iPad 2. Nesil

iPad 2. Nesil Fiyatları

4 farklı iPad 2. Nesil için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

64 GB128 GB10 inç10.1 inç4 GB6 GB0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 20212022Satıcı Marka
Filtrele

Seçili Özellikler:Nesil: iPad 2. Nesil Kaydet

Fiyatı
- 0 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 TL üstü
Markası Özellikler Dahili Hafıza İşlemci Çekirdek Sayısı İşletim Sistemi Versiyonu Seri Nesil iPad 2. Nesil İşletim Sistemi Çıkış Yılı Bellek Ekran Boyutu Ekran Çözünürlüğü İşlemci Türü SatıcıToplam 78 satıcı. Ürün Puanı

64 GB Tablet128 GB Tablet4 GB Ram Tablet10 inç Tablet10.1 inç Tablet32 GB Tablet2022 Tablet8 Çekirdek Tablet8 GB Ram TabletAndroid TabletWi-Fi TabletSim Kartlı Tablet

En Çok Karşılaştırılan Tabletler
Bunlara Da Bakabilirsiniz

iPad 2. Nesil Sıkça Sorulan Sorular

iPad 2. Nesil

Apple imzalı tablet bilgisayarlar arasında yer alan iPad 2. nesil, esnek kullanım sağlayan özellikleri ile benzerlerinden ayrılır. Klasik tabletlere kıyasla çok yönlü kullanıma sunan iPad 2. nesil, ultra hızlı işlem yapma yeteneğine sahip A12Z Bionic çip ile dikkat çeker. Gerçekçi tonlamalar içeren görseller oluşturan Liquit Retina ekran sayesinde günün 24 saati sorunsuz kullanım olanağı tanıyan iPad 2. nesil, sanatçılardan yazılımcılara, öğrencilerden günlük kullanıcılara kadar hemen herkes için kolaylık sağlar. Geniş depolama alanı seçenekleri sayesinde kullanıcıların dilediği uygulamaları kullanabilmelerini destekleyen iPad 2. nesil, ayrıca farklı uygulamalar yükselerek kişiselleştirilebilir. Öne çıkan iPad 2. nesil özellikleri arasında yer alan bağlantı seçenekleri ise tamamıyla mobil kullanım elde etmenizi sağlar. Tüm çeşitleriyle Akakçe’de yer alan başarılı tablete mümkün olan en uygun koşullarda sahip olmak için iPad 2. nesil fiyat karşılaştırmaları yapmak mümkündür.

iPad 2. Nesil Özellikleri

Beklenti ve ihtiyaçları farklı olan çok sayıda kullanıcın öncelikli tercihleri arasında yer alan iPad 2. nesil, her şeyden önce konforlu ve sorunsuz kullanım sağlar. Bunu başarısının nedeni ise Neural Engine kökenli A12Z Bionic çipe sahip olmasıdır. 6 GB belleğe sahip olan ve 8 çekirdekli olan bu çip sayesinde söz konusu tablet çift ekran kullanımını destekler. Dolayısıyla iPad 2. nesil tableti aynı anda iki ekrana bağlayarak mini PC gibi kullanmak mümkündür. Farklı versiyonlarıyla 1 TB’a kadar depolama alanı sunan iPad 2. nesil tabletlerde depolama alanı minimum 256 GB’tır. Bu da oluşturulan çizimler, müzik dosyaları, kişisel arşivler, mobil uygulamalar ve çok daha fazlası için yeterli alanı sağlar. Wi-Fi’nin yanı sıra Cellular bağlantı seçeneği de sunan sevilen bilgisayar, 4G LTE hücresel veri bağlantısını destekler.

Öne çıkan iPad Pro 2.nesil özellikleri arasında 11 inç boyutundaki Liquit Retina ekran da yer alır. iPad Pro 2. nesil 11 inç ekranı sayesinde kullanıcılar için oldukça geniş görüntüleme ve dokunma alanı sunar. Bu sayede ek ekran bağlama olanağı bulunmayan dış mekanlarda da konforlu kullanım sağlanır. True Tone ve ProMotion teknolojileriyle desteklenen söz konusu ekran, yansıma yapmaması, her zaman gerçekçi renk tonlarını kullanması ve yüksek çözünürlük desteğiyle fark yaratır. Özellikle görsel bazlı çalışmalar yapan sanatçılar ve sanatseverler için kusursuz bir çalışma alanı sunar. Çift kamerası sayesinde video içerik üreticileri için eşsiz bir bilgisayar halini alan iPad 2. nesil, ultra geniş mercekli 10 MP + 12 MP çift kamera ile övgü toplar. Ayrıca kullanıcıların yüzünü tanımasını sağlayan 7 MP TrueDepth kameraya da sahiptir. Böylece yüz taraması sayesinde güvenlik kilidi oluşturulabilir.

iPad 2. Nesil Modelleri

Depolama alanı, çip, panel teknolojisi, konnektör ve uyumlu Apple Pencil versiyonu açısından farklı seçenekler sunan iPad 2. nesil, günlük kullanıcıdan profesyonellere kadar hemen herkes için uygun tablete sahiptir. A10X Fusion çipe sahip olan iPad Pro 2. nesil 16, 64, 128 GB, 256 GB, 512 GB gibi modelleriyle dikkat çekerken A12Z Bionic çipli olanlar ise 256 GB, 512 GB, 1 TB seçenekleri sunar. Apple iPad Pro 2.nesil modelleri arasında ekran boyutu ve kullanılan panel nedeniyle de farklılık söz konusudur. Bu noktada kullanıcıların beğenisine sunulan ekranlardan biri 11 inç boyutunda olan ve Liquit Retina ekran iken diğer ise 12.9 inç boyutunda Retina ekrandır. Kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlara göre tercih edilebilecek bu iki ekran da zengin renk tonları kullanarak gerçekçi detaylı görseller oluşturabilecek niteliktedir.

Çeşitli bağlantı seçenekleriyle öne çıkan iPad 2. nesil, Wi-Fi ve Wi-Fi+Cellular alternatifleri ile öne çıkar. Tamamen kablosuz ve mobil olması için tasarlanan 2. nesil iPad Pro Wi-Fi modeli, Wi-Fi ağ bulunan her yerde online olmayı mümkün kılar. Cellular özellik ise 4G LTE hücresel bağlantı aracılığıyla çalışır. Dolayısıyla SIM kart kullanarak hücresel veri üzerinden online olmak mümkündür. Wi-Fi ve Cellular bağlantı türlerinin her ikisine de sahip olan iPad 2. nesil modellerde vardır. Depolama alanı kapasitesi açısından cihaz alternatifleri de sunan başarılı tablet bilgisayar, 1 TB’ye kadar dahili belleği bulunan çeşitleriyle özellikle çalışanlara büyük kolaylık sağlar. Görsel tasarım ve renk alternatifleriyle de öne çıkan iPad 2. nesil bilgisayarlarda gümüş ve uzay grisi gibi seçenekler vardır.

iPad 2. Nesil Kullanımı

iOS işletim sistemi kurulu olarak gelen iPad Pro 2. nesil modelleri ile pek çok şey yapmak mümkündür. Çok fazla avantaj bir arada sunan bu işletim sistemi her şeyden önce sayısız mobil uygulamaya erişim olanağı tanır. Bu da kullanılan tableti kişiselleştirme ayrıcalığı sunarak daha fazla verim alınmasını sağlar. Hem Wi-Fi hem de Wi-Fi+Cellular cihazlarda yüksek hızda internet bağlantısına sahip olma ayrıcalığı sunan Apple iPad 2. nesil tabletler, dahili kameralar aracılığıyla görüntülü sohbetler etme, online derslere katılma, yeni arkadaşlar edinme ve video içerik oluşturma fırsatı verir. Üstelik ana sahne olarak adlandırılan teknoloji sayesinde içerik oluştururken çekimlerin profesyonel kalitede gerçekleşmesini destekler. Çift ekrana bağlanabilmesi için uygun soketler eklenen iPad 2. nesil, ihtiyaç anında masaüstü bilgisayar gibi kullanılabilir. Tüm bunların yanı sıra iPad 2. nesil modellerinin tamamı Apple Pencil, Magic Keyboard ve Smart Keyboard gibi Apple aksesuarlarıyla kullanıma uygundur.

iPad 2. Nesil Avantajları

Sahip olduğu teknik ve tasarım özellikleriyle oldukça avantajlı bir süreç vadeden iPad 2. nesil tabletler, basit bir cep bilgisayarından çok daha fazlasını sunar. Kişiselleştirilebilir olması ile benzerlerine ayrılan iPad 2. nesil cihazlar, farklı aktiviteleri tek bilgisayar üzerinde gerçekleştirme fırsatı verir. Ders çalışma, günlük kullanım, iş ve eğlence merkezi olarak tasarlanan iPad 2. nesil cihazların kullanıcılara sunduğu bazı avantajlar şunlardır:

iPad 2. Nesil Fiyatları

Ulaşılabilir düzeydeki fiyatları ile öne çıkan iPad 2. nesil tablet, uzun kullanım ömrü sunan kasası, zorlu şartlar altında dahi yüksek performans sağlayan Bionic çipi ve ek fonksiyonları ile ayrıcalıklı kullanım sağlar. Tek bir şarj sonucunda 10 saate varan kesintisiz çalışma özelliğiyle benzerlerinden ayrılan başarılı iPad 2. nesil, depoladığı enerjiyi tasarruflu kullanır. Bu da bütçe dostu kullanımı destekler. Bununla birlikte farklı depolama alanı kapasitesine sahip olan iPad Pro 2. nesil fiyat açısından da farklı seçenekler sunar. Dolayısıyla 256 GB bellekli iPad 2. nesil ile 1 TB belleğe sahip olan bir iPad 2. nesil tablet bilgisayar arasında fiyat farklılıkları söz konusudur. Aynı şekilde Wi-Fi ile Wi-Fi+Cellular modelleri de farklı şekilde fiyatlandırılır. Siz de bu tarz bir bilgisayar arayışındaysanız Akakçe yardımıyla tüm iPad 2. nesil modellerine ulaşabilir, fiyat kıyaslamaları yaparak mümkün olan en uygun fiyata yen, bir tablet sahibi olabilirsiniz.