Antivirüs Programı, Virüs Programı

Antivirüs Programı, Virüs Programı Fiyatları

591 farklı Antivirüs Programı, Virüs Programı için fiyatlar listeleniyor.

McAfee Güvenlik, Antivirüs Programları Eset Güvenlik, Antivirüs Programları Kaspersky Güvenlik, Antivirüs Programları Bitdefender Güvenlik, Antivirüs Programları Norton Güvenlik, Antivirüs Programları Trend Micro Güvenlik, Antivirüs Programları

Fiyatı Düşen Güvenlik, Antivirüs Programları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 150 TL 150 - 250 TL Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 25Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Markası Ürün Puanı

Oyuncu Laptop FiyatlarıGamer KasaGaming PC Masaüstüİşletim SistemiOfis ProgramıUygulama YazılımıEğitim YazılımıLaptop ve NotebookMonitörMcAfee GüvenlikEset GüvenlikKaspersky Güvenlik

En Çok Karşılaştırılan Güvenlik, Antivirüs Programları

Güvenlik, Antivirüs Programları Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Güvenlik, Antivirüs Programları Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Güvenlik, Antivirüs Programları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Güvenlik, Antivirüs Programları:
  1. Mcafee Total Protection 2021 Antivirüs 1 Pc / 2 Yıl
  2. Eset Nod32 Antivirüs / İnternet Security / 2022
  3. Kaspersky Total Security 1 Kullanıcı 1 Yıl Virüs Programı 2022 TR
  4. Eset Internet Security 3 Kullanıcı 1 Yıl Güvenlik, Antivirüs Programları
  5. Eset Internet Security 5 Kullanici 1 YIL Güvenlik, Antivirüs Programları

Antivirüs Programları

Bilgisayar ve mobil telefonlar için üretilen kullan antivirüs programları, kullanıcıların kişisel verilerini üçüncü kişilere karşı koruma altına alır. Özellikle bankacılık ve e-devlet işlemlerinin gerçekleştirildiği söz konusu cihazları üçüncü kişilerin erişimine kapatmaya yarayan antivirüs programları, düzenli taramanın yanı sıra gerçek zamanlı koruma da sağlar. En hafif virüs programı olarak tanımlanan anti trojan’lar belirli aralıklarla tarama yaparak truva atlarını tespit eder. Birçok farklı güvenlik yazılımından oluşan paket antivirüs programları ise tam zamanlı koruma sağlar. İnternet güvenlik paketleri de içeren antivirüs programları sade arayüzleri sayesinde kolay bir kullanım süreci sunar. Virüsleri tanımalarını sağlayan veri tabanlarını düzenli olarak güncelledikleri için virüs tespit etme oranları da oldukça yüksektir. Kullanım sırasında bu güncelleştirmelerin kapatılmaması da oldukça önemlidir. En iyi antivirüs programları sıralaması gibi başarı listelerinde yer alan tüm antivirüs programlarına Akakçe yardımıyla ulaşabilir, fiyat karşılaştırmaları yapabilirsiniz.

Antivirüs Programları Hangi Özelliklere Sahiptir?

Kullanıcıların virüs tarama programı olarak da adlandırdığı antivirüs programları, virüsler, truva atları gibi zararlılara karşı koruma sağlar. Bu sebeple, “Antivirüs programlarının görevi nedir?” sorusu “kullanıcıların fotoğraflarını, videolarını, özel belgelerini, kişisel dokümanlarını, şifrelerini ve tercihlerini yabancıların erişimine karşı koruma altın alma” şeklinde yanıtlanabilir. Bilgisayar ve telefonlardaki tüm kişisel verilere erişim izni olduğu için “Antivirüs programları güvenli mi?” sorusu akla gelir. Dünya genelinde çok sayıda kullanıcının kişisel verilerini korumak için tercih ettiği antivirüs programları, kurulu oldukları cihazın güvenlik açıklarını da kapatacak şekilde çalışır. Uluslararası denetleme kurumları tarafından düzenli olarak denetlenen lisanslı antivirüs programları, yeni tanımlanan virüs ve benzeri zararlıları veritabanlarına da eklemek için düzenli olarak güncelleme yapar. Ayrıca, antivirüs programları kurulu olduğu bilgisayarı veya akıllı telefonu yavaşlatmayacak şekilde tasarladıkları için hem sisteme hem de cihaz belleğine yük olmadan çalışır.

Güvenlik yazılımları konusunda uzman markalar tarafından üretilen antivirüs programı çeşitleri, lisanslı olarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Söz konusu lisans 1 yıl, 3 yıl, 6 yıl, süreli olurken ömür boyu gibi süresiz de olabilir. Virüs programı lisanslı olduğunda lisans süresi sona erene kadar tüm hizmetlerden ücretsiz faydalanmak mümkündür. Antivirüs programları genellikle karmaşık olmayan sade bir arayüze ve kolay kurulum aşamalarına sahiptir. Dolayısıyla hemen her kullanıcı profiline hitap eder. Genellikle bilgisayarın yavaşlamasına neden olmayacak kadar arka planda çalışan antivirüs programları kullanılmadığında ise cihaz tehditlere açık olur. Virüs ve benzeri kötü amaçlı yazılımlar düşünüldüğünden çok daha kolay bulaşır. Sadece bir defa sisteme girdiklerinde ise kendilerini tüm sistem dosyalarına kopyalayarak harddisk başka bir ifadeyle depolama biriminin kilitlenmesine, cihazın kullanılamaz hale gelmesine neden olur. Bununla birlikte sisteme zarar vermeden kullanıcıların kişisel verilerini çalan farklı zararlı yazılımlar da söz konusudur.

Antivirüs Programları Çeşitleri

Pek çok çeşidin yer aldığı antivirüs programları listesi, farkli güvenlik yazılımlarına sahip programlardan oluşur. Bunlar arasında en sık tercih edilenler antivirüs, internet security ve total security olarak adlandırılanlardır. Küçük virüs programı niteliğinde olan antivirüs programları, belirli periyotlarda virüs taraması yapmak için kullanılır. Bununla birlikte gerçek zamanlı koruma avantajı da sunar. İnternet security olarak tanımlanan virüs programı ise antispam, antivirüs ve firewall ile online tüm aktivitelerin güvenli bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olur. Özellikle adres çubuğundaki harf değişiklikleri gibi kullanıcılar tarafından fark edilmesi oldukça zor olan tuzaklara karşı koruma sağlayan antivirüs programları, kimlik avı dolandırıcılığına karşı koruma konusunda oldukça başarılıdır. Bu tarz güvenilir antivirüs programları sayesinde hem bilgisayar hem de telefon ile internete güvenle bağlanmak, sosyal medya hesaplarında gezinmek, mobil/online bankacılık faaliyetlerini gerçekleştirmek mümkündür.

Total security olarak adlandırılan antivirüs programları ise çok sayıda güvenlik programını tek pakette sunar. Antivirüs, antispam, firewall, parola yöneticisi, çocuk koruması ve güvenli dosya yükleme hizmeti yer alır. Bireysel kullanıcıların yanı sıra işletmeler içinde uygun olan bu antivirüs programları pakedi, tam zamanlı koruma ile hem bilgisayar üzerinden hem de online yapılan tüm aktivitelerin güvenli olarak gerçekleşmesi için çalışır. Yoğun internet ve bilgisayar kullanımı için uzmanların PC virüs programı tavsiye ve önerilerinde öne çıkan bu paketler 10 kullanıcıya kadar profil oluşturma olanağı tanır. Tüm kullanıcıların merak ettiği “En iyi virüs temizleme programı hangisi?” sorusunun ise tek bir yanıtı yoktur. Kullanıcıların beklenti, ihtiyaç ve kullanım alışkanlıkları farklı olduğu için en iyi virüs temizleme programı da kullanıcı bazında değişir. Öte yandan akıllı telefon ve bilgisayar için en iyi virüs programı, yazılım türü nedeniyle birbirinden farklıdır.

İşletim Sistemleri için Antivirüs Programları

Genellikle güvenlik paketi halinde kullanıcılara sunulan antivirüs programları, bilgisayar ve mobil cihazlar olmak üzere iki seçenek sunar. Windows, MAC, iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olan en kullanışlı virüs programı paketleri, PC ve mobil cihazlar için tam zamanlı koruma sağlar. “Günümüzde en çok kullanılan antivirüs programları nelerdir?” sorusunun da yanıtı olan en popüler antivirüs programları, zararlı yazılımları tanımalarını sağlayan veri tabanları ile öne çıkar. Söz konusu veri tabanı ne kadar geniş ise zararlı yakalama oranı da o kadar yüksek olur. Dolayısıyla en iyi virüs tarama programı tanımı yapılırken bu veritabanı dikkate alınır. Uluslararası denetleme kuruluşları tarafından yapılan testlerde güncel virüsleri yakalama oranı belirlenerek en başarılı virüs programı listeleri oluşturulur. “En çok kullanılan antivirüs programları nelerdir?” sorusunun yanıtlarını bulacağınız ve uzmanların virüs programı önerisi niteliğinde olan bu listelere dikkat ederek kendiniz için en iyi virüs programı olabilecek yazılımlara ulaşabilirsiniz.

Antivirüs Programları Kullanımı

Akıllı telefon ve bilgisayara kurulum yapılarak kullanılan kaliteli antivirüs programları, kullanıcıların belirlediği şekilde çalışır. Gerçek zamanlı koruma, tarama periyotları, yakalanan virüse ne yapılacağı gibi pek çok konuda kullanıcı ayarlarını uygulayan virüs koruma programı modelleri, oldukça kolay bir kurulum ve kullanım sürecine sahiptir. Virüs programı kurulumu ise şu şekilde gerçekleşir:

Antivirüs Programları Fiyatları

Başarılı güvenlik yazılım firmaları tarafından üretilen ve dünya genelinde kullanıcıların öncelikli tercihleri arasında yer alan bilgisayar antivirüs programları, fiyat açısından oldukça farklı alternatifler sunar. Antivirüs programının uygun olduğu cihaz, özellikleri, ek fonksiyonları, yanında gelen diğer güvenlik yazılımları, kaç kullanıcıya izin verdiği ve lisans süresi gibi etkenlere göre belirlenen fiyatlar genellikle ulaşılabilir düzeydedir. Başka bir ifadeyle virüs programı fiyatları hemen herkese hitap eder. PC virüs programı ile mobil cihazlar için üretilen trend virüs programı arasında fiyat farklılıkları olması normaldir. En yeni anti virüs programı olarak adlandırılan yen nesil antivirüs programları ise farklı şekilde fiyatlandırılır. Öte yandan tıpkı monitör fiyatları gibi sadece marka bazında fiyat farklılıkları söz konusudur. Siz de bilgisayarınız veya mobil cihazlarınızın güvenliği için antivirüs programı satın almak istiyorsanız Akakçe yardımıyla en güvenli virüs programı ürünlerine ulaşabilirsiniz. Burada antivirüs programları için fiyat karşılaştırmaları yapabilir, güncel kampanyalara ulaşarak bütçenize en uygun ürünü bulabilirsiniz.