Hakmar Aktüel Kataloğu

Tüm BroşürlerHakmar Eylül ayı en güncel broşürlerini, aktüel ürünlerini, indirim kataloglarını Akakçe'den takip edin.

Tüm Broşürler
Market alışverişini de Akakçeden yap!

Hakmar Aktüel Kataloglarının Karşılaştırması

Aktüel KatalogHakmar 27 Ağustos 2021Hakmar 16 Eylül 2021Hakmar 21 Eylül 2021Hakmar 21 Eylül 2021Hakmar 22 Eylül 2021Hakmar 22 Eylül 2021
Başlangıç27 Ağustos 202116 Eylül 202121 Eylül 202121 Eylül 202122 Eylül 202122 Eylül 2021
Bitiş31 Ekim 20211 Ekim 202126 Eylül 202126 Eylül 202126 Eylül 202128 Eylül 2021
Sayfa Sayısı884442
Ürün Sayısı1430545400
Broşürde En Ucuz140162200
Broşürden Daha Ucuz2002200

Hakmar Aktüel Katalog Hakkında Merak Edilenler

Hakmar aktüel nedir?

Hakmar aktüel, Hakmar mağazası içerisinde yer alan bazı ürünlerin görselleştirilerek, ürünlerin fiyatlarıyla birlikte yer aldığı bir katalogdur. Bu katalog sayesinde mağaza içerisinde bulunan ürün fiyatları ile mağazaya yeni gelen ürünlerin fiyatları hakkında alışverişçiler önceden bilgilendirilmek amaçlanır. Bu sayede alışverişçi, ister dijital ortamda isterse de mağazadan temin edebileceği bu katalog sayesinde almayı düşündüğü ürünler hakkında bilgi edinir.

Hakmar kataloğu ne zaman yayınlanıyor?

Hakmar aktüel kataloğu, Hakmar mağazalarında yer alan ürünlerle ilgili bir katalog yayınlamaktadır. Her hafta yenilenen bu katalogdaki fiyatların geçerliliği başlamadan önce, kataloğa erişebilmek mümkündür. Bu durumun sağladığı kolaylık ise Hakmar broşürün bu hafta hangi ürünlerde hangi fiyatlarla alışverişçilere hizmet verdiğini görebilmek oluyor.

Hakmar aktüel kataloğunda ne tür ürünler var?

Hakmar aktüel kataloğunda birçok ürün çeşidi bulabilmek mümkün. Haftalık olarak yenilenen bu ürünler arasında oto minderinden klozet takımı çeşitlerine, havlu ve halı modellerinden oyuncak çeşitlerine kadar birçok ürünün fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hakmar açılış ve kapanış saatleri ne zaman?

Salgın dolayısı ile diğer sektörlerde olduğu gibi alışveriş mağazalarının çalışma saatleri de değişmiş durumda. Hakmar marketleri de hafta içi ve hafta sonu sabah saat 10.00’da açılırken, haftanın 7 günü kapanış saati olarak 20.00’a kadar hizmet veriyor.

Hakmar

Müşteriye güven aşılayan markaları ve fiyat politikalarıyla her türlü alışveriş ihtiyacını karşılayan Hakmar Market, mutfağınız için gerekli olan tüm gıdalardan araç gereçlere, temizlik ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Farklı tarihlerde farklı indirim fırsatlarının devreye girdiği Hakmar katalog ürünleri ihtiyaçlarınıza en uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyor. Hakmar İndirim ve Hakmar Express katalogları tekstil ürünlerinden kırtasiye malzemelerine kadar çok çeşitli eşyaları içine alıyor.

Hakmar Katalog

Hakmar katalog ürünleri ayın farklı haftalarında aktif olan indirim fırsatlarını tek bakışta incelemenize olanak sağlıyor. Cazip fiyatlarla sunulan Hakmar katalog ürünleri arasında Doğuş gurme çay çeşitleri, fındık kreması, tahin ve reçel çeşitleriyle birlikte kişisel bakım ürünleri kategorisinde yüz kil maskesi, sırt kesesi, duş lifi gibi eşyalar öne çıkıyor. Temizlik kategorisinde ise cam temizleyicisi ve bulaşık makinesi tablet deterjan uygun fiyat fırsatlarının sunulduğu diğer ihtiyaçlar arasında yer alıyor. Hakmar Market, indirim mağazacılık alanında getirdiği yenilikler ve fırsatlarla da tercih edilen markalardan oluyor. Hakmar katalog ürünleri arasında klasik bay deri ayakkabı, bay bayan kışlık terlik seçenekleri bulunduğu gibi bay fermuarlı hırka, bayan yelek, çocuk boğazlı badi ve polar alt giyimlerini kapsayan tekstil ürünleri de yer alıyor. Yatak ve nevresim ihtiyaçlarını da unutmayan Hakmar aynı zamanda penye ve lastik çarşaf ürünleri, havlu, yastık alezi, kurulama bezi eşyalarına da yer veriyor. Dikiş yapmayı seven kadınlar için ise oval dikiş kutusu seti de Hakmar indirimleri arasında alıcılarını bekliyor.

Hakmar Aktüel Ürünler

Hakmar, 15.000'i aşkın ürün çeşidi ile tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Geniş ürün yelpazesinden seçmiş olduğu ürünleri her perşembe Hakmar Express ile indirime sokan Hakmar, alışverişin bir numaralı adresi oluyor. Cazip indirim avantajlarından faydalanacak olan tüketicilerin ise aradığı her şey bu indirimlerde yer alıyor. Bir hafta giyim ve diğer tekstil ihtiyaçlarınızın yanında teknolojik ürünlerinizi tamamlayabilir, diğer hafta ise hem mutfaklarınızı hem banyonuzun ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Akakçe size aynı zamanda gelecek haftanın Hakmar Express kataloğunu da sunuyor. Alışveriş listenizde almanız gerekenler eğer bir sonraki haftadaki ürünlerde varsa isterseniz indirimlerden yararlanarak da bir perşembe daha bekleyebilirsiniz.
Hakmar Aktüel, size her katalogda haftanın önerisi de sunuyor. İndirimli fiyatlar ile verilen önerilere sahip olabilir ve kendinizi biraz şımartmayı tercih edebilirsiniz. Hakmar Aktüel ürünlerini Akakçe'den her perşembe günü takip edebilir, size en yakın mağazadan alışverişinizi keyifle yapabilirsiniz.

En Güncel Hakmar İndirim ve Kampanya Broşürleri Akakçe’de

Yediden yetmişe herkesin ihtiyacını en uygun fiyatlarla karşılamayı hedefleyen Hakmar, tüketicilerini her ayın belirli haftalarında Hakmar indirim fırsatlarından haberdar ediyor. Mutfakların et ihtiyacını cazip fırsatlarla karşılayan Hakmar’da sucuk ve salam gıdalarında indirim fırsatını yakalayabileceğiniz gibi tost peyniri, süzme peynir gibi süt ürünleri de Hakmar kampanya ürünleri arasında bulunuyor. Ekler pasta, vişne çilek reçeli, süzme bal tatlı lezzetlerin fırsatları olurken leziz böreklerin yapımında kullanılan paket yufka, kavrulmuş erişte gibi ürünler de Hakmar kampanya fırsatları arasında bulunuyor. Çerez fındık içi, siyah çaydan çocuklara diş fırçalamayı sevdirecek çocuk diş macunu ve kadınların temel ihtiyacı toz deterjan ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi Hakmar indirim kataloğunda öne çıkan ürünlerden oluyor.
Hakmar kampanya ve indirim broşürlerini yakından takip etmek isteyenlerin yanında Akakçe var. Tek tıkla tüm avantajlardan haberdar olabileceğiniz Akakçe’yi hemen ziyaret edin ve Hakmar ürünleri ile bütçenize katkı sağlayın.