Mutfak Havlusu

Mutfak Havlusu Fiyatları

1.791 farklı Mutfak Havlusu için fiyatlar listeleniyor.

IKEA Mutfak Havlusu Vagonik Mutfak Havlusu Madame Coco Mutfak Havlusu Karaca Home Mutfak Havlusu Fiesta Mutfak Havlusu Nurpak Mutfak Havlusu

Fiyatı Düşen Mutfak Havluları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Mutfak Havluları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterRenk
Temizle Ürünleri Gör (1.791)

Masa Örtüsü Amerikan Servis Raf Örtüsü Runner Mutfak Önlüğü Erzak Torbası Kumaş Peçete Nevresim Takımı Battaniye Ikea Mutfak Havlusu Vagonik Mutfak Havlusu Madame Coco Mutfak Havlusu

Mutfak Havlusu Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Mutfak Havluları hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.791 farklı model arasında

En çok satan Mutfak Havluları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Mutfak Havlusu:
  1. IKEA Nysköljd Bulaşık Kurutma Örtüsü
  2. Vivamaison %100 Pamuk 3'lü 30x50 cm Mutfak Havlusu, Kurulama Bezi
  3. 5 li Mutfak Kurulama Bezi Alman Peçetesi 100 Pamuklu
  4. 6'lı Waffle 45x70 cm Mutfak Havlusu Kurulama Bezi Mix
  5. Vagonik Çiçek Desenli 40x60 %100 Pamuk 6'lı Nakışlı Mutfak Havlusu Kurulama Bezi

Mutfak Havlusu

Mutfakta iş yapmak, güzel yemekler ortaya çıkarmak büyük bir ustalık gerektirir. Bu ustalığın gerçekleşebilmesi için bu alanda birçok araç gerece ihtiyaç duyulur. Bunların başında ise, hijyen konusu önemli olduğu için mutfak havlusu yer alır. Mutfak havluları, kullanıcıların mutfakta iş yaptığı sürece elinin altında bulunması gereken yardımcılar arasında yer alır. Eller, yemek yaparken sürekli olarak su ile temas eder ve bu bağlamda elleri kurulama ihtiyacı duyulur. Bu ihtiyacı ise mutfak havlusu giderebilir. Günümüzde sadece el kurulamak için kullanılmayan, farklı amaçlar için de üretim yapılan havlular bulunur. Bunların başında mutfak kurulama bezidir. Bu havlu, bu alanda yıkanan kap kacağı kurulamak için kullanılabilir. Kurulamada ki maksat ise, kap kacaklarda oluşabilecek su lekelerini giderme istediğidir. Kullanım şekline göre birçok ebata ve dokuma özelliğine sahip olan bu havlular, farklı renk ve desenleri ile de görenlerin dikkatini çekebilir. Renkli mutfak havlusu çeşitleri kullanıldıkları alana uyum sağladığından tercih edilebilir. Kullanıcılar çeşitli desen ve renklere sahip olması nedeniyle havlu çeşitlerini kullanım amacı dışında aksesuar olarak da tercih edebilir. Bu yüzden genellikle görsel olarak ve kullanım kolaylığı amacıyla mutfak tezgahına veya fırına yakın yerlere asılabilir.

Hijyen Sağlayan Mutfak Havlusu Modelleri

Türklerin gelenek ve göreneklerinde yer alan alışkanlıkları ile Anadolu coğrafyasında yapılan üretim şartlarının bir araya gelmesi sonucunda meydana gelen çeyizlik mutfak havlusu modellerinin kültürü, günümüzde var olan çeşitleri ve dikkat çeken kalitesi sayesinde hem yaşamda hem de endüstriyel bağlamda büyük öneme sahiptir. Var olan mutfak havlusu modellerinin üretimi, Türklerin dokumacılık alanında olan geçmişine dayanır. Daha derine inmek gerekir ise Türk havlusu 1600 yıllık bir geçmişe sahip olan bir miras olarak kendini gösterir. Temizlik ile ilgili inançları gereği buna önem veren Türkler, bu gelenekleri sayesinde havlu alanında da gelişmelere imza atar. Günümüzde hemen her evde kenarlarında işlemeler olan mutfak havlusu dantelli modelleri varlığını korurken endüstriyel üretim işlemeli ve desenli yapılan modeller de bulunabilir. Genellikle mutfağında zarif bir hava oluşturmayı isteyen kullanıcıların tercih ettiği dantel mutfak havlusu göz alıcı bir etki yaratmanıza yardımcı olur. Örneğin nakışlı mutfak havlusu üzerinde yer alan desenleri ile el yapımını aratmaz. Daha modern bir tasarım istendiğinde ise yine endüstriyel tasarım olan püsküllü mutfak havlusu tercih edilir. Yazılı mutfak havlusu çeşitleri de farklılık arayanlar için iyi bir alternatif olabilir. Yuvarlak mutfak havlusu farklı formuyla sevilen modellerdendir. Havlular hijyen açısından çok sık olarak değiştirildiği için bunların satın alınma oranları daha çok olur. Bu yüzden bu alana yoğunlaşan üreticiler 12 li mutfak havlusu çeşitlerini kullanıcılara sunar.

Mutfak Havlusu Özellikleri

Havlu üretiminde kullanım amacına uygun kumaş tipi kullanılır. Bu kumaş, genellikle pamuk ile keten dokuma yapılarak oluşturulur. Havlu kumaşın temel özelliği genel anlamda, kumaşın bir yüzünün ya da her iki yüzünün ilmekli olmasıdır. Bu sayede bu özelliğe sahip kumaş yıkanabilir, boyanmaya ve ıslaklığa dayanıklı olur. Ayrıca, yumuşak bir yapıya sahip olması da kullanım konforu sağlar. Havlu dokuma işlemi sırasında kullanılan ve onu diğer tekstil ürünlerinden ayıran, içerisinde kullanılan iplik biçimidir. Bu iplik türü, hav ipliği ve bu isimden ortaya çıkan hav ilmekleridir. Adı geçen bu ilmekler havluda bulunan dokuma kalitesini ortaya koyar. Pamuk iplikli dokumaya ek olarak, başka özelliğe sahip iplikler de kullanım şekline bağlı olarak havlu üretiminde pamukla beraber kullanılır. İşte bu bağlamda mutfak için kullanılan havlular, kendi içlerinde bir çok özelliğe sahip olur. İçinde kullanılan malzeme kalitesine göre mutfak havluları fiyatlarında değişiklik meydana gelir. İhtiyacınıza uygun büyük ya da küçük mutfak havlusu fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca el havlusu fiyatlarını da detaylı olarak inceleyerek yaşam alanınızın ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Farklı Tarzlara Uygun Mutfak Havlusu Modelleri

Mutfakta kullanılan havluların asıl amacı ıslanan elleri silerek kurulamak da olsa, insanlar bu amaç dışında da bunları kullanmayı tercih ederler. Örneğin sıcak bir tencereyi tutabilmek içinde kullanılabilen bu ürünler oldukça işlevseldir. Baskılı mutfak havlusu üzerinde yer alan baskının hangi koşullara uygun olduğunun bilinmesi doğru kullanmanıza yardımcı olur. Endüstriyel olarak üretilen güpürlü mutfak havlusunda yer alan güpürün bozulmaması için kullanımına ve yıkamasına dikkat edilmesi ürünün performansını olumlu olarak etkileyebilir. Aynı şekilde boncuklu mutfak havlusu kullanımında o havlunun özelliğinin bozulmamasına dikkat edilmelidir. Bunların dışında geleneksel olarak yapılan havlularda vardır. Örneğin kanaviçe mutfak havlusu bunlardan biridir. Bunun dışında etaminli mutfak havlusu da aynı tür içine girebilir. İğne oyası modeller de geleneksel bağlamda üretilen modellerdendir. Mutfağınızda farklı bir hava oluşturmayı istiyorsanız damalı mutfak havlusu seçeneklerine göz atabilirsiniz. Geçmiş zamanda da günümüzde de iğne oyalı mutfak havlusu modelleri sık tercih edilen seçeneklerdendir. Mutfak için işlenen modelleri olduğu gibi günlük yaşamda başka amaçlar içinde kullanılabilir. Ancak bu tür havlular el işçiliği ile yapıldıkları için özen göstererek koruyabilirsiniz.

Mutfak Havlusu Fiyatları

Mutfak el havlusu çeşitleri özelliklerine ve satış tarzına göre fiyatlandırılır. Örneğin etamin mutfak havlusu fiyatları; bu ürünlerde el işçiliği olduğundan ve uzun süre içerisinde yapıldığından dolayı emek maliyetini üzerinde taşıyabilir. Yine aynı şekilde el emeği ile yapılan iğne oyası mutfak havlusu fiyatlarının fiyatlarında da değişiklik görülebilir. Başka bir deyişle işlemeli mutfak havlusu fiyatları el işçiliği olduğundan dolayı endüstriyel olanlara göre değişik fiyatlarla listelenebilir. Kullanım kolaylığı bakımından küçük mutfak havlusu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Boyut bakımından küçük olması bu mutfak havlusu fiyatlarının uygun aralıklarda bulunmasını sağlayabilir. Kullanışlılık bakımından son zamanlarda çokça tercih edilen havlu türü bambu mutfak havlusu olarak kendini gösterebilir. Bu ve diğer türdeki havlular kullanıcı memnuniyeti sağlanması için mutfak havlusu seti şeklinde satışa sunulur. Yani aynı ya da farklı renkte 3 lü mutfak havlusu çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Daha fazla sayıda ürün bakıyorsanız 6’lı mutfak havlusu seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun şekilde bulacağınız çoklu mutfak havlusu ucuz şekilde alınabilir. Ürün seçeneklerini incelerken yapılan kampanyaları da takip edebilirsiniz. Aynı şekilde mutfak kurulama bezi fiyatları da bu kampanyalar ile takip edilerek satın alınabilir. Ayrıca kampanyalı olarak bulabileceğiniz kaliteli ama ucuz mutfak havlusu çeşitleri hediye götürmek içinde satın alınabilir. Mutfak havlusu hediyelik olarak alındığında görünüşte basit gelebilir ancak kullanım bakımında çok fazla tercih edildiği için beğenilen bir hediye olarak görülür. Bu yüzden mutfak severlere gidebilecek en güzel armağanlardan biri hediyelik mutfak havlusudur. Ayrıca son dönemde moda haline gelen şeffaf masa örtüsü modellerini de hediye olarak tercih edebilirsiniz. Dilerseniz mutfak havlusu ve şeffaf masa örtüsünü bir arada paketleyerek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Mutfak Havlusu Birçok Çeşidi İle Akakçe’de

Mutfak için kullanılan havlular kendine has özellikleri ile kullanım ve temizlik bakımından ayrı özellikleri bünyesinde barındırabilir. Piyasada çok fazla mutfak havlusu modeli yer alır. Mutfak havlusu satın alırken, ihtiyaç duyulan boy, model ve desen kapsamında değerlendirilmelidir. Kendi içinde desenli, meyveli, damalı, çiçekli gibi kendinden desenli mutfak havlusu olan modeller tercih edilirken nasıl kullanılacağı da düşünülmelidir. Birçok mutfakta karşınıza çıkan meyveli mutfak havlusu modelleriyle kullanıcılara geniş bir çeşitlilik sunulur. Çiçekli mutfak havlusu modelleri de farklı tarzda birçok mutfağa uyum sağlayabilir. Bunun dışında gelinlik çağına gelmiş olan kızlara çeyizlik mutfak havlusu yapımı için havlu satın alınabilir. Ancak bu havlular el işlemesine uygun olanlar arasından seçilir. Bu mutfak havlusu desenleri kişinin isteğine göre değişebilir. İşlemelik mutfak havlusu olarak bulunabilen bu modeller boyutlarına göre de farklılık gösterebilir. İğne oyası mutfak havlusu çeşitleri şık göründüğü için çeşitli boylardaki seçenekleriyle sıkça karşınıza çıkabilir. Bu mutfak havlusu ölçüleri, kullanım şekline göre belirlenir. Ayrıca mutfak havlusu boyutlarına göre de üzerine işleme yapılabilir. Bunların dışında kullanım amacına uygun olarak konfor sağlayan askılı mutfak havlusu modelleri de vardır. Bunlar içinde en çok tercih edilen ise yelekli mutfak havlusudur. Ayrıca önlük şeklinde mutfak havlusu da çokça tercih edilen bir model olarak kendini gösterir. Mutfakta en önemli yardımcılardan olan en uygun mutfak havlusu fiyatlarını Akakçe’den bulabilir, istediğiniz zaman satın alabilirsiniz.