LED Televizyon & LED TV

LED Televizyon & LED TV Fiyatları

1.160 farklı LED Televizyon & LED TV için fiyatlar listeleniyor.

Satıcı Marka 55 inç / 140 cm4K2021Smart TVDahili Uydu Alıcılı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 49Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetGörüntü Teknolojisi: LED

Markası Kolay Sipariş Özellikler SatıcıToplam 111 satıcı. Çözünürlük Formatı Ekran Boyutu Çıkış Yılı Çözünürlük Görüntü Teknolojisi LED HDMI Giriş Sayısı İşlemci Çekirdek Sayısı İşletim Sistemi Ses Çıkış Gücü (RMS) Yenileme Hızı Enerji Sınıfı Ürün Puanı
Fiyatı0 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 - 4.500 TL4.500 TL üstü

55 İnç / 140 Ekran Televizyon50 İnç / 127 Ekran Televizyon65 İnç / 165 Ekran Televizyon43 İnç / 109 Ekran Televizyon4K TVSmart TV Televizyon32 İnç / 82 Ekran Televizyon49 İnç / 124 Ekran Televizyon40 İnç / 102 Ekran Televizyon75 İnç / 190 Ekran TelevizyonFull HD TV70 İnç / 178 Ekran Televizyon

En Çok İlgi Gören Televizyonlar

Bunlara Da Bakabilirsiniz

LED Televizyon & LED TV Sıkça Sorulan Sorular

Led Televizyon

Televizyon teknolojisinin gelişmesiyle Led televizyona olan iligi de her geçen gün artmaktadır. Led televizyonları diğer modellerden ayıran en önemli özelliği kullanılan ışık kaynağının farklılığıdır. Modellerin her birinde kullanılan arka aydınlatma diyotlarla sağlanır. Ekranda görüntüyü oluşturan her pikselin arkasının ayrı ayrı aydınlatılması temel çalışma prensibidir. Bu özelliğiyle ortaya çıkan en avantajlı durum; siyah görüntünün arkasına ışık verilmeyeceği için tam siyah elde edilmesidir. Böylece diğer renklerin daha belirgin olduğu daha canlı bir görüntü oluşur. Görüntü kalitesinde büyük bir artış meydana getirilir. Ayrıca televizyon ekranlarında kullanılan renk skalası genişletilmiş olup; yüksek kontrast oranı ile iyileştirilir. Cihazınızı kullanmak istediğiniz mekânın büyüklüğünü ve alanınızın yeterlilik durumunu göz önüne alarak tercih etmelisiniz. Bunun için Led TV ölçülerini inceleyerek size uygun ürünü daha hızlı bulabilirsiniz. Seçenekler arasından en ideal boyutu kolayca tercih edebilirsiniz. Sizler de en iyi led televizyon ile evinizde sinema kalitesinde dizi, film keyfini yakalamak için akakce.com’u ziyaret edebilirsiniz. Led televizyonunuzla uyumlu ev sinema hoparlörü ve ses sistemi modellerini de inceleyerek evinizde sinema keyfini doruklarında yaşayabilirsiniz.

Led Televizyonun Özellikleri Nelerdir?

Sahip oldukları şık tasarımlarla ev, işyeri gibi genelde kapalı alanlarda tercih edilen televizyonlar bulundukları ortama farklı bir hava katar. Birçok insan için vazgeçilmez olan büyük ekrandan dizi ve film keyfi yaşamak; aynı zamanda haber, spor ve diğer çeşitli programları takip edebilmek için televizyon önemli bir iletişim aracıdır. Ledli cihazın sahip olduğu avantajlı teknolojik özelliklerinden biri de düşük enerji ile çalışmasıdır. Büyük oranda enerjiden tasarruf etmesiyle öne çıkan Led TV hem kullanıcı hem de çevre dostudur. Kenardan, doğrudan ve dizi olmak üzere üç farklı aydınlatma teknolojisi ile çeşitlenen Led televizyonlar temelinde kullanıcıya daha net görüntüyü daha az enerjiyle sunmayı hedefler. Led TV smart özelliğine sahip olanlar modeller bir nevi bilgisayar ile gerçekleştirilebilen internet erişimi görevini üstlenir. Teknolojik olarak daha çok gelişmiş olan smart cihazlar büyük ekrandan daha konforlu bir ekran deneyimi yaşamanızı sağlar. Led TV modelleri arasında smart özelliğe sahip olan cihazları da bulmanız mümkündür. Smart cihazlar arasında seçim yaparak internetten çok daha fazla dizi film gibi çeşitli programları izleyebilirsiniz. Yaklaşık olarak 4000 piksele denk gelen 4K çözünürlük sizleri gerçeğe daha yakın olan bir ekran teknolojisi ile buluşturur. Daha net ve canlı görüntüler izlemek için 4k led televizyon tercih edebilirsiniz. Sizler de Led TV yorumlarını inceleyerek ve farklı kullanıcıların edinmiş olduğu tecrübeleri dikkate alıp doğru bir seçim yapabilirsiniz.

Led TV Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Boş zamanlarınızı değerlendireceğiniz, eğlenirken öğrenebileceğiniz, ailece keyifli zaman geçirmenize imkân sağlayan televizyonlar artık bir evde olmazsa olmazlar arasında yer alır. Alırken kaliteli, uzun ömürlü ve fonksiyonel bir cihaz tercih etmek önemlidir. Bunun yanı sıra önemli olan bir diğer ölçüt ise televizyonu konumlandırmayı planladığınız odaya uygun ölçülerde bir seçim yapmaktır. Çok büyük mekânlara küçük bir televizyon, küçük mekânlarda ise büyük televizyonlar göz yorucu olabilir. İdeal seçimi yapmak için doğru ekran ölçüsünün nasıl alındığını bilmek önemlidir. Sıklıkla duyulan inç ve ekran birimleri televizyon ve görüntü verebilen diğer elektronik cihazlar için kullanılır. 82 ekran led televizyon için cihazın sağ alt köşesinden sol üst köşesine uzanan uzaklığın 82 cm olduğu belirtilir. Bu ölçüm alırken cihazın çerçevesi değil iç ekranın bittiği nokta baz alınmalıdır. Led TV 22 inç ölçülerinde ise bu yaklaşık 55-56 ekrana tekabül eder. Aynı şekilde 55 ekran led televizyon da aynı ölçüye sahiptir. Daha küçük ortamlar için rahatça tercih edebilirsiniz. Ölçü dışında görüntü kalitesi de önemli bir detaydır. Görüntü kalitesinin yüksek olması televizyonu izlerken daha kaliteli bir izleme deneyimi sunar. Eğer görüntü kalitesine önem veriyorsanız 4K veya HDR teknolojisine sahip olan LED TV’leri tercih etmelisiniz.

Yeni Nesil Led TV’lerle İzleme Keyfinizi Artırın

Gelişen teknoloji kullanıcıların televizyonlardan beklentilerini de yükseltir. Daha fazla kalite ve daha fazla yenilik bu durumda kaçınılmaz olur. Yeni özelliklerin eklenmesi cihazı olduğundan daha cazip kılarken aynı zamanda daha fazla ihtiyaca aynı anda yanıt vermesini sağlar. Televizyonların büyüyüp incelmesinin yanı sıra kanalları göstermesini sağlayan uydu alıcıları da temel donanımının içerisinde kendisine kolayca yer bulur. Yalnızca televizyon alarak yüzlerce izleyebileceğiniz kanalı sizlere sunacak olan uyduya da dâhili olarak sahip olabilirsiniz. Yüksek çözünürlüğe sahip olan led televizyonlar kullanıcılarına her zamankinden daha net ve parlak görüntü sunar. Mekânla uyumlu olarak tercih edebileceğiniz birden fazla renk seçeneğini led televizyonlarda bulabilirsiniz. Genel olarak her ortama uyum sağlayabilecek siyah, gri ve beyaz renkler bulunur. Dekorasyonunda daha fazla açık ve ferah renk tercih edilmiş bir ortama uygun seçim yapmak için beyaz led televizyon tercih edebilirsiniz. Cihazı kullanacağınız ortam eğer çok fazla büyük değilse daha küçük seçimler yapmanız daha uygun olur. Küçük odalarda büyük televizyon oldukça göz yorucu görünebilir. Ortamınızın büyüklüğünü ve televizyon ölçülerini dikkate alarak bu gibi durumlarda küçük led televizyon tercih edebilirsiniz. Diğer kullanıcıların yapmış olduğu led TV önerilerini değerlendirerek siz de ihtiyaç ve isteklerinize yanıt veren cihazı kolayca bulabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Led Televizyonlar Akakçe’de

Dizi keyfinizi katlayacak, filmleri soluksuz izlemenizi sağlayacak, programları neşe ile takip edecek, maçları stadyumda gibi izleyebileceğiniz görüntü ve ses kalitesine sahip led televizyonlar sizlerle buluşmayı bekler. Yüksek çözünürlük ve yüksek yenilenme hızı sayesinde artık bir şeyler izlemek eskisinden çok daha keyifli hale gelir. Evinizde bir eğlence aracı, boş zamanlarınızda arka planda bir ses, aynı zamanda bütçenize dost olabilecek led cihazlara erişmek çok kolay. En ucuz led televizyona hem de kalitelisine aynı anda sahip olmanız imkânsız değil. Efsane Cuma İndirimleri olduğu zaman en kaliteli ve ucuz led televizyonları akakce.com’dan satın alabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli led TV kampanya fiyatlarını takip ederek, bütçe dostu fiyatlara dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Herkes keyifle izleyebilsin diye led televizyon fiyatları her bütçe ile uyumlu olabilecek şekilde belirlenir. Akakçe’den çeşitli marka ve model led TV’leri özellikleri ve fiyatları ile birlikte inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Gözünüze en çok hitap edeni ve işlev bakımından size en fayda sağlayacak ürünü kolayca belirleyerek satın alabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Led TV Modelleri

Led TV modelleri ekran çözünürlükleri, ekran boyutları, kablosuz ağ bağlantısı özellikleri, smart olma ve olmama, performans gücü, enerji sınıfı gibi birçok etmenle çeşitlilik gösterir. Cihazınızı almadan önce beklentilerinizi belirleyerek bu doğrultuda bir seçim yapabilirsiniz. Çeşitli ses çıkış ve hoparlör çeşitlerinin gelişerek farklılaşması ile ekstradan bir sinema sistemine veya ses sistemine ihtiyaç duymazsınız. Ayrıca birçok yönetim özellikleri deneyiminizi iyileştirirken enerjiden yüksek oranda tasarruf etmenizi sağlar. Evinizde oturduğunuz yerden sinema keyfini tam manası ile yaşamak için büyük bir ortamda led TV 75 inç bir model tercih etmeniz uygun olur. Geniş ekranda hiçbir detayı atlamadan keyifle izleyebilirsiniz. Daha standart ve oturma odaları için yaygın olarak tercih edilen 32 inç led televizyon da tercihleriniz arasında olabilir. Daha orta düzeyde bir mekân için 102 ekran led televizyon tercih edebilirsiniz. Smart led modeller ile internet girişlerinizi telefon bilgisayar gibi küçük ekrandan daha geniş ekrana taşıyabilirsiniz. Doğru seçimlerle kaliteli aynı zamanda uygun fiyata bir led TV sahip olarak siz de dizi film keyfinizi uzatabilirsiniz.