Mesh Nebulizatör

Mesh Nebulizatör Fiyatları

31 farklı Mesh Nebulizatör için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL TaşınabilirSessizKompresörlüŞarjlıMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Türü: Mesh Kaydet

Fiyatı
- 0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü
Markası Özellikler Türü Mesh Ağırlık Derinlik Genişlik Güç İlaç Kabı Kapasitesi Nebulizasyon Kapasitesi Yükseklik Ses Seviyesi Ürün Puanı

Kompresörlü Nebulizatör Mini Nebulizatör Pilli Nebulizatör Sessiz Nebulizatör Şarjlı Nebulizatör Taşınabilir Nebulizatör Ultrasonik Nebulizatör

En Çok Karşılaştırılan Nebulizatörler

Mesh Nebulizatör Sıkça Sorulan Sorular

Mesh Nebulizatör

Mesh nebulizatör, elektrik enerjisiyle titreşim oluşturarak sıvı formdaki ilacı buhara dönüştüren ve ilacın solunum yoluyla alınmasına imkan tanıyan bir üründür. Bronşit, astım, nefes darlığı, koah vb. akciğer rahatsızlıklarının tedavi sürecinde yaygın şekilde kullanılan mesh nebulizatör yalnızca yetişkinlerin değil, çocukların kullanımına da uygun olarak tasarlanır. Geliştirilen özel mesh teknolojisi sayesinde aerosol buharı haline getirilen ilaç, akciğerlere hızlı ve etkili şekilde ulaştırılır. Mesh nebulizatör yüksek dozdaki ilaçların bile vücuda hızla iletilebilmesini sağlayan yapısı ile öne çıkar. Yarattığı titreşim, hazneye eklenen ilacın hemen hepsinin akciğere aktarılmasına, bu sayede de tedavinin çok daha etkili olmasına yardımcı olur. Mini tasarımı, ergonomik yapısı ve sessiz çalışma özelliği sayesinde evde, ofiste, seyahatte rahatlıkla kullanılabilir. Bireysel kullanım için son derece ideal olan mesh nebulizatör modellerini Akakçe ile inceleyebilmeniz, ardından ihtiyacınıza uygun seçeneği kolayca bulabilmeniz mümkündür. Zengin ürün yelpazesinden seçim yaparken kullanıcı yorumlarını dikkate alabilirsiniz.

Mesh Nebulizatör Özellikleri

Nebulizatör mesh cihazlarının öne çıkan, uygulama kolaylığı sunan pek çok özelliği bulunur. Kullanıcılara avantaj sağlayan mesh nebulizatör özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

Hem çocuklar hem de yetişkinlerin nebulizasyon uygulamasını rahatlıkla yapabilmesine olanak tanıyan mesh nebulizatör çeşitlerini Akakçe ile karşılaştırmalı inceleyebilme şansınız bulunur. Yorumlar sayesinde ürünü deneyimleyen kişilerin tavsiyelerini inceleyerek kendiniz için en iyi mesh nebulizatör seçeneğine daha hızlı karar verebilirsiniz.

Mesh Nebulizatör Nasıl Kullanılır?

Mesh nebulizatör nedir?” sorusunun cevabına ulaşan pek çok kişinin merak ettiği bir diğer konu ise mesh nebulizatör cihazlarının nasıl kullanılması gerektiğidir. Bu medikal cihazdan istenen verimin alınabilmesi için, yönergelere uygun hareket etmek fazlasıyla önemlidir. Mesh nebulizatör kullanımı şu şekildedir:

Doğru mesh nebulizatör uygulaması hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra sizlerin de ihtiyacınıza ve bütçenize uygun ürünü sipariş edebilme şansınız vardır. Güvenilir markalar tarafından tasarlanan cihazlar arasından seçim yaparken mesh nebulizatör tavsiye yorumlarından faydalanabilirsiniz.

Mesh Nebulizatör Nasıl Temizlenir?

Mesh nebulizatör cihazının temizliği, dikkat edilmesi gereken, önemli bir konudur. Medikal cihazın her uygulama sonrasında gerektiği şekilde dezenfekte edilmesi, içerisinde kalan ilaç birikintilerinin temizlenmesi ve bir sonraki kullanım için hazır hale getirilmesi gerekir. Rahat takılıp çıkarılabildiğinden kolayca dezenfekte edilen mesh nebulizatör temizliğine başlamadan önce ilk olarak, cihaz üzerinde yer alan ağızlık, maske gibi aksesuarlar çıkarılır. Parçalar cihazdan ayrıldıktan sonra haznenin içerisinde kalan ilacın boşaltılması gerekir. Ardından hazneye kaynatılıp ılıtılmış temiz su konur ve cihaz, mesh bölümünün etkili şekilde temizlenebilmesi için en az 1-2 dakika boyunca çalıştırılır. İşlem tamamlandıktan sonra ise ilaç kabı cihazdan çıkarılır ve iç-dış kısmı, sıcaklığı 40 dereceyi aşmayan, temiz, kaynatılmış suda iyice yıkanır. Bol suyla temizlenmiş olan hazne, mikrofiber bez yardımıyla kurulanır. İlaç kabını cihaza yeniden takmadan önce tamamen kuruduğundan emin olunması gerekir.

Mesh nebulizatör haznesinin ardından maske, ağızlık gibi aksesuarlar da mutlaka kaynatılmış su içerisinde iyice yıkanmalı ve sonrasında havlu kağıt üzerinde kurumaya bırakılmalıdır. Mesh tipi nebulizatör parçalarının temizliği sırasında pamuklu nesnelerin kullanılması kesinlikle tavsiye edilmez. Aksi takdirde, bu parçalara yapışan toz, tüy birikintileri, cihazın kullanılamaz hale gelmesine yol açabilir. Bununla birlikte, cihazın ilaç kabının ve aksesuarlarının yüksek ısıya maruz kalması sakıncalıdır. Yıkanan bütün parçaların tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra mesh nebulizatör saklama çantasına yerleştirilebilir ve bir sonraki kullanım için güvenle saklanabilir. Mesh nebulizatör cihazının nasıl temizlenmesi gerektiği ile ilgili detaylı bilgi edindikten sonra, ürün seçeneklerini ve fiyatları karşılaştırmalı inceleyerek kendiniz için en uygun modeli sipariş edebilme imkanınız bulunur. Mesh nebulizatörler gibi medikal ürünler ile beraber, çeşitli rahatsızlıkların tedavi sürecinde yaygın olarak kullanılan; baston, koltuk değneği, walker gibi araçlara da göz atabilir, farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Mesh Nebulizatör Kullanıcı Yorumları

Mesh nebulizatör yorumları incelendiğinde, ürünün çoğu kullanıcı tarafından olumlu geri dönüş aldığı rahatlıkla gözlemlenir. Cihazın, ufak yapısına rağmen yoğun buhar akışı sağladığının altını çizen pek çok kişi, sessiz çalışma fonksiyonundan da son derece memnun kaldığını belirtir. Hantal ve gürültülü olmadığından özellikle çocuklar için konforlu bir uygulama imkanı sağladığı sıklıkla vurgulanır. Bununla birlikte, kullanım esnasında priz ve kablo bağımlılığı olmaması mesh nebulizatör cihazının tam not alan fonksiyonları arasında yer alır. Tüketicilerin beğenisini kazanan mesh nebulizatör hakkında merak edilen daha pek çok sorunun yanıtına yorumlar sayesinde rahatlıkla ulaşılabilir, ürünle ilgili objektif değerlendirmeler incelenebilir. Birbirinden kaliteli, güvenilir markalar tarafından geliştirilen, çeşitli tasarımlara sahip mesh nebulizatörler arasından siparişinizi oluşturabilmeniz mümkündür.

Mesh Nebulizatör Fiyatları

Mesh nebulizatör fiyatları; makinenin ayarlanabilir titreşim hızına, ilaç haznesi kapasitesine, otomatik kapanma özelliğine vb. sahip olduğu pek çok fonksiyona göre farklılık gösterir. Cihazlar; 8 ml, 10 ml, 12 ml gibi, farklı ilaç haznesi kapasitelerine sahiptir ve mesh nebulizatör fiyat seçeneklerinin buna bağlı olarak değiştiği gözlemlenir. Benzer olarak, bazı mesh nebulizatör modellerinde otomatik kapanma, şarj göstergesi, zaman göstergesi vb. fonksiyonlar mevcut olduğundan, daha farklı fiyatlardan satışa sunulur. Farklı markalar tarafından geliştirilen mesh nebulizatörler ve özellikleri detaylı şekilde incelenebilir, ihtiyaca uygun ürün sipariş edilebilir. Fiyat seçenekleri karşılaştırmalı görüntülenerek kolaylıkla bütçeye göre tercih yapılabilir. Bununla birlikte, indirimlerden faydalanarak avantajlı fiyatlarla alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilmeniz de mümkündür. Sağlık problemlerinin düzenli takibini yapmak ve günlük yaşantıda neden olduğu olumsuzlukları minimuma indirebilmek için ortopedik malzeme, şeker ölçüm cihazı ve tens cihazı fiyatları da değerlendirilebilir.