File Market Katalog

File Market Mart ayı en güncel broşürlerini, aktüel ürünlerini, indirim kataloglarını Akakçe'den takip edin.

Tüm Broşürler Tüm Broşürler

File Market Aktüel Kataloglarının Karşılaştırması

Aktüel KatalogFile Market 15 Mart 2023File Market 11 Mart 2023File Market 1 Mart 2023File Market 16 Mart 2023File Market 17 Mart 2023File Market 20 Mart 2023File Market 17 Mart 2023File Market 18 Mart 2023File Market 19 Mart 2023File Market 22 Mart 2023File Market 23 Mart 2023File Market 22 Mart 2023File Market 25 Mart 2023File Market 23 Mart 2023File Market 27 Mart 2023
Başlangıç15 Mart 202311 Mart 20231 Mart 202316 Mart 202317 Mart 202320 Mart 202317 Mart 202318 Mart 202319 Mart 202322 Mart 202323 Mart 202322 Mart 202325 Mart 202323 Mart 202327 Mart 2023
Bitiş31 Mart 202331 Mart 202331 Mart 202331 Mart 202331 Mart 20234 Nisan 202331 Mart 202331 Mart 20234 Nisan 20237 Nisan 20235 Nisan 20239 Nisan 20239 Nisan 20237 Nisan 202310 Nisan 2023
Sayfa Sayısı2111132511111511
Ürün Sayısı010284313120021502
Broşürde En Ucuz01013237120011002
Broşürden Daha Ucuz000000200000400

File Market

2015 yılında faaliyete geçen File Market, kullanıcıların gıdadan kişisel bakıma anne bebek eşyalarından genel temizlik ihtiyaçlarına yanıt veren 133 mağazasıyla dikkat çeken market zincirlerinden biridir. Ürün çeşitliliği ve mağaza sayısı kadar hizmet kalitesiyle de öne çıkmayı başaran File Market, sunduğu kampanya ayrıcalıklarıyla da beğeni toplar. Siz de bol seçenekli ve avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşamak istiyorsanız File Market broşür ve katalogunu detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Katalogtaki indirimleri takip ederek ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Farklı içeriklerle sunduğu ürünlerle kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinen bu mağaza broşürleri her hafta yenilenir. File Market sipariş öncesi katalogları inceleyerek ürünlerin fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ardından ise marketin hemen hemen her mahallede bulunan şubelerine giderek tüm ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Avantajlarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşamak istiyorsanız File Market’in katalog ve aktüel ürünlerini online olarak inceleyebilirsiniz. File Market alışveriş öncesi incelediğiniz ve bütçenize uygun bulduğunuz ürünleri en özel fiyatlarla satın alarak hem kişisel bakım ihtiyaçlarınızı hem de ev ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz.

File Market Katalog Ürünleri Nelerdir?

File Market katalog, her türden ihtiyaca yanıt veren indirimler sunar. Düzenli olarak File Market tarafından yayımlanan File Market ürün kataloğu ile siz de en kaliteli, aynı zamanda en cazip fiyatlı ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. File Market’in sunduğu indirimli ürünleri merak ediyorsanız broşürlerde sıklıkla yer alan ürünler aşağıdaki gibidir:

Çok sayıda kullanıcı tarafından sıkı bir şekilde takip edilen File Market indirim broşürü içeriklerini sayfa üzerinden takip ederek, hem aile bütçenize katkı sağlayabilir hem de evinizin konforunda fiyat araştırması yapabilirsiniz. İndirimler hakkında bilgilendirme yapan kataloglar, haftalık yayımlanır. Hemen hemen tüm ürün gruplarında yapılan kampanyalardan haberdar olmanızı sağlamak için yayınlanan bu kataloglar ile çok seçenekli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

File Market Ürünleri

File Market ürünleri kişisel bakımdan ev temizliğine, gıdadan şarküteriye, taze meyveden sebzeye uzanan geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Alışveriş öncesinde öne çıkan ve sıklıkla merak edilen bazı ürünler vardır. Örneğin, File Market yumuşatıcı çeşitleriyle birlikte fiyatları da sıklıkla dikkat çeker. Siz de çamaşırlarınızın hem temiz hem de ferah olmasını istiyorsanız yumuşatıcı indirimlerine göz atabilirsiniz. File Market pasta çeşitleriyle de öne çıkar. Dondurulmuş olarak sunulan pasta çeşitleri, her damak zevkine hitap eder. Siz de sürekli yenilenen reyonlarda yer alan lezzet dolu pasta seçeneğini satın alabilir, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Pasta çeşitlerinin yanı sıra File Market kurabiye lezzetlerine de yer verir. Böylece çay saatlerinize keyif katar. Ramazan Bayramı’nın bereketini ihtiyaç sahipleriyle buluşturmanız için File Market Ramazan kolisi alternatifleri de sunar. Bütçeniz özelinde bir seçim yapabilir, bereket dolu kolileri ihtiyaç sahipleriyle buluşturabilirsiniz. File Market deniz ürünleri konusunda da oldukça zengin olup farklı ürünlere dondurucu özellikli dolaplarında yer verir. Sağlıklı ve lezzetli bir balık sofrası kurmanız için zengin seçenekler sunan deniz ürünleri ile sevdiklerinize eşsiz lezzetler hazırlayabilirsiniz. Bunun yanında temizlik malzemeleri de sunan File Market ile evinizin bakımını eksiksiz kılabilirsiniz. Daha hijyenik bir hayat için tüm ev temizlik malzemeleri ihtiyacınızı uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

File Market Aktüel Ürünler

Koşulsuz iade politikasıyla çalışan ve müşteri sağlığını her şeyin üstünde tutan File Market, özel indirimleri sık sık düzenler. Haftalık olarak yayınlanan File Market aktüel kataloğu ihtiyaçlarınızı karşılamanız için size yardımcı olur. Aktüel ürünler ile gıda, deterjan ve kişisel bakım ürünlerini dönemsel indirimlerle satın alabilirsiniz. File Market kampanyalarını takip etmek bütçenize yardımcı olur. Bu indirimler sayesinde tüm ürünler cazip fiyatlarla satışa sunulur. Bu cazip fiyatlar sayesinde mutfağınızın aylık ihtiyaçlarını toplu bir şekilde satın alarak giderebilirsiniz. Bunun yanında ev hijyenini sağlamak adına temizlik ürünlerini de çoklu miktarlarda satın alarak avantajlı bir alışveriş deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. File Market zengin çeşitliliğe sahip olan manav, kasap gibi ana ihtiyaçlarıyla da hem sağlıklı hem de lezzet dolu sofralar hazırlamanıza imkan sağlar. Aktüel ürünlerinde özel markalarına da yer veren File Marketleri sayesinde aradığınız ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

File Market Markaları

“File Market ne demek?” sorusunu merak ediyor olabilirsiniz. Bu market 3000 ila 4000 farklı ürünü bünyesinde barındıran ve kendi markalarına da yer veren bir organizasyondur. HARRAS, File Market markaları arasında öne çıkar. Ürün geliştirme ve üretme süreçlerini titizlikle yürüten File Market, HARRAS ile kaliteli gıda ürünlerine imza atar. Bu gıda içeriklerini geliştirirken kullanıcı ihtiyaçlarını detaylı olarak analiz eden File Market, ürünlerini en ucuz fiyatlarla kullanıcıların tüketimine sunar. File Market güncel katalog takibini yaparak bu markanın yanı sıra Actisoft ürünlerine de göz atabilirsiniz. Yaşam alanlarının temizliğinde sizlere büyük kolaylık yaratan Actisoft ile tüm temizlik ürünlerini bütçe dostu fiyatlarla satın alabilirsiniz. Oda kokusundan sıvı sabuna, kağıt havludan yağlı kağıda, çöp torbasından bulaşık makinesi tabletine uzanan zengin içerikli ürün karması ile evinizin tüm ihtiyaçlarını tamamlayabilirsiniz. File Market yorumlarına da göz atarak mağaza hakkında yapılan değerlendirmeleri inceleyebilirsiniz. Gelen geri dönüşlerle sürekli geliştirilen Actisoft ürünlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Bir diğer marka olan Daycare, renkli kozmetik ve kişisel bakım ürünleriyle öne çıkar. Tüm ailenin kişisel bakım ihtiyaçlarına eksiksiz yanıt veren Daycare, kaliteli içeriği ile güvenle tercih edebileceğiniz bir markadır. Kullanıcıların güzellik, kişisel bakım, kozmetik, hijyen ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler sunan Daycare, her bütçe özelinde fiyat aralığına sahiptir.

File Market İndirim ve Kampanya Broşürleri Akakçe’de

File Market online katalogları ile tüm indirimlerden haberdar olmanızı sağlar. File Market indirim ve kampanyaları Akakçe ayrıcalığı ile sizlerle buluşur. Bu indirimleri detaylı bir şekilde inceleyerek ihtiyaçlarınızı tamamlayacak en ucuz fiyatları kolaylıkla belirleyebilir, bilinçli alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Özel broşürlerle her hafta servis edilen File Market fiyatları, tüm ürünleri detaylı olarak tanıtır. Bu broşürler sayesinde özel indirim oranlarını da beğeninize sunar. Siz de ihtiyaçlarınızı önceden belirleyerek bu indirimleri inceleyebilir ve en ucuz seçenekleri sunan File Market ürün fiyatları ile bütçenizi sarsmadan alışveriş yapabilirsiniz. Kullanıcıların sıkı bir şekilde takip ettiği File Market et fiyatları, taze etleri son derece uygun fiyatlarla satın almanızı sağlar. Manav bölümünde de özel fiyatlar sunan File Market, özel halk günleriyle sofralarınıza çeşitlilik katmanıza yardım eder. Şampuandan saç boyasına, traş ürünlerinden saç bakım ürünlerine, sabun çeşitlerinden kremlere ve renkli kozmetik ürünlere yer veren katalogları detaylı inceleyerek de kişisel bakım ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz. Bunun yanında her evin önemli ihtiyaçlarından olan tuvalet kağıdı indirimleri ve ürün çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Bütçenizi karşılayan tuvalet kağıdı seçeneğini avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.