Tablet Standı

Tablet Standı Fiyatları

586 farklı Tablet Standı için fiyatlar listeleniyor.

Npo Tablet Standı Mojue Tablet Standı Onyo Tablet Standı Orico Tablet Standı Baseus Tablet Standı Ttec Tablet Standı

Fiyatı Düşen Tablet Standları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Tablet Standları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

Önceki Sayfa: 1 / 25 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü Markası
Temizle Ürünleri Gör (586)

Oyuncu Tableti Windows Tablet Tablet Klavyesi Tablet Kılıfı Tablet Ekran Koruyucu Tablet Araç Kiti Laptop Çantası Monitör Standı Laptop Soğutucu Npo Tablet Standı Mojue Tablet Standı Onyo Tablet Standı

Tablet Standı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Tablet Standları hangileri?

Bugün Akakçe'de 586 farklı model arasında

En çok satan Tablet Standları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Tablet Standı:
  1. 7 Kademeli Ayarlı Katlanabilir Laptop Tablet Standı Siyah
  2. Samsung Galaxy Z Fold 5 4 3 Stand ve Klavye Faresi için, Taşınabilir Çıkarılabilir Bluetooth Klavye, Katlanabilir Ayarlanabilir Tablet Standı Tutucu, Masa için, Kablosuz Fare ve Kalem ile (Gümüş-Stand
  3. Npo STD20122 Tablet Standı
  4. Npo Std007 Okuma Açısı Ayarlı Koruma Kıskkaçlı Alüminyum&Abs Kitap/Tablet/Dergi Standı Modern Rahle
  5. Mojue Ch02 Tablet Standı

Tablet Standı & Tablet Tutucu

Günümüzün en popüler teknolojik cihazlarından biri olan tablet, pek çok alanda insan hayatını kolaylaştıran bir üründür. Her yaştan kullanıcının severek kullandığı akıllı cihazlar, farklı ekran boyutları ve tasarımları ile beğeni kazanır. Bilgisayar ve akıllı telefon gibi günlük hayatın olmazsa olmazları arasında yer alan tabletlerin uzun süre zahmetsiz bir şekilde kullanılabilmesi için tablet standı, tablet tutucu gibi aksesuarlardan yardım almak gerekir. Birbirinden farklı model ve ölçülere sahip olan tablet standı modelleri, içerik üretme ve tüketme sırasında tabletinizin sizden bağımsız istediğiniz açıda durmasına olanak sağlar. Elektronik ana kategorisinin Tablet Aksesuarları alt kategorisinin Tablet Standı bölümünden beğeninizi kazanan ve kullanacağınız alana göre ihtiyaçlarınıza cevap veren ürünü Akakçe aracılığı ile güvenle satın alabilirsiniz. Sitenin sol kısmında yer alan marka ve filtreleme bölümünden dilediğiniz seçimleri yaparak, aradığınız ürünlere daha hızlı bir şekilde ulaşarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Hayatı kolaylaştıran bir diğer ürün olan monitör standı modellerini de ilgili kategoriden inceleyebilirsiniz.

Çok Amaçlı Tablet Tutucu Modelleri

Kullanıcıların taleplerine ve günlük hayatın akışına göre pek çok farklı tasarıma sahip tablet tutucu modeli üretilir. Çok amaçlı kullanıma sahip olan telefon tablet standı çeşitleri, hem telefon hem de tabletler için kullanılabilen ürünlerdir. Her iki akıllı cihazınız için de bir stand arayışınız bulunuyorsa seçiminizi telefon tablet tutucudan yana yapabilirsiniz. Son dönemlerin en çok tercih edilen ürünlerinden olan masaüstü tablet tutucu modelleri, özellikle masa başında uzun süre vakit geçiren kullanıcıların beğenisini kazanır. Öğrencilerden iş insanlarına kadar pek çok kişinin severek kullandığı masaüstü tablet standı, akıllı cihazın sürekli elde tutulma durumunun önüne geçer.
Ayarlanabilir özelliklere sahip olan masaüstü tablet tutucu, kullanıcının dilediği açıda video, film ya da dizi izlenmesine imkan tanır. Genel olarak minimalist tasarımlarda üretilen masa tablet tutucu modelleri, masa üzerinde çok yer kaplamaz. Tablet masa standının kullanıcılara sunduğu bir diğer fayda ise sürekli tabletin üzerine eğilerek içerik izleme sonucunda yaşanan boyun ağrısının önüne geçer. 7’den 70’e kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği alüminyum, koltuk arkası, CD, akrobat ve vantuzlu tablet tutucu modelleri, hem dayanıklılık hem de kullanım açısından avantaj sağlar.

Tablet Standı ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Modern ve şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken modellerin arasında ahşap tablet standı yer alır. Dikey ya da yatay pozisyonda kullanılabilen ahşap tablet tutucuları dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir olan ürünlerde tabletin yatış pozisyonunu kademeli şekilde düzenleyebilirsiniz. Ahşap tablet tutucuların arka kısmı şövale ya da düz şekilde tasarlanabilir. Her iki model de kullanım açısından ideal olup hayatı kolaylaştırır. Pratik ve fonksiyonel kullanım sağlayan ayaklı tablet standı çeşitleri de popüler ürünler arasında yer alır. Özellikle içerik üreten kullanıcıların hem fotoğraf hem de video çekmek için kullandıkları ayaklı tablet tutucu modelleri, içeriklerin daha profesyonel olmasına olanak sağlar.
Ev ve iş yeri gibi sabit alanların yanı sıra spor egzersizleri ve araç kullanımı sırasında da kullanabileceğiniz tablet standı, tablet tutucu modelleri bulunur. Günlük hayatında ya da iş gereği sık sık araç kullanan kişiler için tasarlanan araç tablet tutucu, hayat kurtarıcı bir seçenektir. Araç kullanımı sırasında tableti elde tutma sorununu ortadan kaldıran araç içi tablet tutucu, trafikte güvenli bir şekilde seyretmeye olanak sağlar. Araba tablet tutucu sayesinde tabletinizi yerleştirerek navigasyon gibi uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Şoför koltuğunun yanı sıra diğer yolcular için de keyifli bir kullanım vadeden oto tablet tutucu ile uzun yolları eğlenceli hale getirebilirsiniz. Araç torpido tablet tutucuyu kolay bir şekilde yerleştirerek bakış açısını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Torpido üstü tablet tutucuya akıllı cihanızını yerleştirerek uygun gördüğünüz her dakika film, dizi ya da video izleyebilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

Tablet Tutucu Kullanmanın Avantajları

Evde, iş yerinde, sporda ve günlük hayatın her alanında kullanılabilen tablet standı ya da tutucu modelleri, farklı tasarım ve çeşitleri ile beğeni kazanır. Teknolojiseverlerin hayatını büyük ölçüde kolaylaştıran ürünler, birbirinden farklı materyaller kullanılarak üretilir. Küçük büyük pek çok kişinin severek kullandığı ürünler, kullanım alanlarına göre çeşitli özelliklere sahiptir. Peki, tablet standlarının sunduğu avantajlar nelerdir?

Fonksiyonel Kullanım Sunan Tablet Standı Çeşitleri

Fonksiyonel kullanım sunan klavyeli tablet tutucu modelleri, akıllı cihazınızı bilgisayar gibi kullanmanıza olanak sağlar. Klavyeli tablet tutucu stand sayesinde hazırlamanız gereken önemli metinleri, hatırlatmaları ya da görev listelerini kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Tabletinizin ölçülerine göre tercih edeceğiniz tablet tutucu aparat, pek çok işlemi bilgisayar konforunda halletemenize olanak sağlar. Tablet PC tutucuların ayarlanabilir tasarımları sayesinde dilediğiniz yataylıkta ve yükseklikte içeriklerinizi üretebilirsiniz.
Tablet tutucu standlar, sabitlenme şekillerine göre farklılık gösterir. Mıknatıslı ve yapışkanlı tablet tutucu modelleri en çok tercih edilenler arasında yer alır. Kolay bir şekilde sabitlenme imkanı sunan mıknatıslı telefon tablet tutucu çeşitleri, güçlü ve dayanıklı tasarımları ile sorunsuz kullanım vadeder. Güvenlik açısından son derece başarılı olan kilitli tablet standı, akıllı cihazın sizin izniniz dışında yerinden çıkarılması ya da çalınması riskini minimize eder. Güvenli bir kullanım sunana ürünleri kategori içerisinde inceleyerek beğeninizi kazanan ürünü kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Tablet Standı & Tablet Tutucu Fiyatları

Kullanım alanına göre birbirinden farklı fonksiyonlara sahip olan tablet standı modelleri, çeşitli materyaller kullanılarak hazırlanır. Ahşap gibi doğal malzemelerden dayanıklılığı ile beğeni kazanan alüminyum gibi sert malzemelere kadar pek çok farklı materyale sahip ürün bulabilirsiniz. Tablet tutucu fiyatları ürünlerde kullanılan malzemelere, boyutlara ve markalara göre farklı aralıklarda yer alır. Ayrıca ürünlerin yanında sunulan ve standart ürünlerde olmayan aksesuarlar tablet tutucuların fiyatlarında yükselme olmasına neden olur. Klasik ürünlere göre daha özel bir koleksiyonda sunulan drone tablet tutucu modellerinin fiyatları standartların üzerinde yer alır.
Tablet Standı kategorisinde yer alan ve aksesuar konusunda en ünlü markalardan biri olan Wiwu’nun yatak ve tripod tablet tutucu gibi sıkça tercih edilen ürünlerini inceleyebilirsiniz. Beğeninizi kazanan ürünleri evinizin konforunda sipariş edebilirsiniz. Tablet standı indirim ve avantajlarını yakalamak için kategoriyi daha sık ziyaret edebilirsiniz. En uygun ve ucuz fiyatlarla satın alacağınız ürünler sayesinde bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Bilgisayar başında uzun süre vakit geçiren kullanıcıların ihtiyaç duyduğu laptop soğutucu modelleri için Akakçe’nin ilgili kategorisine göz gezdirebilirsiniz.