Scart Kablo

Scart Kablo Fiyatları

153 farklı Scart Kablo için fiyatlar listeleniyor.

Philips Scart Kablo Etc Scart Kablo Ttaf Scart Kablo S-link Scart Kablo Powermaster Scart Kablo Electroon Scart Kablo

Fiyatı Düşen Scart Kablolar

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 25 TL 25 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 TL üstüMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 7Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 25 TL25 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 TL üstü
Markası

32 inç TV Ses Kablosu TV Ekran Koruyucu Kablosuz Görüntü Aktarıcı HDMI Switch 3D Gözlük Wireless Dongle Televizyon TV Box Philips Scart Kablo Etc Scart Kablo Ttaf Scart Kablo

Scart Kablo Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Scart Kablolar hangileri?

Bugün Akakçe'de 153 farklı model arasında

En çok satan Scart Kablolar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Scart Kablo:
  1. Scart RCA Tos S-Video Çevirici Dönüştürücü
  2. SCART SCART KABLO STANDART 1.2 METRE 7 MM POŞETLİ ELEKTROMER
  3. SCART DAĞITICI 3 LÜ SİYAH (1 ERKEK - 3 DİŞİ SCART)
  4. Philips Swv7541H Gold Scart 1.5Mt Kablo
  5. ETC Scart-Scart 7mm 1.2m Kablo

Scart Kablo

Fransız kaynaklı bir standart olan scart kablo televizyon, uydu alıcı, DVD oynatıcı ve çeşitli oyun konsolları arasında iki cihazı görüntü ya da ses bazında senkronize etmek amacıyla üretilir. HDMI çıkışlı kabloların ucundan biraz daha geniş bir ucu bulunan kabloların farklı uç giriş ve çıkışları sayesinde kabloyu dönüştürücü olarak da kullanabilirsiniz. Farklı kablo uzunluğuna sahip olan seçeneklerini, kablonun ucuna uygun olduğu takdirde dilediğiniz elektronik cihazı başka bir cihaza veri aktarma amacıyla tercih edebilirsiniz. 20 cm, 1.5 metre ya da 3 metre gibi kullanım ve alan kapasitesi açısından birçok kişinin ihtiyaçlarına hitap eden kablolar, uydu alıcısı ile televizyonu ya da oyun konsolu ile monitörü pratik bir şekilde senkronize etmenize yardımcı olur. Scart kablo uçları, belirli modellerde birbirleri ile aynı iken, bazı modellerde ise iki uç arasında farklı giriş ve çıkış seçeneklerine rastlamak mümkündür. İki farklı ucu bulunan kablolar dönüştürücü olarak da adlandırılır. Siz de birbirleri arasında bağlantı kurmak istediğiniz cihazların giriş ve çıkışlarını inceleyerek ihtiyacınız doğrultusunda cihazlarınızla uyumlu bir televizyon ya da uydu alıcısı scart kablo satın alabilir, yüksek bağlantı performansının keyfini çıkarabilirsiniz.

Scart Kablo Çeşitleri

Scart kablo çeşitleri televizyon, DVD oynatıcı ve uydu alıcısı gibi cihazların kullanıma uygun olacak şekilde birkaç kategoride beğeninize sunulur. Bu tür kabloların uçları yalnızca tek bir boyut seçeneğine sahiptir. Genellikle eski nesil televizyonların uydu alıcı ya da DVD oynatıcılarla arasında bağlantı kurma amacıyla arka kısmında yer alan scart girişi, her cihazda standart bir boyuta sahiptir. Bu tür kabloların görüntü aktarım birimi 720 x 576 çözünürlüktür. İki cihaz arasında görüntü ya da ses bağlantısı yapmanıza fırsat tanıyan bağlantı kablolarının kalitesi, görüntü ya da sesi dışa veren cihazın performansına doğrudan etki eder. Her kabloda olabileceği gibi, scart türü kabloların da üzerine ağır yük koymanız kabloya zarar verebilir. Televizyon ya da monitörü farklı bir scart girişi bulunan cihaz ile senkronize ederken kablo toplayıcılardan faydalanarak düzenli bir kurulum elde edebilir, kablonun hasar almasına karşı önleminizi alabilirsiniz. Scart kablo ne işe yarar sorusunun cevabı ise oldukça basittir. Bu tür kablolar görüntü ve ses odaklı televizyon, monitör, DVD oynatıcı, oyun konsolu ve uydu alıcıların birbirleri arasında kablo yoluyla veri alışverişi yapmasına yardımcı olur.

Scart Kablo İle Yüksek Bağlantı Performansı

21 dişli kablolar, bu dişlere uygun bir çıkışı bulunan cihazların birbirleri arasında eş zamanlı görüntü ya da ses aktarımı yapmasını mümkün kılan aracılardır. Çift taraflı scart kablo seçeneklerinin iki ucunda da aynı standartta kablo girişi olduğunu görebilirsiniz. Ses ve görüntü bağlantısı konusunda kullanım kolaylığı sunan scart türü kabloların uç kısmında 21 diş içeren bir bağlantı bulunur. Televizyon, uydu alıcı, DVD oynatıcı ve oyun konsolu gibi görüntü ve ses odaklı cihazlarınızın birbirlerine senkronize bir şekilde veri aktarmasına yardımcı olan kablolar, scart kablo nedir sorusunun yanıtı olarak gösterilebilir. İki ucu da aynı tasarıma sahip olan kabloların yanı sıra, bu tür kabloların bir tarafının giriş, diğer tarafının ise çıkış olarak tasarlandığı model seçeneklerine de rastlamanız mümkündür. Bu tür giriş ve çıkışlı kablo alternatiflerinin dışa doğru dişleri bulunan tarafı erkek, içe doğru diş girişi bulunan tarafı ise dişi olarak adlandırılır. Gümüş nikel ve altın uçlu scart kablo gibi farklı uç materyallerine sahip kablolar içerisinden ihtiyaçlarınıza ve kullanım alanınıza yönelik modeli bulmanız oldukça kolaydır.

Scart Kablo Nasıl Kullanılır?

TV scart kablosu, televizyonları DVD oynatıcı ya da uydu alıcısı gibi diğer cihazlara bağlamak amacıyla tasarlanır. Televizyonların scart 21 dişli kablo girişleri ana elektrik akımının bulunduğu arka tarafta ya da hoparlörlerin yan tarafındadır. Sahip olduğunuz cihazların kablo girişleri içerisinde scart olup olmadığını inceleyerek daha verimli bir kullanım elde edebilirsiniz. Scart kablo seçerken, sahip olduğunuz ve birbirleri arasında görüntü ya da ses alışverişi yapmak istediğiniz cihazların kablo bölmelerinde buna uygun bir giriş olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Dilerseniz televizyon ya da monitör kullanımınızı daha pratik bir hale getirmek adına air mouse seçeneklerine göz atabilir, bazı modellerinde sesli komut ve dokunmatik gibi özellikleri içerisinde barındıran kablosuz kumandalar ile uyumlu televizyon ya da monitörünüzde kolaylıkla komut işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Air mouse, televizyon ve monitörlere Wi-Fi ya da çeşitli sinyaller yoluyla bağlanarak belirli bir menzilden kesintisiz bir şekilde cihaz üzerinde işlem yapmanıza olanak tanır. Ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi edinmek için yorum alanlarına bakabilir, kullanıcı deneyimlerinden faydalanarak ihtiyaçlarınıza çözüm bulacak kabloları belirleyebilirsiniz.

Scart Kablo Fiyatları

Scart kablo fiyat etiketleri; kablonun uç çeşidi, diş malzemesi ve uzunluğu gibi birtakım kriterlere göre belirlenir. Değişik markalar tarafından satışa sunulan kablo alternatifleri arasında fiyat farkına rastlamanız mümkündür. Scart türü kabloların birçok modelinin uç kısmı birbiriyle aynı olsa da, kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda üretilen farklı uçlara sahip kablo çeşitleri bulabilirsiniz. Uç kısmında altın gibi kaliteli iletken malzemelerin kullanılması, kabloların fiyatlarına doğrudan etki eder. Scart kablo renkleri genelde siyah, beyaz ve gri tonlarındadır. Ofis ve ev gibi monitör ya da televizyonun olduğu her mekanda kullanabileceğiniz kabloların bağlantısını yapmak ise oldukça kolaydır. İki cihaz arasında görüntü ya da ses aktarımı gerçekleştirmek açısından kabloyu iki cihazın da scart girişlerine takmanız yeterlidir. Kabloyu takarken cihazları kapalı bir şekilde tutabilir, sonrasında dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Scart çoklayıcı gibi alternatifler ile veri alışverişi yapan cihazların sayısını artırabilirsiniz. Çoklayıcıların 2, 3 ya da 5’li gibi farklı buton sayıları bulunur. Bu tür dağıtıcılar yoluyla kablo kullanım alanınızı daha da genişletebilir, dilediğiniz görsel ya da işitsel veri sunan cihazı güvenle kullanabilirsiniz.

Scart Kablo Seçenekleri Akakçe’de

Scart kablo bağlantısı uçları gümüş nikel ve altın olmak üzere iki farklı kategoriye ayrılır. Uç donanımında hangi malzemeye yer verildiği bu tür kabloların satış fiyatlarını etkileyen önemli bir unsurdur. Belirli kablo türlerinde modelin bir ucunda 21 dişli scart girişi, diğer ucunda ise üç farklı RCA kablosu bulunur. Bu tür farklı uçlu alternatifler, farklı kablo girişleri bulunan iki farklı cihazı birbirlerine senkronize ederken size kolaylık sunar. HD scart kablo gibi yüksek kalitede görüntü elde etmenize olanak tanıyan kablolar, cihazla doğru bir etkileşim kurulduktan sonra scart girişi bulunan birçok uydu alıcı ya da oyun konsolu gibi cihazın görüntü ve ses açısından monitör ve televizyonlara aktarılmasına yardımcı olur. Ses kablosu olarak da bilinen aux kablosu fiyatlarını inceleyerek dilediğiniz cihazlar arasındaki ses bağlantısını gerçekleştirmek için bu ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Akakçe üzerinden kaliteli scart kablo seçeneklerine göz atarak ihtiyaç ve kriterlerinize yönelik modeli bulabilir; kabloları marka, boyut ve fiyat gibi kategoriler altında filtreleyebilirsiniz. Sıralama seçenekleri yardımıyla ürünler arasında fiyat karşılaştırması yaparak bütçe dostu bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.