Masaüstü Vantilatör

Masaüstü Vantilatör Fiyatları

417 farklı Masaüstü Vantilatör için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Kule TipiMasa TipiTavan TipiAyaklıKumandalıKumandasız250 - 500 TL 500 - 750 TL TavanYerMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 18Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Kullanım Yeri: Masaüstü Kaydet

Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Markası Özellikler Tipi Kullanım Yeri Masaüstü Güç Kontrol Türü Kafes Malzemesi Kademe Sayısı Kanat Sayısı Pervane Çapı Ağırlık Bağlantı Tipi Genişlik Derinlik Yükseklik Ürün Puanı Renk

Altus KlimalarAyaklı VantilatörRaks Ayaklı VantilatörFakir Kule Tipi VantilatörKule Tipi VantilatörUfo Kule Tipi VantilatörKumandalı Tavan VantilatörüKumandalı VantilatörSessiz Vantilatör18 inç Vantilatör5 Kanatlı VantilatörAkıllı Vantilatör

En Çok Karşılaştırılan Vantilatörler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Masaüstü Vantilatör Sıkça Sorulan Sorular

Masaüstü Vantilatör

Masaüstü vantilatör, sıcak yaz aylarında serinlemek için tercih edilen pratik cihazlar arasında öne çıkar. Daha çok ofislerde kullanılan bu vantilatör modelleri, uzaktan eğitim ve çalışmanın olduğu evlerde de serinleme çözümü yaratmak adına tercih edilebilir. İdeal boyutları ile fazla yer kaplamadan havayı serinleten masaüstü vantilatörlerin buharlıdan iyonizerliye, portatiften ısınma emniyetliye, pervanesiz modelden salınım teknoloji modele uzanan farklı özelliklerde modelleri bulunur. Mini vantilatör olarak da bilinen masaüstü vantilatör modelleri alandan tasarruf etmenin yanında sıcak havalarda masanızda kullanabileceğiniz pratik bir ürün olmasıyla da size avantaj sağlar. Farklı markalar tarafından farklı modelleri bulunan bu ürünleri inceleyerek seçim yapabilirsiniz. en iyi masaüstü vantilatör modeli için marka ve model karşılaştırması yaparak da karar verebilirsiniz. En iyi ve en ucuz masaüstü vantilatör modelini bularak yaz aylarında masa başında vakit geçirirken de serinleyebilir ve uygun fiyatlı ürünlerle yüksek verim elde edebilirsiniz.

Masaüstü Vantilatör Özellikleri

Masaüstü kullanıma uygun olan vantilatörler, 9 W ila 65 W arası değişen modelleriyle piyasada yer alır. Kumandasız ya da uzaktan kumandalı kontrol alternatiflerine sahip olan bu modeller, farklı kademe sayılarına sahiptir. 2, 3 ve 6 kademeden oluşan modelleri plastik ya da metal gövde tasarımıyla bulabilirsiniz. 6 İnç ila 16 İnç arasında değişen pervane çapına sahip olan modeller beyaz, yeşil, mavi, pembe, turuncu, siyah gibi birçok farklı renkte seçeneğe sahiptir. Modeller arasında yer alan mini vantilatör masaüstü kullanımda en pratik serinleme şeklini yaşatır. Küçük boyutlara sahip olan şarjlı mini vantilatör, kolaylıkla şarj edilebilir ve sonrasında uzun süre çalıştırılabilir. Siz de çalışma masanızda fazla yer kaplamayan bir vantilatör modeli arıyorsanız küçük masaüstü vantilatör tercihinde bulunabilirsiniz. USB masaüstü vantilatör modelleri de fonksiyonel çözümler yaratan vantilatörler arasında yer alır. USB girişine sahip olan bu vantilatör, cep telefonu ve diğer cihazların şarj edilmesinde de kullanılır. Siz de pek çok işleve sahip olan USB mini vantilatör ile serinlemenin en kapsamlı halini yaşayabilirsiniz. Küçük masa vantilatör modellerinde sessiz çalışma özelliği de bulunur. Dikkatinizin dağılmadığı bir serinleme deneyimi yaşamak istiyorsanız küçük boy vantilatör modellerinin sessiz özellikte olanlarını tercih edebilirsiniz. Satın aldığınız sessiz masaüstü vantilatörü bebek odasında bile kullanabilirsiniz. Sessiz çalışandan şarjlı masaüstü vantilatör modeline kadar pek çok seçeneğe sahip olan vantilatör kategorisinden dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

Masaüstü Vantilatör Modelleri

Küçük vantilatör modellerinden büyük modellere uzanan geniş ürün seçkisi arasından seçim yaparken modellerin özelliklerine dikkat etmeniz önemlidir. Farklı markalar tarafından üretilen modeller, farklı özelliklere ve donanımlara sahiptir. Bunlardan biri olan pervanesiz masaüstü vantilatör, en teknolojik vantilatör modellerinden biridir. Pervane sistemi olmayan ve gelişmiş donanımı ile serinlik etkisi yaratan bu vantilatörler, farklı boyut ve tasarım özelliklerine sahiptir. Bunun yanında mini masaüstü vantilatör modelleri standart serinletme donanımı ile çalışır ve fişe takıldığı andan itibaren etkili bir serinlik yaratır. Boyutları sayesinde kullanım kolaylığı yaratan mini masa vantilatör, kullanıcılar tarafından sıklıkla satın alınır. Siz de mini portatif vantilatör modellerinin özelliklerine göz atabilir ve kararınızı verebilirsiniz. Dilerseniz pilli mini vantilatör modellerinden tercih ederek, pilli küçük vantilatörü araçta bile kullanabilirsiniz. Fiş donanımı ile çalışan modellerin yanı sıra şarjlı küçük vantilatör modelleri de sıklıkla üretilir ve kullanıcılara hayatı kolaylaştıran çözümler sunar. Şarjlı ya da elektrikli mini vantilatör modelleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Masaüstü Vantilatör Kullanmanın Avantajları

Vantilatör masaüstü kullanımda ayaklı modellere göre pek çok avantaj yaratır. Modeller arasında yer alan küçük vantilatör çeşitleri, boyutları gereği fazla alan kaplamaz ve kolaylıkla taşınabilir. Bunun yanında daha sabit kullanım gerektiren fişli mini vantilatör modelleri de küçük boyutlarına rağmen güçlü ve etkili bir serinletme performansı sergiler. Genel olarak masaüstü kule tipi vantilatör tasarımına sahip olan bu modeller, ortama estetik bir detay da katar. Modeller arasında yer alan masaüstü buharlı vantilatör de serinletme ve ortam nemlendirme işlemini aynı anda gerçekleştirir. Bu özelliğiyle sağlıklı bir hava yaratır. Siz de buharlı ve mini soğutucu vantilatör modellerini tercih ederek yaşam alanında havayı hem serin hem de kaliteli kılabilirsiniz. Evde ya da ofiste dilediğiniz yerde konumlandırarak kullanabileceğiniz bir vantilatör modeli arıyorsanız küçük taşınabilir vantilatör modellerini tercih edebilirsiniz.

Masaüstü Vantilatör Nasıl Seçilir?

Masaüstü vantilatör modellerini seçerken bazı detaylara dikkat etmeniz yüksek verimli serinleme deneyimi yaşayabilmeniz açısından büyük önem taşır. Bu vantilatör modellerini seçerken aşağıdaki noktalara dikkat edebilirsiniz:

Bu detaylara dikkat etmenin yanında ürünleri fiyat aralıkları doğrultusunda da tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem bütçenize hem de beklentilerinize uygun bir masaüstü vantilatör modeli satın alabilirsiniz. Bunun yanında beyaz eşyalarınızı yenilemeyi düşünüyorsanız beyaz eşya seti için de fiyat özelinde bir araştırma yapabilir ve satın alabilirsiniz.

Masaüstü Vantilatör Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin!

Masaüstü vantilatör fiyatları ürünün markasına, modeline, gücüne, uzaktan kumandalı olup olmadığına, kafes malzemesine, kademe sayısına, kanat sayısına, pervane çapına ve rengine göre farklılık gösterir. Küçük vantilatör fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun bir modeli seçebilirsiniz. Masanızda fazla yer kaplamayan bir model arıyorsanız küçük boy vantilatör fiyatları incelemesi yapabilirsiniz. Fazla yer kaplamayan ufak vantilatör modellerinin yanı sıra daha standart boyutlardaki modellerin fiyatları da farklı seçeneklere sahiptir. Bu fiyat aralıklarını doğru değerlendirmek için tavsiye ve yorumlara da göz atabilirsiniz. Büyük ya da mini vantilatör fiyatlarını en ucuz seçeneklerle satın almak istiyorsanız Akakçe’yi kullanabilirsiniz. Ürünleri detaylı fiyat listesi halinde sunan Akakçe sayesinde en ucuz ve en kaliteli masaüstü vantilatör modelini kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Bunun yanında mutfağınızdaki lezzetleri tam kıvamında hazırlamak için ihtiyacınız olan mutfak tartısı fiyatları için de Akakçe'nin sunduğu karşılaştırma avantajlarını kullanabilirsiniz. Belirlediğiniz mutfak tartısı ile tüm lezzetleri tam kıvamında hazırlayabilir ve sevdiklerinize sunabilirsiniz.