70 inç / 178 Ekran Televizyon

70 inç / 178 Ekran Televizyon Fiyatları

11 farklı 70 inç / 178 Ekran Televizyon için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

50 inç / 127 cm55 inç / 140 cm4KFull HD0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 20212022OLEDQLEDSatıcı Marka
Filtrele

Seçili Özellikler:Ekran Boyutu: 70 inç / 178 cm Kaydet

Fiyatı
- 0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü
Markası Özellikler Çözünürlük Formatı Ekran Boyutu 70 inç / 178 cm Çıkış Yılı Çözünürlük Görüntü Teknolojisi HDMI Giriş Sayısı İşlemci Çekirdek Sayısı İşletim Sistemi Ses Çıkış Gücü (RMS) Ağırlık Derinlik Genişlik Yükseklik Yenileme Hızı USB Port Sayısı Enerji Sınıfı SatıcıToplam 124 satıcı. Ürün Puanı

LED Televizyon Fiyatları55 inç / 140 Ekran Televizyon50 inç / 127 Ekran Televizyon65 inç / 165 Ekran Televizyon4K TV43 inç / 109 Ekran Televizyon32 inç / 82 Ekran TelevizyonSamsung 40 inç / 102 cm TelevizyonAndroid Televizyon147 Ekran TV40 inç / 102 Ekran TelevizyonSmart TV

En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

70 inç / 178 Ekran Televizyon Sıkça Sorulan Sorular

70 İnç Televizyon / 178 Ekran Televizyon

70 inç TV seçkileri, görsel içerikleri keyifle izlemenize imkân veren özel boyutuyla öne çıkar. Marka ve model çeşitliliği bulunması ise beklentilerinize hitap eden ürünü satın alma fırsatı sunar. 70 inç TV ekran boyutuna entegre edilen teknolojiler farklılık gösterir. Smart TV’ler, uydu alıcılı olanlar, yüksek çözünürlüklü televizyonlar ve daha pek çok ürün sizlere ulaşır. Fonksiyonellik, ergonomi, kalite, görünüm stili gibi belirleyenleri dikkate alarak seçim yapma fırsatınız bulunur. 4K çözünürlüklü 70 inç televizyon modelleri; Wi - Fi TV’ler, enerji tasarruflu seçkiler, ince panelli olanlar dahil dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Son derece kolay şekilde kullanım sunan televizyonlar, tavsiye edilen şekilde kullanıldığında uzun süre muhafaza edilebilir.

70 inç TV modelleri konforlu bir izleme deneyimi sunan boyutları ile öne çıkar. Ölçüler inç ve cm üzerinden farklı oranlara tekabül eder. Bu bakımdan, “70 inç TV kaç cm veya 70 inç TV kaç ekran?” gibi sorular ile karşılaşmak mümkündür. 70 inç TV boyutları yaklaşık olarak 178 cm’dir. 178 ekran TV ölçüleri farklı marka ve modellerde benzer olmakla birlikte diğer ekran özellikleri çeşitlilik gösterebilir. Örneğin çözünürlük, güncellenme hızı, tepki süresi, kontrast oranı ve parlaklık değeri gibi nitelikler farklılaşabilir. Ayrıca markaların kendi uzman ekiplerince geliştirdiği görüntü ve ses iyileştirme teknolojileri de ürünlerde yer alabilir. Bağlantı çeşitliliği, ses performansı, çoklu medya birimleri, fiziksel yapı ve toplam ağırlık türevi özelliklerin de değişebildiğini hatırlatmak gerekir. Yüksek piksel kalitesini işlevsellik ile buluşturan televizyon satın almak isteyenler için 70 inç 4K Smart, 4K, UHD TV’ler bir adım öne çıkmayı başarır. 70 inç TV fiyatları ise ürünlerin bu tür özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir.

70 İnç TV Modelleri

70 inç TV temel olarak ekran boyutuna göre kategorize edilmiş modelleri ifade eder. “178 ekran TV kaç cm?” veya “70 inç TV en ucuz seçkilerin özellikleri neler?” gibi soruların yanıtları için ürün detaylarına bakmak gerekebilir. Ekran teknolojisi üzerinden seçim yapmak isteyenler için 70 inç LCD, LED, OLED TV modelleri ön plana çıkarken fonksiyonellik beklentisi yüksek olanlar açısından ise Smart TV destekli, dahili uydu alıcılı, çoklu medya ve bağlantı arayüzlü 70 inç televizyonlar iyi bir seçenektir. Pek çok özellik gibi Smart TV uygulamalarının kapsamı da modele göre değişir. Android TV teknolojisi bulunan çoklu işlemci çekirdeğine sahip akıllı televizyonlar hem hız hem de işlevsellik vadeder. Örneğin, düşük tepki süreli Android serilerin kanal geçiş ve aç - kapa süreleri hayli kısadır. Yüksek ergonomi ve zarif görünüm denildiğinde ise kaliteli ve dayanıklı materyallerden imal edilen ultra slim panelli 178 ekran televizyonlar devreye girer. Yıllık enerji tüketimi düşük olan, güç tasarruf modu ve otomatik kapanma gibi özellikleri bulunan 70 inç TV'ler ise güç tüketimi yönünden avantajlı televizyon arayışındakilerin ilgisini çeker. Üst klasmandaki modellerden klasik seçkilere değin televizyon fiyatları en ucuz seçenekleri Akakçe’de. Fiyat - performans kıyaslamaları, kullanıcı yorumları gibi detaylara bakarak beklentilerinizi ideal biçimde karşılayan televizyonu belirleyebilirsiniz.

178 Ekran TV Ekran Teknolojileri

70 inç TV ölçüleri kullanıcılara iyi bir izleme alanı sunar, seyir kalitesi ise diğer teknolojilerin katkısı ile artar. Örneğin, çözünürlük standardı değişkendir. 70 inç televizyon modelleri FHD ve UHD gibi çözünürlük standartları ile sizlere sunulur. Piksel sayısını ifade eden çözünürlüğün değeri arttıkça imaj kalitesi de artar. Siyah - beyaz üzerinden renk derinliği sağlayan kontrast oranı ise resim keskinliğini ve renk belirginliğini artırma amacına hizmet eder. HDR teknolojisi de karanlık ve parlak sahnelerin görünürlüğünü artırır. Böylece detayları daha iyi şekilde fark etmeniz sağlanır. Yenileme hızı ise ekranın saniyede kaç kere yenilendiğini belirtir. Bu güncellenme sayısının artması aksiyon içeriklerini renk kararması ve piksel kaybolması olmaksızın izlemenizi sağlar. Markaların geliştirdiği renk modları, görüş açısı sistemleri ve resim formatları, 178 ekran televizyonların sunduğu görüntü kalitesinin artmasında önemli rol oynar. Yeni nesil görüntü iyileştirme sistemlerine yer verilmesi 70 inç LED TV fiyatları üzerinde etkili olabilir.

70 İnç Televizyon Dizaynları

70 inç televizyon tasarımları hem farklı tarzlara hem de işlevsellik beklentilerine hitap eden çeşitliliğe sahiptir. Ürünlerin ağırlıkları, çerçeve tipleri, kalınlıkları, stant yapıları, soket konumları ve renkleri birbirinden farklı olabilir. 70 inç TV ölçüleri çerçevesinde çeşitli bağlantı birimleri cihaz üzerinde yer alır. HDMI, USB, Ethernet, HDMI - CEC gibi portlar televizyonun kullanım alanını genişletir. Soketlerin hem türleri ve versiyonları hem de adetleri modele göre değişebilir. HDMI girişi, farklı cihazlardaki görüntüleri televizyona aktararak 70 inç televizyon ölçüleri içerisinde izleme imkânı sunar. HDMI biriminin ses aktarım özelliği de bulunur. USB ise uyumlu girişe sahip harici depolama ünitelerini ve ekipmanları televizyonda çalıştırmanıza imkân verir. Dahili uydu alıcısı ise uydu ekipman ve aksesuarları alma derdinden sizleri kurtarır. 70 inç en ucuz TV modelleri ya da üst segment televizyonları incelerken ürünlerin tasarım özelliklerine göz atmanız keyifli kullanım anlamında önemlidir.

Smart TV 178 Ekran Televizyon Çeşitleri

Çoklu ortam desteği bulunan 70 inç LED TV ürünleri en fazla rağbet görenlerdendir. 70 inç TV en ucuz ve en teknolojik seçkileri ile taleplerinizi iyi derecede karşılamayı önceler. Smart TV sistemi televizyondan internete girme, görüntü aktarma, uygulama yükleyip kullanma gibi olanakları beraberinde getirir. Smart TV uygulamasının yanı sıra farklı medya uygulamalarına da bünyesinde yer veren 178 ekran TV üretimleri kullanıcıların konforunu artırmaya odaklanır. Popüler arama motorlarını ve video içerik platformlarını çalıştırabilen modeller eğlenceli bir kullanım alanı yaratır. İnternet tarayıcı, program rehberi, ses ile televizyon kontrolü, akıllı etkileşim, yayın kaydetme gibi özellikler konforunuzu yükseltir. Çoklu ortam özellikleri fazla olan 70 inç ekran TV çeşitlerinde ekran yansıtma, akıllı telefon ile TV kontrolü, Bluetooth da dahil pek çok özellik yer alır. Yeni nesil Android Smart TV serileri ise akıllı kutu özelliklerini sizlere sunar. Akıllı kutu kullanmak niyetindeyseniz uygun soket desteği bulunan modelleri tercih edebilir, TV box fiyat listesi üzerinden seçiminizi yapabilirsiniz.

70 İnç / 178 Ekran Televizyon Fiyatları

70 inç televizyon fiyatları çeşitli değişkenlere bağlı olarak farklılık gösterir. Fiyat performans avantajlı satın alım gerçekleştirebilmek istiyorsanız aşağıdaki maddeleri incelemenizde fayda var.

En uygun 70 inç TV modellerini Akakçe’de rahatlıkla bulabilirsiniz. Ürün özelliklerini inceleyebilir, fiyat listesini görüntüleyebilir, performans verilerini karşılaştırabilir ve tam anlamıyla size hitap eden ürünü keşfedebilirsiniz.