Android TV

Android TV Fiyatları

500 farklı Android TV için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

55 inç / 140 cm50 inç / 127 cm4KFull HDOLEDQLEDAndroid TVGoogle TV 20232022Satıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 21Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:İşletim Sistemi: Android TV Kaydet

Fiyatı
- 0 - 5.000 TL5.000 - 7.000 TL7.000 - 9.000 TL9.000 - 11.000 TL11.000 TL üstü
Markası Özellikler Çözünürlük Formatı Ekran Boyutu USB Port Sayısı Çıkış Yılı Çözünürlük Görüntü Teknolojisi HDMI Giriş Sayısı İşlemci Çekirdek Sayısı İşletim Sistemi Android TV Ses Çıkış Gücü (RMS) Ağırlık Derinlik Genişlik Yükseklik Yenileme Hızı Dahili Depolama Bluetooth Versiyonu Seri SatıcıToplam 150 satıcı. Ürün Puanı Enerji Sınıfı

55 inç / 140 Ekran TV50 inç / 127 Ekran TV65 inç / 165 Ekran TV4K TVSamsung 4K TVLG 4K TVAndroid 4K TV43 inç / 109 Ekran TVLG OLED TVSamsung OLED TV32 inç / 82 Ekran TVSamsung 40 inç / 102 cm Televizyon

En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar

Android TV Sıkça Sorulan Sorular

Android Televizyon

İlk etapta akıllı telefonlar için tasarlanan işletim sisteminin geniş ekranlara uyarlanmış versiyonuna sahip Android TV, Android televizyon çeşitleri, izleme cihazlarının akıllı özelliğe sahip olmasını sağlar. Başka bir ifadeyle bu işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden internete bağlanarak online izleme platformlarına bağlanmak, oyun oynamak, sosyal medya hesaplarında gezinmek, elektronik kitap okuma hatta ofis bilgisayarına bağlanarak çalışmaya devam etmek mümkündür. Çoğunda yer alan akıllı kumanda ile pratik bir şekilde kontrol edilebilen söz konusu televizyonlar arasında Türkçe sesli komutlar ile kontrol edilebilen modeller de bulunur. Yerli ve yabancı markalar tarafından üretilen Android TV modelleri, yüksek görüntü ve ses kalitesi, surround ses teknolojisi, ortam ışığına göre parlaklık ayarlayabilen akıllı özellikleri ile beklentilerin ötesinde bir kullanıcı deneyimi vadeder. En uygun Android TV fiyatlarına ulaşabileceğiniz Akakçe sayesinde, cihaz fiyatlarını takip edebilir, güncel kampanyaları tam zamanında yakalayabilirsiniz.

Android TV Özellikleri

Yeni nesil teknolojiler sayesinde kullanıcılara beklentilerinden çok daha fazlasını sunan Android televizyonlar, marka ve modele göre farklı özelliklere sahiptir. Bu özellikleri sıralamadan önce “Android TV & televizyon nedir?” ve “Android TV ne işe yarar?” sorularına yanıt vermek gerekir. Söz konusu cihazlar, “Android işletim sistemli TV olup uydu kanallarının yanı sıra online izleme platformlarındaki çok sayıda içeriğe ulaşma, video oyunlar oynama, müzik dinleme, internet sitelerinde gezinme, ev güvenlik sistemlerine bağlanma, farklı elektronikleri kontrol etme gibi pek çok işleve sahip cihazlardır” olur. Android TV yorum ve değerlendirmelerinde vurgulanan en önemli özellik ise online içerikleri tüm dünya ile aynı anda full HD, QHD, 4K ve 8K çözünürlükler ile izleme avantajı sunmasıdır.

Marka bazında farklılık gösteren Android TV özellikleri arasında Chromecast teknolojisi bulunur. Bu teknoloji, söz konusu görüntü aktarıcıları akıllı mobil telefonlar ya da tablet bilgisayarlar ile kontrol edebilme olanağı da sunar. Dahili pek çok oyun bulunduğu için büyük ekranda hem mobil hem de video oyunları oynamak mümkündür. Üstelik bazı modellerde oyun iyileştirici olarak adlandırılan ve oynanan oyuna göre görüntü-ses özelliklerini optimize eden teknolojiler bulunur. Yerli ve yabancı markaların kendi teknolojileri ile donattığı çok sayıda TV Android işletim sistemi sayesinde çok daha fazla özelliğe sahip cihazlara dönüşür. Bu sebeple satın alma sürecinde tüm özellikler dikkatlice incelenip kullanım alışkanlıkları baz alınarak en iyi Android TV belirlenebilir.

Android Televizyon Modelleri

Akıllı mobil telefonların kullanıcılara sunduğu pek çok avantajı televizyon ekranına getiren Android TV modelleri, Google Play Store uygulamaları ile kişiselleştirilebilir niteliktedir. Başka bir ifadeyle farklı konseptlere sahip çok sayıda uygulama indirerek daha fazla verim almak mümkündür. Modele değişen kapasiteleri ile farklı miktarlarda veri depolayabilen Android TV'ler aynı zamanda USB bağlantı noktaları sayesinde kapasite artırma ayrıcalığı sağlar. Harici depolama birimleri bağlanarak veri transferi yapılabildiği gibi bu depolama birimlerinde yer alan film, dizi, video gibi içerikleri devasa ekranda izlemek ya da fotoğraf albümlerini görüntülemek mümkündür. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında full HD Android TV ürünleri gelir. 1920x1080p çözünürlük ile içerik izleme olanağı tanıyan bu modellerin yanı sıra çok daha yüksek çözünürlük vadedenler de vardır.

Kendiliğinden uydu alıcısına sahip olduğu için uydu alıcılı Android TV olarak adlandırılan cihazlarda markaya göre farklılık gösteren sayıda kanal kapasitesi bulunur. Ortalama 6 bin kanal vadeden bu ürünler sayesinde ev konforunda dünyanın öteki ucunda yayın yapan yerel kanalları izlemek ve farklı kültürleri yakından tanımak mümkündür. Üstelik Android TV markaları, pek çok üründe altyazı desteği de sunarak farklı dillerde alt yazı seçenekleri ile film, dizi ve video izleme ayrıcalığı sağlar. Smart olarak da adlandırılan televizyonlar arasında çok sayıda kullanıcı hesabı oluşturulabilen ürünler de bulunur. Her bir kullanıcının kişisel seçim ve ayarlarının yer aldığı bu profiller sayesinde, ürünün kişiye özel kullanımı da mümkündür.

Android Televizyon Ölçüleri

32 inç ila 75 inç arasında değişen ekran ölçüleri ile farklı kullanım alanlarına uygun olarak üretilen Android televizyon modelleri, daha çok kullanılacak alanın büyüklüğüne ve izleme mesafesine göre seçilir. En küçük Android TV olarak bilinen 32 inç başka bir ifadeyle 81 cm ölçüye sahip ekranlar, oturma odaları, yatak odaları, mutfak ve kapalı balkonların yanı sıra küçük metrekareli salonlar için idealdir. Ekran boyu ile birlikte görüntüleme alanı da büyüdüğü için çok büyük ekrana sahip olanların yakından izlenmesi önerilmemektedir. Bu sebeple büyük salon ve oturma odaları için Android TV tavsiye ve önerilerinde 55 inç , 60 inç, 65 inç, 70 inç ve 75 inç ekranlı ürünler yer alır. Pek çok ekranda mavi ışıkları filtreleyen özel bir teknoloji bulunur. Bu teknolojinin olmadığı ekranlar ise zararlı ışınları filtreleme özelliğine sahip bir TV ekran koruyucu ile izlenebilir.

Android TV Avantajları

Sahip olduğu teknolojik özellikler sayesinde kullanıcılara ayrıcalıklı deneyimler vadeden başarılı cihazların avantajları, “Android TV nasıl kullanılır?” ve “Android TV ile neler yapılabilir?” sorularının yanıtlarında gizlidir. Hemen herkesin dakikalar içinde kullanmaya başlayabileceği kadar kullanıcı dostu ve sade bir arayüze sahip olan söz konusu ürünler, Wi-Fi bağlantısının yapılması, varsa işletim sisteminin güncellenmesi, APK ayarlarının yapılması ve görüntüleme modlarının seçilmesi ile kullanıma hazır hale gelir. Yapılabilecekler ise ürün modeline göre değiştiği için net bir yanıt vermek mümkün değildir. Ancak genel olarak akıllı mobil telefonların görüntülü konuşma dahil pek çok özelliğine ekran üzerinden ulaşma ayrıcalığı sunan başarılı cihazlar, ileri seviye bir kullanım deneyimi vadedecek niteliktedir.

Android TV kullananlar tarafından yapılan yorum ve değerlendirmelerde de sıkça vurgulanan söz konusu Android TV avantajları ise şu şekilde sıralanabilir:

Android Televizyon Fiyatları

Hem yerli hem de yabancı teknoloji markaları tarafından pek çok çeşidi üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulan söz konusu televizyonlar, birçok elektronik ürün gibi model, marka, ekran büyüklüğü, çözünürlük, ses kalitesi, ek işlevler, bağlantı noktaları gibi özelliklerine göre fiyatlandırılır. Bununla birlikte, söz konusu cihaz fiyatları tıpkı projeksiyon cihazı fiyatları gibi çözünürlük oranına göre belirlenir. Genel olarak sunduğu avantajlara kıyasla uygun olarak kabul edilen Android televizyon fiyatları, zengin ürün seçkisi nedeniyle de hemen her bütçeye hitap eder. Android TV kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerinde de belirtilen uygun fiyat seçenekleri, sürekli güncellenen işletim sistemi sayesinde artan özellikler ve dönemsel kampanyalar sayesinde çok daha avantajlı hale gelir. Siz de, Akakçe üzerinden en ucuz Android TV fiyatlarını görüntüleyebilir, Android TV televizyon fiyat değişimlerini ve kampanyaları takip ederek bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz.