Macbook Pro

Macbook Pro Fiyatları

74 farklı Macbook Pro için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • SeriMacbook Pro
 • Ekran Kartı ModeliRTX 3060
 • Ekran Kartı ModeliRTX 4060
 • RAM16 GB
 • RAM32 GB
 • İşlemci TürüIntel Core i5
 • İşlemci TürüIntel Core i7
 • İşlemci Modelii7-12700H
 • İşlemci Modelii7-13700H
 • Ekran Boyutu15.6 inç
 • Ekran Boyutu17.3 inç
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 4 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • SeriMacbook Pro
Fiyatı 0 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 - 40.000 TL 40.000 - 50.000 TL 50.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTipiÇözünürlük FormatıSeriTümünü GösterPanel Tipiİşlemci Hızıİşlemci Çekirdek SayısıBluetooth Versiyonuİşlemci ÖnbelleğiEkran Yenileme HızıRAM TürüRAM FrekansıGövde MalzemesiPil Hücre SayısıAğırlıkKalınlıkEkran BoyutuEkran ÇözünürlüğüEkran KartıEkran Kartı HafızasıEkran Kartı ModeliTümünü GösterEkran Kartı Tipiİşlemci ModeliTümünü Gösterİşlemci Nesliİşlemci Türüİşletim SistemiRAMSabit DiskSSDÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (74)

iPhone 15 Pro İPhone 15 Pro Max iPhone 15 İPhone 15 Plus Kablolu Oyuncu Kulaklığı Monster Gaming Laptop Oyuncu Faresi Gaming Klavye Mouse Set Trend Micro Maximum Security Eos TD 07S GPS Akıllı Saat iPhone 14 Fiyat RTX 4060 Laptop

En Çok Karşılaştırılan Laptoplar ve Notebooklar

Macbook Pro Sıkça Sorulan Sorular

MacBook Pro

Apple tarafından tasarlanan M1 ve M2 çiplerin yer aldığı MacBook Pro modelleri, yüksek performanslı taşınabilir bilgisayarlar olarak öne çıkar. İş akışlarını yürütmekten modelleme yapmaya, oyun oynamadan kod yazmaya kadar yüksek sistem gereksinimi olan her türlü aktiviteye uygun olan MacBook Pro'lar, ayrıcalıklı bir kullanıcı deneyimi sağlar. 22 saate varan ultra uzun pil ömrü sayesinde uzun süre batarya dolumu gerektirmeyen başarılı bilgisayarlar, sık sık priz arama sorununu ortadan kaldırır. Böylece MacBook Pro sahipleri sadece üzerinde çalıştıkları işe veya oynadıkları oyuna odaklanabilir. Geniş ekranları, yansımasız panelleri, yeni nesil bağlantı seçenekleri ve farklı kullanımlara olanak tanıyan özel tasarımlarıyla dikkat çeken MacBook Pro modelleri, Apple teknolojilerini de yakından tanıma olanı tanır. Başarılı bilgisayarların farklı kullanıcılar için tasarlanan çok sayıda çeşidi bulunduğundan “MacBook Pro ne kadar?” sorusuna net bir yanıt verilemez. Öte yandan uygun fiyatlı MacBook Pro Akakçe yardımıyla satın alınabilir. Siz de MacBook Pro sahibi olmak istiyorsanız fiyat sıralaması seçeneğini kullanarak bütçenize uygun olanlara ulaşabilirsiniz.

MacBook Pro Özellikleri

Apple markasının Mac serisinde yer alan güçlü M1 ve ultra güçlü M2 çiplerinin kullanıldığı MacBook Pro'lar, maksimum 12 çekirdekli işlemciler ve maksimum 38 çekirdekli GPU'lara sahiptir. Dolayısıyla en zorlu görevleri dahi yavaşlama, takılma, donma, yeniden başlama gibi akıcılığı bozan sorunlar meydana gelmeden tamamlar. Yeni nesil teknolojilerle desteklenen GPU'ların kullanıldığı MacBook Pro cihazlarında 4K ve 8K ProRes videoları editlemek mümkündür. 96 GB'a kadar yapılandırma olanağı tanıyan birleşik bellek ile dikkat çeken MacBook Pro laptop cihazları, 13 inç ila 16 inç arasında değişen ekran boyutlarıyla fark yaratır. Ekstra monitör kullanma ihtiyacını ortadan kaldıran bu ekran boyutları kullanıcılara özgürce kullanabilecekleri geniş bir görüntü alanı sağlar. MacBook Pro özellikleri arasında öne çıkanlardan biri de depolama alanlarıdır. 256 GB ile 2 TB arasında değişen bu depolama alanları, ekstra bellek kullanmadan çok sayıda kişisel dosyayı, iş dosyalarını, hatta oyun ve film arşivlerini dahi bilgisayarda depolama avantajı sağlar.

Birden fazla çeşidi bulunduğundan MacBook Pro sistem özellikleri birbirinden farklı olsa dahi bu özel bilgisayarlarda genel olarak yüksek hızda çalışma, uzun pil ömrü, şık tasarım gibi ortak özellikler bulunur. Öte yandan Apple yeni MacBook Pro modelleri M2 çiple desteklendiğinden daha önceki versiyonlara kıyasla daha ileri seviye cihazlardır. Ancak genel olarak her MacBook Pro çeşidinde farklı özellikler bulunduğundan satın alma aşamasından önce MacBook Pro cihazının hangi amaçlarla kullanılacağı göz önünde bulundurulmalı ve bunlara uygun özelliklere sahip bir model tercih edilmelidir. Bu şekilde doğru MacBook Pro kullanımı sağlanmış olur. Taşınabilir bir oyun bilgisayarına sahip olmak isteyenlerin merak ettiği “MacBook Pro oyun oynanır mı?” sorusu olumlu şekilde yanıtlanır. MacBook Pro bilgisayarları genel olarak ileri seviye grafikler üreten GPU’lara, geniş ve 8K’ya varan çözünürlüğü destekleyen ekranlara, uzun pil ömürlerine, yüksek hızda çalışan işlemcilere sahip olduğundan pek çok video oyunu sorunsuz oynamak mümkündür.

MacBook Pro Modelleri

Depolama alanı, ekran boyutu, ölçüleri çip, işlemci, GPU gibi bileşenler açısından farklı seçeneklere sahip olan çok sayıda MacBook Pro modeli bulunur. Bunlar arasında ileri seviye kullanıcılara hitap eden yüksek performanslı MacBook Pro'lar olduğu gibi günlük kullanım için taşınabilir bilgisayar arayanlara hitap edenler de vardır. Ancak genel olarak en eski MacBook Pro modelleri dahi günlük bilgisayar aktivitelerini gerçekleştirme, ofis çalışmalarını yürütme, içerik izleme, sosyal medya hesaplarını yönetme, oyun oynama gibi aktivitelerin tamamını sorunsuz yapmak için yeterlidir. MacBook Pro en iyisi olarak tanımlanan yeni nesil MacBook Pro bilgisayar çeşitleri ise ileri seviye kullanıcılara uygundur. Yeni MacBook Pro inceleme ve test kullanımlarında da bu bilgisayarlar ile 8K video editleme, mastering yapma dahil pek çok zorlu görevin yavaşlama ve donma sorunları olmadan tamamlanabildiği görülür. Teknik özellikler açısından farklı beklenti ve ihtiyaçları karşılayacak nitelikte MacBook Pro ürünü bulunur. Dolayısıyla kullanıcılarının doğru karar verebilmesi için ihtiyaç duydukları özellikleri belirleyerek beğendikleri cihazlar için MacBook Pro karşılaştırma yapmaları önerilir.

Görsel tasarım açısından farklı çeşitleri bulunan MacBook Pro bilgisayarlar genel olarak sade görünümlere sahiptir. Uzay grisi, gümüş, altın, pembe altın gibi zarif seçeneklerden oluşan MacBook Pro renkleri ise kullanıcılara tarzlarını yansıtabilecekleri ve keyifle kullanabilecekleri cihazı tercih etme ayrıcalık sağlar. Yuvarlatılmış köşeleri, geniş touch ped, konforlu kullanım sağlayan sessiz klavye gibi tasarım detayları MacBook Pro cihazlarını daha konforlu hale getirir. MacBook Pro ürünleri genel olarak deformasyon direnci yüksek kasalara sahip olsa da kullanım sırasında dış etkenlere karşı korumakta fayda vardır. Bu nedenle su sıçramalarına, tozlara ve düşük-orta seviye darbelere karşı koruma sağlayan kılıflar tercih edilebilir. Öte yandan kullanıcıların merak ettiği “MacBook Pro su geçirir mi?” sorusuna ise tüm modeller için geçerli bir yanıt vermek mümkün değildir. Çünkü yeni nesil MacBook Pro modelleri su sıçramalarına karşı belirli oranda dayanıklı olsa da daha eski cihazlarda herhangi bir su koruması bulunmaz. MacBook Pro kullanıcı yorumları da bunu destekler nitelikte olduğundan söz konusu cihazları genel olarak suya karşı korumakta fayda vardır.

MacBook Pro Avantajları

Dünya genelinde profesyoneller başta olmak üzere çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilen MacBook Pro'lar, farklı aktivitelerin gerçekleştirilebildiği çok yönlü cihazlardır. MacBook Pro kullananlar tarafından da doğrulanan bu çok yönlülük, MacBook Pro inceleme videolarında da görülür. Taşınabilir bilgisayarlardan çok daha fazlasına sahip olma olanağı tanıyan Apple MacBook Pro cihazları her şeyden önce ultra yüksek batarya kapasitelerine sahip olduğundan 22 saate aran süreyle yeniden şarj gerektirmez. Bu da kullanıcılara MacBook Pro cihazlarıyla özgürce seyahat edebilme, dış mekanlarda saatlerce oyun oynama, ofis çalışmalarını doğayla iç içe gerçekleştirme gibi pek çok ayrıcalık sağlar. “Yeni MacBook Pro alınır mı?” sorusunun yanıtını da içeren diğer MacBook Pro avantajları şöyle sıralanır:

MacBook Pro Fiyatları

Yeni nesil teknolojilerle desteklenerek kullanıcılara konforlu bir bilgisayar kullanma deneyimi yaşatmak için tasarlanan MacBook Pro'lar, sağladığı avantajlara kıyasla ulaşılabilir fiyatlı bilgisayarlardır. Apple MacBook Pro fiyat seçenekleri ise genellikle çip türüne, ekran boyutuna, batarya kapasitesine, ek fonksiyonlara ve donatılara göre belirlenir. Dolayısıyla 13 inç MacBook Pro ile 14 inç MacBook Pro fiyatları tıpkı farklı ekran boyutuna sahip monitör fiyatları gibi aynı değildir. Benzer şekilde M1 çipli MacBook Pro ve M2 çipli MacBook Pro fiyat açısından farklı seçeneklere sahiptir. MacBook Pro Türkiye ve diğer ülkelerdeki satış fiyatları arasında da farklılıklar bulunur. Ancak Apple MacBook Pro kampanya ve indirim dönemlerinde daha uygun fiyatlı hale gelir. MacBook Pro satın almak isteyen kullanıcılar böyle dönemlerde MacBook Pro en ucuz fiyat seçeneklerinden faydalanabilir. “MacBook Pro nereden alınır?” sorusunun yanıtı ise Akakçe yardımıyla bulunabilir. Burada tüm MacBook Pro çeşitlerine ulaşabilir, güncel kampanyaları görüntüleyerek mümkün olan en bütçe dostu fiyatlarla MacBook Pro siparişi oluşturabilirsiniz.