Rossmann Katalog

Rossmann Aralık ayı en güncel broşürlerini, aktüel ürünlerini, indirim kataloglarını Akakçe'den takip edin.

Tüm Broşürler Tüm Broşürler
Tüm market broşürlerinde akıllı fırsatlar web'de, cepte, Akakçe'de!

Rossmann Aktüel Kataloglarının Karşılaştırması

Aktüel KatalogRossmann 1 Aralık 2023Rossmann 1 Aralık 2023Rossmann 1 Aralık 2023Rossmann 1 Aralık 2023
Başlangıç1 Aralık 20231 Aralık 20231 Aralık 20231 Aralık 2023
Bitiş1 Ocak 20241 Ocak 20241 Ocak 20241 Ocak 2024
Sayfa Sayısı18221228
Ürün Sayısı66603977
Broşürde En Ucuz2581510
Broşürden Daha Ucuz121739

Rossmann

Alman kozmetik devi Rossmann indirim ve kampanyalarıyla müşterilerine avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Drogiemarkt (kişisel bakım, kozmetik ve sağlık marketi) konseptiyle 2009 yılından beri Türkiye piyasasında olan Rossmann, kendine ait 40 farklı marka ve 3000’in üzerinde ürünle hizmet vermektedir. İndirimleri ve Rossmann kampanya dönemlerini takip ederek, kaliteli ürünleri oldukça uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
Günümüzde Almanya’nın en büyük ikinci kozmetik mağazası olarak hizmet veren Rossmann, 1972 yılında Dirk Rossmann tarafından kurulmuştur. Başta bir eczane olarak faaliyette bulunmaktayken günümüzde ağırlıklı olarak kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinin satışını yapmaktadır. Drogerie sektöründe en güçlü büyüyen şirketlerden biri olmasını ürünlerinin kalitesine borçlu olan marka, bu sayede müşteri memnuniyetini de maksimize etmektedir. Firmanın kataloglarında yer alan ürünler, Almanya’nın bağımsız test kuruluşları tarafından detaylı kriterler göz önüne alınarak onaylandıktan sonra satışa sunulmaktadır.

Rossmann Katalog

Rossmann’ın yayınladığı kataloglarda başta kozmetik ve kişisel bakım ürünleri olmak üzere birçok ürün bulunuyor. Firmanın kendi markaları dışında, Nivea, Orkid, L’oréal, Maybelline gibi kaliteli markalardan tedarik edilen ürünler de Rossmann katalog ürünleri olarak Rossmann kampanya fiyatları ile satışa sunulmaktadır. Bugünlerde Rossmann kataloglarında makyaj ve kişisel bakım ürünlerinin ön plana çıktığı görülmektedir. Makyaj setleri, kişisel temizlik malzemeleri, parfüm ve deodoranlar, Rossmann indirim ve dönemsel olarak değişiklik gösterebilen Rossmann kampanya fırsatlarıyla satışa sunulmaktadır.

Rossmann Aktüel Ürünler

L’Oréal ürünleri de Rossmann aktüel ürünler koleksiyonunda dikkat çekmektedir. Özellikle makyaj kategorisinde yer alan L’Oréal ürünlerinde büyük indirimler söz konusudur. Firmanın cilt bakım ürünleri de cazip indirimler ile satışa sunulmaktadır. Maybelline ve Revolution Pro markalarının makyaj setleri de uygun fiyatlarıyla kataloglarda dikkat çekmektedir. Far paleti, ruj gibi kozmetik ürünlerinin yanı sıra makyaj aynası, makyaj silme köpüğü gibi yardımcı ürünler de yine Rossmann katalog üzerinde uygun fiyatlarla yer alır.
Parfüm kategorisinde ise Burberry, Davidoff, Joop, Calvin Klein gibi markalar ön plana çıkıyor. Cilt bakım ürünleri ve setleri de kataloglarda önemli bir yer tutuyor.
Rossmann, her ne kadar makyaj ve kişisel bakım ürünlerine ağırlık veriyor olsa da temizlik ve hijyen malzemeleri de kataloglarda ciddi bir yer tutuyor. Örneğin, Rossmann’ın kendi ürünü olan kaliteli Alman bezi, "temizlik ürünleri" kategorisinde oldukça fazla dikkat çekiyor. Oxy, Cif gibi markaların ürünleri de firmanın satışa sunduğu kaliteli temizlik malzemeleri arasında yer alıyor.
Erkeklere yönelik Rossmann aktüel ürünler kategorisinde deodoranlar ve tıraş ürünleri dikkat çekiyor. Erkeklere yönelik kişisel bakım ürünlerinde de kaliteli markaların ön plana çıktığı görülüyor. Slazenger, Arko gibi bilinen markalarla birlikte, Revox gibi yurt dışında tercih edilen markaların ürünlerine de kataloglarında yer veren Rossmann indirim ve kampanyalarını erkek ürünlerinde de uyguluyor.

En Güncel Rossmann İndirim ve Kampanya Broşürleri Akakçe’de

Sağlık, güzellik, kişisel bakım, kozmetik ve hijyen ürünlerini kaliteli markalardan uygun fiyatlarla satın almak için Akakçe üzerinden Rossmann katalog sayfasını takip edebilirsiniz. Akakçe, Rossmann tarafından yapılan kampanya ve indirimleri takip ederek sizin de anında haberdar olmanızı sağlıyor.
Akakçe’yi takip ederek Rossmann aktüel ürünler hakkında bilgi edinebilir; kataloglardaki ürünleri ve indirimleri karşılaştırabilirsiniz. Firmanın katalogları yayınlandığı tarihten itibaren Akakçe’nin mağaza sayfasına eklenmektedir.
Makyaj ürünlerinden temizlik malzemelerine, parfümeriden kozmetiğe Rossmann’ın ürünleri hakkında bilgi almak ve indirimlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken, Akakçe’yi takip etmek. Akakçe, ücretsiz üyelik sistemiyle katalog, kampanya ve indirimleri güncel olarak takip etme olanağı da sunmaktadır. Sisteme üye olarak Rossmann’ın indirimlerini anlık haberler ile takip edebilir; yayınlanan yeni katalogları kısa süre içinde inceleyebilirsiniz. Rossmann’ın ürünleri ilginizi çekiyorsa, Akakçe’yi takip ederek avantajlı fırsatlarla satın alabilirsiniz.