TV Ekran Koruyucu

TV Ekran Koruyucu Fiyatları

63.027 farklı TV Ekran Koruyucu için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen TV Ekran Koruyucuları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 TL üstü

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Ürün Puanı

Hi Level KumandaVestel TV FiyatlarıPhilips Televizyon Fiyatları50PUS780532 inç TVHDMI KabloSes KablosuKablosuz Görüntü AktarıcıHDMI SwitchScart Kablo3D GözlükWireless Dongle

TV Ekran Koruyucu Yorumları ve Önerileri

 • İÜ8 yorum
  26 beğeni
  Nunamax 3mm Sony KD-65XH8077 Tv Ekran Koruyucu / Tv Koruma Paketiİhsan Ü. 12 Mayıs 2021
  Nunamax 3mm Sony KD-65XH8077 Tv Ekran Koruyucu / Tv Koruma Paketi
  Bizim oğlan tv ye oyuncak fırlatmaya başlayınca almaya karar verdim. Malum panel değişim fiyatları çok pahalı. Ürünün montajı kolay, çok ince bir malzeme değil, dayanıklı görünüyor. Ucu sivri bir cisim atılmadıkça ekranı koruyucak gibi duruyor, ki tv yi korumak için başka çare de yok.İnternette araştırıken ekranda parlamaya neden oluyor yazmışlardı ancak benim tv görüntüde etkilenme olmadı açıkçası.
  • Alışverişçi resmi
 • ST5 yorumBest Ekran Finlux 39FX420H Tv Ekran Koruyucu - Finlux 39" Inç Tv Ekran Koruyucu Şeffaf Paneli - 39 inçSeçil T. 12 Haziran 2019
  Best Ekran Finlux 39FX420H Tv Ekran Koruyucu - Finlux 39" Inç Tv Ekran Koruyucu Şeffaf Paneli - 39 inç
  Kolay Sipariş
  Gayet güzel bir ürün. Kalitesi de iyi.
Tüm yorumları gör

TV Ekran Koruyucu Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli TV Ekran Koruyucuları hangileri?

Bugün Akakçe'de 63.027 farklı model arasında

En çok satan TV Ekran Koruyucuları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı TV Ekran Koruyucu:
 1. Tv Ekran Koruyucu 65'' Inç 165 Ekran - 146 Cm X 85 Cm
 2. Tvboxglass 55" Tv Ekran Koruyucu
 3. TIVIVOR 55'' 140 EKRAN TV EKRAN KORUYUCU
 4. Notvex 50 İnç 127 Ekran Tv Ekran Koruyucu
 5. Notvex 65 İnç 165 Ekran Tv Ekran Koruyucu

Televizyon Ekran Koruyucu

Teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesi ile birlikte günlük hayatın bir parçası haline gelen televizyonların ekranları oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Ekranların çeşitli dış etkenlere karşı korunması TV ömrünün uzamasına yardımcı olur. Bu amaçla geliştirilen televizyon ekran koruyucu seçenekleri kırılgan yapıya sahip olan camlara gelebilecek darbelere karşı etkili bir koruma sağlar. Bununla birlikte ekran koruyucu modelleri televizyondan yayılan ışığın filtrelenmesine de katkıda bulunur. Zararlı ışığın ortama yayılma oranını azaltan koruyucu camların tasarımları TV modellerine uygun olarak gerçekleştirilir. Bu aşamada televizyonların boyutları, özellikleri ve yapıları koruyucuların ölçülerini de etkiler. 55, 82, 108, 109 ekran TV ekran koruyucu gibi pek çok boyut seçeneği kullanıcıların beğenisine sunulur.

Televizyonların kullanım ömürleri ve görüntü kalitesi açısından en önemli kriterlerden bir tanesi ekran yapısıdır. Başarılı bir televizyon ekran koruması hem izlenilen içeriklerin kalitesini yükseltir, hem de daha uzun ömürlü bir kullanım kazandırır. Bu aşamada ekran koruyucu seçenekleri arasında seçim yaparken belirli hususlara dikkat etmek gerekir. Doğru boyut, özellik ve esneklik sunan koruyucu modellerini seçmek televizyondan yayılan zararlı ışınların engellenmesini de kolaylaştırır. Televizyonun dışında veya donanımının içinde yer alan uydu alıcısı seçenekleri için de ekran koruyucuları büyük fayda sağlar. LED, plazma TV ekran koruyucu fiyatları ürünlerin özelliklerine ve boyutlarına bağlı olarak şekillenir. Akakçe üzerinden kullanıcı yorumlarını inceleyebilir, TV ekran koruyucu öneri ve özelliklerini öğrenebilirsiniz.

TV Ekran Koruyucu Özellikleri

Birçok teknolojik alet gibi yüksek fiyatlara satışa sunulan televizyon modellerini koruma altına almak oldukça önemlidir. Ekran yapısını darbelere karşı koruyan ve zararlı ışınların yayılmasını engelleyen TV ekran koruyucu modellerinin özellikleri televizyonlara bağlı olarak belirlenir. Ürünleri birbirinden ayıran özelliklerden bir tanesi boyutlarıdır. Örneğin 50, 58 inç TV ekran koruyucu seçenekleri farklı yükseklik ve genişlik ölçülerine sahiptir. Aynı zamanda ürünler arasında dayanıklılık seviyesi farklılıkları da mevcuttur. Bununla birlikte ürünlerin özel tasarımları sayesinde tüm televizyon ekran koruyucu 140 ekran seçenekleri gelen darbelere karşı etkili koruma sağlamayı başarır. Ekran koruyuculardan yüksek verim elde etmek için koruyucu camların yanı sıra televizyon modelinin özellikleri de dikkate alınmalıdır.

TV kırılmaz ekran koruyucu ürünleri ekranlarda oluşabilecek çatlak ve çizilme risklerini minimum düzeye indirir. Ekran koruyucu özellikleri TV modellerinin boyutlarına ve ekran yapısına bağlı olarak farklılık gösterir. Televizyonların ekranları LCD, LED ve plazma gibi çeşitli yapılar sunduğundan koruyucuların tasarımları da bu özelliklere uyum sağlayacak şekilde geliştirilir. Örneğin 106, 124, 127, 140 ekran TV ekran koruyucu modelleri ile 43, 49, 55 inç LED TV ekran koruyucu modelleri arasında önemli farklılıklar mevcuttur. TV ekran koruyucu Curved seçenekleri kavisli yapıdaki ekranların her noktasını etkili bir şekilde korumayı başarır. LCD, kavisli, plazma TV ekran koruyucu gibi seçeneklerden sizin için ideal olan modelleri kolayca bulabilirsiniz. Ürünlerin yorum bölümünden kullanıcıların gerçek deneyimlerine ulaşabilir ve TV ekran koruyucu cam fiyatları arasından bütçeniz için ideal olan ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.

Televizyon Ekran Koruyucu Modelleri

Darbe ve çizilmelere karşı etkili bir koruma sağlayan ve zararlı ışınların yayılmasını engelleyen TV ekran koruyucular, boyut ve özellik açısından farklılıklar sunan birçok modelden oluşur. Televizyon ekran koruyucu cam modellerinin yapısında çeşitli bileşenler kullanılır. Ürünler geliştirilirken televizyon ekranlarının özellikleri de göz önünde bulundurulur. Böylece güçlü bir tutuş sağlayan koruyucu modelleri oldukça uzun ömürlü bir kullanım sunar. LED TV ekran koruyucu seçenekleri ekranların piksel yoğunluğunun net bir şekilde görülmesine de yardımcı olur. Ekran yapısının sağlamlığını koruyarak uzun süre canlı ve gerçekçi görüntüler elde etmenize yardımcı olur. TV ekran koruyucular arasından televizyonunuz için doğru paneli tercih ederek sevdiğiniz içerikleri izlemeye gönül rahatlığıyla devam edebilirsiniz.

Ekran koruma paneli modellerini birbirinden ayıran en önemli noktalardan bir tanesi de boyutlarıdır. Televizyonların ekran genişliklerine göre özel olarak geliştirilen modeller, ekranın her noktasını kapsayarak oldukça başarılı bir koruma sağlar. 32, 42, 48, 65, 70 inç TV ekran koruyucu gibi çok sayıda ürün kullanıcıların beğenisine sunulur. Televizyonların ekran formları koruyucu camların tasarımları üzerinde etkili rol oynayan bir diğer noktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte farklı şekillerde geliştirilen ekranların her biri için koruyucu panel de bulunur. TV ekran koruyucu yorum bölümüne göz atarak kararınızı daha kolay bir şekilde verebilirsiniz. Televizyonunuz için ideal özellikleri belirleyerek en iyi TV ekran koruyucu markası önerilerini değerlendirebilirsiniz.

Televizyon Ekran Koruyucu Nasıl Seçilmeli?

Televizyon ekran koruyucusu modelleri arasında seçim yaparken belirli noktalara dikkat etmek yüksek verim elde edilmesini sağlar. Ekran koruma paneli için en uygun televizyon doğru boyut ve özelliklere sahip olandır. Ürünler arasında tercihte bulunmadan önce TV ekran koruyucu ne işe yarar sorusunun cevabını net bir şekilde bilmek gerekir. Ekran koruyucu camlar, görüntü ve renk kalitesini bozmadan televizyon ekranlarını çeşitli dış etkenlere karşı koruyan panellerdir. Özellikle evinde çocuk ve bebek bulunan kişilerin sıklıkla tercih ettikleri ekran koruyucular uzun ömürlü kullanımlarıyla da fark yaratır. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı televizyon ekran koruyucusu arasından doğru tercihi yaparak istediğiniz korumaya sahip olabilirsiniz. Seçim yaparken dikkat edebileceğiniz hususlardan bazıları şunlardır:

TV Ekran Koruyucu Avantajları

Televizyon ekran koruyucuları pek çok açıdan avantaj elde etmenize yardımcı olur. Bu ürünlerin en önemli faydası televizyonun kullanım ömrünü uzatmaları ve görüntü kalitesinin yüksek kalmasını sağlamalarıdır. Aynı zamanda TV ekranından gelen zararlı ışınları da filtreleyen LED TV ekran koruyucu film seçenekleri göz sağlığı için de oldukça yararlıdır. Ürünlerin bir diğer avantajı çok sayıda model seçeneğine sahip olmasıdır. 48, 52, 55 inç LED TV ekran koruyucu gibi ürünler her kullanıcın ideal ürünü bulmasını kolaylaştırır. TV ekran koruyucu kullananlar yorum ve görüşlerinde bu avantajları bir kez daha ortaya koyar. Kullanıcıların gerçek deneyimlerini inceleyebilir ve ürünler arasında kıyaslama yaparak en kaliteli TV ekran koruyucu modelini bulabilirsiniz. Satıcılar arasındaki fiyat farklarını görmek için Akakçe’nin ürün bazında satıcı karşılaştırmalarını inceleyebilir ve en uygun fiyatlı ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Televizyon & TV Ekran Koruyucu Fiyatları

TV ekran koruyucu fiyatları belirlenirken boyut, özellik, tasarım, kalite gibi kriterler göz önünde bulundurulur. Örneğin 43 inç TV ekran koruyucu fiyatları ile 102 ekran LED TV ekran koruyucu fiyat seçenekleri birbirinden farklıdır. Geniş ürün yelpazesi her bütçe için ideal fiyat listesini beraberinde getirir. Aynı zamanda farklı ekran yapısı ve boyutlarına uyum sağlayan çok sayıda ürün bulunması kullanıcıların kişisel kullanımları için en iyi TV ekran koruyucu modelini bulmasını kolaylaştırır. Siz de Akakçe üzerinden satışa sunulan ürünlerin yorum ve değerlendirmelerine göz atabilir, TV ekran koruyucu tavsiye seçeneklerinden sizin için uygun olana hemen sahip olabilirsiniz. Birçok kampanya ve indirim fırsatından yararlanarak en ucuz TV ekran koruyucu seçeneklerine ulaşma şansı yakalayabilirsiniz.