde sabitlenen modeller dokuları sayesinde zemin alanına oldukça güçlü şekilde yapışır. Kaydırmaz özelliğe sahip modellerin desenli çeşitleri bulunur. Çiçekli, yazılı, geometrik desenli ve motif baskılı ürünler ile dolap içlerini renklendirebilir, mutfağınıza iç açıcı görünüm kazandırabilirsiniz. Desenli ürünlerin yanı sıra şeffaf ve buzlu görünüme sahip modeller de bulunur. Kamufle bir görünüm sunan modeller dolabın kendi görüntüsünü etkilemeden konforlu şekilde kullanılabilir.

Sık Tercih Edilen PVC Raf Örtüsü Modelleri

Dolap içi raf örtüsü modelleri çoğunlukla plastik ve silikon materyallerden imal edilir. PVC ve silikon malzemeler temizliğinin kolay olması nedeniyle tercih sebebidir. Ayrıca ahşap ve metal yüzeylere yapışarak daha sabit şekilde kullanılabilir. Geniş ürün yelpazesi ile sunulan modeller arasında şeffaf, kapitone, yapışkanlı, dantel, metalize, desenli, polset raf örtüsü çeşitleri sıklıkla tercih edilir. Kullanışlı özellikleri ile bir adım öne çıkan modeller farklı ebatlarda üretilir. Şeffaf ürünlerin kalın ve ince yapılı olanlarına ulaşabilirsiniz. Dolapların içinde yokmuş gibi bir görünüm sunan ürünler tercihini sadelikten yana kullananlar için elverişlidir. Dolap ve rafların kendi tasarımlarını ve renklerini kapatmayan ürünler, yüzeylerin zarar görmesinin önüne geçer.
Banyo ve mutfak gibi nem ve buhar oluşumunun yüksek olduğu alanlarda ahşap ürünlerde kabarmalar gözlenebilir. Yüzeyleri dış etkenlerden korumak için ürünleri güvenle tercih edebilir, pratik kullanım elde edebilirsiniz. Alt yüzeyinde yapışkan tabakanın bulunduğu ürünler tamamen sabitleme isteyen kullanıcılar için idealdir. Özellikle yıpranmış ve formu bozulmuş yüzeylerde yapışkan özelliğe sahip ürünler ile rahatsız edici görüntünün önüne rahatlıkla geçebilirsiniz. Kaydırmaz çekmece içi raf örtüsü çeşitleri son derece konforlu kullanım sunarak kullanıcısına düzen konusunda birçok katkı sağlar.

Dolap Raf Örtüsü Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kullanışlı özellikleri ile ön plana çıkan ürünler, oldukça fazla modelde sunulduğu için kullanıcılar seçim yaparken kararsız kalabilir. Model seçiminde öncelikli olarak gereksinimlerinizi doğru şekilde belirlemeniz gerekir. Kullanım alanına bağlı olarak ürünlerin sahip olması gereken özellikler birbirinden farklıdır. Geniş kullanım alanı ile ön plana çıkan ürünler pek çok açıdan kullanıcısına fayda sağlar. Dolap, çekmece ve rafların yanı sıra halı altlarında da raf örtüsü kaymaz özelliğinden dolayı tercih edilir. Ürün seçiminde şunlara dikkat edebilirsiniz:

Yüzeylerin ilk günkü görünümünü korumasına yardımcı olan ürünlerin alt ve üst bölümleri birbirinden farklı olabilir. Örneğin alt yüzeyi kaydırmaz özellikte olan ürünün üst yüzeyi daha pürüzsüz bir dokuda üretilebilir. Gereksinimlerinizi ve beklentilerinizi doğru şekilde belirleyerek kullanışlı modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kaydırmaz raf örtüsü çeşitlerine Akakçe’de ev tekstili kategorisi içinde yer alan mutfak tekstili alt kategorisinden ulaşabilir, binlerce farklı ürün arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanları hemen sipariş edebilirsiniz.

Buzdolabı Raf Örtüsü Modelleri

Buzdolabı raf örtüsü çeşitleri yiyecek ve içeceklerin daha hijyenik ve rahat şekilde muhafaza edilmesi için elverişlidir. Buzdolabı raflarını kir ve lekelerden güvenli şekilde koruyan ürünler kullanıcısına her açıdan avantaj sağlar. Dolap içi kaydırmaz, mutfak dolabı, şeffaf kaydırmaz, dolap içi kapitone, PVC dantel, buzdolabı içi, kapitone mutfak raf örtüsü modelleri farklı özellikleri ve kullanım alanları ile dikkat çeker. PVC yapılı ve dantel desenli ürünler, buzdolaplarının iç raflarına oldukça şık bir hava kazandırır. Dantel işlemeli görünümleri ile ön plana çıkan modeller zarif duruşları ile dekoratif açıdan kullanıldığı alana katkı sağlar.
Dantel kaymaz raf örtüsü modelleri çoğunlukla mutfaklarda tercih edilir. Sunumları daha şık ve göz alıcı hale getirmek için de tercih edilen ürünler tepsilerde ve bardak altlarında da sıklıkla kullanılır. Tamamen kişisel zevklerinize ve yaratıcılığınıza bağlı olarak modelleri farklı alanlarda değerlendirebilir, işlevsel kullanım tadını çıkarabilirsiniz.

En Uygun Raf Örtüsü Fiyatları

Kullanışlı özelliklerinin yanı sıra uygun fiyatlarıyla da kullanıcıları memnun eden ürünler, yaşam alanlarına farklı açılardan birçok avantaj sunar. Raf örtüsü fiyatları ebat, üretim materyali, tasarım ve fonksiyonel özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Örneğin şeffaf raf örtüsü 60 cm, 10 metre boyutlarında sunulan çeşitler 60 cm genişliğinde ve 20 metre uzunluğunda olan aynı modele kıyasla daha uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Kapitone raf örtüsü fiyatlarının en ucuz seçeneklerine Akakçe üzerinden ulaşabilir, ürünlerin piyasa fiyatlarını karşılaştırarak bütçenize hitap edenleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz.
Kullanıldığı her alana son derece işlevsellik kazandıran ürünleri, farklı alanlarda değerlendirebilirsiniz. Renk ve model seçeneklerini yakından inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun raf örtüsü çeşitlerini satın alabilir, keyif dolu kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.