Dart Oku

Dart Oku Fiyatları

571 farklı Dart Oku için fiyatlar listeleniyor.

Winmau Dart Oku XQ Max Dart Oku Avessa Dart Oku Hattrick Dart Oku Busso Dart Oku Diablo Dart Oku

Fiyatı Düşen Dart Okları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Dart Okları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

Önceki Sayfa: 1 / 24 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (571)

Dart Tahtası Dart Aksesuarı Elektrikli Scooter Scooter Boks Eldiveni Masa Tenisi Raketi Palet Yüzücü Gözlüğü Paten Winmau Dart Oku XQ Max Dart Oku Avessa Dart Oku

Dart Oku Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Dart Okları hangileri?

Bugün Akakçe'de 571 farklı model arasında

En çok satan Dart Okları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Dart Oku:
  1. Winmau Neutron 26 gr Dart Oku
  2. XQ Max QD7001330 23 G Dart Oku Seti
  3. XQ Max Dart Oku ve Aksesuar Seti - 74 Parça
  4. Winmau MvG Ambition 22 G Dart Oku Seti
  5. XQ Max Mistral 23 G Dart Oku Seti

Dart Oku

Bireysel spor malzemeleri arasında yer alan dart oku, farklı çeşitleri ile kişilerin büyük ölçüde beğenisini kazanır. Dart oku 20,22 gr ağırlığında, değişik şaft ve kanat modellerine sahiptir. Ürünler tekli veya çoklu set olarak satışa sunulur. Güçlü dengeye sahip olanlar, oyun oynarken iyi performans göstermenize olanak sağlar. Dart oku seti, içerisinde birden fazla malzeme bulundurduğu için ekonomik açıdan avantajlı bir seçenek olabilir. Çelik uçlu profesyonel dart okları malzeme olarak oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Açık ve kapalı alanlarda kullanıma uygun olan dart oku her yaştan kullanıcıya hitap edebilir. Malzemelerin arka kısmında yer alan kanatların tasarımında mavi, yeşil, kırmızı, siyah gibi değişik renkler kullanılır. Plastik, çelik uçlu dart oku çeşitleri arasından zevkinize hitap edeni Akakçe ile inceleyebilirsiniz.

Dart Oku Çeşitleri

Kaliteli malzemelerden elde edilen dart okları plastik ya da çelik uçlara sahiptir. Dart oku çelik uçlu ise bristle boardlar üzerinde kullanılabilir. Ucu çelik olanlar, sabit veya hareketli yapıdadır. Hem plastik hem de elektronik tahtalarda kullanıma uygun olan plastik dart oku, çelik uçlulara göre daha yumuşaktır. Mıknatıslı modeller, küçük yaştaki kullanıcılara hitap eder. İğnesiz olarak tasarlanan mıknatıslı dart oku çocuklar için güvenli bir seçenektir. Oyunların en önemli parçası olan dart oku, pirinç veya çelik gövdeye sahip olabilir. Pirinç dart oku kanatları sert plastikten elde edilir. Gövdenin arka kısmındaki parçalara şaft adı verilir. Titanyum, alüminyum, naylon malzemeden üretilen şaftlar farklı boyutlarda tasarlanır. Alüminyum olanlar, naylonlara göre daha ağırdır. Titanyum şaftların hem yapısı sağlam hem de ağırlığı hafiftir. Başlangıç seviyesindeki oyuncular elektronik dart oku çeşidini tercih edebilir. Elektronik olanlar plastik uçlu dart oku ile uyumludur. Kullanımı oldukça kolay olan elektronik modellerde puan sayma özelliği yer alır. Elektronik çeşitlerde yumuşak uçlu olanlar tercih edilir. Ürünlerin uzunluğu ve ağırlığı modeller arasında değişiklik gösterir. Dart okları 18, 20, 22, 24 gram gibi değişik ağırlıklarda tasarlanır. Profesyonel kullanım için malzemelerin 30.5 cm uzunluğunda olması ve 50 gram ağırlığı geçmemesi gerekir. Ağırlığı 21 gram olan dart oku, ekstra kalın kanatlara sahip olabilir. Kanat kısmı kişilerin zevkine uygun olarak beyaz, siyah, mavi, turuncu gibi değişik renklerde tasarlanır. Mıknatıslı, elektronik, plastik, çelik dart oku seçeneklerini inceleyerek en iyi dart oku ürününü tercih edebilirsiniz.

Dart Oku Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kullanıcılar dart oku hakkında çeşitli yorumlar yapar. Kullandığı üründen memnun kalanlar başkalarına da dart oku tavsiye edebilir. Dart oku bilardo masası fiyatları gibi farklı alternatiflere sahiptir. Oyun malzemesini seçerken bütçenizi göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Dart oku satın alırken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar şunlardır:

Dart Oku Nasıl Kullanılır?

Dart okları yapısı gereği kolay kavrama özelliğine sahiptir. Aksesuarın atış üzerindeki etkisi oldukça büyüktür. Ucu aşırı sivri olanlar çocukların kullanıma uygun değildir. Küçük yaştaki ve acemi oyuncuların mıknatıslı modellerde oyun oynaması daha güvenlidir. Ele tam oturacak şekilde tasarlanan profesyonel dart oku, metal uçlu olması bakımından dayanıklı bir duruş sergiler. Dart oku parçaları arasında yer alan kanatlar değişik desenlerde tasarlanabilir. Dartın uçuş kalitesini belli eden kanatlar tutarlı bir yörünge oluşturur. Okun nişan tahtasına tek tek atılması gerekir. Gövde kısmından kavranan ok, havada süzülerek attığınız hedefe doğru saplanır. Atışları belirli bir mesafeden yapmanız gerekir. Atış doğru tekniklerle yapılmadığında çeşitli kazalar meydana gelebilir. Malzemenin ucu sivri ise oyun kurallarının dışına çıkmadan, sadece hedefe doğru atış yapılması güvenlik açısından önemlidir. Tahtaların üzerinde 1’den 20’ye kadar yazılı olan puan değerleri yer alır. Atış aracının uç kısımlarında bulunan metal çapaklar nişan tahtasından liflerin dökülmesine neden olabilir. Nişan tahtasının liflerinin dökülmemesi için uçların belirli aralıklarda bilenmesi önem taşır. Uç kısımlar bilendiğinde ve zımparalandığında, ok nişan tahtasına daha sıkı bir şekilde tutunabilir. LCD ekrana sahip olan tahtalarda oyun oynamak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Elektronik dart oku ucu tahtaya saplandığında oyuncunun aldığı puan ekranda kolaylıkla okunur. Başlangıç seviyesindeki oyuncular elektronik çeşitlerde oyun oynayabilir. Elektronik tahtalarda atış yapılacak olan aksesuarın ucunun yumuşak gerekir. Eldeki ok, atış sırasında sabit tutulur. Atış için gerekli olan hız dirsek, el ve bilek kullanılarak sağlanır. Dart oku doğru bir şekilde tutulduğu takdirde, oyunlarda başarılı performanslar elde edilmesi mümkündür.

Dart Oku Ne İşe Yarar?

Dart oku, fiyat ve performans özellikleriyle beklentileri önemli düzeyde karşılar. Ucunda dart iğnesi olmayan oklar çocuklar için güvenli kullanım sağlar. Arka kısımda yer alan tüy aparatı, atış malzemesinin hedefe daha hızlı ve kolay ulaşmasına yardımcı olabilir. Dart oku kullanmanın avantajları şu şekilde sıralanabilir:

Dart Oku Fiyatları

Dart oku fiyatları, her bütçeye hitap edebilecek seçeneklere sahiptir. Dart okları, kaykay fiyatları gibi modeller arasında değişiklik gösterebilir. Ürünlerin modeli, yapıldığı malzeme, adedi ve markası fiyatların belirlenmesinde önemli düzeyde etkilidir. Plastik ve çelik dart oku arasında fiyat olarak farklılıklar görülür. Dart ok fiyatları okun özelliklerine göre değişebilir. Şaft kısmında naylon malzeme kullanılan dart oku ucuz seçenekler arasında yer alır. Titanyum veya alüminyum malzemelerden elde edilen şaftlar değişik fiyatlarda satışa sunulur. Dart oku tekli, üçlü ya da beşli setler halinde tercih edilebilir. Farklı ürün denemek isteyenler için tekli olanlar uygundur. 3’lü, 5’li, 6’lı setler ise ekonomik açıdan tasarruf yapmanıza imkân tanır. Gövde çeşidi ve malzemenin ağırlığı da fiyatları etkiler. Değişik fiyat alternatiflerine sahip dart oku ürünleri arasından bütçenize uygun olanı Akakçe ile keşfedebilirsiniz.