IPS Monitör

IPS Monitör Fiyatları

812 farklı IPS Monitör için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Panel TipiIPS
 • Yenileme Hızı144 Hz
 • Yenileme Hızı165 Hz
 • Ekran Boyutu24 inç
 • Ekran Boyutu27 inç
 • Çözünürlük FormatıQHD
 • Çözünürlük Formatı4K
 • Panel TipiVA
 • Tepki Süresi0.5 ms
 • Tepki Süresi1 ms
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 34 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Panel TipiIPS
Fiyatı 0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 12.000 TL 12.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterEkran BoyutuTümünü GösterÇözünürlük FormatıYenileme HızıTümünü GösterPanel TipiÇözünürlükTepki SüresiSeriGörüntü TeknolojisiKullanımEn Boy OranıKontrast OranıPiksel YoğunluğuPiksel AralığıTipik ParlaklığıMaksimum ParlaklıkBit DerinliğiGenişlikDerinlikAğırlıkYükseklikÜrün PuanıEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (812)

Kablosuz Gaming Kulaklık Oyuncu Direksiyonu 165 Hz Monitör 144 Hz Monitör 27 inç Monitör 240 Hz Monitör QHD Monitör 1 ms Monitör 24 inç Monitör 170 Hz Monitör 180 Hz Monitör 4K Monitör

En Çok Karşılaştırılan Monitörler

IPS Monitör

Grafik ve görüntü teknolojisinin gelişmesiyle birlikte ortaya çıkan elektronik cihazlar farklı alanlarda sıklıkla tercih edilir. Kullanıcıların özel bir deneyim yaşaması için tercih edilebilecek birçok farklı elektronik cihaz bulunur. Görüntü teknolojisi söz konusu olduğu zaman ilk akla gelen cihazlardan biri olan monitörlerin üretimi farklı markalar tarafından yapılır. Özellikleri ve kullanım alanları çeşitlilik gösteren ürünlerin farklı türleri vardır. Kusursuz ve kaliteli görüntü için tasarlanmış olan IPS monitör çeşitleri öne çıkan modeller arasında yer alır. Farklı açılardan net ve gerçekçi bir görüntü almak için kullanılabilecek monitörler, ileri seviye özellikleriyle dikkat çeker. Bilgisayar oyunlarındaki görüntü kalitesinin yükselmesi için kullanabileceğiniz IPS teknolojili ekran panelleri ile önemli avantajlar elde edebilirsiniz. Teknoloji markaları tarafından geliştirilen üst düzey ekranlardaki görüntü kalitesi yüksektir. Eski model monitörlerde istenilen görüntü kalitesinin yakalanamaması ve farklı açılardan bakıldığı zaman renklerin değişmesi gibi sebeplerden dolayı yeni ürünler üretilmiştir. Teknolojisinin gelişmesiyle birlikte LED aydınlatma özelliği ile birlikte üretilen ekran panelleri, renk farklılıklarının önüne geçer. LED özellikli kaliteli ürünlerin üretiminde farklı detaylara yer verilir. En iyi IPS monitör çeşitlerini satın almak isteyenler için farklı alternatifler vardır. Büyüklükleri ve özellikleri değişim gösteren kaliteli ürünleri tercih ederek kaliteli ve gerçekçi bir görüntü deneyimi yakalayabilirsiniz.

IPS Monitör Özellikleri Nelerdir?

Monitör çeşitlerinin gelişmeye devam etmesiyle birlikte sektörün öncü markaları tarafından üretilen teknolojik cihazların farklı özellikleri bulunur. Renk derinliğinin yakalanması ve görüntü kalitesinin yükselmesi için kullanılabilecek cihazlarda LED teknolojisine de yer verilir. Ekran panellerinin özellikleri söz konusu olduğunda öne çıkan noktalardan biri de LED teknolojisidir. IPS LED monitör çeşitleri gerçeğe yakın görüntü ve renkleri sunduğu için kullanıcıların beğenisini kazanan ürünler arasında yer alır. Bilgisayarda oyun oynama ve film izleme gibi farklı aktivitelerdeki görüntü kalitesinin artmasını sağlayan cihazlar çeşitli boyutlarda üretilir. IPS monitör 24 inch çeşitleri kaliteli görüntü için tercih edilebilecek ürünlerden biridir. Ekrandaki renklerin daha canlı ve gerçekçi olması için kullanılabilecek ürünler, sahip olduğu özelliklerle kullanıcı deneyimini ileriye taşır. IPS teknolojisi ile üretilen monitörlerin bazı özellikleri şu şekildedir;

IPS Monitör Kullanmanın Avantajları

LED aydınlatma teknolojisi ile üretildiği için üst düzey özelliklere sahip olan IPS monitörlerin diğer cihazlara göre çeşitli farklılıkları vardır. Kullanılan panel tipine bağlı olarak diğer monitörlere göre daha yüksek görüntü kalitesi alınır. IPS LCD monitör çeşitleri söz konusu olduğunda birbirinden farklı büyüklüklerdeki modeller ön plana çıkar. Görüntü teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte kullanıcılar tarafından IPS monitör nedir araştırmaları yapılır. Oyunların grafik özelliklerinin yükselmesi sonucu önem kazanan monitörlerde yeni nesil teknolojiler kullanılır. Yenilikçi tasarımlarla hazırlanan ürünlerde diğer cihazlara oranla daha yüksek kalitede görüntü ve renk deneyimi sağlanır. Diğer cihazlarda farklı açılardan bakıldığı zaman görüntü kalitesi ve renk canlılığı düşerken yeni nesil 2K IPS monitör ekran panellerinde bu tür olumsuzluklar engellenir. Yeni nesil ekranlarda renk kalitesinin yanı sıra güç tüketimi alanında da önemli avantajlar vardır. Düşük güç tüketimi avantajı sunması sebebiyle kullanıcıların beğenisini kazanan IPS OLED monitör çeşitleri son dönemlerde sıkça tercih edilir. Bulanık görüntülerin oluşmaması için tercih edebileceğiniz farklı boyutlardaki monitörlerle çeşitli avantajlar sağlayabilirsiniz. Bilgisayarınıza uygun özelliklerdeki ürünleri satın alarak kaliteli bir kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kaliteli IPS Monitör Çeşitleri

Görüntü teknolojisi alanında önemli gelişmelerin yaşanması ile birlikte farklı özelliklerde üretilen birçok ekran bulunur. Modern özellikleriyle öne çıkan ve kullanıcıların ilgisini çeken IPS ekran teknolojisi yüksek görüntü kalitesi sağlar. Diğer ekran panellerine göre birçok üst düzey özelliği bulunan yenilikçi teknoloji ile üretilmiş cihazlar vardır. Cihazların boyutları ve teknik özellikleri değişim gösterir. IPS monitör 27 inch çeşitleri kullanıcıların beğenisini kazanan modeller arasında yer alır. 27 inç IPS monitör çeşitlerini ayrıntılı bir şekilde inceledikten sonra beğendiğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz. Birçok alanda kullanabileceğiniz cihazlar ile birlikte üst düzey görüntü kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz. Ürünlerin özelliklerinin değişmesine sebep olan noktalardan biri de saniyede yapılabilen tazeleme oranıdır. Hz olarak adlandırılan özellikler, ekranlardaki görüntü kalitesi ve performans için oldukça önemlidir. 144 Hz IPS monitör modelleri gelişmiş oyunlarda üst düzey performans sağlar. 75 Hz 1 ms IPS monitör çeşitleri gecikmeleri en aza indirdiği için öne çıkan modeller arasında yer alır. Siz de istediğiniz boyutlardaki kaliteli ekranları satın alarak farklı oyunlarda üst düzey performans sağlayabilirsiniz. Üst düzey özellikler ile üretilen lazer yazıcı modelleri için de Akakçe’den ürün ve fiyat araştırması yapabilirsiniz.

IPS Monitör Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Görüntü performansı ve kullanıcı deneyimi söz konusu olduğunda tercih edilecek monitörün özellikleri oldukça önemlidir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte üst düzey grafiklerle tasarlanan oyun ve film gibi içeriklerdeki görüntü kalitesinin yükselmesi için kaliteli ekranların tercih edilmesi gerekir. Monitör seçiminde ilk olarak ekranın boyutlarına ve tazeleme süresine dikkat edilmelidir. IPS ekran monitör çeşitleri 24,27 ve 32 inç gibi boyutlarla üretilir. Geniş ekranlı modelleri tercih etmek isteyen kullanıcılar için IPS monitör 32 inch çeşitleri öne çıkar. 32 inç IPS monitör modelleri geniş ekran boyutunun yanı sıra yüksek kalitesi ile tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Bir saniye içinde gerçekleştirilen tazeleme oranı da ekranların kalitesi için önemli olan noktalardan biridir. 75, 120, 144 ve 240 Hz ekranlar son dönemlerde birçok marka tarafından sıkça üretilir. 75 Hz IPS monitör birçok alanda avantajlı bir şekilde kullanılabilir. Üst düzey performans ve gerçekçi renk deneyimi yakalamak isteyenler için 240 Hz IPS monitör çeşitleri öne çıkar. Kaliteli cihazlar arasında yer alan 165 Hz IPS monitör modelleri de kullanıcıların beğenisini kazanan bir diğer seçenektir.

Farklı Bütçelere Uygun IPS Monitör Modelleri Akakçe’de

Elektronik cihazların gelişmesiyle birlikte yayıncılık, oyun oynama, film izleme ve grafik tasarımı gibi alanlarda kullanılabilecek monitörler gelişmiş özelliklerle üretilir. Yenilikçi teknoloji ile üretilen monitörler geniş fiyat yelpazesinde satışa sunulur. IPS monitör fiyatları marka, model, ekran boyutu, çözünürlük ve tepkime oranı gibi özelliklere bağlı olarak değişim gösterir. Ekran boyutu ve tasarımı gibi etkenler fiyatların değişmesindeki önemli unsurlar arasında yer alır. IPS kavisli monitör çeşitleri şık ve ergonomik tasarımlarıyla öne çıkan modellerdir. Full HD IPS monitör çeşitleri yüksek görüntü kalitesi sunması sebebiyle sıkça tercih edilir. Oyun ve film gibi aktivitelerde yüksek performans isteyenler için tasarlanan kaliteli modeller uygun fiyatlarla satışa sunulur. Curved IPS monitör modelleri yüksek oyun performansı için tercih edilebilir. En ucuz IPS monitör modellerini satın almak isteyenler için birçok seçenek vardır. Kaliteli ekranların yanı sıra Access Point fiyat avantajlarıyla da beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun ürünleri satın almak için kullanıcıların IPS monitör tavsiye ve yorumlarını inceleyebilirsiniz. Siz de ucuz IPS monitör çeşitlerini satın almak için Akakçe'deki indirim ve kampanyaları takip edebilirsiniz.