Philips The One

Philips The One Fiyatları

18 farklı Philips The One için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • SeriPhilips The One
 • Ekran Boyutu65 inç / 165 cm
 • Ekran Boyutu55 inç / 140 cm
 • Görüntü TeknolojisiOLED
 • Görüntü TeknolojisiQLED
 • Çözünürlük Formatı4K
 • Çözünürlük FormatıFull HD
 • İşletim SistemiAndroid TV
 • İşletim SistemiGoogle TV
 • Çıkış Yılı2023
 • Çıkış Yılı2022
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • SeriPhilips The One
Fiyatı 0 - 7.500 TL 7.500 - 12.500 TL 12.500 - 17.500 TL 17.500 - 25.000 TL 25.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterÇözünürlük FormatıEkran BoyutuTümünü GösterUSB Port SayısıÇıkış YılıÇözünürlükGörüntü TeknolojisiHDMI Giriş Sayısıİşlemci Çekirdek Sayısıİşletim SistemiSes Çıkış Gücü (RMS)DerinlikAğırlıkGenişlikYükseklikYenileme HızıDahili DepolamaBluetooth VersiyonuSeriGiriş VoltajıKullanım AlanıÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (18)

65 inç / 165 Ekran TV 55 inç / 140 Ekran TV LG 4K TV Samsung 4K TV 4K TV Samsung QLED TV 50 inç / 127 Ekran TV 43 inç / 109 Ekran TV Samsung OLED TV Android 4K TV LG OLED TV QLED TV

En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar

Philips The One Sıkça Sorulan Sorular

Philips The One

Philips The One televizyon serisi üst düzey performansı ile öne çıkan modeller geliştirir. Philips tarafından geliştiren The One serisinde kullanıcı beklentilerini karşılayan yeni nesil özelliklerle karşılaşmak mümkün hale gelir. Ambilight aydınlatma sistemiyle öne çıkan donanımları HDR 10+ ekran desteği ve Akıllı TV özellikleriyle buluşur. Yüksek çözünürlükte ekran performansı geliştirmesi ise izleyici konforunu artırmayı hedefler. Sahnede yer alan tüm ayrıntılar parlak ve canlı renk yelpazesiyle buluşur. Renk filtreleme özelliği, gelişmiş işlemcileri ve enerji tasarrufu sağlayan modları ile Philips The One serisi favoriniz olmaya adaydır. Modern tasarımlarıyla bulunduğu atmosferin havasını değiştirmeyi başaran Philips The One ortam dekorasyonunuzu bir adım öne çıkarır. İncecik ekranları ve farklı açılardan izlenebilen görüntü kalitesi sayesinde beklenilen performansın üstüne çıkar. Philips The One serisini keşfetmek ve uygun fiyat aralıklarını incelemek isterseniz Akakçe’yi tercih edebilirsiniz.

Yüksek Çözünürlüklü Philips The One Ekran Performansı

Philips TheOne TV teknolojileri yüksek performans yaratan özellikler geliştirerek kullanıcıların beğenisini kazanır. Kendi sınıfının en iyi görüntü kalitesini geliştirmeyi başaran Philips Led TV The One serisi ekran kalitesiyle öne çıkar. Kesin renk ve görüntü geçişleri ile sahne performansının artırılması seyir zevkinin de yükseltilmesine olanak tanır. Philips The One sistemlerinde yer alan P5 işlemci yüksek çözünürlük yaratılmasını destekler. Bu özel sistemde kaynak, netlik, kontrast, renk ve hareket değerlerine odaklanılır. Odaklandığı değerler ile mükemmelliği hedefleyen Philips The One serisi HDR10+ ekran desteği oluşturmayı ihmal etmez. Dolby Vision görüntü teknolojisi ile ev sinema sistemi özelliğine benzer bir donanım yaratılır. İzlediğiniz yayına bağlı olarak otomatik optimizasyon sağlayan ekran sistemi sayesinde görüntü geçişlerini anında fark etmek mümkün hale gelir.

Philips The One ekrantekn olojisine dahil edilen renk yelpazesi ise canlı ve parlak görüntülerin ortaya çıkmasına olanak tanır. Renk zenginliği ile sahenin tüm ayrıntılarını kristal netliğinde izlemek mümkündür. Kontrast düzeyi ile yüksek başarı yakalaması ise en karanlık sahnelerde bile aydınlık ekran performansının geliştirilmesine destek olur. Philips The One ekranı farklı açılardan izlendiğinde de çözünürlük kalitesini kaybetmez. Döner ayak üzerine oturtulan ekranlar istenilen açıya rahatlıkla çevrilebilir. Böylece televizyonunuz nerede olursa olsun tercihlerinize uyum sağlamaya devam eder. Philips The One sisteminde 4K görüntü çözünürlüğünün oluşturulması ise oyun ve film izleme deneyimini bir adım öne çıkarır. Hızlı ve akıcı görüntüler sunan ekranlar oyun ve oyuncu arasındaki sınırları minimum seviyeye çeker. Philips The One serisi ile gelen ekran özellikleri beklenenin üzerinde oluşturduğu performansını kanıtlar niteliktedir.

İnce ve Modern Philips The One Tasarımları

The One Philips ince ve modern tasarımı ile kullanım kolaylığı sunan özellikler sunar. Philips The One yorum ve değerlendirmeleri arasında öne çıkan özelliklerden biri döner ayak standı olur. Sabit ayakları ortadan kaldıran Philips The One serisinde 15 derecelik açıyla dönebilen stand tasarımı kullanılır. İstenildiğinde duvara da monte edilebilen ekranlar sayesinde alandan tasarruf etmek mümkün hale gelir. Philips The One serisinin ekran boyutları ise kullanıcı tercihlerine yanıt veren seçenekler geliştirir. Ekran seçeneklerinde 50 inç ile 86 inç arasında bir yelpaze oluşturulur. Geniş ekran boyutunun aksine süper ince gövdesi modern tasarımını öne çıkarır. Teknik donanımının yanında geliştirilen tasarım ayrıntıları ile estetik görünümü kullanıcılardan tam puan alır. Philips The One tasarımı diğer cihazlarla kolay bir şekilde entegre olabilmesi için özenle oluşturulur.

Teknik donanımına dahil olanHDMI girişleri oyun konsolları, tablet ya da bilgisayar sistemleri ile anında eşleşmesine olanak tanır. Bluetooth özelliği ise kablosuz bağlantı deneyimini beraberinde getirir. Philips The One bağlantı noktalarında uydu, anten, dijital optik çıkış ve kulaklık girişi bulmak da mümkündür. Kablolu internet bağlantısına olanak tanıyan Ethernet girişi modern donanımının bir parçası haline gelir. Philips The One tasarımında öne çıkan özelliklerden bir diğeri Ambilight teknolojisi olur. Sahne ışıklarına göre aydınlatma sağlayan Ambilight teknolojisi göz yorgunluğunu minimum seviyeye indirmeyi hedefler. Bu özel aydınlatma sistemi rengarenk görünümler yaratarak estetik açıdan bulunduğu ortama modern bir dokunuş yapar. Sevdiklerinizle düzenlediğiniz sinema gecelerinde film sahneleri tüm heyecanıyla yaşamanız mümkündür.

Philips The One Akıllı TV Özellikleri

Philips TheOne TV yorum ve incelemeleri ürünlerin izleyici konforunu arttıran özelliklerine dikkat çeker. Smart TV Philips The One donanımları bu noktada yüksek performans sağlayan cihazların oluşturulmasını sağlar. Kullanıcı arayüzü olarak Android TV 10 teknolojisini tercih eden Philips The One serisi birbirinden farklı uygulama ve programları kullanma imkanı sunar. Philips The One akıllı TV özellikleri ile gelen avantajlardan bazıları şunlar olur:

Philips The One akıllıTV ö zelliklerinin yanı sıra kusursuz bir ses performansı geliştirir. Yerleşik Dolby Atmos ses sistemi bulunan Philips The One serisinde seyir zevki artırılır. Yerleşik hoparlör sistemi ise oyun ve müzik dinleme deneyimlerinde kristal netliğinde performans geliştirir. Yüksek ekran yenileme hızı ile birleşen ses sistemi özellikle oyun deneyimlerinde kullanıcıların beğenisini kazanır. Philips The One serisi ile istediğiniz içeriği yüksek çözünürlükte izleyebilir, oyunlarda ise hızlı ve akıcı ekran ile bir adım öne çıkabilirsiniz.

Philips The One Fiyatları

Philips The One serisikull anıcı beklentilerini karşılamayı başaran özellikleri ile çok satanlar listesindeki yerini korumaya devam eder. Yeni nesil teknolojileri uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunan marka avantajlı alışveriş deneyimi oluşturmayı başarır. Philips The One TV fiyat aralıkları geniş bir yelpazede belirlenir. Fiyat seçeneklerinin belirlenmesinde ise ekran boyutu, sistem özellikleri ve teknik donanım baz alınır. Dönemsel olarak farklılık gösterse de Philips The One TV fiyat aralıkları genel olarak cep dostu seçenekler sunar. Philips The One TV inceleme ve değerlendirmeleri ile öne çıkan çok yönlü sistemini ekstra kazançlı alışveriş deneyimiyle satın almanız mümkündür.

Philips The One fiyatseçe neklerinde seleflerine göre daha uygun aralıklar sunarak dikkat çeker. Görüntü ekipmanları arasında yer alan projeksiyon cihazı fiyatları ile karşılaştırıldığında ekstra cazip seçeneklere sahiptir. Üstün teknik yapısıyla göz dolduran özel seri Philips güvencesiyle üretilerek sorunsuz alışveriş sürecini beraberinde getirir. Teknoloji alanında lider markalardan biri olan Philips kullanıcı beklentilerine göre oluşturduğu The One serisi ile yüksek başarı elde eder. Yenilikçi TV donanımı geliştiren marka tasarımcıları ulaşılabilir fiyat aralıklarıyla beraber geniş kullanıcı kitlesine ulaşır. Çok yönlü sistem özelliklerini en uygun fiyat aralıklarını keşfederek deneyimleyebilir, üstün görüntü performansı elde edebilirsiniz.Philips The One modellerini cazip fiyat seçenekleriyle beraber incelemek için Akakçe üzerinden karşılaştırmalar yapmak mümkündür.