Samsung Monitör

Samsung Monitör Fiyatları

120 farklı Samsung Monitör için fiyatlar listeleniyor.

Asus Monitör Lenovo Monitör ViewSonic Monitör Samsung Monitör Casper Monitör Monster Monitör

Fiyatı Düşen Samsung Monitörler

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

144 Hz165 Hz24 inç27 inç1920x1080 px2560x1440 px0.5 ms1 msIPSVASatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 5Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Samsung Kaydet

Fiyatı
- 0 - 2.000 TL2.000 - 3.000 TL3.000 - 4.000 TL4.000 - 5.000 TL5.000 TL üstü
Markası Samsung Özellikler Ekran Boyutu Çözünürlük Formatı Yenileme Hızı Panel Tipi Çözünürlük Tepki Süresi Seri Görüntü Teknolojisi Kullanım En Boy Oranı Kontrast Oranı Piksel Yoğunluğu Piksel Aralığı Tipik Parlaklığı Maksimum Parlaklık Bit Derinliği Genişlik Derinlik Ağırlık Yükseklik Enerji Sınıfı SatıcıToplam 120 satıcı. Ürün Puanı

Samsung S23iPadSamsung A11Samsung A31Samsung Note 10 PlusS20 UltraA20Samsung SSDSamsung RAMSamsung Lazer YazıcıSamsung HarddiskSamsung Harici Harddisk

En Popüler Samsung Monitörler

Samsung Monitör Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Samsung Monitör

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni nesil teknolojiler ile donattığı ürünleri ile dünya genelinde çok sayıda kullanıcıya ulaşır. Beyaz eşya, küçük elektrikli ev aletleri, bilgisayar, akıllı telefonlar, televizyonlar ve monitörler ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan başarılı marka, özellikle oyuncu ve profesyonel kullanıcılara özel olarak geliştirdiği monitör modelleri ile dikkat çeker. Curved, LED, OLED, Crystal LED, LCD, IPS ve dokunmatik panel seçenekleri, yüksek çözünürlük, gerçekçi renkler, yüksek kontrast, düşük tepki süresi ve yüksek ekran yenileme hızı gibi ileri seviye özellikleri ile fark yaratan Samsung Monitör modelleri, günlük kullanıcıdan profesyonel kullanıcılara kadar herkese uygun alternatif sunar. Bilgisayar kullanıcılarının ihtiyaç duyacağı bilgisayar aksesuarları ile en ucuz Samsung LED monitör modellerine Akakçe üzerinden ulaşmak, ürün özelliklerini kıyaslamak ve fiyat değişimlerini takip etmek mümkün olur.

Samsung Monitör Özellikleri

Yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip Samsung LED, LCD monitör modelleri ile öne çıkan Güney Koreli teknoloji devi, LED ekran teknolojisini geliştirerek yeni nesil ekranları kullanıcıların beğenisine sunar. Bu kapsamda dikkat çeken Quantum Dot teknolojisi, daha fazla renk tonu ve daha fazla kontrast ile mümkün olan en net ve gerçekçi görüntüleri oluşturmayı vadeder. QLED olarak da bilinen bu teknolojiye sahip Samsung 2K monitör modelleri hem oyuncular hem film tutkunları hem de yüzde 100 renk doğruluğuna ihtiyaç duyan profesyoneller için idealdir. Yeni nesil ve klasik monitörleri ile yoğun ilgi gören Samsung oval ekran, geniş ekran monitör gibi farklı alternatifler de sunar. Masaüstü veya taşınabilir bilgisayarların yanı sıra oyun konsollarına ekran olarak tercih edilen Samsung yeni monitör modelleri, benzerlerine kıyasla daha fazla renk kullanır.

Kendiliğinden aydınlatmalı LED ekran teknolojisini bir ileri seviyeye taşıyan QLED ile fark yaratan Samsung monitörleri full HD görüntü kalitesinin 4 katı çözünürlük sağlayan 4K UHD sayesinde benzersiz bir seyir deneyimi yaşatır. Özellikle oyun ve film izleme için kullanılan söz konusu yeni nesil monitörler, oyunun veya filmin içindeymiş algısı oluşturması ile bilinir. Markanın en yeni ekran teknolojilerini tüm dünya ile aynı anda kullanıcıların beğenisine sunan Samsung Türkiye monitör fiyatları ile de dikkat çeker. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olması sebebiyle hemen her bütçeye uygun fiyat alternatifleri sunan Samsung bilgisayar monitör modelleri, ulaşılabilir olarak kabul edilir. Bu sebeple Samsung PC monitör fiyatları bütçe dostu seçenekleri olan ürünlerdir.

Samsung Monitör Modelleri

Kullanılan panel teknolojisine göre pek çok alternatif sunan Samsung monitörler, ekran boyutundan ekran tipine kadar farklı özellikleri sebebiyle de çok fazla seçenek sunar. Başarılı markanın ekran tipine göre farklı özelliklere sahip olan monitör modelleri şu şekildedir:

Panel teknolojisine göre de farklı seçenekler sunan Samsung PC monitör modelleri şunlardır:

Samsung Monitör Ölçüleri

Kullanım alanına ve seyir mesafesine göre farklı boyutlarda üretilen Samsung monitörler, küçükten büyüğe pek çok seçenek sunar. Günlük kullanıcılar ve ofis çalışanları tarafından en çok tercih edilen model Samsung 24 inç monitör yakın mesafeden gözü yormayacak ekran boyutu ile öne çıkar. Modeline göre yüksek çözünürlük ve düşük tepki süresi gibi özelliklere sahiptir. Başarılı markanın 30 ve 32 inç boyutundaki büyük monitörleri ise daha çok borsa takibi yapan profesyoneller, 3D modelleme ve bilgisayarlı çizim yapan kullanıcılar ile oyuncular tarafından tercih edilir. Özellikle 32 inçlik dev monitörler, masaüstü bilgisayarlar, taşınabilir oyuncu bilgisayarları ve oyun konsolları ile kullanıma uygundur. Samsung 32, 20 inç monitör gibi farklı ekran boyutlarına sahip olan monitörlerin fiyatları da hem ekran boyutu hem de model sebebiyle farklılık gösterir.

Oyunculara Özel Samsung Monitör

Video oyunları oynayan ve online yayın yapan ve Samsung gaming monitör olarak da bilinen, kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen Samsung oyuncu monitörü modelleri, düz ve kavisli ekran seçenekleriyle tasarlanır. Samsung oval monitör olarak da bilinen curved başka bir ifadeyle kavisli monitörler hem oyun hem de film izlemek için tasarlanmıştır. Standart ekranlara kıyasla daha fazla görüş alanı sağlayan bu cihazlar arasında en sık tercih edilenleri 32 inç ve 27 inç boyutunda olanlardır. Flat Samsung oyun monitörü modelleri ise farklı açılardan bakıldığında aynı görüntü kalitesi ve renk doğruluğunu veren, yüksek çözünürlüklü cihazlardır. Ekran şekli fark etmeksizin 8K’ya varan çözünürlük, 240 Hz’ye varan ekran yenileme hızı, 1 ms tepki süresi ve surround ses desteği ile ayrıcalıklı bir oyun deneyimi, sunan Samsung monitörler, HDMI ve Display bağlantı seçenekleri ile öne çıkar.

Curved Samsung Monitör Modelleri

Oyun oynama ve film izleme gibi daha çok eğlence amaçlı kullanımlar için tasarlanan curved panelleri Samsung kalitesi ile buluşturan yeni nesil oyun monitörleri ile fark yaratan başarılı marka, daha kontrollü bir oyun deneyimi sunar. Kavisli monitörler sayesinde çok daha fazla görüş açısında sahip olan oyuncular hem daha fazla alanda etkili olur hem de oyunun içindeymiş gibi hissederek daha rekabetçi bir oyun atmosferini deneyimler. Curved monitör fiyatları ile flat monitör fiyatlar arasında modelden kaynaklanan farklılıklar bulunur. Bu sebeple ikisi de kavisli olan Samsung LED monitör fiyatları ile QLED Samsung bilgisayar monitör fiyatları birbirinden farklıdır. Öte yandan Samsung 20, 24 inç monitör fiyatları ile 32 inç gibi daha geniş panele sahip monitör fiyatları da farklılık gösterir.

Bütçe Dostu Samsung Monitör Fiyatları

Geliştirdiği yeni nesil ekranlar ile tanınan teknoloji devi Samsung, kullanıcıların farklı beklenti ve ihtiyaçlarına yanıt veren onlarca monitör modeli ile benzerlerinden ayrılır. Geniş ürün yelpazesi sebebiyle tıpkı diğer ürünlerde olduğu gibi Samsung monitör fiyatları da oldukça geniş bir aralığı temsil eder. Örneğin, Samsung LCD monitör fiyatları, yeni ekran teknolojilerinin piyasaya çıkması sebebiyle görece daha uygun olarak kabul edilirken QLED panele sahip olan Samsung HDMI monitör modelleri ilse daha farklı bir fiyatlandırma ile kullanıcılara sunulur. En ucuz monitör fiyatları ile Samsung markasının monitör fiyatlarına tek platform üzerinden ulaşmanızı sağlayan Akakçe sayesinde Samsung monitör ucuz modelleri görüntüleyebilir, fiyat değişimleri ve indirimleri takip ederek bütçenize uygun bir monitör alabilirsiniz. Ayrıca indirim ve kampanya dönemlerini de Akakçe’den takip ederek tüm indirimleri yakalayabilirsiniz!