Samsung Buzdolabı

Samsung Buzdolabı Fiyatları

42 farklı Samsung Buzdolabı için fiyatlar listeleniyor.

Regal Buzdolabı Arçelik Buzdolabı Dijitsu Buzdolabı Profilo Buzdolabı Bosch Buzdolabı Altus Buzdolabı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

505 lt682 lt500 lt641 ltA+++A++70 cm75 cm0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL Satıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Samsung Kaydet

Fiyatı
- 0 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 - 12.000 TL12.000 TL üstü
Markası Samsung Özellikler Kullanım Türü Tipi Boyut Kapı Sayısı Kontrol Paneli Dondurucu Özelliği Toplam Brüt Hacim Toplam Net Hacim Soğutucu Net Hacim Dondurucu Net Hacim Genişlik Derinlik Yükseklik Yıllık Enerji Tüketimi Ses Seviyesi Dondurucu Bölmesi Ağırlık Günlük Dondurma Kapasitesi Enerji Sınıfı SatıcıToplam 144 satıcı. Ürün Puanı Renk

Samsung Gardırop Tipi Buzdolabı Samsung Çamaşır Makinesi Samsung Derin Dondurucu Samsung Bulaşık Makinesi Samsung Çamaşır Kurutma Makinesi Samsung Beyaz Eşya Seti Samsung Mikrodalga Fırın Samsung Cep Telefonu Samsung Televizyon Samsung Bluetooth Kulaklık Samsung Monitör Samsung Akıllı Saat

En Popüler Samsung Buzdolapları

Samsung Buzdolabı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Samsung Buzdolabı Sıkça Sorulan Sorular

Samsung Buzdolabı

Yiyecek ve içecekleri sağlıklı bir şekilde saklama imkanı sunan buzdolapları; ev, iş yeri, ofis ve restoran gibi çeşitli yaşam alanlarında kullanılır. Her evin olmazsa olmaz beyaz eşyaları arasında yer alan buzdolapları, farklı tasarım ve özelliklerde üretilir. Güney Kore merkezli teknoloji firması Samsung, yenilikçi ev eşyalarıyla adından sıkça bahsettiren markalar arasında yer alır. Samsung buzdolabı tasarımları çeşitliliğiyle farklı ihtiyaçlara sahip kullanıcıların beklentisini karşılar. Küçük ve büyük mutfak alanlarında kullanabileceğiniz çeşitli modeller sunan marka, yenilikçi teknolojisiyle kullanıcılara çeşitli faydalar sunar. Dondurucu bölmesi, su pınarı ve nofrost gibi farklı özelliklere sahip buzdolabı modelleri kullanışlı özellikleriyle ön plana çıkar. Süt ürünleri, sebze ve meyveleri ideal soğuklukta tazeliğini kaybetmeden saklamayı sağlayan markanın buzdolaplarının hacimleri tasarımlarına göre değişir. Son yıllarda mutfak dekorasyonlarında ankastre ürünler de sıklıkla tercih edilir. Solo ve ankastre olarak buzdolapları farkı kapasiteleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar. Samsung 2 kapılı, 3 kapılı, 4 kapılı buzdolabı modelleri farklı hacimleriyle öne çıkar. İhtiyacınıza göre 2 kapılıdan 4 kapılı tasarımlara kadar farklı seçenekleri Samsung buzdolabı çeşitleri arasından bulabilirsiniz. Üstte dondurucu bölmesi olan klasik modeller kadar Samsung kombi buzdolabı modelleri de popüler seçenekler arasında yer alır. Kombi modellerde dondurucu bölmesi alt kısımda bulunur. Buzdolaplarının kapak sayısı modellerin tasarımlarına göre değişiklik gösterir. Mutfağınızın genişliğine göre Samsung buzdolabı 70 cm, 80 cm gibi farklı genişliklere sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Ankastre bulaşık makinesi ve buzdolaplarını tercih ederek ankastre dolaplarla birlikte uyumlu bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Modern Özelliklere Sahip Samsung Buzdolabı Modelleri

Sebze, meyve ve süt ürünleri gibi çeşitli gıda maddelerinin bozulmadan saklanabilmesi için soğuk bir ortam gerekir. Uzun yıllardır mutfakların demirbaşlarından biri haline gelen buzdolapları yiyecekleri saklamak için ideal koşulları oluşturur. Samsung dondurucu ve buzdolabı bölmelerine sahip modelleri ideal hacimleriyle kullanıcıların beğenisine sunar. Alanında öncü markalardan biri olan Samsung, küçük ve büyük buzdolabı modelleriyle de kullanıcılara farklı seçenekler sunar. Samsung buzdolabı modelleri, geniş ve dar alanlara sahip mutfaklarda kullanıma uygun farklı ölçülere sahiptir. Dar ve küçük mutfak dekorasyonu için Samsung mini buzdolabı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Alandan tasarruf sağlayan mini modeller, ergonomik tasarımıyla yiyecekleri düzenli bir şekilde saklama imkanı sunar. Geniş mutfaklarda kullanım için Samsung çift kapılı buzdolabı modellerini tercih edebilirsiniz. Yüksek hacmiyle kullanıcıları memnun eden Samsung geniş buzdolabı modellerinin raf aralıkları, kapı sayısı ve uzunlukları modellerin yapısına göre değişir. Yenilikçi teknolojisiyle ön plana çıkan Samsung, buzdolabı modellerinde kullanıcıların konforunu artıracak özellikleriyle de beğeni toplar. Samsung su pınarlı buzdolabı modelleri her zaman soğuk suya hızlıca ulaşma fırsatı sunar. Kapak üzerinde yer alan özel bölmeyi kullanarak buzdolabının kapağını açmadan su alabilirsiniz. Pratik ve konforlu özelliğe sahip su pınarlı modeller, sahip olduğu hızlı dondurma, no frost ve ayarlanabilir soğukluk kademesiyle kullanıcılarını memnun eder. Bazı modellerde dijital ekran bulunurken bazı modellerde uzaktan kumandayla kontrol edilen sistemler mevcuttur. Bazı modellerde ise dokunmatik ekran bulunurken bazı modellerde ise ekran kenarındaki tuşlar kullanılır. Gelişen teknolojiyle birlikte Samsung ekranlı buzdolabı çeşitleri popüler tercihlerden biri olur. Dijital ekran üzerinden buzdolabının farklı bölümlerinin soğutma kademelerini ayarlayabilir ve cihazların çalışma performanslarını inceleyebilirsiniz.

Mutfaklara Şıklık Katan Samsung Buzdolabı Tasarımları

Mutfakların en önemli eşyaları arasında buzdolapları yer alır. İçecek ve yiyecekler için ideal bir saklama alanı sunan buzdolapları gelişen teknolojiyle birlikte kullanıcılara farklı özellikler sunar. Samsung su sebilli buzdolabı modelleri popüler ürünler arasında yer alır. Dolap kapağını açmadan soğuk su alabilme imkanı sunan bu tasarımları su saklama kapasiteleri model özelliklerine göre değişir. Pratik bir kullanım deneyimi sunan sebilli modeller şık tasarımlarıyla da göze hitap eder. Samsung gardrop tipi buzdolabı modelleri ise geniş tasarımlarıyla ön plana çıkar. Büyük mutfaklarda kullanabileceğiniz çeşitlerde 3 veya 4 kapı seçeneği bulunur. Samsung alttan donduruculu buzdolabı seçenekleri ise gardrop tipi olarak bulabileceğiniz modeller arasındadır. Beyaz, siyah ve gri renk seçeneklerine sahip ürünler arasından mutfak dekorasyonuna göre seçim yapabilirsiniz.Samsung inox buzdolabı, paslanmaz çelik özelliğyle dikkat çeken ürünler arasında yer alır. Mutfak dolaplarının ve diğer eşyaların renklerine göre Samsung siyah buzdolabı cam ve metal gövdeli seçenekleri tercih edebilirsiniz. Siyah renkli Samsung cam buzdolabı modelleri parlak yüzeye sahiptir. Şık tasarımlarıyla göze hitap eden ürünlerin dış kısmında cam kaplama bulunur. Açık renkli mutfak dekorasyonu için Samsung gri buzdolabı modellerini tercih edebilirsiniz. Mutfak alanının genişliğine göre Samsung tek kapılı buzdolabı veya büyük çeşitleri kullanabilirsiniz. Dar alanlarda Samsung aynalı buzdolabını tercih ederek ortam ferah bir görünüm oluşturabilirsiniz. Modern teknolojisiyle ideal bir kullanım deneyimi sunan buzdolapları şık tasarımlarıyla dekorasyona olumlu katkı sağlar.

Samsung Buzdolabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Buzdolabı her evde ihtiyaç duyulan beyaz eşyalardan biridir. Buzdolabı satın almadan önce bazı kriterleri inceleyerek ihtiyacınıza en uygun modeli kolayca bulabilirsiniz. Samsung buzdolabı ölçüleri, kullanıcıların dikkat etmesi gereken durumlar arasında yer alır. Küçük ve büyük mutfak genişliğine uygun ölçülere sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece dekorasyonda refah bir görünüm oluşturabilirsiniz. Dar alanlarda kullanım için Samsung küçük buzdolabı modelleri tek ve çift kapılı seçenekleriyle kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılar. Mutfağınızda ankastre dolaplar varsa ankastre modelleri kullanabilirsiniz. Samsung ankastre buzdolabı modelleri farklı ölçülerine sahiptir. Dolap içine kusursuz bir şekilde yerleştirmek için ürün satın almadan önce ölçülerini inceleyebilirsiniz. Su sebilli, ekranlı ve kameralı modelleri kullanım ihtiyaçlarınıza göre değerlendirebilirsiniz. Samsung kameralı buzdolabı modelleri dolap kapağını açmadan içindeki gıdaları izleme fırsatı sunar. Kapak üzerinde bulunan geniş ekran üzerinden kamera görüntülerini anlık olarak görebilirsiniz. Sık sık dolap kapağı açılmadığı için enerji tasarrufu sağlayan bu model, kullanışlı ürünler arasında yer alır. Samsung buzdolabı yorumları ve değerlendirmelerine göz atarak model seçiminizi bu doğrultuda verebilirsiniz.

Samsung Buzdolabı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Samsung yeni buzdolabı modelleri her bütçeye uygun geniş bir fiyat aralığı sunar. Ürünlerin satış fiyatları teknolojik özelliklerine ve kullanıcılara sunulan faydaya göre değişir. Ekran, kamera, su sebili, kapı sayısı ve hacim gibi özellikler buzdolaplarının satış fiyatlarını doğrudan etkiler. Samsung digital inverter buzdolabı modelleri düşük güç tüketimi, sessiz çalışma ve dayanıklılık özellikleriyle kullanıcılara çeşitli faydalar sağlar. UV koku giderici filtre, üçlü soğutma sistemi, geniş kapasite, enerji tasarrufu sağlayan sistem, kolay erişilen gösterge gibi gelişmiş teknolojiye sahip model seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza göre tercih yaparak yiyeceklerinizi uzun süre taze tutabilirsiniz.Samsung buzdolabı fiyatları, cihazların motor tasarımı, enerji tasarruf özelliğine göre farklı şekilde belirlenir. Bütçenize uygun Samsung buzdolabı en ucuz fiyatları için artan-azalan sıralaması yaparak modellere göz atabilirsiniz. Samsung buzdolabı ve ankastre buzdolabı fiyatları karşılaştırarak da karar verme sürecini hızlandırabilirsiniz.

Samsung Buzdolabı Modellerini Akakçe’de İnceleyin

Her evin önemli eşyalarından biri olan buzdolabı, büyük ve küçük tasarımlara sahiptir. Geniş ve dar alanlarda kullanıma uygun seçenekler sunan Samsung, modern teknolojik özellikleriyle ön plana çıkar. Kameralı, su sebilli ve çok kapılı buzdolabı tasarımları sunan marka, uygun fiyatlı ürün çeşitleriyle her bütçeye hitap eder. Yüzlerce farklı satıcıda yer alan Samsung buzdolabı modellerini incelemek için Akakçe’yi kullanabilirsiniz. Samsung buzdolabı Akakçe üzerinden ürünlerin özelliklerine, fiyatlarına ve kullanıcı yorumlarına tek tıkla ulaşabilirsiniz. Fiyat sıralaması özelliğinden yararlanarak Samsung en ucuz buzdolabı seçeneklerini görebilirsiniz. Ayrıca güncel Samsung buzdolabı kampanya ve indirimlerini takip ederek alışveriş bütçesinde tasarruf yaparak ürün satın alabilirsiniz.