Casper Nirvana

Casper Nirvana Fiyatları

168 farklı Casper Nirvana için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • SeriCasper Nirvana
 • Ekran Kartı ModeliRTX 3060
 • Ekran Kartı ModeliRTX 4060
 • RAM16 GB
 • RAM32 GB
 • İşlemci TürüIntel Core i5
 • İşlemci TürüIntel Core i7
 • İşlemci Modelii7-12700H
 • İşlemci Modelii7-13700H
 • Ekran Boyutu15.6 inç
 • Ekran Boyutu17.3 inç
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 7 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • SeriCasper Nirvana
Fiyatı 0 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 - 40.000 TL 40.000 - 50.000 TL 50.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTipiÇözünürlük FormatıSeriTümünü GösterPanel Tipiİşlemci Hızıİşlemci Çekirdek SayısıBluetooth Versiyonuİşlemci ÖnbelleğiEkran Yenileme HızıRAM TürüRAM FrekansıGövde MalzemesiPil Hücre SayısıAğırlıkKalınlıkEkran BoyutuEkran ÇözünürlüğüEkran KartıEkran Kartı HafızasıEkran Kartı ModeliTümünü GösterEkran Kartı Tipiİşlemci ModeliTümünü Gösterİşlemci Nesliİşlemci Türüİşletim SistemiRAMSabit DiskSSDÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (168)

Oyuncu Laptop MSI 970 Gaming Oyun Klavyesi Gaming PC 16 GB RAM Laptop RTX 4060 Laptop Intel Core i7 Laptop 32 GB RAM Laptop Intel Core i5 Laptop RTX 3060 Laptop ve Notebook RTX 4050 Laptop RTX 4070 Laptop

En Çok Karşılaştırılan Laptoplar ve Notebooklar

Casper Nirvana Sıkça Sorulan Sorular

Casper Nirvana

Casper markasının ince, hızlı ve çok yönlü taşınabilir bilgisayarlarından oluşan Casper Nirvana serisi, farklı kullanıcı profillerine uygun modelleriyle dikkat çeker. 14 inçten başlayan ekran boyutu seçenekleri sayesinde kullanıcılara ihtiyaç duydukları çalışma alanına sahip olma olanağı tanıyan Casper Nirvana dizüstü bilgisayarlar, kullanım amacına uygun bileşenleriyle fark yaratır. Intel i3, i5, i7 işlemciler yer verilen Casper Nirvana laptop’larında 64 GB’a varan RAM desteği, 2 TB’a varan SSD depolama alanı bulunur. Ürün bazında değişiklik gösterse de Casper Nirvana cihazları 180o açılabilen ekran, multi-touch özellikli touchpad, Dolby Vision teknolojisi ile desteklenen geniş hoparlör, hafif yapı, neredeyse çerçevesiz ekran ve zengin renk seçenekleri ve estetik tasarım gibi özellikleriyle benzerlerinden ayrılır. 13 saate varan batarya ömürleriyle gün boyu priz aramadan kesintisiz kullanım olanağı tanıyan Casper Nirvana serisi bilgisayarları, derslerden video oyunlara iş akışından sosyal medya hesaplarını yönetmeye kadar pek çok aktivite için idealdir. Siz de güncel Casper Nirvana notebook fiyatları hakkında bilgi edinmek, avantajlı bir alışveriş yapmak için Akakçe’den yardım alabilirsiniz.

Yeni Nesil Casper Nirvana Özellikleri

Taşınabilir bilgisayarı kendi tarzıyla yeniden yorumlayan Casper, geliştirdiği Nirvana serisi ile herkese uygun dizüstü bilgisayarlar üretir. Casper Nirvana serisi kapsamında üretilen bilgisayarlar tıpkı başarı markanın tablet modelleri gibi farklı teknik özelliklere ve ekran boyutlarına sahiptir. 14, 14.1, 15.6 inç olarak tasarlanan Casper Nirvana laptop ürünlerinde ekranlar 178o ila 180o açılabilecek şekilde tasarlanır. Bu da esnek bir kullanım sağlar. Ultra ince çerçeve tercih edilen Casper Nirvana bilgisayarlarında görüntü alanı oldukça geniştir. Dolayısıyla içerik izleme, ders çalışma, oyun oynama, ofis çalışmalarını yürütme gibi pek çok aktivite daha konforlu bir şekilde gerçekleşir. Casper Nirvana sistem özellikleri ise ürün bazında değişiklik gösterir. Günlük kullanıma uygun şekilde tasarlanan Casper Nirvana teknik özellikleri, i3 işlemci, 8 GB DDR4 RAM, 120 GB SSD, Intel Iris GPU gibi bileşenlerden oluşur. İş akışını yürütmek için tasarlanan business konseptli Casper Nirvana notebook özellikleri ise kullanım amacına uygundur. Bu sebeple markanın profesyonel kullanıcıya hitap eden Casper Nirvana notebook’larda i7 işlemci, 64 GB RAM, 2 TB SSD Intel Iris G7 GPU gibi bileşenlere yer verilir.

Full HD çözünürlük sağlayan TN panelli ekranlar kullanılan Casper Nirvana ürünlerinde dahili web kamera da bulunur. Sürgü kapaklı tasarımıyla üçüncü kişilerin erişimine karşı güvenli kullanım sağlayan bu kameralar sayesinde 720p çözünürlükle video kaydı almak mümkündür. Dolayısıyla Casper Nirvana bilgisayarları kullanırken görüntü sohbet, online iş görüşmeleri ve online dersler için ekstra webcam satın almak gerekmez. Ayrıca kameraların güvenlik kapağına sahip olması Casper Nirvana yorumları ve incelemelerde de övgü toplar. Kablosuz kullanım için tasarlanan ve hem iç hem de dış mekanlarda özgürlük sağlayan Casper Nirvana laptoplarında yüksek kapasiteli bataryalar bulunur. 13 saate kadar yeniden şarj etme ihtiyacı yaşamadan bilgisayar ile çalışma olanağı tanıyan bu bataryalar, oldukça uzun ömürlüdür. Öte yandan Casper Nirvana özellikleri laptop modeline göre kişiselleştirilebilir. Özellikle bazı tasarımlarda depolama alanından işletim sistemine kadar pek çok detay kullanıcılar tarafından seçilebilir. Böylece hem özelleştirilmiş bir bilgisayar kullanma deneyimi yaşanır hem satın alınan Casper Nirvana laptop’tan maksimum fayda sağlanır.

Yüksek Performanslı Casper Nirvana Modelleri

Teknik özellikler, konsept ve uygun kullanıcı kitlesine göre üretilen Casper Nirvana laptoplar, ortalama 2.5 GHz CPU hızıyla akıcı kullanım sağlar. Hitap ettiği kullanıcı profili fark etmeksizin yüksek performans göstermesi için üretilen Casper Nirvana laptop modelleri, uyumlu bileşenleriyle uzun yıllar kullanıma uygundur. Yeni nesil işlemci, yüksek RAM kapasitesi, okuma-yazma hızı yüksek SSD’ler ve gerçekçi görseller oluşturan grafik kartlarıyla dikkat çeken Casper Nirvana notebooklar, açılıştan ağır program kullanımına kadar her durumda hızıyla fark yaratır. FreeDos ve Windows 11 işletim sistemi alternatiflerine sahip olan Casper Nirvana notebook modelleri, kullanıcılara farklı işletim sistemleri ile sunulur. Öte yandan FreeDos başka bir ifadeyle işletim sistemi yüklü olmayan Casper Nirvana notebook modelleri de bulmak mümkündür. Casper Nirvana serisinde ürün bazında değişen önemli özelliklerden diğeri ekran boyutu seçenekleridir. İleri seviye kullanıcılara özel olarak tasarlanan Casper Nirvana cihazlarında genellikle 15.6 inç ekrana yer verilirken günlük kullanıma uygun olanlarda ise 14 inç ekran seçeneği bulunur.

Gümüş grisi, siyah, gri gibi renk seçenekleriyle öne çıkan Casper Nirvana serisi, kullanıcılara tarzını yansıtan bilgisayara sahip olma olanağı tanır. Zarif ve sade tasarımlarıyla benzerlerinden ayrılan Casper Nirvana ürünleri, 19. 2 mm’den başlayan kalınlıklarıyla ince bir kitap formundadır. Öte yandan ideal boyutları, Casper Nirvana cihazlarını daha kolay taşınabilir hale getirir. Böylece kullanıcılar seyahatlerin yanı sıra gün içinde de sahip olduğu Casper Nirvana ürününü yanında taşıyabilir. Model bazında değişen Casper Nirvana özelliklerinden biri de batarya kapasiteleri ve buna bağlı değişen şarj süreleridir. Konforlu bir batarya dolum süreci sağlaması için şarj adaptörü ile birlikte kullanıcılara sunulan Casper Nirvana cihazları, kısa sürede yeniden kullanılabilecek kadar enerji depolar. Wi-Fi bağlantı teknolojisiyle bir araya gelen uzun batarya ömrü, kullanıcılara diledikleri yerde diledikleri kadar online olma avantajı sağlar. Üstelik yeni nesil ses teknolojileriyle desteklendiğinden Casper Nirvana kullananlar, sinematik ses deneyimi ile içerik izleme, müzik dinleme ve video oyun oynama deneyimi yaşar.

Casper Nirvana Avantajları

İşletim sistemli ve FreeDos seçenekleriyle ayrıcalıklı bir kullanım süreci sağlayan Casper Nirvana serisi, hızlı, uzun süre enerjisi tükenmeyen, takılma-donma sorunu olmayan ve yeni nesil bağlantı teknolojilerini destekleyen zarif cihazlardan meydana gelir. Nirvana serisinde yer alan taşınabilir bilgisayarların kullanıcılara sağladığı avantajlar ise şöyle sıralanabilir:

Casper Nirvana Fiyatları

Farklı kullanıcı profillerine uygun şekilde üretilen çok sayıda dizüstü bilgisayardan oluşan Casper’ın Nirvana serisi, ulaşılabilir fiyatlarıyla öne çıkar. Benzerlerine kıyasla oldukça bütçe dostu olan Casper Nirvana laptop fiyatları bileşenler, desteklenen teknolojiler, tasarım özellikleri, batarya ömrü, konnektör türleri-sayısı gibi detaylara göre belirlenir. Dolayısıyla günlük kullanıcılar için tasarlanan Casper Nirvana ile farklı bilgisayar modelleri konseptine sahip olan Nirvana Casper fiyatları aynı düzeyde değildir. Aynı şekilde 14.1 inç ekranlı Casper Nirvana ile 15.6 inç ekranlı olan arasında da fiyat farklılıkları vardır. Bununla birlikte depolama alanı, RAM’i işlemci kapasitesi ve grafik kartı da Casper Nirvana fiyat seçeneklerini etkiler. Sahip olduğu teknolojiler ve sağladığı avantajlara kıyasla uygun düzeyde olan Casper Nirvana indirim ve kampanyalar sayesinde daha bütçe dostu olur. Siz de Casper Nirvana en ucuz modellere ulaşmak için Akakçe’nin fiyat sıralaması özelliğinden yararlanabilir, dilediğinizi tercih ederek ayrıcalıklı koşullarda sipariş oluşturabilirsiniz.