HyperX Klavye

HyperX Klavye Fiyatları

10 farklı HyperX Klavye için fiyatlar listeleniyor.

GameNote Klavye SteelSeries Klavye Logitech Klavye Asus Klavye HyperX Klavye HP Klavye

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

MekanikMekanik HisliBlueRed250 - 500 TL 500 TL üstüKabloluKablosuzQFSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: HyperX Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası HyperX Özellikler Arayüz Tuş Dizilimi Bağlantı Türü Genişlik Tuş Ömrü Ağırlık Kablo Uzunluğu Yükseklik Derinlik Switch Türü SatıcıToplam 120 satıcı. Ürün Puanı

HyperX Mouse HyperX Kulaklık HyperX Mouse Pad HyperX Oyun Kolu HyperX Klavye Aksesuarı HyperX Sunucu Belleği

En Popüler HyperX Klavyeler

HyperX Klavye

HyperX klavye çeşitleri son derece rahat bir bilgisayar kullanım deneyimi vadeder. Ürünlerin özellikleri kullanıcıların konfor taleplerini karşılamaya odaklanır. Beklentilerin değişkenlik göstermesi ise ürün çeşitliliği sağlar. Oyun için, günlük kullanıma yönelik ve hatta iş amaçlı olarak tercih edebileceğiniz ürünler estetik görünümleri ile de farkını ortaya koyar. Sağlamlık, kalite ve işlevsellik ürünlerin tercih edilirliğini artırmaya yarar. Çelik gövdeli ürünler, uzun tuş basma yetkinliğine sahip olanlar, multimedya tuş özelliği bulunanlar, mekanik tuşlu modeller, örgü kablolu seçkiler, uzun kordonlu klavyeler ve daha pek çok özelliğe sahip ürün satışa sunulur. Klavye kreasyonları farklı işletim sistemlerini ve platformları da destekleyebilir. Örneğin yalnızca Windows işletim sistemi ile birlikte kullanılabilecek ürünler bulunduğu gibi Playstation ve Xbox oyun konsollarını destekleyen HyperX klavyeler de mevcuttur. Ürünlerin özellikleri fiyatlandırma üzerinde etkilidir. Son teknolojiden beslenen kaliteli ve sağlam modeller en fazla rağbet gören seriler arasında yer alır.

HyperX Klavye Özellikleri

HyperX klavyeler farklı teknik donanım ve fiziksel tasarım niteliklerine sahiptir. Kullanım amacı, renk, bağlantı, boyut, ağırlık, ürün tipi gibi hususlar çeşitli farklılıklar oluşturur, böylece özellikler model skalasını genişletir. Gaming ve e-spor kullanımına uygun olan klavyeleri oyunseverler yaygın biçimde tercih eder. Hızlı tepki veren kablolu klavyelerin kordon özellikleri farklılık gösterebilir. USB konnektörlü ürünler, 180 cm kablo uzunluğuna sahip modeller, örgü kablolu klavyeler, çıkarılabilen kablo tasarımına sahip olanlar rahat bir kullanım sunar. Windows, PS5, PS4, XboX One gibi platformları destekleyen HyperX gaming klavye çeşitleri ise işlevsel olmaları ile kendini belli eder. HyperX Alloy, FPS, RGB klavye serisi yüksek hız ve performans sunan ürünler arasında yer alır. Klavye dili, klavyenin tuş dizilimi, kırmızı anahtarlı mekanik tuş desteği, tuş arka plan aydınlatması, makro desteği, uzunluk, oyuncu profil sistemi gibi birimlerin varlığını ya da mevcut niteliklerini inceleyerek beklentinizi karşılayacak modelde karar kılabilir, Akakçe’den avantajlı fiyatları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca daha uygun fiyatlarla satın almak isterseniz de efsane cuma indirimleri sırasında satın alabilirsiniz.

HyperX Klavye Avantajları

Klavyeler oyun oynama, yazı yazma, uygulamaları kullanma da dahil pek çok süreç için elzem bilgisayar ekipmanları arasında yer alır. Yenilikçi HyperX mekanik klavye üretimleri iş ve işlemleri gerçekleştirme hızınızı artırır. Mekanik klavye dizaynında her bir tuş birbirinden bağımsızdır ve tuşlar için ayrı switch yer alır. Tuşlara özel mekanik anahtar sayesinde daha düşük tepki süresi elde edilir. Tepki süresinin azalması ise klavyenin tuş basımına çok daha hızlı yanıt vermesini sağlar. Böylece, özellikle anlık tepki verilmesi gereken oyunlarda bir adım öne geçmeniz mümkün olur. Tuşlara aynı anda basabilme özelliği sayesinde ise oyun, yazılım ve programlardaki kısayollar kullanıma açılır, daha etkili komuta ve erişim sağlanır. Önemli bir diğer tasarım özelliği de multimedya tuşlardır. Multimedya klavyeler, kontrol seçeneklerinin fazla olması ile klasik klavyelerden ayrışır. İnternete girmek, ses seviyesini artırıp azaltmak gibi işlevler çoklu ortam fonksiyon tuşları ile anlık olarak yapılabilir. Bu sayede, belirlenen özellikleri değiştirmek için ayarlar sekmesini açıp düzenlemeler yapmaya gerek kalmaz. Sayısal tuş takımı olan ürünler ise rakamsal içerikler yazmanız ya da kullanmanız gerektiğinde yüksek konfor ve ergonomi sunar. Ayrıca, HyperX oyuncu klavyesi sizlere hem daha güvenli hem de daha kullanışlı bir alan yaratır. Oyun modu ile oyun için özel hızlı erişim ve kontroller elinizin altına gelir. Oyun kararlılığını ve kare kalitesini artırma gibi avantajları da beraberinde getirir.

HyperX Klavye Tasarımları

HyperX klavye mekanik modelleriyle de standart klavye serileriyle de rahat kullanım sunar. İnsan anatomisine uyumlu şekilde dizayn edilen klavyeler farklı kullanıcı profilleri tarafından rahatça kullanılır. Çelik gövdeli modeller sağlam ve kaliteli olması ile öne çıkar. Çevresel etkilere dirençli olmaları neticesinde uzun süre keyifle kullanım mümkündür. Ekipmanın dayanıklılığı fazla olsun isteyenler, sıvı dökülmelerine karşı dirençli tasarımları inceleyebilir. Sağlam HyperX markalı mekanik tuşların verimliliği de son derece yüksektir. Renk tercihi tasarımın etkileyiciliğini gözler önüne seren bir diğer unsurdur. Örneğin, HyperX klavye beyaz ve siyah renkleri stilistik görünümleri ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarır. Özel aydınlatma, görünüşün etkileyiciliğini doğrudan artırır. LED ve RGB aydınlatma sistemi de yüksek konfor ve kullanışlılık sağlar. Red Green Blue kelimelerinin kısaltması olan RGB tasarımı kırmızı, yeşil, mavi renkleri kullanarak renk içeriği üretir. Işıklandırma sistemi olarak kullanılan bu teknolojiye sahip olan ürünler hem renk şöleni sunar hem de klavye tuşlarını net biçimde görmenizi sağlar.

HyperX Klavye Teknolojileri

Marka uzmanlarınca üretilen klavyeler yüksek stabilite, estetik görünüm, doğru algılama, etkileyici dokunsal his sağlar. Mekanik klavyeler HyperX markasının özel sistemleri ile daha işlevsel, dayanıklı ve şık hâle gelir. Ses tekerleği, özel yazılım desteği, HyperX NGenuity ve tuş kapağı tasarımı da dahil çeşitli teknolojiler klavyelerde yer alabilir. HyperX NGenuity teknolojisi klavyenizi özelleştirmenize imkân tanır ve dolayısıyla kullanımı kolaylaştırır. Efekt ayarları yapabilir, aydınlatmayı özelleştirebilir, makrolar oluşturabilir, oyun moduna dilediğiniz şekilde atamalar yapabilirsiniz. Trend oyunlara ön ayarlar yapabilir, RGB ışıklandırmanızı zevkinize göre düzenleyerek oyun atmosferine daha kolay adapte olabilirsiniz. HyperX Pudding sistemi ise temel olarak yüksek parlaklık verir. Çift katmanlı stili ve kalın tuş kapağı yapısı ile klavye dayanıklılığını artırır. Saydam dizayn sunan bu teknoloji, aydınlatma ışığını daha belirgin kılar. Markaya özgü HyperX yazı karakteri ile de uyumludur. Ses tekerlekli klavye HyperX markasının kullanıcılara sağladığı önemli bir başka avantajdır.

HyperX Klavye Fiyatları ve Satın Alım Tavsiyeleri

HyperX klavye fiyatları ürünlerin niteliklerine göre değişkenlik gösterir. İhtiyaçlarınıza yönelik ürün tercih etmek kullanım süresince konforunuzu artırır, oyunlarda bir adım öne geçmenize fırsat tanır. Fiyat performans avantajlı klavye satın almak için aşağıda yer alan faktörleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

HyperX klavyeler Akakçe’de sizleri bekliyor. Bilgisayar ekipmanlarını inceleyebilir, ürünlerin fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilir, bilgisayar kullanımınızı etkili kılacak modeli belirleyerek kolayca satın alım gerçekleştirebilir ve keyifle kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.