TV Sehpası

TV Sehpası Fiyatları

3.498 farklı TV Sehpası için fiyatlar listeleniyor.

Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet
Monte TV Sehpası Vestel TV Sehpası Rafline TV Sehpası Arstil TV Sehpası Bofigo TV Sehpası Sanal Mobilya TV Sehpası

Aktüel Broşürlerden TV Sehpaları

  • Egra Köşe Tv SehpasıKoçtaş
  • Ka1000 Ege Tv SehpasıTekzen

Fiyatı Düşen TV SehpalarıTümü

BeyazTurkuazKremSarıKahverengiSiyahMarka

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası Özellikler Renk
Fiyatı0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü

Vestel TVSamsung TelevizyonlarBeko TV FiyatlarıArçelik Televizyon FiyatlarıOrta SehpaMonte TV SehpasıVestel TV SehpasıRafline TV Sehpası

En Çok İlgi Gören TV Sehpaları

TV Sehpası Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan TV Sehpaları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı TV Sehpası:
  1. Kenzlife Televizyon Sehpası Tokyo Crd 038x080x30 Tv Ünitesi
  2. Monte Sehpa Etna Tv Sehpası Ceviz
  3. Ayaklı Tv Sehpası
  4. Wood'n Love Atlanta Metal Ayaklı Tv Ünitesi - Atlantik Çam / Siyah - Kahverengi
  5. Kzy Hayat Tv Sehpası - Ceviz

En Ucuz TV Sehpası Fiyatları Akakçe'de!

İşlevleri bakımından oturma odalarının ya da salonların vazgeçilmez eşyalarından biri olan sehpalar ve TV sehpalarının, şık görünümleri sayesinde dekorasyona da katkı sağlar. Özgün tasarımları, kullanıldıkları mekandaki havayı değiştirirken diğer eşyalar ile rahatlıkla bütünsellik oluşturabilir. Farklı zevklere hitap edecek çeşitlilikteki TV sehpası fiyatları da her bütçeye uyum sağlayabilir. Siz de en ucuz TV sehpası için akakce.com'un sağladığı olanaklardan yararlanabilirsiniz. Akakce.com üzerinden aradığınız ürünü en uygun fiyata satan firmaya ulaşabilirsiniz. Dilerseniz aynı ürünün satışını gerçekleştiren birden fazla firmanın fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Böylece siz de TV sehpası fiyatı açısından bütçenize, tasarımı açısından tarzınıza hitap eden ürünü hemen satın alabilirsiniz.

TV Sehpası Modelleri

Oturma salonlarını, geniş iç mekanları şık göstermenin yanı sıra ortamın düzenli görünmesine de katkı sağlayan TV sehpası modelleri, özgün tarzları ile dikkatleri çeker. TV ve sinemanın keyfini çıkarırken gözünüze de hitap edecek modeller arasında her mekana uyum sağlayacak seçenekler mevcut. Sadeliği ve şıklığı bir arada bulabileceğiniz TV sehpası modelleri ile kişisel tarzınızı yaratabilirsiniz. Dilerseniz trend tasarımlar arasından seçim yaparak oturma odanızda modern bir görünüm yakalayabilirsiniz.
Ayaklı modellerden ayaksız modellere, oymalı seçeneklerden düz tasarımlara kadar oldukça geniş bir model yelpazesi ile karşılaşırsınız. Klasik ve ağır bir salon dekorasyonu için oymalı ve yaldızlı modelleri daha sade ve spor şıklığı olan salonlarınız için ise düz ya da ayaksız seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ayaksız TV sehpası modelleri zemin ile direkt olarak bütünleşirken ayaklı tasarımlar ise zeminde, sehpa arasındaki boşluk sayesinde mekana ferahlık kazandırır. Minimal ya da düz kesim detayları bulunan tasarımlar ise ebatları açısından daha küçük yaşam alanlarında rahatlıkla tercih edilebilir.
TV'yi sehpadan ayrı olarak monte etmek isteyenler için ise arkası boş sehpalar ihtiyaçlara cevap verebilir. Ürünlerin pek çoğunda bölmeli raf detayları bulunur. Tüm bu detaylar ortamdaki dağınıklığı toparlamanıza yardımcı olur. Tercihinize göre bölmeli rafları kitaplık olarak kullanabilirsiniz. Ürünlerdeki modeller kadar renk seçenekleri de dikkat çeker. Renk yelpazesinin geniş tutulması tercih edeceğiniz ürünün mekandaki diğer eşyalar ile uyum sağlamasına yardımcı olur. En iyi oturma odaları için en iyi TV sehpalarına akakce.com ile ulaşabilirsiniz. Televizyon seyrederken rahat oturabileceğiniz, şık koltukların olması da evdeki seyir keyfini arttırır. Bütçenize hitap eden en ucuz koltuk takımı fiyatları için akakce.com'un sunduğu hizmetlerden yararlanabilir, evdeki konforu daha da arttırabilirsiniz.

TV Sehpası Yorumları

Beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz ürünler hakkında kullanıcıların değerlendirmelerini öğrenmek istemez misiniz? TV sehpası yorumları ile istediğiniz bilgilere ulaşma imkanınız vardır. TV sehpalarını daha önce satın alarak kullanan alıcılar tarafından yapılan yorumlar üzerinden ürünün verimliliği ve kalitesi hakkında detay elde edebilirsiniz. Her ne kadar ürünün malzemesinden rengine kadar tüm özellikleri verilse de ürünü kullanma imkanı bulan kişilerin deneyimleri, sizin için yol gösterici bir nitelik taşıyabilir. TV sehpası yorumları tamamen kullanıcılar tarafından yapılır. Böylece ürünü satın almak isteyen diğer alıcılar ürün değerlendirmelerini görebilir. Siz de TV sehpası yorumları ile satın almak istediğiniz ürünün verimliliği hakkında farklı görüşleri değerlendirme imkanı bulabilirsiniz.

TV Sehpası Nasıl Montaj Edilir?

Farklı detaylara ve özelliklere sahip TV sehpalarını tercihinize göre duvara monte edebilirsiniz. Özellikle eşyalarını sabitlemekten yana olanlar için duvara monte edilebilen seçenekler oldukça tercih edilir. Siz de onlardan biriyseniz yaşam alanınızın dekorasyonuna uygun olan TV Sehpasının monte edilip edilemediğine dikkat etmenizde yarar var. Özellikle ayaksız seçenekler montaj için uygun olur. Peki TV sehpası duvara nasıl montaj edilir? Evinizde el matkabı ve diğer malzemeler bulunmuyorsa montaj işlemi için bir ustadan yardım alabilirsiniz. Monte edilebilme özelliğine sahip tasarımların içerisinde dübel ve vida gibi diğer yardımcı aparatlar ürünle birlikte gelir. Ayrıca bu aparatlar ile birlikte bir de montaj işlemi esnasında nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini anlatan şema bulunur. Bu şema doğrultusunda montaj işlemini adım adım gerçekleştirmeniz gerekir. Ürünler her ne kadar farklı malzemelerden yapılan farklı tasarımlara sahip olsa da montaj kolaylığı açısından birbirleri ile eşit özelliklere sahipler. Böylece siz de TV sehpasını satın aldıktan sonra rahatlıkla duvara monte işlemini yapabilirsiniz. Ürün çeşitliliği fazla olduğu için her modelin farklı montajında farklı aşamaların olabileceğini unutmadan montaj talimatları doğrultusunda çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz. Bu sayede başarılı ve sağlam sonuçlar elde edebilirsiniz.

TV Sehpası İndirimleri ve Kampanyaları

Satıcı firmalar, satışa çıkardıkları ürünler için belli dönemlerde indirim kampanyaları düzenler. Akakce.com ise bu kampanyaları sizin için takip eder. Siz de TV sehpası indirimleri ve kampanyaları ile satın almak istediğiniz ürünü fiyatının çok daha altında bir bütçeyle sipariş edebilirsiniz. TV sehpası indirimleri ve kampanyaları, ürüne ayıracağınız bütçeyi minimize etmesi açısından değer taşır. Siz de yılın sadece belli dönemlerinde yapılan bu kampanyaları akakce.com üzerinden takip edebilirsiniz. TV sehpası fiyatı açısından en uygun seçenekleri bir arada görebileceğiniz sistem üzerinden direkt olarak satıcının web sayfasına ulaşabilirsiniz. Böylece ürünü daha detaylı inceleme hatta satıcı ile iletişim kurma imkanı elde edebilirsiniz. Ekonomik ve kaliteli TV sehpaları için siteyi düzenli olarak takip edin.