Yunus Market Katalog

Yunus Market Mart ayı en güncel broşürlerini, aktüel ürünlerini, indirim kataloglarını Akakçe'den takip edin.

Tüm Broşürler Tüm Broşürler

Yunus Market Aktüel Kataloglarının Karşılaştırması

Aktüel KatalogYunus Market 6 Mart 2023Yunus Market 17 Mart 2023Yunus Market 17 Mart 2023Yunus Market 27 Mart 2023
Başlangıç6 Mart 202317 Mart 202317 Mart 202327 Mart 2023
Bitiş31 Mart 20232 Nisan 202331 Mart 202323 Nisan 2023
Sayfa Sayısı1111
Ürün Sayısı0260
Broşürde En Ucuz0220
Broşürden Daha Ucuz0020

Yunus Market

Türkiye genelinde 106 şubesi bulunan Yunus Marketler Zinciri, uygun fiyatları ve farklı kalemlerdeki kaliteli ürünleriyle tüketicinin dikkatini çekiyor. Mağazalarından ve internet sitesi üzerinden satış yapan Yunus market katalog indirimleriyle de müşterilerine birçok avantaj sunuyor. Yunus Market’in güncel olarak yayınladığı katalogları takip ederek indirim ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilir, gıdadan kişisel bakıma, temizlikten teknolojik ürünlere kadar birçok ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
1989 yılında Ankara’da faaliyete geçen Yunus Market, kaliteli ürünleri ve hizmetiyle tüketicilerin en çok tercih ettiği marketler arasında yerini alıyor. Yunus Market’in kataloglarında birçok farklı kategoride 60.000’in üzerinde ürün bulunuyor. Kaliteli markalardan tedarik edilen bu ürünler, hijyen ve sağlık kurallarına uygun olarak muhafaza ediliyor. Perakende olarak satılan Yunus market aktüel ürünler dışında kasap, şarküteri, manav ve unlu mamul reyonları da bulunuyor. Firma aynı zamanda internet sitesi üzerinden de ürün satışı yapıyor.

Yunus Market Katalog

Ankara genelinde online satış yapan Yunus market aktüel ürünler listesinde dikkati en çok et ürünleri çekiyor. Hijyenik koşullarda kesilen ve muhafaza edilen et ürünlerinin yanı sıra güvenilir üreticilerden tedarik edilen gıda ürünleri de Yunus Market kataloglarında oldukça uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Gıda ürünlerinde hijyene ve kaliteye önem veriyorsanız, Yunus Market’in kataloglarını takip edebilir, bütün üretim süreçlerinin izlenebildiği kasap ve şarküteri reyonlarından alışveriş yapabilirsiniz. Kaliteli perakende ürünlerin satışını yapan Yunus Market indirim ve kampanyalarıyla da dikkat çekiyor. Yılın belirli dönemlerinde yürürlüğe giren indirim ve kampanyalarla müşterilerine büyük avantajlar sunuyor. İndirimlerden zamanında haberdar olmak için Yunus Market’in düzenli olarak yayınladığı katalogları takip edebilirsiniz.

Yunus Market Aktüel Ürünler

Marketin kataloglarında gıda ürünleri dikkat çekse de Yunus Market aktüel ürünler başlığı altında farklı kategorilerde on binlerce ürün yer alıyor. Gıdanın dışında teknoloji, temizlik, kişisel bakım, ev tekstili, bijuteri, kozmetik gibi kalemler de kalite güvencesiyle satışa sunuluyor. Bu kategorilerde de birçok indirim ve kampanya fırsatı bulunuyor. Yunus market katalog ürünleri arasında dikkat çeken bir diğer kategoriyi de pet shop malzemeleri oluşturuyor. Geniş ürün yelpazesine sahip olan pet shop kategorisinde %50’ye varan indirimler söz konusu. Başta şampuan ve saç boyası olmak üzere kişisel bakım malzemeleri de aktüel ürünler arasında yer alıyor. Aradığınız her şeyi Yunus Market’in raflarında, yüksek kalite ve düşük fiyat fırsatlarıyla satın alabilirsiniz.

En Güncel Yunus Market İndirim ve Kampanya Broşürleri Akakçe’de

Gıda, pet ve kişisel bakım ürünleri başta olmak üzere birçok farklı kategoride uygulanan Yunus Market indirim fırsatlarından yararlanmak ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla satın almak için tek yapmanız gereken Akakçe’de yayınlanan Yunus Market katalog broşürlerini takip etmek. Akakçe,birçok firma gibi Yunus Market’in güncellemelerini de günbegün takip ederek müşterilerin indirim ve kampanyalardan yararlanmasına yardımcı oluyor. Yunus Market kampanya ürünlerini takip etmek için Akakçe sitesinde yer alan Yunus Market sayfasına bakabilirsiniz. Broşürleri mobil cihazınızdan ya da bilgisayarınızdan inceleyerek Yunus market indirim ve kampanyaları hakkında bilgi edinebilir, ürün fiyatlarını diğer marketlerdeki muadilleriyle karşılaştırabilirsiniz. Müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla buluşturmayı amaçlayan Akakçe, en güncel Yunus Market kampanya broşürleri ile dikkat çekiyor. Geçerliliğini yitiren broşürleri yayından kaldıran Akakçe,güvenilir kampanya ve indirim fırsatlarıyla sizleri bekliyor. Yunus Market’te alışveriş yapmadan önce Akakçe’deki sayfasına göz atarak en güncel indirim ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Akakçe’ye abone olarak Yunus Market kampanya ürünlerinden anında haberdar olabilirsiniz.

<%