Tek Kapılı Buzdolabı

Tek Kapılı Buzdolabı Fiyatları

79 farklı Tek Kapılı Buzdolabı için fiyatlar listeleniyor.

Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet
505 lt682 lt70 cm75 cmA+++A++500 lt641 ltTek KapılıÇift KapılıSatıcı Marka

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetKapı Sayısı: Tek Kapılı

Markası Özellikler Kullanım Türü Tipi Boyut Kapı Sayısı Tek Kapılı Kontrol Paneli Ses Seviyesi Dondurucu Özelliği Toplam Brüt Hacim Toplam Net Hacim Soğutucu Net Hacim Dondurucu Net Hacim Yıllık Enerji Tüketimi Genişlik Derinlik Yükseklik Enerji Sınıfı SatıcıToplam 123 satıcı. Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 2.000 TL2.000 - 3.000 TL3.000 - 4.000 TL4.000 - 5.000 TL5.000 TL üstü

Bosch Mini BuzdolabıÇamaşır MakinesiBulaşık MakinesiDerin DondurucuOcakFırınÇamaşır Kurutma MakinesiAnkastre SetBeyaz Eşya SetiMikrodalga FırınDavlumbazSu Sebili

En Çok Karşılaştırılan Buzdolapları

En Çok İlgi Gören Buzdolapları

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Tek Kapılı Buzdolabı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Tek Kapılı Buzdolabı hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Tek Kapılı Buzdolabı:
  1. Flavel FLV 1090 Büro Tipi Mini
  2. Dijitsu DB 100 Büro Tipi Mini
  3. Altus AL 305 B Tezgah Altı Mini
  4. Beko BK 7722 Mini
  5. Arçelik 154140 MB Büro Tipi Mini

Tek Kapılı Buzdolabı

Her geçen gün gelişmeye ve ilerlemeye devam eden teknolojiler evlerde sıklıkla kullanılan beyaz eşyaların değişmesini sağlar. Bu ürünlerden birisi olan buzdolapları da birbirinden farklı özellikleri ve tasarımlarıyla kullanıcılarına sağladığı avantajları her geçen gün artırır. Tek yaşayan kişilerin, kalabalık olmayan ya da çalışan ailelerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde olan tek kapılı buzdolabı modelleri standartların dışında bir tasarıma sahiptir. Küçük ya da büyük tüm mutfaklara uyum gösterebilen tek kapı buzdolabı ölçüleri her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle küçük mutfaklarda fazla yer kaplamaması sayesinde hem alanın daralmasını önler hem de düzensizlik oluşmasını engeller. Dondurucu ve soğutucu bölümlerinin aynı anda açılmasını sağlayan kapak tasarımına sahiptir. Bu da kullanıldığı alanlarda fazla yer kaplamasını önleyebilir. Sizlere sunulan diğer bir avantajı ise dondurucu bölümlerinin istenildiği zaman soğutucuya çevrilebilmesidir. Bu sayede evinizde farklı bir derin dondurucuya sahipseniz ya da derin dondurucu ihtiyacınız yoksa bu bölümleri de soğutucu özelliğe kavuşturabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun seçimler sonucunda sizleri memnun edecek olan tek kapılı ucuz buzdolabı fiyatları da geniş seçeneklere sahiptir. Bu sayede sizlerde bütçenize uygun bir alışveriş deneyimi yaşamak için geniş fiyat seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Tek Kapılı Buzdolabı Modelleri

Farklı renk ve tasarımlara sahip olan tek kapılı buzdolabı modelleri geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Dondurucu ve soğutucu bölümünün tek kapakla işlev gördüğü bu modeller renk ya da tasarım açısından birbirinden ayrılabilir. Ancak inceliği ve ufaklığı diğer modellerle aynı olan tek kapılı retro buzdolabı modellerinde istisnai olarak çift kapak tasarımlarına da rastlayabilirsiniz. Bazı modeller yalnızca soğutucu işlevi görmeyi sağlar. Genellikle tek kapılı dondurucusuz buzdolabı modellerini evlerinde farklı bir derin dondurucuya sahip olan kullanıcılar tercih edebilir. Geniş iç hacme sahip olan tek kapılı büyük buzdolabı raflarda ve çekmecelerde yapacağınız düzenlemeleri pratik bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Tezgah altlarına sığabilecek boyutlarda olan tek kapılı küçük buzdolabı modelleri her alanda kullanılmaya elverişli bir tasarıma sahiptir. Buzlanmayı önleyen tasarımlarıyla kullanımı gayet avantajlı bir hale dönüşen tek kapılı no frost buzdolabı modellerini detaylı bir şekilde inceleyerek ihtiyacınıza uygum modeli bulabilirsiniz. Nem ve sıcaklık seviyesinin takibini yapabileceğiniz solo tek kapılı buzdolabı modelleri sayesinde dolap içerisinde bulunan yiyeceklerin ilk günkü gibi taze kalarak korunmasını sağlayabilirsiniz. Ebat ve tasarım özelliklerinin dışında renkler de model çeşitliliğinin artmasını sağlayabilir. Mutfağınızın dekorasyonuna uygun tek kapılı renkli buzdolabı modelleri arasından en uygun seçimi yaparak ortamın şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kullanışlı Tek Kapılı Buzdolapları

Buzdolabı her evin olmazsa olmaz eşyalarından birisidir. Genel tasarımlarında soğutucu ve dondurucu bölümleri ayrı kapak dizaynlarına sahiptir. Ancak dar mutfaklarda kullanışlı olan buzdolabı tek kapılı modelleri farklı tasarımlarıyla ilgi görür. Soğutucu ve dondurucu bölümleri aynı kapak yardımıyla açılıp kapatılabilir. Dilerseniz dondurucu bölümünü de soğutucuya çevirebilirsiniz. Raflarının ve çekmecelerinin düzenli bir şekilde ayarlanmasını sağlayan tek kapılı geniş buzdolabı özellikleri sayesinde bu kısımları kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca rafların ve çekmecelerin raylı sistemlere sahip olması rahatça çıkarılıp takılmasını sağlar. Böylece bu kısımların temizliğini de kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İçerisinde bulunan LED ışık her alanın eşit bir şekilde aydınlatılmasına yardımcı olabilir. Göz yormayan ve aşırı parlamayı engelleyen ışık sistemiyle dolabın içerisinde bulunan yiyeceklerin rahat bir şekilde görülebilmesi sağlanabilir. Dijital ekranı sayesinde nem ve sıcaklık değerini kontrol edebilir ya da gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Tezgah altlarına sığabilen boyutlarda olan tek kapılı mini buzdolabı sizlere alan tasarrufu sağlar. Bu ürünler sayesinde ayrı bölüm ihtiyacı hissetmeden mutfağınızın her alanına rahatça yerleştirebilirsiniz. Kullanışlı ve kaliteli özelliklerinin dışında fiyat seçeneklerinin uygun olması ihtiyaçlarınızı karşılayabilmenizi sağlayabilir. Geniş seçenekler arasından bütçenize uygun en ucuz tek kapılı buzdolabı fiyatlarına ulaşarak avantajlı tekliflerden yararlanabilirsiniz.

Tek Kapılı Buzdolabı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutfaklarda kullanılan eşyalardan birisi olan buzdolabı modelleri yiyeceklerin korunmasına ve ilk günkü gibi taze kalmasına yarar sağlayabilir. Farklı özelliklere, tasarımlara ve ebatlara sahip olan buzdolapları birbirinden farklı model seçeneklerine sahiptir. Özellikle küçük ya da dar olan mutfaklarda tek kapılı buzdolabı modelleri uygun bir seçim olabilir. Tek kapılı buzdolabı ölçüleri mutfak dekorasyonunuza uyum gösterebilir. Fazla yer işgal etmemesi sayesinde alanınızdan tasarruf etmenizi sağlayabilir. İç hacmi en geniş tek kapılı buzdolabı seçimi yaptığınızda hem raf hem de çekmecelerde bulunan alanlar sizlerin ihtiyacını karşılamaya yetebilir. Tek kapılı buzdolabı modelleri arasından seçim yapmadan önce hem kullanım amacınızı hem de alanınızı belirlerseniz doğru karar verebilirsiniz. Bu sayede buzdolaplarının yerleştirileceği alanlara ve ihtiyaçlarınıza uygun özelliklere sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca mutfak dekorasyonuna uygun renk tercihi yaparsanız mutfağınızın ambiyansını tamamlayabilirsiniz. Geniş renk seçenekleri arasından kolaylıkla mutfağınızın dekorasyonuna uygun seçimler yapabilirsiniz. Ayrıca ihtiyaçlarınıza uygun buzdolabı seçimi yaparken fiyat seçeneklerini de göz önünde bulundurarak hem zevkinize hem de bütçenize uygun tercihte bulunabilirsiniz. Alışverişlerinizin avantajlı bir şekilde geçmesi için tek kapılı buzdolabı en ucuz fiyat seçenekleriyle sizlere sunulur. Bu sayede bütçenize uygun fiyatlar arasından seçimler yaparak hem avantajlı hem de indirimli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Tek Kapılı Buzdolabı Fiyatları

Mutfaklarınızda günlük ya da kışlık yiyeceklerin saklanmasına yardımcı olan buzdolabı modelleri birbirinden farklı özelliklere sahip olan model seçenekleriyle sizlere sunulur. Kullanım ihtiyacını karşılayabilecek kapağı tek buzdolabı modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Bu modeller sayesinde hem alanın daralmamasını hem de ürünlerin gereksiz yer işgal etmesini önleyebilirsiniz. Son teknolojik gelişmelerle birlikte yeni renk ve tasarım çeşitliliğine sahip modeller eski tek kapılı buzdolabı modellerinin yerini alabilir. Genellikle sizlerin zihninde beyaz renk seçenekleri canlansa da her renk tonundan buzdolabına ulaşabilirsiniz. Mutfağınızın dekorasyonuna uygun renk seçimi yaptığınızda ortamın şıklığını tamamlayabilirsiniz. Sizlere sunulan tüm bu özellikler ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Ancak ihtiyaçlarınızı karşılarken bütçenizi de göz önünde bulundurursanız yaptığınız seçim memnuniyetinizi artırabilir. Bu yüzden tek kapılı buzdolabı fiyatları sizlere uygun bir aralıkta sunulur. Tek kapı buzdolabı en ucuz fiyat seçenekleriyle sizlere sunulduğu için bütçenizden aşım yapmadan avantajlı bir alışveriş keyfini rahat bir şekilde yaşayabilirsiniz. Evlerin olmazsa olmaz eşyalarından birisi olan çamaşır makinelerinin de fiyat seçenekleri tercihinizi etkileyebilir. Bu yüzden geniş hacme ve gelişmiş yıkama fonksiyonlarına sahip olan 10 kg çamaşır makinesi fiyatları da evleriniz için yaptığınız alışverişlerin indirimli ve avantajlı bir şekilde geçmesini sağlayabilir.

Tek Kapılı Buzdolabı Akakçe’de

Mutfaklarda ihtiyaç duyulan elektronik eşyalardan birisi olan buzdolapları yiyeceklerin saklanarak korunabilmesi için hem dondurucu hem de soğutucu işlevi görebilir. Geniş işlevselliğe sahip olan bu eşyalar tasarım, renk ve ebat gibi birbirinden farklı özelliklerden oluşan çeşitliliğe sahiptir. Ufak ve dar alanlarda tercih edilebilecek modellerden birisi tek kapılı buzdolabı çeşitleridir. Soğutucu ve dondurucu bölümlerinin aynı anda açıldığı tek kapı buzdolabı modelleri kullanışlı yapılarıyla beğeni kazanır. İç kısımda dondurucu bölümünde ayrı bir kapak daha bulunabilir. Bu kapak şeffaftır ve dış kapak açıldığında buzluk bölümün görülebilmesini sağlar. Ayrıca buzluk bölümünü soğutucu haline getirerek de kullanabilirsiniz. Mutfaklarınızda sizlere geniş işlevsellik sunan ve fayda sağlayan bu eşyaların seçimini yaparken ihtiyaçlarınıza göre tercihte bulunabilirsiniz. Bu sayede ihtiyaçlarınıza en uygun tek kapılı buzdolabı modeline sahip olabilirsiniz. Ayrıca fiyatların da seçimlerinizde önemli bir yere sahip olduğunu düşündüğünüzde en ucuz tek kapılı buzdolabı fiyatlarına geniş seçenekler arasından kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yemeklerinizin pişirilmesine yarayan tam boy fırın modelleri de işlevsellik açısından geniş özellikleri bünyesinde barındırır. Evinize eşya seçimi yaparken Akakçe’yi inceleyerek birbirinden farklı kullanım amaçlarına ve alanlarına sahip olan eşya çeşitliliğine ulaşabilirsiniz. Seçimleriniz sırasında hem ihtiyaçlarınızı hem de ürün özelliklerini göz önüne alarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.