Kablosuz Klavye

Kablosuz Klavye Fiyatları

1.113 farklı Kablosuz Klavye için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

MekanikMekanik HisliBlueRed250 - 500 TL 500 TL üstüKabloluKablosuzQFSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 47Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Bağlantı: Kablosuz Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Özellikler Arayüz Tuş Dizilimi Bağlantı Kablosuz Türü Genişlik Pil Tipi Tuş Ömrü Ağırlık Kablo Uzunluğu Yükseklik Derinlik Switch Türü SatıcıToplam 120 satıcı. Ürün Puanı Renk

Gaming Notebook Asus TUF Gaming M3 1660 Super Gaming X Gaming Mouse Pad Smartbell Akıllı Saat iPad 4 Fiyat Mekanik Klavye Red Switch Klavye Kablosuz Gaming Klavye Logitech Oyuncu Klavye Q Klavye Asus Gaming Klavye

En Çok Karşılaştırılan Klavyeler

Kablosuz Klavye

Bilgisayarlar günlük hayatta sıkça kullanılan temel teknolojik ürünlerdir. Bilgisayarların çalışabilmesi için ihtiyaç duyulan temel dış donanım içerisinde ise mouse modelleri yazıcılar, hoparlörler ve klavyeler yer alır. Klavyeler, bilgisayara komut vermek için kullanılan temel dış donanımlardan biridir. Klavyelerin üzerinde rakamlar, harfler, işaretler, özel karakterler ve belirli fonksiyonlar bulunur. Klavye üzerinde yer alan tuşların herhangi birine basıldığında, işlemci o karakteri hızlı bir şekilde işler anında ekrana taşır. Klavye çeşitleri Q klavye ve F klavye olarak belirlenir. Türkçe’ye göre ayarlanan çeşit, F klavyedir. F klavyede en çok kullanılan harfler, parmaklara uygun yerlere yerleştirilir. Q klavye ise dünya genelinde en çok tercih edilen klavye çeşididir. Q klavye herhangi bir dile göre uyarlanmamıştır. Klavyeler, kablolu ve kablosuz klavye modellerine sahiptir. Tercihiniz doğrultusunda seçeceğiniz klavye modeline Akakçe’den ulaşabilirsiniz.

Kablosuz Klavye Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Bilgisayar kullanırken, klavyelerden mutlaka yararlanılır. Hem günlük yaşamda hem de iş hayatında; bilgisayarlardan işlem yapabilmek için klavyenin her zaman etkili bir şekilde çalışabilmesi gerekir. Kullanılan klavyelerin, kullanıcıların ellerine uygun olması da son derece önemlidir. Bu sebepten dolayı da kullanıcılar, kendi ellerine uygun olan kablosuz klavyeleri tercih eder. Günümüzde sıklıkla tercih edilen kablosuz klavyeler alıcı ve verici mantığı ile çalışır. Kullanıcılar, “kablosuz klavye nasıl kurulur” ya da “kablosuz klavye nasıl bağlanır” diye de merak edebilir. Kablosuz klavye kurulumu için özel bir kuruluma gerek yoktur. Klavyelerin alıcılarını, bilgisayarların USB portuna takarak kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Masaüstü bilgisayar kullananların temel sorunlarından biri olan kablo karmaşasının sonunu getiren bu ürünler, laptop kullanıcıları tarafından da tercih edilebilir. Laptop kablosuz klavye çeşitleri de kablolu klavyede bulunan tüm özelliklere sahiptir.

Kablosuz Klavye Özellikleri

Kablosuz klavye çeşitleri özellikleri bakımından değişkenlik gösterebilir. Örneğin Bluetooth özellikli klavye kullanmaya başlayan kişiler “kablosuz klavye nasıl çalışır” diye merak edebilir. Bluetooth kablosuz klavye çeşitlerinin içerisinden çıkan ve bilgisayarın USB girişine takılan adaptör ile bu ürünleri de kolay bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Kablosuz Bluetooth klavyeler, adaptöre gerek kalmadan da çalışabilir. Bilgisayarın Bluetooth özelliğini açarak da bu klavyeleri çalıştırabilirsiniz. Bu tarz klavyeler, yalnızca bilgisayarlarda değil, Bluetooth özelliğine sahip olan tüm cihazlarda da tercih edilebilir. Kablosuz Bluetooth klavye çeşitleri standart ve mekanik gibi seçeneklere de sahiptir. Standart ürünler, pek çok kişinin bildiği ve kullandığı sıradan klavyelerdir. Kablosuz mekanik klavye çeşitleri ise her tuşunun altında bir mekaniğe sahiptir ve bu tuşlar, ses çıkarabilir özelliktedir. Mekanik kablosuz klavyeler, standart klavyelerden ayrılır ve çoğunlukla oyuncular tarafından tercih edilir.

Kullanışlı ve Şık Kablosuz Klavye

Kullanıcılar, “kablosuz klavye çeşitleri nelerdir” diye de merak edebilir. Klavye kablosuz olarak da bilinen bu ürünler, birçok seçeneği ile alıcılara sunulur. Kablosuz mini klavye çeşitlerinin boyutları oldukça küçüktür. Bu klavye çeşitleri, kullanırken pratiklik sağladığından dolayı akıllı televizyon sahipleri tarafından da tercih edilebilir. Bu ürünleri masaüstü bilgisayarlarınızda da kullanarak, alandan tasarruf da edebilirsiniz. Kablosuz rgb klavye çeşitleri de dizüstü bilgisayarlarda ya da akıllı cep telefonlarında kullanılabilir. Bu klavyeler, Bluetooth ile çalışır ve mekanik klavyeler sınıfında yer alır. Bu ürünler, ultra minimalist tasarımları ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Rgb kablosuz klavye çeşitlerinin tuşları kablosuz klavye nasıl bağlanıraydınlatma özelliğine de sahiptir. Böylece dilediğiniz renk seçeneğini ayarlayarak, klavyenizi gece de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu klavyeler çeşitli renkler ile de dikkat çeker. Beyaz, pembe, renkli kablosuz klavye seçenekleri arasından zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Oyuncular için Kablosuz Klavye Modelleri

Kullanıcılar bilgisayar oyunlarını daha rahat oynayabilmek için özel olarak tasarlanan ekipmanlara yönelir. Bu ekipmanların başında ise klavye ve fare seçenekleri yer alır. Kablosuz olan klavyeleri kullanmak isteyenler için birçok farklı özelliğe sahip seçenek bulmak mümkün olur. Oyuncuların tercih ettiği klavye modellerinde rgb ışık seçeneği ve gecikmesiz bağlantı çok önemlidir. Kablosuz klavye oyuncu kullanıcıları hedef alır. Kablosuz oyuncu klavye çeşitleri Bluetooth ile hızlı bir şekilde kullanılabilir. Ürünler, mekanik kablosuz klavye sınıfında yer alır ve bu klavyelerin her tuşuna ait bir switch bulunur. Switch, klavyede tuşları aktif hale getirme işlevini sağlayan anahtarı ifade eder. Bu yapı sayesinde de oyuncular, oyunlarını daha hızlı bir şekilde oynayabilir. Kablosuz klavye gaming adıyla da bilinen bu ürünler, oyun deneyimlerinizi zirveye taşır. Gaming klavye kablosuz özelliği sayesinde de oyunları dilediğiniz alanda rahatça oynayabilirsiniz.

Kablosuz Klavye Çeşitleri

Kablosuz gaming klavye, sık sık oyun oynayan kullanıcıların tercihi olduğu gibi, günlük olarak bilgisayar başında vakit geçirenler için de özel klavye seçenekleri mevcuttur. Günlük kullanım için kullanıcıların beklentileri ise klavyelerin sessiz olması, şık tasarımları ve fonksiyonel tuşları olarak sıralanabilir. Örneğin ultra ince kablosuz klavye çeşitleri, tasarımları ile birçok kullanıcının beğenisini kazanır. Güçlü sinyal iletimi sağlayan bu modeller, ayaklı anahtar yapısına sahiptir. Bu sayede ürünü kullanırken sessiz bir şekilde yazılarınızı yazabilirsiniz. Renkli kablosuz klavye çeşitleri de ince ve kompakt tasarımları ile dikkat çeker. Tak- çalıştır mantığı ile çalışan bu klavyeler ile de işlerinizi daha pratik bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Kablosuz dokunmatik klavye seçenekleri de günlük kullanımda sıkça tercih edilenler arasındadır. Mini boyutlarda üretilen dokunmatik klavyeler, LED ekran özelliğine sahiptir ve akıllı televizyonlar ile de uyumludur.

Kablosuz Klavye Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Klavyeler; masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve akıllı cep telefonları için ayrı olarak üretilen dış donanım ürünlerindendir. Eğer tercih edeceğiniz ürün kablosuz klavye çeşitleri ise alışverişinizi yapmadan önce bazı durum ve özelliklere dikkat etmeniz faydalı olabilir. En iyi kablosuz klavye için dikkat etmeniz gereken ilk özellik, ürünün cihazınıza uyumlu olup olmadığıdır. Klavyenin, cihazınız ile uyum sağlayıp sağlamadığını ürün detaylarından öğrenebilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için ise ürün yorumlarını inceleyebilirsiniz. Kablosuz klavye tavsiye ve önerilerine ürün yorumlarında yer verilir. Klavye seçerken kullanım şekli açısından Q klavye mi ya da F klavye mi seçtiğinize de dikkat etmelisiniz. Uygun klavyenin çeşidini, boyutunu, fonksiyonel özelliklerini ve rengini doğru olarak seçtiğinizde, ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Kablosuz klavye önerisi ve ürünler hakkında daha fazla bilgiye kullanıcı yorumlarını inceleyerek erişebilirsiniz.

Kablosuz Klavye Fiyatları

Bilgisayar kullanıcıları “kablosuz klavye ne kadar” diye sorabilir. Kablosuz klavye fiyatları sürekli olarak değişebilmektedir. Fiyatların belirleyici etkenleri; ürünlerin markaları, fonksiyonel özellikleri, tasarımları, türleri ve ayrıcalıklı fonksiyonlarıdır. Kablosuz klavye fiyatı da bu etkenler baz alınarak belirlenir ve alıcılara sunulur. En uygun kablosuz klavye çeşitleri, kategori içerisinde değişen fiyatlara, markalara ve modellere göre yer alır. Sürekli olarak oyun oynayan kullanıcılar için geliştirilen gaming klavyeler, taşıdığı özellikler bakımından daha yüksek fiyat seçeneklerine sahip olabilir. Oyuncu klavyelerinin türü ve markası da bu ürünlerin fiyatlarının belirlenmesindeki temel etkenler arasındadır. Genel olarak, klavye kablosuz ucuz ve avantajlı fiyat seçenekler ile alıcılara sunulur. Kablosuz klavye satın alarak, kabloları aradan çıkarabilir ve konforlu bir klavye kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Avantajlı fiyat seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek kablosuz klavye Akakçe’de!