Hoparlör

Hoparlör Fiyatları

636 farklı Hoparlör için fiyatlar listeleniyor.

Oyuncu Hoparlörü 2+1 Hoparlör 1+1 Hoparlör
Logitech Hoparlör Rampage Hoparlör HP Hoparlör Dark Hoparlör SteelSeries Hoparlör Mikado Hoparlör

Fiyatı Düşen Hoparlörler

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Hoparlörler

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

6 W10 W60 W1+12+10 - 100 TL 100 - 150 TL KabloluKablosuzOyuncuSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 27Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Özellikler Hoparlör Sayısı Toplam Güç Kumanda Tipi SatıcıToplam 72 satıcı. Ürün Puanı Renk

Oyuncu Laptop Oyuncu Kulaklığı B450 Gaming Plus Max Klavye Klavye Mouse Seti Mouse Pad Webcam Kesintisiz Güç Kaynağı Harddisk Kutusu Logitech Hoparlör Rampage Hoparlör HP Hoparlör

En Çok Karşılaştırılan Hoparlörler

Hoparlör Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Hoparlör Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Hoparlörler hangileri?

Bugün Akakçe'de 636 farklı model arasında

En çok satan Hoparlörler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Hoparlör:
  1. Logitech Z906 5+1 500 W Kablosuz Kumandalı Hoparlör
  2. Rampage RMS-X9 2.0 RGB Hoparlör
  3. Logitech Z313 2+1 25 W Hoparlör
  4. Logitech S120 980-000010 1+1 2.3 W Hoparlör
  5. Logitech Z150 1+1 6 W Siyah Hoparlör

Üstün Ses Kalitesine Sahip Hoparlör Modelleri Akakçe’de!

Yüksek sesle müzik dinlemenin en kolay yollarından biri olan üstün ses kalitesine sahip hoparlör çeşitleri günümüzde çeşitli teknolojik özelliklerle donatılır. Akıllı telefonlar ve müzik dinlemenizi sağlayan diğer elektronik cihazlarla uyumlu hoparlörler sesin çok daha etkili ve güçlü çıkmasını sağlar. Hoparlör markaları hem bireysel hem de profesyonel kullanıma ve farklı ihtiyaçlara uygun olarak bu modelleri çeşitlendirir. Bu anlamda, yalnızca müzik dinlerken değil film izlerken ve oyun oynarken de farklı özelliklere sahip hoparlörleri kullanmak mümkündür. Pürüzsüz ve net sesler elde etmenizi sağlayan ve farklı amaçlar için özel olarak üretilen modellerle seyir ve oyun keyfi artar. Tasarım özellikleri ve boyutları da değişen hoparlörler yalnızca evlerde değil farklı alanlarda da kullanılabilir. Özellikle kablosuz bağlantı imkanı sağlayan modeller kompakt tasarımlarıyla istenilen her yere pratik bir şekilde taşınabilir. Bu sayede seyahatlerinizde rahatlıkla yanınıza alabileceğiniz hoparlörlerle açık havada bile üstün ses kalitesiyle müzik dinleyebilirsiniz. Hoparlör fiyatları ise modellerin özellik ve boyutlarına göre değişiklik gösterir. akakce.com, ihtiyaçlarınıza uygun hoparlörü bütçenize en uygun fiyatlarla alabilmeniz için karşılaştırma yapmanıza yardımcı olur.

Hoparlör Çeşitleri

Markalar tarafından çeşitli özellikleriyle üretilen hoparlör çeşitleri farklı amaçlarla kullanıma uygundur. Özellikle oyun tutkunları tarafından tercih edilen bilgisayar hoparlör çeşitleri masaüstü bilgisayarla birlikte kullanılır. Genellikle 1+1 olarak üretilen PC hoparlörleri USB bağlantıyla bilgisayarlara pratik bir şekilde bağlanabilir. Küçük boyutlarda üretilen bilgisayar hoparlörleri bu boyutlarına rağmen güçlü performansa sahiptir. Tasarımı nedeniyle oval hoparlör olarak da bilinen oto hoparlörleri ise özellikle bas seslerde üstün performans gösterir. 2, 3, 4 ve 5 yollu gibi çeşitleri olan oval hoparlörler seyahat ederken çok daha keyifli zaman geçirmenizi sağlar. Hoparlör çeşitleri arasında bulunan kablosuz modeller ise günümüz teknolojisini yansıtır. Bluetooth bağlantıya sahip olan modeller kablolarla uğraşmak istemeyen kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlar. Bluetooth hoparlör modelleri bu bağlantıya sahip olan akıllı telefonlar, tabletler ve MP3 çalarlarda bulunan playlistleri dinleyebilmenize yardımcı olur. Kablosuz bağlantı yapabilen hoparlör çeşitlerinin çoğu taşınabilir hoparlör kategorisine de girer. Kompakt tasarımlı modeller taşıma kolaylığı sağlayarak istenilen her yerde üstün ses kalitesinden yararlanabilmenizi sağlar. Kablolu bağlantıya sahip olan modeller ise genellikle USB bağlantıyla çalışır. Kurulumu oldukça hızlı ve pratik olan USB hoparlörler masaüstü bilgisayarlar, laptoplar ve uyumlu televizyonlarla kullanılabilir. Farklı özelliklere, tasarımlara ve kullanım alanlarına sahip olan Bluetooth hoparlör çeşitlerini ve diğer modelleri kolayca inceleyebilirsiniz.

Hoparlör Fiyatları

Geniş bir aralıkta çeşitlenen hoparlör fiyatları üzerinde teknik özelliklerden tasarıma, işlevsel özelliklerden kullanım alanına kadar pek çok faktörün etkisi vardır. Yüksek ve pürüzsüz bir sesle müzik dinlemenin en kolay yollarından biri olan hoparlörlerin fiyatları üzerinde bağlantı şeklinin büyük etkisi bulunur. Genel olarak kablolu ve kablosuz kullanım imkanı sağlayan modellerin fiyatları da farklıdır. USB ya da 3,5 mm jak girişine sahip olan modeller kablolu bağlantı yapılarak uyumlu elektronik cihazlarla çalışabilir. USB hoparlör modelleri en sık oyun tutkunları tarafından masaüstü bilgisayarlarla birlikte kullanılır. Evde sinema sistemi kurmanıza yardımcı olan TV hoparlör modellerinin bazıları kablolu bazıları ise kablosuz bağlantı ile kullanılabilir. Bluetooth bağlantıya sahip olan tüm elektronik cihazlarla ise kablosuz çalışan modeller eşleştirilebilir. 1+1’den 5+1’e kadar farklı sayıda hoparlörden oluşan setlerin boyutları ve tasarımı da fiyatları değiştirir. Aynı zamanda su geçirmezlik, uzaktan kumanda ile kontrol, dayanıklılık, kablosuz modeller için şarj kapasitesi gibi özellikler de fiyatların değişme nedenlerinden bazılarıdır. Buradan hoparlör fiyatı karşılaştırması yaparak bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınıza uygun modeli satın alabilirsiniz.

Hoparlör Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Müzik dinlemeyi, oyun oynamayı ve film izlemeyi çok daha keyifli bir hale getiren hoparlör çeşitlerini seçerken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Hoparlör alırken öncelikle ses kalitesine dikkat etmekte fayda bulunur. Kullanım amacına göre ses kartı ve maksimum çıkış gücü gibi kriterler büyük önem taşır. Hoparlör alırken bağlantı seçeneklerini de göz önünde bulundurmanız gerekir. Kablolu ve kablosuz bağlantı yapabilen modeller arasından seçim yapabilirsiniz. PC oyunları ya da TV ses sinema sistemi kurmak için hoparlör seti almak isteyenler kablolu modelleri tercih edebilir. Hoparlör kablosu uzunluğu da bu modellerde büyük önem taşır. Bununla birlikte seyahatlerde ve ev dışında hoparlör kullanacakların Bluetooth bağlantıya sahip kompakt modelleri tercih etmesi gerekir. Pratik bir şekilde taşınabilen kompakt hoparlör modelleri piknik gibi açık hava etkinliklerinde ve yürüyüşlerde de kullanılabilir. Dayanıklılık da hoparlör seçiminde önemli bir noktadır. Sağlam ve kaliteli materyallerle üretilen hoparlör kabini düşme ve darbelere karşı direnç gösterir. Hoparlörlerin ek özelliklerine de dikkat edebilirsiniz. Doğa gezilerinde ve outdoorda kullanılan modellerin su geçirmez özelliğe sahip olması önemlidir. Karanlık ortamlarda ise ışıklı hoparlör modelleri kullanım kolaylığı sağlar. Bu özelliklere dikkat ederek ihtiyaçlarınıza uygun hoparlörü daha kolay belirleyebilirsiniz.

Hoparlör Kampanyaları

Ses kalitesi, bağlantı seçenekleri ve tasarımlarına göre farklı fiyatlara sahip olan hoparlörler indirim ve kampanya dönemlerinde çok daha avantajlı fiyatlara sahip olur. Yüksek sesle müzik dinlemeye yardımcı olan hoparlörler kullanım alanına göre çeşitli özelliklerle donatılır. TV ses sistemleri, PC hoparlörleri, oto hoparlörleri ve kablosuz kompakt modeller farklı amaçlar için kullanıma uygundur. Oyun oynarken, film ya da dizi izlerken ve müzik dinlerken bas, tiz ve mid seslerin en net hallerini kullanıcılara ulaştıran modeller bağlantılarına göre kablolu ve kablosuz hoparlör olarak ayrılır. Özellikle ev dışı kullanıma uygun olan kompakt modellerde genellikle Bluetooth bağlantıya yer verilir. Oldukça küçük tasarımlarla kullanıcılara sunulan modelleri seyahatlerinizde ve hafta sonu etkinliklerinizde kolaylıkla yanınıza alabilirsiniz. Araç hoparlör modelleri ise özellikle yüksek frekans aralığında çalışarak bas seslerin çok daha net bir şekilde duyulmasına yardımcı olur. Evlerinde sinema ses sistemi kurmak isteyenler ise genellikle surround sistemleri tercih eder. Soundbar ve subwoofer gibi parçalardan oluşan ses sistemleri sinema kalitesinde film izleyebilmenizi sağlar. Eğlenceli aktivitelerde bulunmak isteyenler ise mikrofonlu hoparlör modellerini tercih ederek arkadaşlarıyla karaoke günleri düzenleyebilir. Farklı amaçlara göre çeşitlendirilen hoparlörleri en uygun fiyatlarla satın alabilmek için Akakçe’deki indirim ve kampanya dönemlerini takip edebilirsiniz.

Hoparlör Özellikleri

Teknolojik özelliklerle kullanım kolaylığı sunan ve çeşitli boyutlarda üretilen hoparlör modellerini akakce.com’da bulabilirsiniz. Logitech hoparlör modelleri başta olmak üzere onlarca markanın üstün ses kalitesine sahip hoparlörlerine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Buradan kompakt 1+1 ve 2+1 hoparlör çeşitlerinden ses sistemi kurmanıza yardımcı olan 5+1 hoparlör setlerine kadar farklı alanlarda kullanıma uygun modelleri incelemeniz mümkündür. Ev dışında kullanım kolaylığı sağlayan Bluetooth bağlantılı mini hoparlör modelleri kompakt tasarımlarıyla fark yaratır. Taşımanın da kolay olduğu modeller su geçirmezlik ve uzaktan kumanda kontrolü gibi işlevsel özelliklere de sahiptir. Farklı alanlarda kullanıma uygun olan modellerden biri de araç içi hoparlörlerdir. Bass hoparlör olarak da bilinen modeller çeşitli ebatlarda üretilerek kullanıcılara alternatif yaratılır. Kullanım alanınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun hoparlör modeli için buradan fiyat karşılaştırması yapabilir ve bütçenizi zorlamadan istediğiniz hoparlöre sahip olabilirsiniz.