Eveshop Katalog

Eveshop Aralık ayı en güncel broşürlerini, aktüel ürünlerini, indirim kataloglarını Akakçe'den takip edin.

Tüm Broşürler Tüm Broşürler
Tüm market broşürlerinde akıllı fırsatlar web'de, cepte, Akakçe'de!

Eveshop Aktüel Kataloglarının Karşılaştırması

Aktüel KatalogEveshop 3 Kasım 2023
Başlangıç3 Kasım 2023
Bitiş4 Aralık 2023
Sayfa Sayısı40
Ürün Sayısı77
Broşürde En Ucuz2
Broşürden Daha Ucuz28

Eveshop

Eve Shop, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini herkes tarafından ulaşılabilir hale getirmek için 2015 yılında ilk mağazasını açtı. Kısa bir süre sonra e-ticaret sitesini kuran marka, internet üzerinden de ürünlerinin satın alınmasını sağladı. Eveshop ürünleri içerisinde farklı markalara ait makyaj, cilt ve saç bakımı, parfüm ve deodorant, anne ve çocuk, erkek bakım ürünleri bulunmaktadır. Onlarca farklı markanın ürün çeşitliliğine sahiptir. İnternet sitesinden alışveriş yapılabildiği gibi mağazalarından Eveshop kataloglarına da ulaşılabilmektedir. Katalog sayesinde Eveshop indirim ve kampanyaları öğrenilebilir. Eve Shop kampanya kataloğunda ürünler detaylı bir şekilde sunulmaktadır. İlgilisinin istediği zaman istediği yerde rahat bir şekilde incelemesi düşünülerek tasarlanan kataloglardan seçim yapmak da ayrıca keyifli olmaktadır.

Eve Shop Katalog

Her geçen gün hızla artan mağaza sayısı ve kısa zamanda internet satışı ile dikkat çeken Eve Shop, en kaliteli ürünleri uygun fiyata müşterileri ile buluşturuyor. Giderek adını daha çok duyuran Eve Shop ürünleri geniş bir marka yelpazesine sahiptir. Kozmetik ve kişisel bakım marketi olan Eve Shop kataloglarında saç boyalarından bebek şampuanlarına, banyo aksesuarlarından ev patiklerine, erkek parfüm ve deodorantlarından kadın ve erkek traş setlerine kadar bir kişinin, evinin ve hatta çocuğunun ihtiyacı olabilecek tüm ürünlere ulaşılmaktadır. Ayrıca kataloglardan hangi ürünlerin indirimi ve kampanyası olduğu da incelenebiliyor. Bu ay Eve Shop kampanya ürünleri için hazırlanan katalogda yer alan; Qumpara ile 2 tane Nivea Köpük alana 2 adet sinema bileti verilmesidir. Bu ve bunun gibi kampanyalarını da katalogları aracılığı ile bildiren marka, potansiyel müşterilerini de memnun ediyor. Oldukça geniş kapsamlı bir katalog tasarlayan Eve Shop, müşterilerinin aklında soru işareti kalmaması için çabalamaktır. Bu yüzden oradan beğendiğimiz, sürekli kullandığımız ya da ilk kez deneyeceğimiz bir ürünü görüp, inceliklerini öğrenip varsa eğer herhangi bir indirimden ya d kampanyadan yararlanmak için mağazaya gidebiliriz.

Eve Shop İndirimli Ürünler

Eve Shop indirim olan ürünlerini katalogları aracılığı ile bildirmektedir. Her ay düzenli olarak yayınlanan Eve Shop katalog içerisinde bulunan Eve Shop kampanya ve indirimli ürünler oldukça dikkat çekmektedir. İndirimli ürünlerin ve çeşit çeşit kampanyalarının bulunduğu Eve Shop kataloğuna akakce.com internet sayfasından ulaşılmaktadır. Ayrıca bazı ürünleri paket halinde sunulabildiği için kampanyalardan da müşteriler rahatlıkla faydalanabilmektedir. Diğer mağazaların aksine, çok daha uygun fiyatlara kaliteli ürünleri bünyesinde bulunduran marka, indirim ve kampanyaları da eklenince ilgi artışı yaşamaktadır. Kaliteli ürünleri en hesaplı fiyatlarla sizlere ulaştırmayı amaçlayan Eve Shop ile siz de hala tanışmadıysanız, Akakçe aracılığı ile Eve Shop katalog sayfalarını kolaylıkla inceleyebilir; bütçenizi sarsmadan ihtiyacınız olan ürünlere sahip olabilirsiniz.

En güncel Eve Shop İndirim ve Kampanya Broşürleri Akakçe’de

Eve Shop ürünleri indirim ve kampanyalarının yer aldığı broşürleri her ay düzenli olarak akakce.com internet sayfasında yayınlanmaktadır. Mağazalarından olduğu gibi Akakçe web sitesinden de takip edilebilen broşürler sayesinde uygun fiyatlara ihtiyaç karşılanmaktadır. İndirimli ürünleri kaçırmamak için yardımınıza koşan sayfa ile kataloglar internete bağlı olduğunuz her yerden incelenebilir. Böylece Eve Shop indirim ve kampanyalarından faydalanılır ve bütçeniz sarsılmaz. Akakçe'nin yardımı ile Eve Shop'un her ay yaptığı farklı kampanya ve indiriminden haberdar olabilirsiniz. Artan fiyatlara karşı uygun ve kaliteli markaların kaliteli ürünlerini mağazalarında ve sitesinde bulunduran Eve Shop, müşterilerine haber verme kısmını Akakçe işbirliği ile yapmaktadır. Müşterilerin de memnun olduğu bu işbirliği ile herkes hemen tüm kampanyalardan haberdar olabilmektedir.