24 inç Monitör

24 inç Monitör Fiyatları

133 farklı 24 inç Monitör için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Ekran Boyutu24 inç
 • Yenileme Hızı144 Hz
 • Yenileme Hızı165 Hz
 • Ekran Boyutu27 inç
 • Çözünürlük FormatıQHD
 • Çözünürlük Formatı4K
 • Panel TipiIPS
 • Panel TipiVA
 • Tepki Süresi0.5 ms
 • Tepki Süresi1 ms

Önceki Sayfa: 1 / 6 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Ekran Boyutu24 inç
Fiyatı 0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 12.000 TL 12.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterEkran BoyutuTümünü GösterÇözünürlük FormatıYenileme HızıTümünü GösterPanel TipiÇözünürlükTepki SüresiSeriGörüntü TeknolojisiKullanımEn Boy OranıKontrast OranıPiksel YoğunluğuPiksel AralığıTipik ParlaklığıMaksimum ParlaklıkBit DerinliğiGenişlikDerinlikAğırlıkYükseklikEnerji SınıfıÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (133)

144 Hz Monitör 165 Hz Monitör 27 inç Monitör IPS Monitör 240 Hz Monitör 1 ms Monitör QHD Monitör 170 Hz Monitör 4K Monitör 0.5 ms Monitör 32 inç Monitör 180 Hz Monitör

En Çok Karşılaştırılan Monitörler

24 İnç Monitör

Baktığı ekranda izlediği ya da yansıttığı içerik ne olursa olsun geniş ve kaliteli sonuçlar almak isteyenler için üretilen 24 inç monitör seçenekleri, birçok marka tarafından kullanıcılarla buluşmaktadır. Üretici markalar, birçok noktada gelişmiş özellikte ürünler sunar. Ölçüleri, sunduğu deneyimleri, kullanım biçimleri ve fiyat seçenekleriyle dijital dünyada konumlanan e - ticaret siteleri ile ürünlerini satışa çıkarırlar. Söz konusu ürünlerde yer alan kullanım özelliklerini araştırdıktan sonra satın alma gerçekleşir. Pek çok marka bu anlamda ekran parlaklığı, boyutu, çözünürlüğü, kurulumu gibi noktalarda göz ardı etmeden imkanlar sağlar. İster izleme etkinliğinizi gerçekçi deneyimlerle birleştirmek isteyin, isterseniz de oyun tecrübenizi üst seviyelere taşımak isteyin; 24 inç boyutlu monitörler tam anlamıyla bu ihtiyaçlarınız için tasarlanır. Genel olarak yapımı ve tasarımında üstün opsiyonlar kullanılır. Bu sayede kurulum ve kullanım esnasında da zaman ve etki kazanabilmeniz mümkün. Piyasada yer alan 24 inç led monitör çeşitleri, ekran parlaklığını minimum seviyeye indirerek baş ağrısı ve göz yorulması gibi problemlerin yaşanmasını engeller. Yanı sıra 24 inç pc monitör seçenekleri ise ekranların bilgisayar üzerinden kullanılmasını mümkün hale getirir. Pc modellerinde sunucu özellikleri de oldukça önem arz eder. Pc, led, ıps ve daha pek çok özelliğe sahip monitör modellerini güvenilir e - ticaret sitelerinden biri olan Akakçe’de inceleyebilirsiniz.

24 İnç Monitör Özellikleri Nelerdir?

Günümüzde daha çok oyunlar için kullanılan 24 inç monitör modellerinin birçok özelliği bulunur. İlk olarak 24 inç monitör 144hz gibi görüntü özelliklerinden başlayarak daha düşük ve daha yüksek seçenekleri de bulunur. Bu seçenekler arasında 24 inç 60 hz monitör modelleri de vardır. Kullanıcılar tarafından oldukça sevilen ve benimsenen oyunları oynamak için yeterli seviyede cihazlar üretilir. Popüler oyunları profesyonel bir şekilde oynamayı isteyen kullanıcılar, bu anlamda özellikleri hakkında derin araştırmalar yapar. Birçok ünlü markanın ürününü Akakçe ile inceleyebilir ve sizin ihtiyacınıza en uyumlu olan modeli tercih edebilirsiniz. Sitede yer alan ürünlerin marka çeşitliliği olduğu kadar renk seçenekleri de oldukça çeşitlidir. Bunlar arasında 24 inç beyaz monitör modeli; tercih edilen ürünlerin en klasiği ve beğenileni olarak bilinir. Bunun dışında siyah ve gri gibi çok tercih edilen renkler de vardır. Boyutu 24 inç 2k monitör olan ürünleri tercih ederken kullanmayı istediğiniz ortamın özelliğini de belirlemeniz, oldukça önemlidir. Sonuçta ürünlerin dış yapısının renk çeşitliliği ile ve ekran özellikleri ile büyüleyici etkilere sahip olabilirsiniz.

24 İnç Monitör Çeşitleriyle Yüksek Performans

Monitörlerin seçiminde ölçüler, bilhassa büyük önem teşkil eder. Ürünlerin ait olduğu ölçüler, sizin kullanım ihtiyacınıza uygun olmalıdır. Bu anlamda üretici markalar birçok farklı ihtiyaç için ürünlerini kullanıcılara sunarlar. 24 inç monitör ölçüleri bu anlamda pek çok oyun sever için uygundur. Boyutu oyun esnasında yeterli olurken yanı sıra çözünürlük noktasında da kişilerin beklediği etkileri sunar. Beklenen kaliteli görüntü performansı yalnızca oyun severler için gerekli değildir. Aynı zamanda çeşitli film, belgesel ve dizi izleme deneyimleri için de ölçüler yeterli görülür. 24 ekran monitör çeşitleri, kullanıcıların yüksek bir çözünürlük avantajını elde etmesini sağlar. Bu sayede sıklıkla tercih sebebi olan modeller, birçok yaşam alanında kullanılır. Ürünlerin tercih edilmesinin birçok performans özelliği olduğu kadar fiyat anlamında da kabul edilir sebepleri bulunur. 24 inç monitör ucuz fiyat seçenekleri araştırıldığında pek çok modelle karşılaşılabilir. Memnuniyetini dile getiren kullanıcıların 24 inç monitör tavsiyesi konulu yorumlarını okumak için Akakçe’yi ziyaret edebilirsiniz.

Gerçekçi Bir Deneyim için 24 İnç Monitör

Oyun oynarken ya da kaliteli bir içerik izlemek isterken elbette ki göze çarpan ilk şey ekranın özellikleridir. Bu anlamda kullanılan monitör iyi bir deneyim için oldukça önemlidir. Gerek popüler bir oyun deneyimi yaşarken gerekse de içerik izleme tecrübesi yaşarken monitörün sunduğu gerçekçilik dikkat konusu olur. Alınan deneyimin yapay olmaması için birçok marka ince ve kavisli tasarımlar uygulamayı tercih eder. 24 inç monitör kavisli ve ince olması ortaya çıkan görüntülerin üstün bir şekilde aktarılmasını sağlar. Bu anlamda birçok markanın 24 inç monitör curved serisi bulunur. Kullanıcıların da sıklıkla satın aldığı bu özelliğe sahip ürünler, ulaşılabilir fiyat aralıklarındadır. Ucuz 24 inç monitör ürünlerine sahip olmak isteyen kullanıcılar, bir piyasa araştırması yaptıktan sonra alışverişlerini avantajlı bir şekilde tamamlarlar. Markaların ulaşılabilir fiyatları, görüntü ve içerik kalitesine herkesin sahip olma imkanını verir. Bu anlamda sık tercih edilen modellerden biri olan 24 inç ıps monitör seçeneği, kullanıcıların beğendiği modeller arasındadır. Uygun fiyatlı olduğu kadar gerçekçi kaliteler sunan ürünleri Akakçe üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

24 İnç Monitör Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Boyutları, yükseklik ayarları, kullanılacak yeri, tasarımı, tepki süresi, panel ve fiyatları gibi birçok noktada derin araştırmalar yapmak konusunda dikkatli olmanız önemlidir. Zira yaşam alanında uzun bir süre kullanacağınız ürünlerin tüm opsiyonlarının sizin için uygun olduğuna emin olarak seçim yapmak memnuniyetinizi artırır. Markaların ürettiği 24 inç ekran modellerinin kullanacağınız alanın boyutuna uygun olmasına oldukça dikkat etmeniz gerekir. Bunun için ilk etapta hem kendi alanınızı hem de tercih edeceğiniz ürünün boyutlarını hesaplamanız tavsiye edilir. 24 inç monitör 1ms ve daha pek çok aralığına sahip çeşitlerin ölçümünü bilmek de sizin için önem teşkil eder. Ürünleri kullanırken kontrol tam anlamıyla sizde olduğu için olası kriz anlarında ilk müdahaleyi yapmak anlamında monitörünüzü iyi tanımanız önemlidir. Bu noktada ürünü tercih etmeden önce 24 inch monitör tavsiyesi yorumlarını inceleyebilirsiniz. Böylesi bir inceleme yapmak ürünü sizden önce deneyimleyen kişilerin tavsiyelerini almak anlamında mühimdir. Yanı sıra en ucuz 24 inç monitör seçeneklerinin kullanıcı yorumları ve özelliklerini Akakçe’den inceleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

24 İnç Monitör Modelleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Kullanıcıların merak ettiği noktalardan biri de 24 inç monitör fiyatlarıdır. Akakçe ile 24 inç monitör en ucuz çeşitlerinden başlayarak fiyatı artan modellere kadar filtreleyebilirsiniz. Kusursuz görüntü imkanı sunan 75hz 24 inç monitör modellerinin gerek görsellerini gerekse de teknik özelliklerini filtrelediğiniz sayfada seçim yaparak inceleyebilirsiniz. Bunun dışında markaların üstün modellerinden biri olan 240hz 24 inç monitör modellerini de aynı şekilde birçok markanın ürünlerini sıralayarak görüntüleyebilirsiniz. Çığır açan dış yapısı ve görüntü tasarımından başlayarak daha uygun seçeneklere kadar inceleme yapabilmeniz mümkün. En iyi 24 inç monitör modelleri arasından seçim yaparken kullanım alanınıza uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Sizin için en uyumlu tercih olan ürünü bulmak için gerekli ölçümleri sağladıktan sonra kusursuz sonuçlar almanız oldukça mümkün. Ayrıca bilgisayar kasası fiyatlarına da ulaşabilirsiniz. Tüm bu seçimleri Akakçe ile sağlayabilirsiniz. İstediğiniz çözünürlük, boyut, led, ayarlarını seçim yaptıktan sonra pratik bir şekilde tercihinizi yapabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz dış tasarım rengini ve boyut tercihlerini seçtikten sonra gerçekçi görüntü tecrübesine sahip olabilirsiniz. Grafiklerin çok daha gerçekçi ve net görüntüler sunmasını sağlayan 24 inç monitörlere Akakçe ile güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.