Joystick

Joystick Fiyatları

47 farklı Joystick için fiyatlar listeleniyor.

Logitech Joystick Thrustmaster Joystick Rampage Joystick Speedlink Joystick Saitek Joystick Arcade Joystick

Piyasaya Göre Ucuz Joystick'ler

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

PC0 - 750 TL Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.000 TL2.000 TL üstü
Markası Özellikler Ürün Puanı Renk

PS4 OyunlarıNintendo SwitchPS5 OyunlarıPlayStation AksesuarlarıXbox AksesuarlarıGameboyAtariNintendo OyunlarıPS3Logitech JoystickThrustmaster JoystickRampage Joystick

En Çok Karşılaştırılan Joystick'ler

Joystick Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Joystick Sıkça Sorulan Sorular

Joystick

Sürekli gelişen teknolojinin insan hayatının her noktasına dokunması artık kaçınılmaz bir durumdur. İnsanların günlük rutinleri artık bir takım teknolojik aletler sayesinde daha pratik hale gelir. Her anlamda işleri kolaylaştırarak zamandan tasarruf etmeyi hedefleyen teknoloji; eğlence alanına da kendisine kolayca yer bulmayı başarır. Çocukların büyük keyifle oynadığı oyuncak arabalar, oyuncak bebekler gibi çeşitli ürünler de zamanla kendilerini değişimin içinde bulurlar. İlk olarak yerini pilli hareket edebilen türden oyuncaklara bırakan bu alan daha sonradan televizyon, bilgisayar ve devamında internet çağının başlamasıyla sanal âlemin içerisindeki oyuncaklarda kendilerine yer bulmakta. Diğer kullanıcılarla etkileşim halinde olarak veya bireysel bir şekilde belirlenen amacı gerçekleştirmeyi hedefleyen bunun yanı sıra insana keyif veren bilgisayar oyunları eğlence sektöründe oldukça popülerdir. Zamanla farklı şekillerle gelişen ve değişen oyunların ortak paydası hoş zaman geçirmenizi sağlamaktır. Video oyunlarının yaygınlaşmaya başlaması sanal dünyada oyun oynamak isteyen çocuklara da yeni bir soluk getirir. Sadece çocuklar için değil, her yaşa hitap eden oyunlar sayesinde isteyen herkes eğlenceye katılabilir. Video oyunlarında giriş ve çıkış olmak üzere iki tür aygıt bulunur. Giriş aygıtları oyun çubuğu yani joystick olarak adlandırılır. Çıkış aygıtları ise görüntünün verildiği monitör veya sesin verildiği hoparlördür. Oyun kolları da zamanla farklı amaçlara daha uygun hizmet edebilmesi açısından gelişerek ve değişerek kullanıcıya sunulur. Sizlerde görüntü kalitesi artırılmış olan monitörlerde ve diğer çeşitli ekranlarda yeni nesil oyun oynama keyfini çıkarabilirsiniz.

Joystick Nedir?

Hobiler, gündelik işlerin ve koşuşturmacanın ardından, insanın severek ve keyif alarak bir şeyler yapması ve bundan haz almasını sağlar. Bu nedenle her insanın hobisi farklıdır. Ama yediden yetmişe hemen hemen herkesi ortak bir paydada buluşturan türlü oyunlar vardır. Gelişen teknolojiyle birlikte günümüzde, istisnasız her yaştan insanın fakat özellikle çocukların ve gençlerin, küçüklükten itibaren çok keyif alarak oynadıkları oyunlar da çağa ayak uydurur. Somut nesneler yerine artık oyunlar sanal simülasyonlarla; bilgisayar, telefon, tablet ve çeşitli oyun istasyonlarından, keyifle oynanır. Oyun severlerin de bildiği üzere oyunları oynamayı daha da keyifli hale getiren yegâne şeyler oyuncu ekipmanlarıdır. Oyuncu ekipmanları, oyun oynarken oyunda yaptığınız hareketleri hassaslaştıran, çok daha kontrolü kolay ve keyifli hale getiren ekipmanlardır. Oyuncu ekipmanı dendiğinde ilk akla gelecek şeylerden birisi de oyun çubuğudur, bir diğer adı ile joystick. Joystickler; şekilleri, kontrol tuşları, titreşimli ve ışıklı geri bildirimleri ve verdikleri gerçekçi hissiyat ile sanki oynadığınız oyunu yaşıyormuşçasına keyif almanızı sağlar. Ve bir oyuncu için en değer verilen şey oyundan alınan keyiftir. Üstelik joystickler birçok platforma uygun olarak üretilir. Bilgisayar joystickleri olduğu gibi telefon joystick ve çeşitli oyun platformları için farklı teknolojilerdeki joystickler mevcuttur.

Joystick Özellikleri Nelerdir?

Joystickler sadece oyun oynamak için üretilmezler. Özellikle uçaklarda ve helikopterlerde, araçların kontrol ünitelerinin kendine has özellikleri bulunur. Bazı joystickler de bu kontrol üniteleri baz alınarak tasarlanır ve üretilir. Uçak veya helikopter kullanacak olan öğrencilerin, uçuş öncesinde gerçeğe yakın bir şekilde deneyim yaşamaları için en iyi yoldur. Aynı zamanda bu deneyimin gerçeğine yakın olması oyuncu ya da pilot adayını, oyun oynarken gerçeğine daha çok hazırlayabilir ve keyifli bir hissiyat kazandırır. Bu nedenle joystiklerin en önemli özelliklerinden bir tanesi gerçekçi tasarımları ve tuş kombinasyonlarına elverişli olmasıdır. Keyif veren ve kullanıcılara gerçekçi bir deneyim katan joystickler, geniş bağlantı seçenekleri ile sıklıkla tercih edilirler. Öyle ki, kablosuz olarak her türlü uyumlu cihaza bağlayabileceğiniz Bluetooth joystickler son dönemin en popüler ürünleri arasındadır. Bunun yanı sıra yine uyumlu olan her türlü cihaza kablolu olarak bağlayabileceğiniz USB joystickler de mevcuttur. Siz de oyunlarınıza heyecan katmak için bir oyun ekipmanı tercih edebilirsiniz. akakce.com’da bulunan joystick modellerinden dilediğinize uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Joystick Modelleriyle Eğlenceyi İkiye Katlayın!

Joystickler, oyunculara yaşattıkları eşsiz deneyimler sebebiyle sıklıkla tercih edilen oyuncu ekipmanları arasında yer alır. Oyun severler bu alet sayesinde oynadıkları oyunlardan daha çok keyif alır ve oyun oynarken geçirdikleri zamanı daha eğlenceli hale getirirler. Oyun oynarken oyuncuların en önem verdikleri şey tabii ki kontroldür. Oyundaki ne kadar hızlı ve hassas kontrol sağlarsanız oyunlarda o kadar yüksek puan alırsınız veya oyuna göre o kadar uzun süre hayatta kalırsınız. Farklı ihtiyaçlara göre farklı tasarımda ve özellikte olan joystickler mevcuttur. Örneğin joystick kol futbol oyunlarında ve açık dünya oyunlarında yaygın olarak kullanılır. Uçak joystick kolu adından da anlaşılacağı üzere uzay bazlı oyun sistemlerinde tercih edilir. Pedallı ve direksiyonlu joystick modelleri yarış oyunlarının vazgeçilmezidir. Atari joystick modelleri ise genellikle arcade tarzı oyunlarda kullanılır. Her tarz oyuna uygun farklı tasarımlardaki joystick gamepad seçeneklerini inceleyerek uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Joystick ile Hangi Oyunlar Oynanır?

Her yaştan zevke hitap eden oyun çubukları, oyun esnasında yaşattığı üst düzey deneyimlerle her oyuncunun gönlünde taht kurmaya devam eder. Her türlü oyuna uygun joystick seçenekleri bulunur. Oyun çubuğu ile kontrolü tamamen elinize alarak başta Fifa olmak üzere çeşitli spor oyunlarını zevkle oynayabilirsiniz. Birbirinden farklı olduğu kadar keyifli olan savaş ve dövüş oyun çeşitlerinden joystick sayesinde hiç tatmadığınız bir deneyimle oynayabilirsiniz. Uçak oyunlarını da oyun çubuğu kullanarak daha rahat oynayabilirsiniz. Joystickler oyun oynamak dışında farklı amaçlarla da kullanılabilir. Örneğin bir joystick, yazılımında bulunan makro tuş ayarlarıyla makrolama yapılarak bir sunum kumandası olarak da kullanılabilir. Tuş atamaları sayesinde sunumlarınızda size büyük kolaylıklar sağlayacak kısayollar edinebilirsiniz. Hem sunum kalitesini üst düzeye çıkaracak hem de oyunlarınızda sizlere gerçek bir oyun deneyimi yaşatacak olan joysticklere, istediğiniz özelliklere ve kullanacağınız amacı göre seçerek satın alabilirsiniz. Gelişen teknoloji içerisinde hem oyun oynadığınız anları bir üst kademeye taşıyacak olan hem de farklı amaçlara hitap eden joystick fiyatları marka ve modele göre değişir. Sizler de oyun konsolu başında geçirdiğiniz zamanın eğlencesini katlamak isterseniz çeşitli oyun gereçlerini uygun fiyatlarla tercih edebilirsiniz.

Joystick Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Her geçen gün çözünürlük kalitesi ile daha fazla iyileşen ve daha yeni özelliklere açık olan bilgisayar oyunları birçok kişi için vazgeçilmez bir tutkudur. Joystickler oyun oynama keyfini artırır fakat oyuncuların keyfini artıran sadece kontrol üniteleri değildir. Oyunları çok daha keyifli ve eğlenceli hale getiren bir diğer ekipman ise hoparlörlerdir. Net ve üç boyutlu ses, oyun deneyiminizi başka bir boyuta taşır. Dolgun ve gerçekçi ses için sizler de farklı özelliklerdeki hoparlör fiyatları incelemesi yaparak bir seçimde bulunabilirsiniz. Bilgisayar oyunu oynarken oyunda belirlenen amaca en kısa yoldan ulaşmanın en temel kriterlerinden birisi hassas ve doğru kontrol sağlayabilmektir. Oyunun tüm kontrolünü gerçekçi ve hassas bir şekilde avcunuzun içerisinde hissetmenizi sağlayan birçok joystick modeli bulunur. Beğendiğiniz joystick modellerini kolayca inceleyip kıyaslayabileceğiniz akakce.com sizler için özenle seçilen güvenilir mağazalar arasından alışveriş yapma imkanı verir. Her geçen gün teknolojik özellik bakımından daha fazla gelişen ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken oyun çubuklarında indirim ve kampanyaları takip edebilir bütçenize uygun alışveriş yapabilirsiniz.