Airfel Klima

Airfel Klima Fiyatları

38 farklı Airfel Klima için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıAirfel
 • BTU Değeri12.000 BTU ve civarı
 • BTU Değeri18.000 BTU ve civarı
 • BTU Değeri24.000 BTU ve civarı
 • TipiDuvar Tipi (Split)
 • TipiSalon Tipi
 • Özelliklerİnverter
 • Isıtma Enerji SınıfıA+++
 • Isıtma Enerji SınıfıA++
 • Enerji SınıfıA+++
 • Enerji SınıfıA++
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıAirfel
Fiyatı 0 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 - 40.000 TL 40.000 - 50.000 TL 50.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTipiBTU DeğeriSes SeviyesiGaz TipiIsıtma Enerji SınıfıSoğutma Yıllık TüketimIsıtma Yıllık TüketimÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (38)

24 BTU Klima Seyyar Klima Airfel Kombi Airfel Kombi Yedek Parça Airfel Klima Yedek Parça

En Popüler Airfel Klimalar

Airfel Klima Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Airfel Klima Sıkça Sorulan Sorular

Airfel Klima

Ortamlara sağladığı konforla öne çıkan klimalar farklı mevsimlerde kullanılmak üzere sıklıkla tercih edilir. Üstün performans sağlayan Airfel klima çeşitleri beklentileri karşılamak üzere farklı teknik özelliklerle donatılarak kullanıcılara sunulur. Markanın ürünleri her mevsim kullanmak için yüksek ısıtma ve soğutma kapasitelerine sahiptir. Bu sayede tercih edeceğiniz modellerle sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da konfor elde edebilirsiniz. Farklı tiplerde üretilen Airfel klima çeşitleri değişik mekânlarda kullanılmak için alternatifler sunar. Kolay montaj ve kullanım özellikleriyle öne çıkan modeller enerji tasarrufu konusunda da avantaj sağlar. Fiyatlarını belirlerken farklı bütçelere hitap etmeyi hedefleyen marka, ürün çeşitliliğini de bu yönde artırır. Bu şekilde ihtiyacınızı karşılayan modelleri seçmeniz kolaylaşır. Farklı renk alternatifleri ve tasarım özelliklerine sahip olan klima çeşitleri ortamlara hoş bir görünüm de kazandırır. Satın alacağınız Airfel klima çeşitlerinden biriyle her mevsim konforu yaşarken evinize ya da iş yerinize de şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Dayanıklı ve sağlam klima çeşitleriyle uzun süreli kullanım ömrüne sahip olan bir ürüne kavuşabilirsiniz.

Geniş Mekânlar İçin Çözümler Sunan Airfel Klima Modelleri

Klimaların kullanım alanlarına uygun olarak tasarlanması ürünlerden yüksek performans ve verim almak için önemlidir. Bunun bilincinde olan marka, farklı mekânlar ve ihtiyaçlar için değişik çözümler sunar. Airfel klima modelleri mekânların özelliklerine göre farklı tiplerde üretilerek kullanıcılara sunulur. Airfel salon tipi, kaset tipi, tavan tipi klima çeşitleri iş yeri gibi büyük ve kalabalık ortamlar için özel tasarlanır. Airfel salon tipi klimalar dikey konumla zemine yerleştirilerek kullanılır. Bu sebeple Airfel ayaklı klima olarak da adlandırılan bu ürün, asma tavanı olmayan mekânlar için alternatif yaratır. Farklı ısıtma ve soğutma kapasitelerine sahip bu modeller rahat ve kolay kullanım özelliği taşır. Uzaktan kumandası sayesinde klimayı kontrol etmek mümkündür. Klima yatay üfleme özelliği sayesinde ortamın her bir köşesini eşit oranda soğutur ya da ısıtır. Turbo fonksiyonu aktif edildiğinde çalışan güçlü hava üfleme özelliği kısa sürede mekâna sıcaklık ya da soğukluk sağlar. Bazı salon tipi klima modellerinde yer alan ilave elektrikli ısıtıcı zorlu kış şartları için özel olarak tasarlanır. Tasarruf sağlayan uyku modu ve 24 saatlik zaman ayarlayıcısı sayesinde kullanıcılara ekstra avantajlar sağlar. Yıkanabilir filtrelere sahip olan modeller kolay temizleme özelliği sunar. Sadece iş yerlerinde değil, büyük salonlara sahip evlerde de kullanabileceğiniz Airfel salon tipi klimalarla farklı özelliklerin sunduğu performans ve konforun keyfini çıkarabilirsiniz. Klima Airfel ürettiği kaset tipi klimalarla mekanlara yerden tasarruf etme imkânı tanır. Asma tavanlara gizlenerek kullanılan bu modeller geniş alanları güçlü ve hızlı bir şekilde mevsimine göre serinletir ya da ısıtır. Sessiz çalışma özelliğiyle dikkat çeken model, huzurlu ve ferah bir ortama kavuşmanızı sağlar. Dört yöne birden hava üfleyerek kullanıldığı alanın her köşesinde homojen bir sıcaklık elde etmenizi mümkün kılar. Kaset tipi gibi tavan tipi Airfel klima çeşitleri de yerden tasarruf ederek ortamlara konfor sunar. Geniş alanlara sahip olan iş yeri ve benzeri mekanlar için serinlik sağlayan sanayi tipi vantilatör fiyatları ve modellerine de göz atabilirsiniz.

Ev Kullanımı İçin Tasarlanan Airfel Klima Çeşitleri

Airfel klima konutlarda kullanılmak üzere tasarladığı modelleriyle her mevsim farklı iklimlendirme olanakları sağlar. Havanın durumuna göre serinlemek ya da ısınmak için tercih edebileceğiniz modeller mekansal özelliklere göre farklı seçenekler sunar. Airfel oda tipi, duvar tipi, yer tipi klima çeşitleri konutlarda sıklıkla tercih edilen modellerdir. Bu sayede marka, farklı taleplere yönelik alternatif ürünler sunar. Ev içi kullanım için en çok tercih edilen klima modellerinden biri olan duvar tipi klima çeşitleri fazla yer kaplamadan duvara monte edilerek kullanılır. Kolay montaj özelliği sayesinde pratiklik sağlayan bu ürünler çeşitli fonksiyonlarıyla günün her anında konfor sunar. Duvar tipi klima çeşitlerinde bulunan turbo fonksiyonu ortamı süratle soğutmanızı ya da ısıtmanızı mümkün kılar. Bu model bulunduğu odanın her köşesini homojen bir şekilde istenilen sıcaklık düzeyine getirir. Isıtma özelliği teknolojisi sayesinde üstün performans sunan ürün, zorlu hava koşullarına karşı sizi korur. Airfel klima özellikleri arasında bulunan sessiz çalışma huzurlu bir ortam vadeder. Stand by modunda çalışırken minimum düzeyde elektrik tüketerek ekonomik kullanım imkânı sağlar. Airfel klima çeşitlerinde yer alan gelişmiş filtreler ortamın havasını değiştirir. Ortam havasını olumsuz etkileyen toz ve kir partiküllerini yakalayarak ferah bir mekân sunar. Sade ve zarif tasarımlara sahip klimalar hoş bir görünüm sağlar. Airfel yer kliması çeşitleri de kullanıcılara farklı alternatifler sağlar. Duvara asılmak yerine zeminde kullanılan yer kliması çeşitleri farklı özellikleri ve rahat kullanımıyla dikkat çeker. Eğer yer kliması arayışı içindeyseniz Airfel salon tipi ve mobil klima çeşitlerine göz atabilirsiniz. Airfel kanallı klima çeşitleri kanal ve menfezler yardımıyla hava akışını sağlar. İç üniteleri tavan arası boşluğa monte edilerek kullanılan bu modellerle hem evinizde hem de iş yerlerinde hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Dar alanlar için tasarlanan Airfel küçük klima çeşitleri sayesinde yerden tasarruf sağlayan ürünlere ulaşabilirsiniz. Airfel klima çeşitleri sahip olduğu özelliklerle güvenli kullanım olanağı da sunar. Kendiniz ve sevdikleriniz için mekânlarda konfor kadar güvenlik sağlamak da önemlidir. Mekanlardaki gaz kaçaklarını tespit ederek sizi uyaran gaz dedektörü çeşitleri sayesinde evinizde güvenli bir ortam yaratabilirsiniz.

Her Yere Taşınabilen Airfel Klimalar

Modelleriyle her türlü ihtiyacı karşılamayı hedefleyen Airfel klimaları farklı beklentilere göre çeşitlenir. Markanın bu doğrultuda ürettiği mobil klima modelleri kolay kullanım özelliği ve kompakt tasarımıyla öne çıkar. Airfel portatif klima olarak da adlandırılan bu ürünler diğer modellerin aksine herhangi bir dış üniteye bağlanmadan çalışır. Airfel dış ünitesiz klima split klima çeşitlerinde bulunan özelliklerin çoğunu kullanıcılara sağlar. Farklı ısıtma ve soğutma kapasitelerine sahip olarak sunulan mobil klimalar 4 kademeli fan hızıyla yüksek performans gösterir. Split klimalarda yer alan turbo özelliği bu modellerde de bulunur. Bu sayede mobil klima çeşitleriyle bulunduğunuz ortamı hızlıca ısıtıp soğutabilirsiniz. 24 saatlik zaman ayarlama özelliği ve uyku fonksiyonu da ürünlerde bulunur. Airfel seyyar klima nem alma özelliği sayesinde yaz aylarında bunaltmayan ve rahat nefes alınan bir ortam sağlar. Kablosuz uzaktan kumandası kolay ve pratik kullanım özelliği sunar. İsteğe bağlı ayarlanabilen üfleme panjurunu da kumandasıyla kontrol edebilirsiniz. Airfel taşınabilir klima tekerlekli tasarımı ve dayanıklı yapısıyla dikkat çeker. Bu modelleri istediğiniz yere tekerlekleri vasıtasıyla taşıyarak farklı mekânlarda kullanabilirsiniz. Küçük boyutlarından dolayı fazla yer kaplamadığından alandan tasarruf etmenizi sağlar.

Farklı Kapasitelerde Üretilen Airfel Klima Modelleri

Airfel klima çeşitleri farklı ısıtma ve soğutma kapasitelerine sahip olarak üretilir. Bu şekilde kullanılan alanın büyüklüğüne göre istenilen performansı sağlar. Model bilgilerinde yer alan BTU değerleri uygun klimayı seçmenizde yol gösterici olur. BTU bir librelik suyun 63 fahrenhayttan 64 fahrenhaytlık ısıya yükselmesi için gerekli olan enerji tüketim miktarını ifade eder. Klimalarda bulunan bu değer hesaplanırken çeşitli faktörler göz önünde bulundurulur. Mekanın büyüklüğü, ortamda bulunan kişi sayısı, mekanda ısı yayan aydınlatma ve benzeri cihazların varlığı, klimanın kullanıldığı coğrafyanın iklim özellikleri bu değer hesaplanırken dikkate alınan faktörlerden bazılarıdır. Doğru hesaplanan BTU değerleriyle seçilen klimalardan tam verim almak mümkün olur. Airfel 9000, 12000, 18000, 24000 BTU klima çeşitleri farklı mekan ve özelliklerine uygun kapasitelere sahiptir. Küçük ve az sayıda kişinin bulunduğu mekanlar için düşük BTU değerine sahip klimaları tercih edebilirsiniz. Büyük ve kalabalık mekanlar için ise yüksek BTU değerine sahip klimaları inceleyebilirsiniz. Klima seçerken mekânın farklı kısımlarında ya da odalarında da konfor sağlayan ürünler isteyebilirsiniz. Airfel multi klima çeşitleri sayesinde tek bir dış üniteye bağlı olarak farklı sayıda iç üniteyi evinizin çeşitli odalarında kullanabilirsiniz.

Kolay Kullanım Özelliğine Sahip Enerji Tasarruflu Airfel Klimalar

Günümüzde çevreyi korumak ve fatura masraflarını azaltmak için enerji tasarrufu sağlayan ürünler sıklıkla tercih edilir. Airfel klima sahip olduğu özelliklerle yüksek enerji tasarrufu sağlar. Airfel inverter klima çeşitler mekanları hem soğuturken hem de ısıtırken daha az enerji tüketir. Bunu sağlayan inverter teknolojisi klimanın istenilen sıcaklık düzeylerine ulaştığında kendini kapatmayarak rölantide çalışmaya devam etmesini sağlar. Normal klimalar belli bir sıcaklığa ulaştıklarında çalışmayı durdurur. Ortamdaki sıcaklık istenilen değerin altına düştüğünde ya da üstüne çıktığında yeniden çalışmaya başlar. Yeniden tüm güç çalışan klima yüksek oranda enerji çeker. Inverter klimalar bu durumu engellemek için kendini kapatmak yerine düşük düzeyde çalışmaya devam ederek enerji tasarrufu sağlar. Inverter klimaları tercih ederek fatura masraflarınızı düşürebilirsiniz. Aynı zamanda markanın A+, A++ ve A+++ gibi farklı enerji sınıflarına ait modelleri bulunur. Airfel klima nasıl kullanılır sorusu merak edilebilir. Enerji tasarrufu sağlayan klima çeşitlerini kumandaları sayesinde kullanmak kolay ve pratiktir. Klimayı açmak ya da kapamak için kumanda üstünde bulunan on / off tuşuna basmanız yeterli olur. Eğer sıcak konumda kullanmak istiyorsanız kumanda üzerinde bulunan güneş sembolü olan tuşa, soğuk konumda kullanmak istiyorsanız kar sembolü olan tuşa basmanız gerekir. Sıcaklık değerini ayarlamak için kumandada yer alan yukarı / aşağı yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Pervane sembolü olan tuş ise pervane hızını ayarlamanızı sağlar. Bu talimatlar klima çeşitlerine göre değişebilir. Kumandalı özelliği sayesinde pratik kullanım olanağı sunan Airfel klima çeşitlerini enerji tasarrufu sağlamak için de tercih edebilirsiniz.

Kolay Temizlenen Uzun Ömürlü Airfel Klima Çeşitleri

Airfel klima nasıl temizlenir sorusu merak edilen bir konu olabilir. Klimaların temizliği kolay ve zahmetsizdir. Kuru bir bez yardımıyla klimanızı silerek temizliğini sağlayabilirsiniz. Klimaların önemli parçalarından biri olan ve ortama temiz hava sağlayan filtrelerin temizliğinin ise ihmal edilmemesi gerekir. Airfel klimalarda bulunan filtreleri kolayca yerinden çıkararak temizleyebilirsiniz. Filtrede biriken tozları elektrikli süpürge aracılığıyla alabilirsiniz. Yıkanabilir özelliğe sahip filtreleri isterseniz yıkayabilirsiniz. Herhangi bir deterjan kullanmadan sadece suyla yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Klima filtresini yıkarken dikkat edilmesi gereken diğer bir husus da suyun soğuk olmasıdır. Yıkama işlemini bitirdikten sonra filtreyi kuruması için gölgelik bir alana bırakmanız gerekir. Saç kurutma makinesi ve benzeri sıcak hava üfleyen cihazlarla kurutmak filtreye zarar verebilir. Ayrıca filtre kuruması için güneş altına da bırakılmamalıdır. Kuruyan filtrenizi yine zahmetsiz bir şekilde klimaya yerleştirerek temiz ve ferah havanın keyfini çıkarabilirsiniz. Uzun ömürlü kullanım açısından Airfel klima iyi mi sorusu merak edilebilir. Markanın son teknoloji sistemlerinin kullanıldığı fabrikalarında üretilen klimalar sağlam ve dayanıklı malzemesiyle uzun süreli kullanım özelliği sağlar. Airfel kendi geliştirdiği teknolojileri de modellerinde yer vererek kullanıcılara üstün performans sunan dayanıklı ürünler sunar. Airfel klima tavsiye edilen şekilde kullanılır ve bakımı yaptırılırsa herhangi bir soruna yol açmadan kusursuz bir şekilde evlerinize konfor sağlamaya devam eder. Airfel klima çeşitleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Airfel klima yorumları kısmında bulunan müşteri tecrübe ve deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Airfel Klimaları Uygun Fiyatlı Seçeneklerle Akakçe’de

Airfel klima kullanıcılara sunduğu farklı modellerden oluşan geniş ürün yelpazesi sayesinde kolay seçim yapmayı sağlar. Standart özellikleri sayesinde üstün performans sergileyen klima modelleri ekstra fonksiyonlara sahip çeşitlerle de farklı beklentileri karşılar. Kaliteden ödün vermeden tasarlanan ve imal edilen klimalar ev ya da iş yerleri için ideal çözümler sunar. Markanın sağladığı ürün çeşitliliği beraberinde uygun fiyat alternatiflerini getirir. Airfel klima fiyatları ürünlerde bulunan farklı teknik özellikleri karşılar niteliktedir. Bu şekilde marka farklı bütçelere hitap eder. Eğer bütçenize uygun klima arayışı içindeyseniz seçtiğiniz fiyat aralığında Akakçe üzerinden arama yapabilirsiniz. Arama sonucunda ulaştığınız Airfel klima fiyat listesi size uygun ve hesaplı ürünleri inceleme fırsatı tanır. Airfel klima satış işlemlerinin tamamını online olarak gerçekleştirebilirsiniz. En ucuz Airfel klima modelini bu sayede bulabilir ve satın alarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.