Orta Boy Buzdolabı

Orta Boy Buzdolabı Fiyatları

360 farklı Orta Boy Buzdolabı için fiyatlar listeleniyor.

Satıcı Marka 505 lt641 lt70 cmA++Çift Kapılı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 15Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetBoyut: Orta

Markası Kolay Sipariş Özellikler SatıcıToplam 110 satıcı. Kullanım Türü Tipi Boyut Orta Kapı Sayısı Kontrol Paneli Ses Seviyesi Dondurucu Özelliği Toplam Brüt Hacim Toplam Net Hacim Soğutucu Net Hacim Dondurucu Net Hacim Yıllık Enerji Tüketimi Genişlik Derinlik Yükseklik Enerji Sınıfı Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 2.000 TL2.000 - 3.000 TL3.000 - 4.000 TL4.000 - 5.000 TL5.000 TL üstü

Çift Kapılı BuzdolabıArçelik Çift Kapılı BuzdolabıBosch Çift Kapılı BuzdolabıArçelik 505 lt BuzdolabıBosch No Frost BuzdolabıNo Frost BuzdolabıArçelik No Frost BuzdolabıBeko Çift Kapılı Arçelik Kombi Tipi BuzdolabıBeko 505 lt BuzdolabıBeko No Frost Bosch Alttan Donduruculu Buzdolabı

En Çok İlgi Gören Buzdolapları

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Orta Boy Buzdolabı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Orta Boy Buzdolabı hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Orta Boy Buzdolabı:

  1. Arçelik 454270 MB A+ Çift Kapılı
  2. Arçelik 270481 MB A++ Kombi No Frost
  3. Dijitsu DBD200 A+ Çift Kapılı
  4. Bosch KDN55NWF0N A+ Çift Kapılı No Frost
  5. Profilo BD2055WFVN A+ Çift Kapılı No Frost

Orta Boy Buzdolabı

Yaşam alanlarında var olması gereken beyaz eşyalar bulunur. Beyaz eşyalar arasında yiyecek ve içeceklerin uygun koşullarda muhafaza edilebilmesi için buzdolaplarına önemli derecede ihtiyaç duyulabilir. Beyaz eşya üreticisi birçok marka, kullanıcıların bu ihtiyaçlarına yanıt veren çeşitli ürünleri kategorisinde bulundurur. Ev ve ofis gibi alanlarda orta boy buzdolabı ürünlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ebat olarak büyük modellere ihtiyaç duymayanlar için bu ürünler oldukça işlevseldir. Ölçülerinin getirdiği pratikliğin yanı sıra model çeşitliliği ve özelliklerinin fonksiyonel olması sebebiyle de ürünler, sıklıkla tercih edilir. Ürünlerin sıcaklık ayarları, fanları, raf ve soğutma sistemleri anlamında bir buzdolabında olması gereken tüm opsiyonlar bulunur. Beyaz eşya üretici markalarının ürün kategorisinde standart kullanım sunan modellerden no frost seçeneklere kadar model çeşitliliği bulunur. Kullanım süreleri, bakım ve temizliğe verilen öneme bağlı olarak değişen ürünler genellikle uzun yıllar boyunca kullanıcıların hayatında yer edinebilir. Ürünlerin marka seçeneklerine, ebatlarına ve sunduğu ayırıcı yönlerine detaylı bir filtreleme yaparak ulaşabilirsiniz. Birçok marka arasından size en uygun modeli tercihinizi yapabilirsiniz. Ayrıca söz konusu ürünlerin yanı sıra ankastre ocaklardan wi-fi klima seçeneklerine kadar birçok farklı ürün çeşidine de ulaşabilirsiniz. Ürünlerin fiyat seçenekleri arasından bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Orta Boy Buzdolabı Modelleri Nelerdir?

Günün her saati çalışma gösteren ve hayatın önemli parçalarından olan orta buzdolabı seçenekleri, boyut anlamında kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilir. Orta boy olması sayesinde ihtiyaç duyulduğu kadar kullanım şansı elde edilebilir. Günümüz teknolojisinde kontrol tipi anlamında akıllı özelliklere sahip birçok ürün bulunur. Bu akıllı sistemler orta boyutlara sahip buzdolaplarında da kullanılır. Dijital sensör ve kontrol ayarlamalarının yapılabildiği ürünler, aynı zamanda soğutma anlamında da gelişmiş opsiyonlara sahiptir. Orta boy no frost buzdolabı ürünleri, gerek soğutma sistemleri gerekse de kontrol tercihleri bakımından birçok farklı opsiyona sahiptir. No frost özelliklerine sahip ürünlerin detayları markadan markaya farklılık gösterebilir. Buzlanma probleminin oluşmasını en aza indiren bu modeller, kullanıcıların en çok tercih ettiği modellerden birisidir. Ayrıca ürünlerin renk seçenekleri de oldukça geniştir. Klasik zevklerden yana bir tercihte bulunmak istiyorsanız gri, beyaz ya da siyah gibi tonları tercih edebilirsiniz. Daha retro görünüme sahip modeller için ise turuncu, mavi, kırmızı ve yeşil gibi renk seçimleri yapabilmeniz mümkündür. Her bir orta boyutlu buzdolabının farklı özellik açıklamaları bulunabilir. Bu açıklamaları detaylı bir şekilde inceleyerek dilediğiniz modele sahip olabilirsiniz. Sahip olduğunuz buzdolabının soğukluk ayarını istediğiniz dereceye ayarlayarak ihtiyaç duyduğunuz şekilde kullanabilirsiniz.

Orta Boy Buzdolabı Ölçüleri Nelerdir?

Birçok gıdayı buzdolabına yerleştirirken ürünlerin tamamının düzenli bir şekilde sığıyor olmasını isteyebilirsiniz. Ürünleri yerleştirirken nereye hangi ürünü koyacağınız, kullanım alanı için oldukça önemlidir. Üretici markalar orta boy buzdolabı ölçüleri noktasında belirlemeler yaparken bu gibi ihtiyaçlara yanıt verecek tasarımlar ortaya koyar. Genişlik ve yükseklik anlamında standart boy seçimi yapmak isteyenlere uyumlu seçenekler sunulur. Fan bölgelerinin yerleri belirlenirken daha fazla saklama alanı sunacak şekilde ayarlamalar yapılır. Ayrıca rafların ürünün istenilen noktasına yeniden yerleştirilmesi de kullanıcılara kolay kullanımlar sunar. Kapasite bakımından sunduğu litre seçeneklerine kadar değişimler görülebilir. Bu değişimler, üretici markaların modellerine göre şekilleniyor olsa da 210 ila 330 litre aralıklarında seçenekler bulunabilir. Modellerin kapı seçenekleri de tek kapılı modellerden başlamak üzere iki, üç ve dört kapılı seçeneklere kadar çeşitlenebilir. Tüm markaların ürünlerine ve sunduğu ölçü seçeneklerine detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ebatlar arasında ihtiyacınız olan seçimleri filtreleme yaparak sıralayabilir ve size en uygun olan ölçüdeki orta boy modele sahip olabilirsiniz. Soğuk su içiyorsanız ve buzdolabına koymayı tercih etmiyorsanız gizli damacanalı su sebili fiyatları hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Dilerseniz fiyat sıralama seçeneği ile en düşük ya da en yüksek aralıkları seçebilirsiniz.

Orta Boy Buzdolabı Ne Kadar Enerji Harcar?

Boy anlamında standart kademede yer alan orta boy buzdolaplarının harcadığı enerji miktarları, enerji sınıfına göre değişebilir. Aynı zamanda kullanım şekillerine bağlı olarak da değişimler görülebilir. Markaların ürünleri A sınıfının yanı sıra B grubunda enerji tüketimi yapan modeller bulundurur. Örneğin; A+++ orta boy buzdolabı enerji sınıfı bakımından normal cihazlara göre aşağı yukarı yarısı kadar elektrik harcar. Bu tip bir enerji harcama özelliğine sahip ürün ile güç tüketimi diğer sınıflara nispeten daha verimli bir şekilde kullanılabilir. Bu sebeple enerji tasarrufu bulunduran modeller kullanıcılara avantaj sunacaktır. Enerji harcamasını etkileyecek olan bir diğer nokta ise sizin kullanım esnasında seçim yapacağınız ayarlamalar da olabilir. Şayet dondurucu bölümüne diğer alanlardan daha az ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Bu noktada ürünün dondurucu bölümündeki soğutma ayarını düşürebilir ve sonuçta daha tasarruflu bir enerji tüketimi elde edebilirsiniz. Markaların sunduğu avantajlı özelliklere sahip enerji türleri hakkında ayrıntılı incelemeler gerçekleştirebilir ve size uyumlu olan modeli tercih edebilirsiniz.

Orta Boy Buzdolabı Fiyatları

Yiyecek ve içeceklerinizi doğru sıcaklıkta saklarken aynı zamanda da sadece ihtiyacınız olan ölçülerde üretilen modellerin fiyatları, markaların kategorisine göre değişebilir. Orta boy buzdolabı fiyatları, genellikle üretim materyallerine, enerji kullanımına ve sunduğu özelliklere bağlı olarak farklılaşabilir. Orta boy buzdolabı en ucuz seçeneklerden daha yüksek fiyatlı aralıklara kadar çıkabilir. Ürünlerin fiyat aralıkları hakkında belirli filtrelemeler yaparak ve özelliklerini ayrıntılı bir şekilde inceleyerek sizin bütçenize en uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Fiyat seçimlerini yaparken seçeceğiniz enerji etiketlerine, ebat seçeneklerine, hacimlik ve kapasite gibi tercihlere dikkat etmeniz önem arz edebilir. Doğru eşleştirmeler sonucunda doğru ürünlerle karşılaşabilmeniz daha mümkündür. Ne çok küçük ne de çok büyük olan bu modellerin marka seçeneklerini tüm ayrıntıları ile inceleyerek fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyat eşleştirmelerinden sonra online alışverişin kolaylığı ile birlikte güvenilir sonuçlar elde edebilirsiniz.

Orta Boy Buzdolabı Seçenekleri Akakçe'de

Enerji dostu bir model tercihi yapmak istiyor olabilirsiniz. Hem elektrik faturalarınıza hem de çevreye dost olacak bu buzdolabının orta ebatlarda olmasını da isteyebilirsiniz. Böyle bir sonuç elde etmek için buzdolabı orta boy araması yaparak tüm seçenekleri karşınıza çıkarabilirsiniz. Karşınıza çıkan seçenekler sizin için oldukça karmaşık ise dilediğiniz gibi filtreleme yapabilmeniz mümkündür. Ürün renklerinden değerlendirme puanlarına, enerji sınıfından genişlik ve hacimlerine kadar tam olarak istediğiniz ürünle karşılaşmanız oldukça mümkündür. Online alışverişin getirdiği kolaylık sayesinde tüm markaların sunduğu modellere aynı anda inceleme yapabilirsiniz. Bu sayede ürünler hakkında sunulan açıklama ve özellik bilgilerine de çok kısa bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Tüm bunların yanında dilediğiniz fiyat seçeneklerini de belirleyerek bütçenize uygun tercihler yapabilirsiniz. En ucuz orta boy buzdolabı araştırması yaparak markalar arasında ulaşılabilir fiyatlı seçenekleri görüntüleyebilirsiniz. Üstelik bu seçeneklere dünya çapında popüler bir konumda olan kaliteli markalar arasından ulaşabilirsiniz. Aramanıza filtreleme seçenekleriyle ekleyeceğiniz özellikler istediğiniz buzdolabına ulaşmanızı kolaylaştırabilir. Seçiminiz ile ilgili merak ettiğiniz tüm ayrıntıları Akakçe ile inceleyebilirsiniz. Sonuçta ise orta boylara sahip buzdolabı ürünleri arasından mutfağınıza ve yaşam stilinize en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.