HD TV

HD TV Fiyatları

290 farklı HD TV için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

50 inç / 127 cm55 inç / 140 cm4KFull HD0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL OLEDQLED20212022Satıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 13Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Çözünürlük Formatı: HD Kaydet

Fiyatı
- 0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü
Markası Özellikler Çözünürlük Formatı HD Ekran Boyutu Çıkış Yılı Çözünürlük Görüntü Teknolojisi HDMI Giriş Sayısı İşlemci Çekirdek Sayısı İşletim Sistemi Ses Çıkış Gücü (RMS) Ağırlık Derinlik Genişlik Yükseklik Yenileme Hızı Ekran Tipi USB Port Sayısı Enerji Sınıfı SatıcıToplam 133 satıcı. Ürün Puanı Renk

Vestel TV FiyatlarıAwox TelevizyonHi Level TV FiyatlarıPhilips TVBeko TelevizyonDijitsu TV55 inç / 140 Ekran Televizyon50 inç / 127 Ekran Televizyon65 inç / 165 Ekran Televizyon4K TV43 inç / 109 Ekran TelevizyonSamsung 40 inç / 102 cm Televizyon

En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

HD TV Sıkça Sorulan Sorular

HD TV

Teknoloji markaları televizyon üretimine başladıkları ilk günden beri, cihazlarını yeni teknolojiye uygun olarak sürekli geliştirir. HD modeller, kullanıcılara en yüksek kaliteyi sunan televizyonlardır. Kullanıcılar yeni bir cihaz satın alırken öncelikle şunu sorar: HD TV nedir? HD TV modelleri ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmanız, cihaz seçiminde size yardımcı olur. HD TV modellerindeki HD harfleri, high definition yani yüksek tanımlı görüntü anlamına gelir. Yüksek tanımlı görüntü, izleyicilere daha yüksek çözünürlüklü bir seyir kalitesi ve daha net görüntüler sunar. Yüksek çözünürlük ve yüksek netlik sayesinde ekrandaki görüntüleri daha detaylı, daha ayrıntılı ve daha canlı görebilirsiniz. Dizi, film, video, klip gibi görüntülü medyalar ve hatta fotoğraflar piksel adı verilen küçük noktalardan olur. Bu noktaların oranına göre görüntünün kalitesi de artıp azalır. Daha fazla nokta daha kaliteli bir görüntü oluşturmaya yarar. Yüksek tanımlı televizyon modelleri, normal televizyonlardan çok daha fazla noktayla medya oluşturur. Bu sayede izleyicilere daha detaylı ve kaliteli bir görüntü sunar. HD kalite televizyon üreticilerinin teknolojide geldiği en ileri seviye olarak tanımlanır. HD televizyonunuz HD yayınları yani yüksek çözünürlüklü yayınları görüntü, ses ve efekt açısından en iyi kaliteyle izleminiz sağlar. Yüksek tanımlı görüntü teknolojisine sahip gelişmiş televizyonlar sayesinde dizi, film, video gibi görsel medya içeriklerini daha ayrıntılı ve canlı bir şekilde hatta sinema salonu ambiyansıyla izleyebilir, maç ve konser gibi yayınları da en gerçekçi görüntülerle takip edebilirsiniz.

HD TV Modelleri ve Özellikleri

Yüksek tanımlı bir televizyon satın almadan önce, televizyonun özellikleri ve yetenekleri hakkında bilgi sahibi olmak kullanıcılar için oldukça önemlidir. HD TV LCD modelleri likit kristal ekrana sahiptir. Bu modellerde 2 adet cam bulunur, camların arasında da ışığı kontrol etmeye yarayan sıvı kristaller vardır. HD TV LED modelleri ise aslında LCD televizyonların farklı bir kategorisidir. Bu modellerdeki iki cam arası ışık geçişleri farklı şekilde kontrol edilir. Işık kaynağı olarak geleneksel CCFL yerine LED ışık kullanılır. LED ve LCD modeller diğer televizyonlara göre daha uzun ömürlü ışık kaynağı kullanır. Bu modellerdeki cihazlarda bakış açınıza göre görüntü kaybı yaşamazsınız çünkü ışık televizyonun kenarlarından yansıtılır. Bu sayede farklı pozisyonlarda televizyonun ekranına tam anlamıyla hâkim olabilirsiniz. Televizyon satın almadan önce LED ve LCD ekranların özelliklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. HD TV özellikleri arasında en dikkat çeken bir diğer nokta ise yüksek görüntü çözünürlüğü ve geniş renk skalasıdır. HD cihazlardan tüm görüntüleri daha canlı gerçekçi haliyle izleyebilirsiniz. Yüksek tanımlı televizyonların özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyip LG TV fiyatları ve diğer markaların fiyatlarını karşılaştırarak kendinize en uygun modeli kolayca bulabilirsiniz.

HD TV Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yüksek tanımlı bir televizyon satın almadan önce ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi belirlemeniz, seçim yapma sürecinde size yardımcı olabilir. Kullanıcılar televizyonun görüntü kalitesi, çözünürlüğü, tasarımı ve ekran büyüklüğü kadar avantajlı fiyatlara sahip olmasını da göz önünde bulundurur. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sağlam ve kaliteli bir modele en ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Televizyon satın alırken ekran ölçülerine dikkat etmeniz önerilir. Televizyon izleme alışkanlıklarınız ve televizyonu koyacağınız yaşam alanının büyüklüğünü de göz önünde bulundurarak kendinize en uygun ekran ölçülerine sahip bir HD televizyon modeline sahip olabilirsiniz. HD TV 19 inch modellerde ekran çapraz olarak 48 cm genişliğe sahip olur. Mutfak veya küçük metrekareye sahip çocuk odası gibi odalarda bu ölçülerde televizyonlar kullanılır. HD TV 32 inch modelleri ise daha büyük alana sahip odalarda tercih edilir. HD TV 40 inch modelleri çapraz olarak 100 cm genişliğe sahiptir. Ekran boyutundan bağımsız olarak yüksek çözünürlüklü bir cihaza sahip olabilirsiniz. Televizyonunuzu, kullanacağınız odanın ve duvarın genişliğine göre, en yüksek görüntü kalitesiyle satın alabilirsiniz. HD televizyonunuzu evinizin dekorasyonuna uygun konumlandırmak için hareketli veya sabit askı aparatı modellerinden birini de sahip olarak kolayca yerleştirebilirsiniz.

HD TV Fiyatları

HD TV fiyatları cihazın markasına, modeline, ekran ölçülerine, görüntüleme teknolojisine ve tasarımına göre değişkenlik gösterebilir. Televizyonların fiyatları, özelliklerine ve yeteneklerine göre de farklılık gösterir. Yüksek tanımlı bir televizyon satın almadan önce bu özelliklerin detaylarını inceleyerek kendinize en uygun modeli seçmeniz, size hem fiyat hem performans açısından avantaj sağlar. Cihazlardaki bu özellikleri bulmak ve cihazın tüm özelliklerini tanımak isterseniz ürünün altındaki detaylı yazıları ve incelemeli okuyabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun bir model bulduğunuzda ise diğer kullanıcıların yorum, değerlendirme ve beğenileri sayesinde, cihazı gönül rahatlığı ile edinebilirsiniz. Size en uygun ekran genişliği ve çözünürlük kalitesine sahip televizyonları en avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. HD televizyon modelleri bir yandan film ve dizi severlerin her ihtiyacına cevap verirken diğer yandan da bütçe dostudur. akakce.com aracılığıyla en iyi HD TV modellerine en ucuz fiyatlarla HD TV satın al seçeneğini kullanarak sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu modeller son teknolojik gelişmelere uygun olarak üretilmiş olup, sağlam ve kaliteli yapıları sayesinde kullanıcıların ihtiyaçlarına uzun yıllar boyu cevap verebilir.

En Kaliteli HD Televizyon Modelleri Akakçe’de

Çoğu kullanıcının ev ve iş yerlerinde sıklıkla tercih ettiği yüksek tanımlı televizyon modelleri gelişmiş teknolojileri sayesinde izleyicilere birçok konuda avantaj sunar. Yüksek kalite ve çözünürlükte görüntüler, detaylı ses ve efektler gibi görsel medyayı daha çekici hale getiren özelliklerin yanı sıra, televizyonların tasarımları da kullanıcılardan tam not alır. İnce ve zarif yapılı televizyonlar, televizyon ünitenize veya duvarınıza kolayca monte edilebilecek bir tasarımla üretilir. Göz alıcı tasarımlarının yanı sıra yaşam alanınızı da daha güzel bir hale getirecek olan HD TV kablo kalabalığını da azaltarak odanızı daha kullanışlı bir hale getirir, düzenli ve sade bir görünüme sahip olmasını sağlar. Özellikle salon ve oturma odası gibi geniş metrekareli yaşam alanlarında diğer cihazlarla birlikte oldukça artan kablo sayısı HD TV 65 inch modelleri sayesinde azaltılabilir. Yüksek tanımlı televizyon modelleri, şık tasarımları ve yüksek görüntü kalitelerinin yanında kullanıcılara enerji tüketimi konusunda da avantaj sağlar. LED ve LCD televizyonların arka panel ışıkları enerji tüketimini en aza indirecek şekilde geliştirilir. Bu sayede yüksek tanımlı televizyonunuz, yüksek tanımlı olmayan standart televizyonlara göre çok daha az enerji harcar, bu da size maddi açıdan büyük bir avantaj sağlar.

HD TV İndirim ve Kampanyaları

Gelişen teknolojiyle çoğu kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilen HD TV 60 inch modelleri ev ve iş yerleri gibi yaşam alanlarında şık tasarımlarıyla göz doldurur. Ekran genişliği, HD görüntü kalitesi, çözünürlük, HDMI girişi sayısı gibi özelliklere dikkat ederek kendinize en uygun HD TV 50 inch gibi televizyon modellerini kolayca bulabilirsiniz. Bu modelleri ve daha fazla çeşidi internet üzerinden inceleyebilir, cihazların özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. HD TV modellerinin özelliklerini, detaylı fotoğraflarını ve kullanıcıların yorum ve değerlendirmelerine de göz atabilirsiniz. İndirim ve kampanyaları takip ederek ve kullanıcı yorumlarını okuyarak aradığınız özellikteki bir ürünü hızlıca bulabilirsiniz. Cihazları inceleyip kendinize en uygun olan ve ihtiyacınıza cevap verebilecek bir modeli bulduktan sonra, güncel indirim ve kampanyalar sayesinde beğendiğiniz cihaza en ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz.