Soğutucu Sprey

Soğutucu Sprey Fiyatları

51 farklı Soğutucu Sprey için fiyatlar listeleniyor.

Pic Solution Soğutucu Sprey Clorethyl Soğutucu Sprey Nexcare Soğutucu Sprey Arnica Soğutucu Sprey Clordetil Soğutucu Sprey Plusmed Soğutucu Sprey

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Sıcak KompresDeprem ÇantasıEcza DolabıPamukSıcak Su TorbasıVitamin ve MineralBalık YağıMaskeGlukozaminPic Solution Soğutucu SpreyClorethyl Soğutucu SpreyNexcare Soğutucu Sprey

En Çok İlgi Gören Soğutucu Spreyler

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Soğutucu Sprey Yorumları ve Önerileri

Soğutucu Sprey Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Soğutucu Spreyler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Soğutucu Sprey:

  1. Pic Solution Ice 400 ml
  2. Clorethyl 150 ml
  3. Nexcare 150 ml
  4. Pic Solution Ice 3'lü 400 ml
  5. Arnica Cool 75 ml Sogutucu Jel

Soğutucu Sprey

Soğutucu sprey, akut travmatik durumlarda kullanılmak üzere üretilen en önemli ilk yardım ürünleri arasında bulunur. Çantada kolay taşınabilir boyutlarda üretilen bu ilk yardım ürünleri, gerekli olan her an her yerde pratik bir şekilde kullanılabilir. Evde ve çantalarda bulunması gereken bir ilk yardım ürünü olan soğutucu özellikli spreylerden siz de satın alabilirsiniz. Farklı soğutucu sprey markaları tarafından üretilen seçenekler, farklı boyutları ve özellikleri sayesinde her türden ihtiyaca hitap eder. Piknikte, parkta, evde, okulda, plajda ve yaşanılan akut travmatik durumlara anında müdahalenin gerekli olduğu anlarda kullanılan bu ürünleri satın alarak ihtiyaç halinde kullanabilirsiniz. Son derece uygun fiyat seçenekleriyle de kullanıcıların beğenisini kazanan ürün seçenekleri; bu nedenle toplu bir şekilde satın alınabilir. En iyi soğutucu sprey markası için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz.

Soğutucu Sprey Nedir?

“Soğutucu sprey nedir?” sorusu bu ürünü ilk kez kullanacaklar tarafından merak edilebilir. Sıvılaştırılmış gazların yüksek basınçla elde edilmesi sonucu imal edilen sprey, uygulandığı alanda cilt ısısını anında düşürerek tedavi amaçla kullanılır. “Soğutucu sprey ne işe yarar?” sorusuna ise akut travmatik durumlarda vücuda uygulanır şeklinde yanıt verilebilir. Özellikle spor aktiviteleri sırasında meydana gelen ezilme, çarpma, burkulma ve benzeri durumlarda yaygın bir şekilde kullanılır. Bunun yanında enjeksiyon öncesinde yüzeysel anestezi gerçekleştirmede ve diğer küçük cerrahi girişimlerde tercih edilir. Eklemlere uygulanacak enjeksiyon işlemlerinde de sıklıkla tercih edilen bu spreyler, iğnenin acısını büyük oranda azaltır. Bunun yanında fizik tedavi uygulamaların ve myofasial ağrı sendromunda kullanılan spreyler, hastaların hayat kalitelerinin artmasına yardımcı olur ve tedavi sürecini büyük oranda kolaylaştırır. Bu özel sprey içerikler, acil durumlarda etkilenen bölgeye anında uygulanmalıdır. Aksi takdirde etkili olmayabilir. Üretici markalar tarafından doğaya zarar vermeyen gazlar kullanılarak üretilen soğutucu spreyler, vücutta toksik etki yaratmaz. Oldukça etkili ve hayat kurtaran bir ilk yardım ürünü olan bu ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Soğutucu Sprey Çeşitleri ve Özellikleri

Soğutucu sprey çeşitleri farklı içeriklerde üretilir. Bunlardan biri olan sporcu soğutucu sprey çeşitleri; spor aktiviteleri anında yaşanan tüm sakatlıklarda kullanılır ve yaşanan sakatlığın tedavisini kolaylaştırır. Yaygın olarak kullanılan futbolcu soğutucu sprey de en çok kullanılan seçenekler arasında ilk sıralarda yer alır. Kaslara odaklı bir içerik sunan bu soğutucu spreyler, kaslarda yaşanan travma, zedelenme, spazm ve koma gibi durumlarda ilk müdahalenin yapılmasına olanak tanır. Bu ürünler, sakatlık yaşayan sporcuların acısının anlık olarak azalmasına yardımcı olur. Sporculara özel kullanılan bu spreyler aynı zamanda alınan küçük darbeleri de etkisiz kılmak amacıyla uygulanır. Bunun yanında ürün çeşitleri arasında lazer için soğutucu sprey de bulunur. Tüm epilasyon uygulamalarında kullanılan bu sprey içeriği, işlem öncesi kıl köklerine püskürtülür. Böylelikle lazer işleminde duyulacak ağrı bir miktar hafifletilmiş olur. Acı veren bir işlem olan epilasyon uygulamalarını konforlu kılan bu spreylerin uygulanışı yapılan epilasyon işlemine göre farklılık gösterir. Ağda için kullanılan spreyler, tüy diplerine uygulanır ve bu bölgenin acısını azaltır. Bunun yanında lazer için soğutucu sprey, cildin geneline uygulanır ve cihazın tenle teması halinde yaşanabilecek ağrıları azaltır. Tüm bu içeriklerin yanında piercing soğutucu sprey çeşitleri de bulunur. Piercing uygulamalarını büyük oranda kolaylaştıran bu spreyler kısa sürede başarılı sonuçlar verir. Sağlıklı bir yaşam için çantanızda yer açmanız gereken bir diğer ürün de kinesio bant çeşitleridir. Kas dokularında meydana gelen zedelenmelerin giderilmesinde yardımcı olan bu bantlar, vücutta yaşanan kas ağrılarının dindirilmesini de sağlar.

Soğutucu Sprey Ne İşe Yarar?

Soğutucu sprey kullanımı sırasında bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir. Aksi takdirde spreyin etkisinden faydalanamayabilirsiniz. Hızlı soğutucu sprey ve diğer seçenekleri doğru kullanarak istediğiniz verimi alabilirsiniz. Bu ürünler farklı şekilde fayda sağlayabilir. Soğutucu spreyin avantajları şu şekilde sıralanabilir:

Bu detaylara dikkat ederek soğutucu spreyi en doğru şekilde kullanabilir ve yaşanan sakatlıklara anında müdahale edebilirsiniz. Bu ürünlerin tümünü ilk yardım ürünleri kategorisinde bulabilir ve fiyat özelinde bir listeleme yaparak bütçeniz doğrultusunda satın alabilirsiniz.

Soğutucu Sprey Ne Zaman ve Nasıl Kullanılır?

Soğutucu sprey kullananlar bu ilk yardım içeriğini genellikle sakatlanma ve yaralanmanın yaşandığı ilk anlarda kullanmaya özen gösterir. Soğutucu spreylerin en önemli özelliği de zedelenme yaşanan dokuya anında müdahale etmek ve bölgedeki sıcaklığı düşürerek tedavi sürecini hızlandırmaktır. Etkili bir işleve sahip olan bu medikal tedavi ürünleri her evde mutlaka bulunmalıdır. “Soğutucu sprey ne kadar etkili?” sorusu bu ilk yardım ürünü hakkında sıklıkla merak edilir. Doğru zamanda ve doğru miktarda kullanıldığında oldukça etkili olan bu spreyleri doğru kullandığınızdan emin olmalısınız. Spreylerin doğru kullanımı için darbelerden ya da travmadan etkilenen bölgeye yaklaşık 5 ila 10 cm uzaktan sıkılarak uygulamalı ve bu uygulamayı yaşanan darbe durumunun hemen ardından gerçekleştirmelisiniz. Ürünün nasıl kullanıldığıyla ilgili daha kapsamlı bilgi edinmek istiyorsanız ürünü sizden önce kullanan kullanıcılar tarafından yapılan soğutucu sprey yorumlar ve değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. Ürünün kalitesini de vurgulayan bu konu özelinde yapılan değerlendirmeleri okuyarak gereken bilgileri edinebilir ve bu bilgiler doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Bunun yanında ürünlerin en ucuz fiyat seçeneklerini nereden bulabileceğiniz konusunda da yorum ve değerlendirmelere göz atabilirsiniz. Böylelikle hem kendiniz hem de aileniz için en doğru sprey içeriğini satın alabilir ve tüm outdoor aktivitelerini hem güvenli hem de konforlu kılabilirsiniz.

Soğutucu Sprey Fiyatları ve Kampanyaları Akakçe’de!

Soğutucu sprey fiyat aralıkları ürününü markasına, özelliğine, kalitesine ve miktarına göre farklılık gösterir. Satışa sunulan soğutucu sprey 200 ml, 400 ml boyut seçenekleri hem en ucuz hem de en kullanışlı miktarı satın almanızı sağlar. Tam da bu aşamada “Soğutucu sprey nereden alınır?” sorusu akıllara gelir. Bu sorunun yanıtı için kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. “Soğutucu sprey nerede satılır?” sorusu kadar merak edilen fiyat aralıkları hakkında kapsamlı bilgiyi Akakçe ile edinebilirsiniz. Bu sistemin sunduğu fiyat listesi ile ürünlerin hem satış fiyatlarını hem de indirim oranlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir ve ardından kapsamlı bir fiyat karşılaştırma işlemi yapabilirsiniz. Böylelikle ihtiyacınıza uygun olan içeriği en ucuzu fiyat aralıklarıyla satın alabilirsiniz. Bu en ucuz fiyat aralıklarını değerlendirerek ihtiyacınıza uygun olan sprey içeriğini toplu bir şekilde de satın alabilirsiniz. Bunun yanında evinizin konforunda masaj deneyimi yaşamak istiyorsanız ve masaj koltuğu fiyatları seçeneklerini merak ediyorsanız aynı sistemi kullanabilirsiniz. Çok sayıda model ve fonksiyon sunan koltuklar arasından hem beklentinizi karşılayan hem de bütçenizi sarsmayan masaj koltuğunu satın alabilir ve evinizin en özel köşesini masaj salonuna dönüştürebilirsiniz. Böylelikle yoğun ve yorucu geçen rutin hayatınıza kısa bir mola verebilir ve evinizin konforunda tüm kas ağrılarınızdan anında kurtulabilirsiniz.