Intel Uyumlu Anakart

Intel Uyumlu Anakart Fiyatları

434 farklı Intel Uyumlu Anakart için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • İşlemci UyumuIntel Uyumlu
 • Soket TipiAM5
 • Soket TipiAM4
 • ChipsetAMD B550
 • ChipsetAMD B650
 • RAM TipiDDR5
 • RAM TipiDDR4
 • İşlemci UyumuAMD Uyumlu
 • Anakart YapısıATX
 • Anakart YapısıMicro/ATX
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 19 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • İşlemci UyumuIntel Uyumlu
Fiyatı 0 - 2.000 TL 2.000 - 3.000 TL 3.000 - 4.000 TL 4.000 - 7.000 TL 7.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterAnakart YapısıRAM Tipiİşlemci UyumuSoket TipiTümünü GösterChipsetVeri Yolu Hızı (MHz)Maksimum RAM KapasitesiRAM Slot SayısıM2 Slot SayısıUSB Port SayısıBluetooth VersiyonuUSB 2.0 Port SayısıUSB 3.0 Port SayısıUSB 3.2 Port SayısıSATA VersiyonuSATA Slot SayısıYonga Seti Çıkış YılıGenişlikUzunlukÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (434)

Oyuncu Kasası Oyuncu Monitörü RX570 4 Gb i3 4130 1080 Ti iPad 2. Nesil AM5 Anakart DDR5 Anakart AM4 Anakart AMD Uyumlu Anakart ATX Anakart LGA1700 Anakart

En Çok Karşılaştırılan Anakartlar

Intel Uyumlu Anakart Sıkça Sorulan Sorular

Intel Uyumlu Anakart

Intel uyumlu anakart çeşitleri farklı beklentileri olan kullanıcıların ihtiyaçlarını istenilen düzeyde karşılamasıyla dikkat çeker. Oyuncular, yazılımcılar, kişisel kullanıcılar, grafikerler de dahil olmak üzere farklı ihtiyaçlara sahip kişilerin bilgisayarlarının özelliğine ve performansına göre beklentileri Intel uyumlu anakartlar karşılayabilir. Hem laptop modelleri hem de masaüstü bilgisayarlar için özel olarak üretilen tasarımlar mevcuttur. Sistemi meydana getiren donanım bileşenlerini bir araya toplamak amaçlı kullanılan Intel uyumlu anakartlar her bir bileşenin diğer parçalarla uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlarken bilgisayarın kaldırabileceği en üst seviyede yük üzerinde etkilidir. Bilgisayarın ana iskeletini meydana getiren Intel uyumlu anakartlar marka tarafından geliştirilen tasarımsal, donanımsal ve yazılımsal özelliklerden güç alarak çalışır. Bu sayede daha iyi düzeyde performans elde edilir. Bilgisayarın diğer öğeleri arasında iletişimi sağlayan ve veri akışını düzenleyen Intel uyumlu anakartlar komutları algılayarak denetlemesinin yanı sıra güç sağlanması ve dağıtımını gerçekleştirerek BIOS işlemlerinin düzenli olarak yürütülmesini sağlar.

Intel Uyumlu Anakart Çeşitleri

Intel uyumlu anakart son derece geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tasarımsal, yapısal, niteliksel ve sistemsel çeşitliliği sayesinde Intel uyumlu anakart modelleri arasından aranılan ürünlerin bulunabilmesi oldukça kolaydır. Bilgisayarın tipine göre hem notebook, laptop Intel uyumlu anakart çeşitleri hem de masaüstü ürünleri bulunabilir. Masaüstü için ya da laptop için üretilen Intel uyumlu anakartlar fiziksel yapıları ile çeşitlilik sağlar. Form etkeni ve işletim sistemi de çeşitliliğe katkı sağlayan diğer bir önemli özellik olur. Intel uyumlu anakart markanın özel olarak tasarladığı yonga seti ile üretilir. Ürünlerde geliştirilen teknolojiler tasarımdan tasarıma farklılık gösterir. Çok geniş soket avantajı sağlayan yeni nesil modeller, boyutuna göre standart ya da özel olarak geliştirilmiş seriler mevcuttur.

İsterseniz klasik bir laptop isterseniz de oyuncu bilgisayarı için seçeneklerin form faktörlerinin incelenmesi oldukça önemlidir. Oyuncular için özel olarak tasarlanan Intel uyumlu anakart alternatifleri bellek kapasitesinden bağlantı birimleri ve veri aktarım hızına, soğutma birimlerinden işlemci mimarisine kadar çok sayıda özelliğiyle yüksek performans elde edilmesi için tasarlanmış alternatifler arasında yer alır. Yüksek performans odaklı Intel uyumlu anakart seçenekleri arasından Intel severlerin beklentilerini karşılayabilen alternatiflerin bulunabilmesi kolaylaşır. Anakartların yanı sıra ses kartı, kasa, harddisk, RAM seçenekleri arasından fiyatları karşılaştırarak Akakçe sayesinde dilediğiniz ürünü bulabilmeniz kolaylaşır. Siz de farklı bilgisayar donanım ekipmanlarını inceleyerek bütçenize, zevkinize özel modellere hemen şimdi sahip olabilirsiniz.

Intel Uyumlu Anakart Özellikleri Nelerdir?

Markanın çok çeşitli tasarım özellikleriyle ürettiği Intel uyumlu anakart alternatifleri çok farklı niteliklere sahiptir. Intel anakart özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

Markanın kullandığı bellek teknolojilerine ek olarak CPU desteği, PCle versiyonu ve işlemci soketi gibi özellikler performans ve hız açısından önem taşır. Çoklu işlevselliğe imkân sağlayan geniş kablosuz ve kablolu bağlantı tiplerine sahip Intel uyumlu anakart çeşitleri devreye girebilir. Donanımının içinde LAN bağlantısı, HDMI, ses jakı, USB bağlantı birimlerine sahip seçenekler avantaj sunar. Bütün bunların yanı sıra soketlerin adedi ve versiyonları farklılık taşıyabilir. Üstelik kablosuz bağlantının konforunu elde etmek isteyen kullanıcılar için de Bluetooth, Wi-Fi özellikleri bulunan Intel uyumlu anakart çeşitleri dikkat çeker.

Intel Uyumlu Anakart Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Intel uyumlu anakart önerisi ekran kartı ve RAM bileşenlerinin üzerindeki yonga setlerine sahip anakartın sistem ile tam uyumlu olarak çalışması gerektiği için önemlidir. Bilgisayarın donanımsal öğelerinin koordineli bir şekilde çalışmasını sağlayan chipsetlerde uyum olmazsa donma, yavaşlama, takılma gibi problemler çıkabilir. Oldukça güçlü performans elde etmenize yardımcı en güncel versiyonlar eğer sistem tarafından desteklenmiyorsa problem yaşanmasına neden olabilir. Bilgisayarın sisteminin desteklediği Intel uyumlu anakart seçimi rahat, verimli, konforlu bir kullanım sağlayarak daha yüksek performans elde etmenizi sağlar. Örnek vermek gerekirse Intel uyumlu anakart ürününün formunun tercihi doğru boyutlarda olmazsa sisteme uyum sağlayamaz. Bunun yanı sıra Intel kullanıcıları RAM ve ekran kartına uyumlu bir Intel uyumlu anakart tercih etmelidir. Bütçenize göre uygun fiyatlarla satışa sunulan modeller arasında dilediğiniz özellikleri belirleyerek model karşılaştırması yapabilmeniz mümkündür. Siz de Intel uyumlu anakart fiyat listelerini inceleyerek ihtiyacınıza, beklentinize göre ürünlere kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Oyunseverlere Özel Intel Uyumlu Anakart Seçenekleri

Intel uyumlu anakart dizaynları oyunseverler için yüksek performans sunarak etkili bir oyun oynama deneyimi sunar. Intel uyumlu anakart modelleri oyunseverlerin ihtiyaçlarını, beklentilerini karşılamak için özel olarak üretilir. Oyun seanslarında ısınma, takılma ya da yavaşlama gibi sorunları yaşamamak için kullanıcılar tercihte bulunarak doğru Intel uyumlu anakart dizaynını seçmelidir. Yüksek hız elde etmek amacıyla son versiyonlardan olan Intel 8.nesil uyumlu anakart ve Intel i9 uyumlu anakart üst jenerasyon seçenekleridir. Dayanıklılık düzeyi yüksek olan Intel 9.nesil uyumlu anakartlar arasında askeri sınıf öğelerle imal edilerek profesyonel açıdan daha güçlü çözümlerle yüksek kararlılık sağlayan dizaynlar mevcuttur. Oyunseverler, eski model bilgisayarlar için Intel Pentium 4 uyumlu anakartlar arasından tercihte bulunabilir. Intel Pentium uyumlu anakart kaliteli materyallerle üretilerek markanın özel donanımsal ve yazılımsal soğutma sistemleriyle beslenir. Intel 9.Nesil uyumlu anakartlar özel soğutma çözümleriyle uzun saatler boyunca ısınma gibi sorunların önüne geçer. Sıcaklığın öteki bileşenlere geçmesini önleyerek hem hız düşüşlerinin önüne geçen hem de donanımın hasar görmesini engelleyen Intel uyumlu anakart çeşitleri farklı soğutma çözümleri sunar.

Intel Uyumlu Anakart Fiyatları

Anakart Intel uyumlu olarak marka tarafından geliştirilmiş teknolojilerle üretilir. Modellerin fiyatları markanın geliştirdiği teknolojiye, işlemci tasarımına, fiziksel özelliğe, özel kampanyalarla fırsatlara bağlı olarak çeşitlenir. Performansa ve fiyatlandırma üzerinde etkili olan faktörler dizayndan dizayna farklılık gösterir. Seçeneklerde kullanılan malzeme kalitesi fiyat üzerinde doğrudan etkilidir. Üstün dayanıklılıktaki dizaynlar daha yüksek performans sağladığı için fiyatlar çeşitlenebilir. Intel i3 işlemci uyumlu anakartlar ve Intel i5 uyumlu anakart çeşitlerinin fiyatları seçeneklerin nesline göre farklılaşır. Mesela 10.Nesil Intel uyumlu anakart fiyatı 9.Nesil bir çeşide göre değişebilir. Çok yüksek performans sağlayan yeni jenerasyon Intel uyumlu anakart çeşitlerinin fiyatları da DDR teknolojisine göre farklılık gösterebilir. Intel uyumlu anakart çeşitlerinin yanı sıra ekran kartı, TV kartı, SSD, power supply, soğutma sistemi gibi farklı donanımlara Akakçe ile fiyat karşılaştırması yapılarak en uygun şekilde ulaşılabilir. Siz de en ucuz ekran kartı, SSD, ses kartı, RAM ve işlemci fiyatlarına göz gezdirebilir ve bütçenize göre bir seçeneğe sahip olabilirsiniz.